Početna stranicaPretraľnikINSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 INSPEKCIJE NA SUSRETIMA

Go down 
+10
nenad barinić
custom rider
Vilko
magna
buralee
Bosqeto
klesoo
lukylipik
palomas
Dea
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 00:38

Safet(y) je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
mislim da nece ostati na anonimnim dojavama, jer je u Nasicama isto bilo upitno hoce li uspjeti dobiti sve dozvole i sl. Negdje ce zasigurno ostati na razini seoske zabave, ali ce vecina, s vremenom, postati "iznajmljivanje prostora" proficima. Slicno kao i na sajmovima, Bozicnim sajmovima, ribarskim vecerima ili sl. Svadbe u privatnom dvoristu nikada nitko nije kontrolirao, pa nece ni susrete kod Maxa!!!!
Wink

..ma namjerno se nisam htio javljati u vezi ovoga, jer ja sluzbeno nisam clan kluba.. da, bilo je nekih problema s inspekcijom koja je bila i sve se na sveopcu radost rijesilo.. samo sto se ovoga puta nije radilo o pokusaju izbjegavanja zakona, nego se nije provjerilo s ugostiteljem da on sve doista ima uredno?.. navodno se nalazio u 'tranziciji' izmedju firmi i zbog toga nije imao urednu dokumentaciju.. dakle, jos jedna lekcija nauceno - OD SVIH ONIH KOJI NA BILO KOJI NACIN SUDJELUJU U SUSRETU (osim naravno posjetitelja) TRAZITI NA UVID SVU POTREBNU PAPIROLOGIJU I DOZVOLE!

..i samo da napomenem Nenadu u vezi konkurencije.. MK Racing je jedini moto-klub u gradu.. isto kao i Pleternica i D. Miholjac koji su samo koji tjedan prije takodjer imali inspekcije... a niti mega susret u Brodu nije prosao bez posjeta ( i koliko sam cuo vec su se i trake krenule razvlaciti) ali tu se vec moze govoriti o suparnistvu (u sto iskreno sumnjam)..

kakve trake?
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 00:50

klesoo je napisao/la:

kakve trake?

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Traka-za-oznacavanje-c-b-w ..naravno Inspektorata RH

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 00:59

a je li! Zanimljivo. Jbt. to nisam vidio ni na Jakusevcu!
Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 12:19

Safet(y) je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
mislim da nece ostati na anonimnim dojavama, jer je u Nasicama isto bilo upitno hoce li uspjeti dobiti sve dozvole i sl. Negdje ce zasigurno ostati na razini seoske zabave, ali ce vecina, s vremenom, postati "iznajmljivanje prostora" proficima. Slicno kao i na sajmovima, Bozicnim sajmovima, ribarskim vecerima ili sl. Svadbe u privatnom dvoristu nikada nitko nije kontrolirao, pa nece ni susrete kod Maxa!!!!
Wink

..ma namjerno se nisam htio javljati u vezi ovoga, jer ja sluzbeno nisam clan kluba.. da, bilo je nekih problema s inspekcijom koja je bila i sve se na sveopcu radost rijesilo.. samo sto se ovoga puta nije radilo o pokusaju izbjegavanja zakona, nego se nije provjerilo s ugostiteljem da on sve doista ima uredno?.. navodno se nalazio u 'tranziciji' izmedju firmi i zbog toga nije imao urednu dokumentaciju.. dakle, jos jedna lekcija nauceno - OD SVIH ONIH KOJI NA BILO KOJI NACIN SUDJELUJU U SUSRETU (osim naravno posjetitelja) TRAZITI NA UVID SVU POTREBNU PAPIROLOGIJU I DOZVOLE!

..i samo da napomenem Nenadu u vezi konkurencije.. MK Racing je jedini moto-klub u gradu.. isto kao i Pleternica i D. Miholjac koji su samo koji tjedan prije takodjer imali inspekcije... a niti mega susret u Brodu nije prosao bez posjeta ( i koliko sam cuo vec su se i trake krenule razvlaciti) ali tu se vec moze govoriti o suparnistvu (u sto iskreno sumnjam)..

Ovaj dio priče odvijao se ovdje,bliže istsajdu....nebitno, da se netko ne bi osjetio prozvanim. Očigledno je da su državni inspektorati dobili izvjesne naputke o mogućnosti harača jer svaki vikend šrom Lijepe naše ima nekoliko moto susreta, ali to je ujedno i dobar znak kojega pozdravljam, jer će biti više reda. Pošto,ako su krenuli, sada se stvarno može iste očekivati na svakom susretu.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 13:09

Pa niti svadbe više nisu sigurne od upada porezne inspekcije, a kamoli motosusreti i vatrogasne zabave.. Very Happy

http://www.24sata.hr/neobicno/porezna-upala-na-svadbu-i-trazila-ih-ugovore-o-djelu-146933
[Vrh] Go down
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 14:05

Ljudi moji, ja se nisam obazirala na ljutnje drugih i općenito o odnosima klubova...
Po meni je općenito dobro što će se malo scena opće pročešljati, jer nakon ovoga možemo očekivati financijske ispekcije u klubovima (koje su neprofitabilne udruge i podliježu opravdavanju svojih financija državi) a pa sad nek se netko tak olako stavlja za predsjednika i osniva klub - kad prvi bude opleten masnom kaznom ili zatvorom... (možda pretjerujem malo sa zatvorom)
Uglavnom, po meni je to sve ok... neka izađu popišu, inspektiraju i što god već rade. Posebno onaj dio sa hranom (nisam čula previše žaljenja i slučajeva trovanja po susretima koliko po restoranima - stoga to ne garantira kvalietetu)
Druga stvar, ako ugostitelj sa dozvolama dolazi na nečiji susret to odraditi, automatski klub nema neku novčanu dobit (a tako ni gubitak).... meni više manje svejedno...
Ali ono što mi NE ODGOVARA je to da će se cuga plaćati po birtijskim cijenama, klopa po restoranskim... nekolicina klubova u hrvatskoj već je to radila ... ostali su samo prekopirali cijene ... svaka čast onima koji zadržali lanjske cijene cuge i klope (na prste ih mogu nabrojati).
A u toj birtijskoj cijeni je uključeno to da konobar/ica dođe do mene, uzme narudžbu, donese cugu i nakon toga to naplati.... te usluge nema na susretima... postoje samo šankeri! Ja sam ta koja sjedi na klupama (a ne finoj stolici), stojim u redu za cugu, nosim, odnosim, brišem stol i bacam svari sa njega...
Nisam neka fancy osoba i ne zahtjevam elitni tretman.... ali i dalje tvrdim da cijene na susretu ne smiju biti iste kao u birtijama.. klopa također!
Ne želim štetiti klubu tako što bi nosila svoju klopu i cugu na susret, ali opet ne želim preći sve te kilometre, spržiti nekoliko tankova goriva da bi vidjela ljude, ne imala mogućnost ispričati se s njima (jer je buka), rađe ću spržiti par tankova goriva pa doći na kavu, organizirati roštilj privatno i ljepše se družiti....
Opće je svima poznato da je kriza, novaca sve manje, događanja sve više (nekima je u cilju zaraditi na bikerima).

A da se osvrenem na Nenine riječi i komentare... Neno mi smo sretni, pomogli smo obitelji Marić, zabavili smo se i svi koji su nam htjeli doći su bili... svatko ima svoje razloge za ići ili ne ići...
razočarenje je to.... hrpa zahvalnica kod nasu u klubu, obiđenih događanja susreta i svega... a da neki nisu mogli doći... baš nikako.. to im zamjeram. Ali nema veze.
A ovo skidanje MOTO oznaka sa ceste je jednostavno KURVINSKI!!!
Neću se obazirati i pljuckati po forumu po nekome.. čekam oči u oči... a toliko jadna nisam da bi pozivala na bojkot nečijeg susreta!
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 14:13

Dea, moj klub je došao i podržao koliko je mogao i u broju u kojem smo došli, i drago nam je zbog toga. Tvoj klub također ima taj stav i to poštujem. Što se tiče poziva na bojkot i bojkota, a smatram da je taj glas bio istinit jer nikoga iz toga kluba tamo nisam vidio, postigli su cilj. Što se mene tiče, najvjerovatnije trajno se neću pojaviti na susretu toga kluba. A sada, tko zna da li će biti inspekcija kod njih - najvjerovatnije neće...
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 14:50


Smetamo jer šutimo i radimo svoj posao, nekima to smeta... ne politiziramo previše i brinemo svoju brigu...


Zadnja promjena: Dea; ned 08 srp 2012, 19:23; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 20:02

klesoo je napisao/la:
a je li! Zanimljivo. Jbt. to nisam vidio ni na Jakusevcu!
Evil or Very Mad

Tamo ima previše posla morali bi se oznojiti.

[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimepet 06 srp 2012, 20:39

Dea je napisao/la:
sada sam se čula sa čovjekom koji mi nikada do sada nije lagao... njemu osobno su pristupili pojednici, pričali svakave neistinite priče i pozivali na bojkot... nije mogao doći i danas čita po forumima kako su se skidale oznake i kaže mi pa stvarno je budala onaj tko je povjerovao... a ovima će se to obiti o glavu....
Smetamo jer šutimo i radimo svoj posao, nekima to smeta... ne politiziramo previše i brinemo svoju brigu...

Ipak ću napisati svoje jer pročitah par komentara i mislim da nemaju puno veze s vezom.

Susret sam bojkotirao na nagovor samoga sebe jer vodeću ekipu ni malo ne cijenim, ono - kao ljude. Tu ne ubrajam tebe i čudom ti se čudim. Kao što ti neki dan napisah, veoma je indikativno to što je posjeta JEDINOM susretu u široj regiji tih dana potpuno podbacila. To su huškači o kojima pričaš išli po svim gradovima Slavonije i prijetili ljudima, or what?

Inspekcije su išle gotovo po svim moto-susretima na kojima sam bio ove godine, a kako reče Safety - neki od tih klubova nemaju konkurenciju u svom gradu.

Sjedio sam na vinkovačkom korzu toga dana, popio cugu prvo s jednim bikerom iz VU te ga uputio u pravcu susreta, zatim s dvije bikerice iz OS koje su se vozale bez namjere ići tamo i vagale da li da ipak odu. Bio sam ih spreman otpratiti do kapije susreta. Nisu išle.

Reakcije lika koji je bio nisu pozitivne.

Samo se nadam da se pojam "humanitarno" u bikera neće izblatiti do te mjere da će ga ljudi početi izbjegavati u širokom luku.

Jer priča o ćevapima od 30 kn meni pali veliki upitnik iznad glave. Gotovo već i uskličnik.

A s ovim se apsolutno slažem:

Dea je napisao/la:
Po meni je općenito dobro što će se malo scena opće pročešljati, jer nakon ovoga možemo očekivati financijske ispekcije u klubovima (koje su neprofitabilne udruge i podliježu opravdavanju svojih financija državi) a pa sad nek se netko tak olako stavlja za predsjednika i osniva klub - kad prvi bude opleten masnom kaznom ili zatvorom... (možda pretjerujem malo sa zatvorom)

Mislim da sam ovim otputovao iz teme.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimesub 07 srp 2012, 12:26



Ljudi trebaju pročiti zakone, svoj statut kluba i ostale zakonske zavrzlame i kada se mozgovi spoje, umjesto laprdanja o svemu i svačemu (ista tema na motori.hr) treba vidjeti kako doskočiti svemu toe kako bi se svi dalje mogli neometano družiti po susretima.

Tamo se spominju i napadi i grebanje auta i prijetnje tim ljudima iz inspekcije... GLUPOSTI!


Zadnja promjena: Dea; ned 08 srp 2012, 19:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimesub 07 srp 2012, 12:48

Dea je napisao/la:
ekipa sa čevapima je bila tamo da ljudi imaju jela... nismo na nikoji način utjecali na njih... a tih 30 kn je bila cije do inspekcije radi sjenika... poslije su se smanjile cijene...

Dea, a zašto su u restoranu toga poduzetnika ćevapi 25 kn? Znam jer svaki dan vidim njegov cjenik, istaknut je, pa kada prolazim na posao obavezno vidim cjenik? Za njega su bajkeri stoka za šišanje? Jbg... Živijoooooo inspekcija!!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimened 08 srp 2012, 12:01

drž se teme


Zadnja promjena: Dea; ned 08 srp 2012, 19:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimened 08 srp 2012, 16:32

[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitimesri 18 srp 2012, 22:13

Sve ćemo mi to pregrmiti... mene jedino plaši da zabrane pušenje na susretima... to bi me jedino odbilo da više dođem na susrete. What a Face
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Sponsored content





INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INSPEKCIJE NA SUSRETIMA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» glazba na susretima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: