Početna stranicaPretraľnikRijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak 610RegistracijaLogin

 

 Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Empty
PostajNaslov: Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak   Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 19:28

Evo kako i sam naslov govori u petak idem za Koprivnicu kako ženi trebaju hlače za na motor i da si usput pogledam još štogod za "bebu" kod Renza, pa ako se tko javi da stanem usput pa da odemo na cuga.

Krećem oko 9-10h navjerojatnije, autoputom najverojatnije (ako kome bude smetala moja brzina nek me pretekne, postoje druge 2 trake)

Neću sad hvatat brojeve mobitela po forumu s obzirom da se skoro sa nikim neznam malo bolje da bi ga mučio oko nalaska samnom, al već kad se ide "zgorun" onda ako koga interesira pa nek post-a tu se možemo dogovorit.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1130
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak   Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 20:19

Lars_Viking je napisao/la:
Evo kako i sam naslov govori u petak idem za Koprivnicu kako ženi trebaju hlače za na motor i da si usput pogledam još štogod za "bebu" kod Renza, pa ako se tko javi da stanem usput pa da odemo na cuga.

Krećem oko 9-10h navjerojatnije, autoputom najverojatnije (ako kome bude smetala moja brzina nek me pretekne, postoje druge 2 trake)

Neću sad hvatat brojeve mobitela po forumu s obzirom da se skoro sa nikim neznam malo bolje da bi ga mučio oko nalaska samnom, al već kad se ide "zgorun" onda ako koga interesira pa nek post-a tu se možemo dogovorit.

Samo se ti javi kad si u povratku, pa navečer navrati u BBF na pivo cuga
... a možemo i usporediti Venox-ice
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak   Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Icon_minitimečet 13 ruj 2012, 21:56

Čini mi se da će to počekat koji dan, sutra je kiša Razz puca1
A cijela Europa će sutra sunce a samo mi kiša, pa koju pi*** ma******!?!?!? Bohmann Bohmann Bohmann
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Sponsored content





Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Empty
PostajNaslov: Re: Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak   Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijeka-Koprivnica-Varaždin-Rijeka 14.09. petak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rijeka - Albanija - Makedonija - Rijeka
» AkTer Fest Aqua&Terra Rijeka 2009
» Rijeka i okolica
» Izrada sissy bara, Rijeka
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: