Početna stranicaPretraľnikINSPEKCIJE NA SUSRETIMA 610RegistracijaLogin

 

 INSPEKCIJE NA SUSRETIMA

Go down 
+10
nenad barinić
custom rider
Vilko
magna
buralee
Bosqeto
klesoo
lukylipik
palomas
Dea
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 10:55

Evo da se javim sa jednim infom ako će nekome pomoći da mu ne rastjeraju ljude sa suserta te još fino zalijepe masnu kaznu.
Nakon svih naklapanja i priča da su inspekcije krenule, viđeh i dođivjeh jednu osobno, na svom susretu.
Iako smo doživjeli pohvalu gospona inspektora za organizaciju, čovjek se ispričao na smetnji na brzinu popisao što je trebalo jer mu se očito nije bilo tamo sa nama.

Stvar je sljedeća, provjeravaju se dozvole za točenje alkohola, cjenici (obavezno kao u birtijama na vidljivim mjestima i po stolovima), zaposleni (tko nije prijavljen ne može raditi), izdavanje računa (na info pultu se trebaju izdavati računi za kupljene bonove, to naravno prijaviti i platiti pdv poslije). Najviše je provjeravao ekipu koja prodaje klopu, dozvole i sanitarne i slično.
E da i redari nisu bili dovoljni dečki iz kluba sa oznakama (redari) nego su došli dva dečka iz zaštitarske službe. Zamp i ostala sranja, policija je navratila provjeriti jeli sve po propisima i prijavljeno kod njih....
Uglavnom motosureti su neki klubovi doživjeli kao biznis, oni koji se još nisu komercijalizirali očito će morati jer po svemu sudeći susret će morati odraditi ugostitelji i ljudi koji imaju sve potrebne dozvole za organiziranje evenata na otvorenom.
Mi smo imali sreće pa nam je susret odradio naš član koji je ugostitelj te je poduzeo sve mjere da nas se ne kazni, sve je išlo preko njegove firme Smile
Inače kod kazni se izdaje jedna za klub i jedna za odgovornu osobu (a to je predsjednik kluba).
Zato oprez i krenite u proučavanja zakona... da ne bi ispalo nisam znao/znala...
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 11:17

Koliko sam upućen, propisi i zakoni su već odavno rekli TKO se smije baviti ugostiteljskim uslugama, prodajom hrane i pića, izdavanjem računa, i t.d.

Jedina je "novost" što su se sad nadležni inspektori (dosta) više angažirali, i provjeravaju ono što odavno u zakonima piše.

[Vrh] Go down
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 11:36

Naravno, do sada su klubovi sami organizirali i radili po susretima... sve se to odvijalo bez plaćanja poreza....
a to znači da inspekcije ne rade više samo od 8-16 sati radnim danom :p

a valjda ima koji ugostitelj koji može navesti što se sve od njega zahtjeva za kafić....propisi su skoro isti :/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 11:45

Većina ovoga Dea što si napisala je normalna stvar kod organizacije moto-susreta/partija/sleta/mehane..

Naravno ima stvari koje se moraju dodatno osigurati jer su počeli striktno primjenjivati slovo zakona kada usfali u kasici.

U svakom slučaju hvala na infu , potrebno je sve dobro pročešljati da ne bi bilo kako ti kažeš nisam znao /-la.

dobar
[Vrh] Go down
Dea
girl
girl
Dea


Broj postova : 207
Godina imam : 40
Prebivalište : Slavonka izgubljena u purgeraju
Vozim : skakawsaki
Na forumu od : 22.03.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 11:51

Dosta klubova je imalo da njihovi članovi rade po susretima, prave klopu te ju prodaju, toče cugu i poslužuju... sve se odvijalo bez računa :P
Slavonsci su to prvi iskusili na svojoj koži.... jer tu oko ZG-a sam bila na susretima ove godine gdje je članstvo kluba radilo sve... njima je prvenstveno namjenjeno ovo Smile
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 12:45

... ne treba se ničemu čuditi,
naročito ne "sluhu" državnih službi koje trebaju
zgrnuti tamo gdje još nisu zgrnuli,
a po važećim propisima su već odavna mogli

... normalno da nakon svih forumskih i inih objavljivanja
te kristalne jasnoće
o dobroj komercijalizaciji nekih bikerskih događanja
državni "lovoubirački aparat" ne može ostati slijep i gluh

... ai sami smo ponekad slušatelji priča i pričica
koji klub je koliko zaradio, platio, fulao, dobio donacija i sl ...

... doći će na red brzo i naši "supporteri": bandovi, "umjetnice",
kokičari (novi sveprisutniji ponuđači na moto susretima i ini ...)

... nama ostaje prilagoditi se
ili izgubiti se
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 12:49

Fala Bogu da je krenulo, bilo gdje!

Vjerovala ili ne, bio sam na susretima gdje su se prodavale, legalno, na sanku, cigarete sa srpskom markicom!!!!
Onda o hrvatskom pivu ne treba puno razglabati.

Uostalom, mozda se isfiltriraju "klubovi" i nestanu s popisa...
Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 13:24

ova ce informacija sigurno mnogo znaciti klubovima koji organiziraju susrete dobar

moj osobni stav je da je ovo dobra stvar,
posebno dio koji se odnosi na prodavanje hrane,
ipak ce biti manje sanse da se nesto fasuje,
a sretao sam ljude koji su imali ozbiljnih tegoba poslije hrane na susretima,
vecinom od rostilja,nikada poslije graha-a grah dzaba,zacudo Very Happy
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 13:49

tako je i bilo sad na bestijama i na duhovima, zbog inspekcije su morali "prodati" party
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:00

klesoo je napisao/la:
Fala Bogu da je krenulo, bilo gdje!

Vjerovala ili ne, bio sam na susretima gdje su se prodavale, legalno, na sanku, cigarete sa srpskom markicom!!!!
Onda o hrvatskom pivu ne treba puno razglabati.

Uostalom, mozda se isfiltriraju "klubovi" i nestanu s popisa...
Twisted Evil

Tako je. Ugostitelji koji od toga zive i samo to rade pOdlijezu svemu i svacemu a amateri da budu zasticeni. Cemu i zasto??
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:06

Iidemo se dru\iti u manjem broju i kvalitetnije.Zbogom tete ,slavonske zaprege konja i ostalom
kicu kojem stvarno nije ni bilo mijesta u moto svijetu .
Da i da nezaboravim pozdrav svim onim tetama u abibas trenerkama koje su me hranile u kasnim/ ranim satima sa svojim
cevapcicima i kobasama .
Sto ka\e Balasevic odlazi cirkus iz naseg malog grada..... : rendeer . scratch

Pozdrav Dalmatini i takvom dru\enju .. dobar


Zadnja promjena: Vilko; čet 05 srp 2012, 14:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:35

Vilko je napisao/la:
Iidemo se dru\iti u manjem broju i kvalitetnije.Zbogom teta ma\uretkinje,slavonske zaprege konja i ostalom
kicu kojem stvarno nije ni bilo mijesta u moto svijetu .
Da i da nezaboravim pozdrav svim onim tetama u abibas trenerkama koje su me hranile u kasnim/ ranim satima sa svojim
cevapcicima i kobasama .
Sto ka\e Balasevic odlazi cirkus iz naseg malog grada..... : rendeer . scratch

Pozdrav Dalmatini i takvom dru\enju .. dobar

Mozda mazoretkinje i konji nisu potrebni na motorijadama, ali ja to ne bih nazivao kicem!
Wink

Pozdrav dalmatin i svim slicnim druzenjima!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:41

U potpunosti podržavam ovakve akcije jer ako poduzetnici i obrtnici moraju imat sve potrebne papire za rad i još iih sex ,tako treba i uvest reda na tim motosusretima,u večini slučajeva to bude sve kako ne treba a bude i ljepo organiziranih situacija bilo kako bilo nek se i tu pokuša uvest red.
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:48

Vilko je napisao/la:
Iidemo se dru\iti u manjem broju i kvalitetnije.Zbogom tete ,slavonske zaprege konja i ostalom
kicu kojem stvarno nije ni bilo mijesta u moto svijetu .
Da i da nezaboravim pozdrav svim onim tetama u abibas trenerkama koje su me hranile u kasnim/ ranim satima sa svojim
cevapcicima i kobasama .
Sto ka\e Balasevic odlazi cirkus iz naseg malog grada..... : rendeer . scratch

Pozdrav Dalmatini i takvom dru\enju .. dobar


Ispravak netocnog navoda dobar .i nije mi bila namjera nikog da uvrijedim jer iza svega uvijek je stajao pojedinac ili grupa ljudi
koji su samo htjeli da program i i vrijeme provedeno bude sto bogatije sadrzajem,ali mislim da je to sada vec polako na zalasku.
I jos jednom pozdrav Dalmatini i takvom dru\enju. rendeer biker2

Klesso rendeer iz Slavonije.




Zadnja promjena: Vilko; čet 05 srp 2012, 14:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 14:49

U SZ Hrvatskoj ja se niti uz najbolju volju ne mogu sjetiti nekog moto-partyja na kojem ugostitelji nisu prodavali hranu i piće, a bilo je i (pravih) zaštitara.

Ustvari, bilo ih je, ali manje više ovdje to već uhodana praksa, samo registrirani ugostitelji posluju..
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 15:32

palomas je napisao/la:
U SZ Hrvatskoj ja se niti uz najbolju volju ne mogu sjetiti nekog moto-partyja na kojem ugostitelji nisu prodavali hranu i piće, a bilo je i (pravih) zaštitara.

Ustvari, bilo ih je, ali manje više ovdje to već uhodana praksa, samo registrirani ugostitelji posluju..

sada sam malo citao i na onom forumu.... Uopce ne vidim razlog da se ne uvede malo discipline i na tom polju.
Uostalom, kako bi bilo da malo pojedete salmonelicne papice i pokvarenog piva!? Mozda bi svi promijenili misljenje.
Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 15:36

Vilko, Dea i ostali...ovdje je bio problem sa inspekcijama najvjerovatnije radi stava drugog kluba iz grada, za koje me ne bi čudilo da su sami poslali inspekcije putem raznih veza i vezica, anonimnim dojavama i slično sa namjerom "drkanja".... obzirom da se išlo i na to da su od drugih klubova navodno tražili da se bojkotira ovaj susret jer bi škodio njihovom profitu za njihove susrete koji trebaju uslijediti, a i netragom su nestali svi putokazi za bajkere iz drugih krajeva koji su dolazili na ovaj susret. Što se tiče zaprega, mažoretkinja, borbemih pjesama i drugo, treba reći i to da je ovo bio moto susret podrške Veljku Mariću koji je pokrenut od strane udruge branitelja bajkera, a ne moto kluba. Ali, slažem se sa tim - cijena porcije ćevapa na jednim susretima ne bi smjela biti 30 kuna kao što je ovdje bio slučaj, ni pivo 12 kuna ili gemišt od pola litre 20-25 kuna kako sam osobno doživio. Gdje god dođem, na koji god susret došao, ispod 200 kn nisam "istovario", ali to ne mora značiti da me se nedozvoljeno može pljačkati. Zato, pozdravljam iz toga razloga ovakve mjere - AKO SE PRIMJENJUJU NA SVE I BILO GDJE U HRVATSKOJ. Slavonija je i previše izj.....a recesijskim mjerama.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 15:45

nenad barinić je napisao/la:
Zato, pozdravljam iz toga razloga ovakve mjere - AKO SE PRIMJENJUJU NA SVE I BILO GDJE U HRVATSKOJ. Slavonija je i previše izj.....a recesijskim mjerama.

apsolutno potpisujem!
Ostatak teksta mi je jednostavno neshvatljiv!!!!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 16:03

klesoo je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Zato, pozdravljam iz toga razloga ovakve mjere - AKO SE PRIMJENJUJU NA SVE I BILO GDJE U HRVATSKOJ. Slavonija je i previše izj.....a recesijskim mjerama.

apsolutno potpisujem!
Ostatak teksta mi je jednostavno neshvatljiv!!!!
Da se razumijemo, nije mi želja nekoga prozivati ili bacati ljagu ili ne znam što, pa ne imenujem... Susret motorista na kojem se desila inspekcija o kojoj je napisala Dea se nije uklopio u planove drugog moto kluba u istom gradu, koji su na isti odreagirali apsolutnim bojkotom i neodlaskom, čak su navodno pokušali djelovati i na druge klubove da ne idu na iste susrete. U sličnim slučajevima kada nekoga želiš zeznuti, omalovažiti, bojkotirati i naškoditi na bilo koji način,bilo u Slavoniji a pretpostavljam i bilo gdje dalje, onda zoveš anonimno ili pišeš anonimno ili obavijestiš prijatelje u raznim institucijama, pa naglo stižu inspektori rada, sanitarni inspektori, policija....o svemu ovom bi se mogla otvoriti tema drugačijeg naslova, npr. "MOTO SUSRETI: SUSRETI BAJKERA/LJUDI ISTIH INTERESA ILI ISKLJUČIVO RADI KORISTI".... svašta bi se moglo pročitati....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Gost
Gost




INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 16:56

Kako je opće poznata stvar da sam permanentno spominjao "susrete sa dušom " i one druge . Puno im je trebalo da se trgnu i zaštite nas od nas samih . Pozdravljam taj potez institucija , ako će biti dosljedni pa neće praviti iznimke . Ako će ovo ostati na razini dojava radi animoziteta , onda je sve to toliko jadno da jadnije ne može biti .
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 17:02

mislim da nece ostati na anonimnim dojavama, jer je u Nasicama isto bilo upitno hoce li uspjeti dobiti sve dozvole i sl. Negdje ce zasigurno ostati na razini seoske zabave, ali ce vecina, s vremenom, postati "iznajmljivanje prostora" proficima. Slicno kao i na sajmovima, Bozicnim sajmovima, ribarskim vecerima ili sl. Svadbe u privatnom dvoristu nikada nitko nije kontrolirao, pa nece ni susrete kod Maxa!!!!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 18:39

nenad barinić je napisao/la:
Vilko, Dea i ostali...ovdje je bio problem sa inspekcijama najvjerovatnije radi stava drugog kluba iz grada, za koje me ne bi čudilo da su sami poslali inspekcije putem raznih veza i vezica, anonimnim dojavama i slično sa namjerom "drkanja".... obzirom da se išlo i na to da su od drugih klubova navodno tražili da se bojkotira ovaj susret jer bi škodio njihovom profitu za njihove susrete koji trebaju uslijediti, a i netragom su nestali svi putokazi za bajkere iz drugih krajeva koji su dolazili na ovaj susret. Što se tiče zaprega, mažoretkinja, borbemih pjesama i drugo, treba reći i to da je ovo bio moto susret podrške Veljku Mariću koji je pokrenut od strane udruge branitelja bajkera, a ne moto kluba. Ali, slažem se sa tim - cijena porcije ćevapa na jednim susretima ne bi smjela biti 30 kuna kao što je ovdje bio slučaj, ni pivo 12 kuna ili gemišt od pola litre 20-25 kuna kako sam osobno doživio. Gdje god dođem, na koji god susret došao, ispod 200 kn nisam "istovario", ali to ne mora značiti da me se nedozvoljeno može pljačkati. Zato, pozdravljam iz toga razloga ovakve mjere - AKO SE PRIMJENJUJU NA SVE I BILO GDJE U HRVATSKOJ. Slavonija je i previše izj.....a recesijskim mjerama.



Krenuh komentirati, ali odustah. Very Happy

Pis end lav, bradrz end sistrs. Rolling Eyes

Dabogda odvojili kukolj od žita. I obrnuto. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 20:57

Kicho je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Vilko, Dea i ostali...ovdje je bio problem sa inspekcijama najvjerovatnije radi stava drugog kluba iz grada, za koje me ne bi čudilo da su sami poslali inspekcije putem raznih veza i vezica, anonimnim dojavama i slično sa namjerom "drkanja".... obzirom da se išlo i na to da su od drugih klubova navodno tražili da se bojkotira ovaj susret jer bi škodio njihovom profitu za njihove susrete koji trebaju uslijediti, a i netragom su nestali svi putokazi za bajkere iz drugih krajeva koji su dolazili na ovaj susret. Što se tiče zaprega, mažoretkinja, borbemih pjesama i drugo, treba reći i to da je ovo bio moto susret podrške Veljku Mariću koji je pokrenut od strane udruge branitelja bajkera, a ne moto kluba. Ali, slažem se sa tim - cijena porcije ćevapa na jednim susretima ne bi smjela biti 30 kuna kao što je ovdje bio slučaj, ni pivo 12 kuna ili gemišt od pola litre 20-25 kuna kako sam osobno doživio. Gdje god dođem, na koji god susret došao, ispod 200 kn nisam "istovario", ali to ne mora značiti da me se nedozvoljeno može pljačkati. Zato, pozdravljam iz toga razloga ovakve mjere - AKO SE PRIMJENJUJU NA SVE I BILO GDJE U HRVATSKOJ. Slavonija je i previše izj.....a recesijskim mjerama.



Krenuh komentirati, ali odustah. Very Happy

Pis end lav, bradrz end sistrs. Rolling Eyes

Dabogda odvojili kukolj od žita. I obrnuto. Very Happy

Rekao bih da brojač i ovo broji kao komentar Very Happy .

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimečet 05 srp 2012, 21:05

Rekao bih ja, da je pitanje trenutka kada će netko od naših sposobnijih građana, u pravilu loših vozača bolestan2 (ooops, tužit će me) , privatizirati svaki oblik moto susreta i onda iskorijeniti na bilo koji način. Najpoznatiji način iskorjenjivanja je hrpa nerazumljivih propisa i pravila, pojačanim dadžbinama, porezima, nametima, taksama, naknadama, postotcima i tko zna kako se to sve još zove. Jesam za neku kontrolu osnovnih parametara moto susreta kao higijene itd., ali previše pravila ubija bilo koji događaj.

Možda je najbolje da ostane kao do sada, ali da se pojedini zapitaju da li je neki niži interes od interesa bajkerskog druženja zavladao njihovim klubom, da li je to pošteno prema svima. Na primjer, Toi Toi se svugdje udomaćio, pa i na moto susretima, iako nije obavezan. Ionako svi pišamo iza njih u prirodi, jer u Toi Toi se "iskipaju" pojedini na takav način da je Toi Toi nakon toga jednokratan. Ćevapi mi se podrazumijevaju da ih radi netko sa obrtom i tko će iza klope stajati ugledom i odgovornošću za higijenu i ispravnost. Podrazumijeva se da hladna rakija na ulazu u moto kamp nije napravljena od praška, već od šljiva u nečijoj privatnoj pecari. Mislim da je apsolutno nemoguće izdavati račune za usluge u moto kampu. Čemu onda služe blagajnici u klubovima, pa oni ionako moraju pismeno opravdati svaku kunu. Čisto ne vjerujem da HEP izda račun svakom klubu za industrijsku struju. Ako će svaki bajker iz kluba koji za moto susrete svoga moto kluba pomaže u nošenju dijelova šatora, košenju trave, metenju prašine i drugih radova morati imati radnu dozvolu za to,ukoliko prije svega toga za svaki od tih radova mora dobiti dozvole raznih ministarstava, udruga i ustanova, onda j..o moto susrete, znamo da je sve otišlo u klinac. Kao nekada, naći ćemo se nas 10 na školskom igralištu motorima, jedan ili dvojica će donijeti po litru crnoga vina i to je to.

Znam da sam malo zabrijao, znam da neke stvari malo idu nepovezano, ali većina će znati što sam mislio reći.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitimepet 06 srp 2012, 00:28

klesoo je napisao/la:
mislim da nece ostati na anonimnim dojavama, jer je u Nasicama isto bilo upitno hoce li uspjeti dobiti sve dozvole i sl. Negdje ce zasigurno ostati na razini seoske zabave, ali ce vecina, s vremenom, postati "iznajmljivanje prostora" proficima. Slicno kao i na sajmovima, Bozicnim sajmovima, ribarskim vecerima ili sl. Svadbe u privatnom dvoristu nikada nitko nije kontrolirao, pa nece ni susrete kod Maxa!!!!
Wink

..ma namjerno se nisam htio javljati u vezi ovoga, jer ja sluzbeno nisam clan kluba.. da, bilo je nekih problema s inspekcijom koja je bila i sve se na sveopcu radost rijesilo.. samo sto se ovoga puta nije radilo o pokusaju izbjegavanja zakona, nego se nije provjerilo s ugostiteljem da on sve doista ima uredno?.. navodno se nalazio u 'tranziciji' izmedju firmi i zbog toga nije imao urednu dokumentaciju.. dakle, jos jedna lekcija nauceno - OD SVIH ONIH KOJI NA BILO KOJI NACIN SUDJELUJU U SUSRETU (osim naravno posjetitelja) TRAZITI NA UVID SVU POTREBNU PAPIROLOGIJU I DOZVOLE!

..i samo da napomenem Nenadu u vezi konkurencije.. MK Racing je jedini moto-klub u gradu.. isto kao i Pleternica i D. Miholjac koji su samo koji tjedan prije takodjer imali inspekcije... a niti mega susret u Brodu nije prosao bez posjeta ( i koliko sam cuo vec su se i trake krenule razvlaciti) ali tu se vec moze govoriti o suparnistvu (u sto iskreno sumnjam)..

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Empty
PostajNaslov: Re: INSPEKCIJE NA SUSRETIMA   INSPEKCIJE NA SUSRETIMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INSPEKCIJE NA SUSRETIMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» glazba na susretima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: