Početna stranicaPretraľnikPARTY VS PARTY 610RegistracijaLogin

 

 PARTY VS PARTY

Go down 
+21
zed12
buralee
I'gore
Bosqeto
medo
asy
One Night Stand
Kicho
buba
lukylipik
Genesis051
swileni
palomas
Sheva
mavo
merla
custom rider
freddie
Lars_Viking
breed
magna
25 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

pročitaj dolje...
opcija 1. KLASIČAN MOTO PARTY
PARTY VS PARTY Vote_lcap35%PARTY VS PARTY Vote_rcap
 35% [ 9 ]
opcija 2. ISKONSKI MOTO PARTY
PARTY VS PARTY Vote_lcap65%PARTY VS PARTY Vote_rcap
 65% [ 17 ]
Ukupno glasova : 26
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 17:07

raz1 pročitati uvod..

Tijekom mog malog iskustva obilaženja moto-partya, a ipak upoznat sam i sa organizacijom i ciljevima, osobni zaključak je da postoje 3 vrste..



1. KLASIČAN PARTY
nastup barem jednog poznatog i masu lokalnih bandova u organizaciji lokalnog MK-a
culj organizatora pokriti troškove
u večini slučajeva VIP gosti su sami bajkeri

2. POZIVNI PARTY - mahom to ispadaju WINTERI
manje više okupe se prijateljski klubovi, prijatelji kluba, dobronamjernici i slučajni prolaznici jer nema zvučnih imena bendova.

3. PARTY HUMANITARNOG KARAKTERA
(usko vezan uz 1. stavku)
cilj organizatora skupiti što više novaca za ciljanu donaciju


E sad, pitam se, gdje se izgubilo druženje bajkera ?
Svi se tu furamo na istomišljenike, braću i frendove, no ipak na klasičnom partyu sve se to jednostavno razvodni u masi civila, buci svirke, gužvi na šanku...

Idete li na party zbog muzike, druženja, vožnje (avanture kako nekad ispadne), pijanke, da vidite ili da budete viđeni, da pobjegnete od svakodnevnih obaveza ?

Kakav bi bio party bez civila ?

Dakle, da se vratim na anketu, recimo da se zanemari ciljani humanitarni karakter, ostaju nam dvije opcije 1 i 2.

opcija 1. - KLASIČAN PARTY

Sama organizacija traži dobro promišljene poteze i procjene. Ako je cilj posjećenost radi zarade na ulaznicama i piću treba dogovoriti zvučna imena estrade, osigurati im dostojnu gažu. Sve to povlači velike troškove, počevši od osiguranja, prostora, bine, pića i klope. Što je bend slavniji to su troškovi veći što nosi veće cijene ulaznica i pića ( da ne govorim o riziku vremena, zasičenosti tržišta, krizi). koleteralne žrtve smo upravo mi, prijatelji dotičnog kluba, koji ulazimo džabe i na kraju izgobimo se u masi civila skupa sa cijenama ića i pića. Nama kao članovima moto zajednice inponira muhte upad i to je to.. Plaćamo kroz cijene pića muziku radi koje u biti i nismo došli, domačine niti ne vidimo..

opcija 2. ISKONSKI MOTO-PARTY
Ne znam kako da nazovem, pa mislim da bi ovo bilo korektno..
Načela:
- Nema civila, slučajnih prolaznika, samo klubovi, prijatelji kluba - članovi moto scene
- Nema žive muzike
- ulaznica se plača radi pokrivanja troškova klubu domačinu (prostor, struja, voda, održavanje, drva, obrok, prateći objekti)
- piće po nabavnoj cijeni ili si ponesi sam
- Hrana - domaćin osigurava topli obrok uključen u cijenu ulaznice, Osigurava i vruć roštilj pa se može ispeći što se ponijelo, podijeliti domaće specijalitete...
- Muzika i ambijent - razglas, logorska vatrica, gitara....
cilj ovoga je jeftino druženje....

Konačno evo i pitanja ankete : na koji PARTY bi ste radije otišli ?






[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 19:43

Ja sam odlucio da me se vise nece vidjeti na moto partyju
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 19:49

Ja sam za prvu opciju...zašto? Bolje je što je više ljudi, ali ipak nisam za to da se to diže na nivo općegnarodnog veselja sa cijenama i štandovima za turiste...

Kakva god bila, živa svirka je živa svirka. roker
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Gost
Gost




PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 19:54

magna je napisao/la:
Ja sam odlucio da me se vise nece vidjeti na moto partyju

ma... zar ni na Beštije ?
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 20:19

Znam da ja baš tu nemam puno za govorit, al moje mišljenje slijedi ovako :

Ako je MOTO (Biker) Party onda po meni barem bi trebao imat motor za uć. Ako ne onda skuter al platiš 50% ili 100% ulaz. Ako ima preveć ljudi, baš kao ča .koshchall. kaže, onda se to svE razvodni i niti možeš s kim popričat niti vidiš poa raje niti možeš se normalno kretat. Iskreno mrzim se provlačit kroz grupice klinaca koji olfa furaju neku rock/goth/ilištajaznam prikazu a za motore mu je skoro pa svejedno. I tamo ti se naprče jer su došli slušat neki band, a to može i na nekom koncertu.

Po meni ako je moto party onda je druženje istomišljenika, njihovih prijatelja, muzika na na razglasu ili ako klub ima svoje "instrumentatore" pa da nešto odsviraju.
Klopa poželjna za određenu cijenu (kakva god da je, al opet mi se neda plaćat 40+ kn za porciju od 5-6 čevapa Evil or Very Mad ).
Piće naravno.
Kasnije druženje uz vatricu i gitaricu, i kako to već ide inače...
Kampiranje u biti bi to na kraju ispalo.
I naravno da ne zaboravimo grupnu vožnju, ili defile', kako vam ga drago.

Al ko voli drukčije nek izvoli, al onda je to običan party uz sponzorstvo kluba.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 20:23

ma nijedan.
i btw ko su civili.... pa ja sam civil, niasm vojnik...i ne želim biti vojnik, oblaćenjem u ikakve uniforme, ikakvim označavanjem i hijerarhijom.
u mojoj isto tako malom iskustvu , došao sam do zaključka da velika većina MOTO partija nema veze s motorima. pogotovo zimski kad svi dođu s autom pa di je tu ono MOTO.
čak i u sezoni MOTO party se tiče motora jedino u onom dijelu kad je defile i poneka igra u kojoj motor služi kao scenografija. ekipa dođe i parkira motor i obloče se . ok to je opuštanje ali čemo onda ono MOTO. večina onik koje se naziva BIKER odnosno necivili s motorom nemaju baš puno toga zajedničkog. ok neki znaju kak se s tim upravlja, ali motor im služi kao propusnica u neki svijet. nauči se par termina pobrati se sa svakim ko nosi prsluk (crni kožni naravno) pa su svi prijatelji i braća dok se malo bolje ne upoznaju kad se sretnu trijezni na kavi.
na hvala. to kod mene više ne prolazi. kad mi se bude vozilo onda ću sjesti i odvesti se. prespavat ću u kampu , hostelu ili hotelu. javit ću se ljudima s kojima mogu trijezan popiti kavu ili se neću javiti nikom ovisno o trenutnom rasoploženju

e btw, sad ću ići na vespa susrete. traju po danu od 10 do 5. kotizacija se uplaćuje. nema uniformiranih ni civila, svi se oblaču kao da idu na kavu. na svakom susretu je organiziran ručak i vožnja 30 - 50 km. neki traju i po par dana ali sve je nekako drugačije, normalnije. niko se ne fura na kriminal ni kriminalni izgled

ufff moža sam malo i zabrazdio......
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 20:39

magna je napisao/la:
ma nijedan.
ufff moža sam malo i zabrazdio......

Skratio sam quote. iagree
Parcijalno se slažem. Bio sam samo na jednom al i to mi je bilo dosta da prokužim kako stvari stoje. Istina kod Twin Horn-ovaca je bilo sve lijepo uštimano i clubhouse je dobro napravljen da favorizira sjest i popričat, nešto pojest itd.

Al opet vjerujem da dosta ljudi dolazi zbog toga da se pokaže i da se "doveze" na nečemu. A poslije vožnja i drugo je možda 1/10 susreta. Šta po meni je ipak mandatorno.

(navjeojatnije ću dobit Razz koma , al jbg - ako ne kažeš i stojiš iza toga ča kažeš onda stvarno)
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 20:47

Ne kužim kaj bi to trebalo biti na moto party osim ovog kaj je .Dofuraš se motorom, vidiš drage ljude, ili one druge , zajebavaš se ,popiješ,popričaš ,jednom riječju otkraviš se i to je to.Posluša se dobri stari rock i ajmo doma. Ovo , vatrica i gitara to je za izviđače ( do 15 god. )
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 21:04

freddie je napisao/la:
Ne kužim kaj bi to trebalo biti na moto party osim ovog kaj je .Dofuraš se motorom, vidiš drage ljude, ili one druge , zajebavaš se ,popiješ,popričaš ,jednom riječju otkraviš se i to je to.Posluša se dobri stari rock i ajmo doma. Ovo , vatrica i gitara to je za izviđače ( do 15 god. )

1. zašto uvika taj strai rock. nikad nisam bija neki rock fan i nikad mi nije bilo jasno zašto se uz motore vezuje isključivo rock
2. ima jedan mali forum u hrvata. susreti njihovih članova (cca 10) je uz vatru i koji put gitaru negdi u prirodi. atmosfera mi je vrhunska
3 što bi trebalo biti na moto partiju...pa recimo neka vožnja od minimalno 50 km s tim da se to ne pretvori u naganjanje kao što to obično biva kad se izađe izvan naseljenog mjesta
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 21:08

magna je napisao/la:
freddie je napisao/la:
Ne kužim kaj bi to trebalo biti na moto party osim ovog kaj je .Dofuraš se motorom, vidiš drage ljude, ili one druge , zajebavaš se ,popiješ,popričaš ,jednom riječju otkraviš se i to je to.Posluša se dobri stari rock i ajmo doma. Ovo , vatrica i gitara to je za izviđače ( do 15 god. )

1. zašto uvika taj strai rock. nikad nisam bija neki rock fan i nikad mi nije bilo jasno zašto se uz motore vezuje isključivo rock
2. ima jedan mali forum u hrvata. susreti njihovih članova (cca 10) je uz vatru i koji put gitaru negdi u prirodi. atmosfera mi je vrhunska
3 što bi trebalo biti na moto partiju...pa recimo neka vožnja od minimalno 50 km s tim da se to ne pretvori u naganjanje kao što to obično biva kad se izađe izvan naseljenog mjesta

Istina. Ja definitivno sam jedan koji sluša 80% muzike/žanrova. Pa bi opet bilo lijepo poslušat ili odsvirat nešto drukčije malo za razliku.
Ako je vožnja onda je valjda 80-100km/h, bar po meni.

Provest koji put druženje u prirodi uz druženje možda i manjeg broja populacije, nije na odmet.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 22:19

I ja kažem da više neidem na susrete jer mi sve to dosadilo uvijek ista muzika sve več nekako dosadno rađe napravim đir malo okolo i to je to .
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 23:26

da mi je bend odlučujući faktor išao bi na koncert...
da mi je gužva na šanku i hrpetina curica sa ultrakratkim minicama faktor išao bi na cajke....


ali i dalje idem na susrete (kada stignem)...
evo za 10-ak dana odoh u Poljsku na susret (ne nogometni nego moto) roker

kome nije jasno zašto, nema uopće razloga o tome raspravljati... Wink

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimepon 11 lip 2012, 23:52

Razlozi iz kojih idem na moto susrete:

1. vožnja ( koja ima neki cilj, poželjno bar100-tinjak km. uglavnom čim više tim bolje)
2. uglavnom dobra muzika
3. kamp (da imam gdje ubit oko 3-4 sata)
4. jutarnja kavica u nekom gradu, selu lijepe naše gdje inače nebi bio ili bi bio rijetko (upoznaj domovinu da bi je više volio)
5. vožnja ( opet s ciljem)

Nekako mi se više sviđaju srednji do veliki susreti s više ljudi ( čitaj cica i guzica), gužva mi ne smeta, neka se ljudi zabavljaju,
volim kad svira neki od naših renomiranijih bendova tipa Majki, (a to treba netko i platit, zato služe "civili"), popijem koju pivu, pojedem šta
ima, podružim se s nekim poznatim ako ga sretnem ili upoznam, i to je to.

Nema neke velike filozofije.
[Vrh] Go down
Sheva
man
man
Sheva


Broj postova : 36
Godina imam : 36
Prebivalište : SK
Vozim : Suzuki
Na forumu od : 03.03.2012

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimeuto 12 lip 2012, 00:03

da vam ja sad fino odgovorim tu kao balavac u odnosu na dobar dio foruma, od 15-e sam krenuo sa skuterom, sad imam 24 i vozim R-a od 1000 kubika i apsolutno nema nikakve razlike u tome zasto idem po susretima sve to vrijeme (ovo se odnosi na onaj dio da skuteraši plaćaju više na ulazu)

1. vožnja
najveći gušt kod moto susreta je sam taj dio putovanja do tamo i nazad, pogotovo ako ide dobra ekipica, putna brzina 80, stajanje svuda di se ima šta za vidit, ko ga hebe, stići ćemo par sati kasnije ali ćemo sve vidit i dobro se provest na putu, naravno ako se desi neki kvar imamo o čemu pričat i doživljaj više, naravno uvijek netko od bikera stane i pomogne savjetom ili vas uputi nekom lokalnom majstoru ili što god
2. susret
ok, došli ste na susret kod nekog kluba i kod nekih ljudi koje prvi put vidite, drmnete rakiju iz kulture na ulazu, zahebancija 10 minuta, cuga i odmor na šanku i već ste upoznali nekog novog, neke nove teme i iskustva, šator, spavanje, ujutro kava, malo do grada, defile, igre, cuga, spavanje, sve uz uvijek neke nove ljude i ugodno druženje, što god zatrebaš sve imaš, svi će ti pomoći, ako već poznaš ekipu koja organizira party još bolje, znaš ko ti paše više ko manje, s kim ćeš se više nasmijat i napričat

jeste primjetili da ovo ima samo dvije stavke? te dvije su bitne, zaboli me neka stvar i za klince i za bend i za nekad 5 kuna preskupe premalo pečene čevape, otišo sam kud sam htio družit se sa ljudima koje smatram obitelji i apsolutno ništa više mi nije bitno....

ako ne razumijete poantu ovog onda ne znam što da vam više kažem...

a sad odgovor na početno pitanje, ovaj vikend sam odveo curu na 2 susreta, do sad nije htjela ići sa mnom na takva dešavanja, ali sad su bila 2 u našem malom smrdljivom sisku pa ajde da vidi i to, prvi je bio "komercijalnog" tipa ili kako ste ga već nazvali, civili plaćaju upad, malo skuplja cuga i klopa, psihomodo pop svira i tak, nije bilo loše, za moj ukus previše civila (civili su vam oni ljudi koji ne da ne nose uniformu nego su dosli tu malo vidit sta ima iako cijelu godinu seru po motorima i onoj bikerskoj gamadi koja cuga i divlja okolo) ali nema veze, hrpa ljudi koje poznam su tu i sa svima volim popričati o tome šta su radili na motoru u zadnje vrijeme, o opremi, kak je kod njih doma, u klubu, o tome kako konobarica ima premale sise i sve takve teme... njen komentar je: ok je, nema baš nešto ljudi
2. susret je bio samo za bikere, došli tamo, dobili bonove za kobasicu, cuga 10 kuna, pozdravio se sa par ljudi, sreo dečke koji su došli iz malo daljih krajeva, nisam ih duže vidio, obradovao im se ko rođenom bratu, idemo dalje, popričao sa frendom i ostali tu za stolom, zahebancija, priča, ja pričam sa nekim likom kojeg sam upoznao 3 minute ranije, cura sa njegovim frendom i frendicom, kolko se dugo ko vozi, ko je koliko puta pao i tako dalje
komentar: kako su ljudi tu dragi, koliko često oni rade ovakve fešte?

tako to netko vidi ko se prvi put susreće sa svim tim izvan vožnji i birtija, a tako nekako i sam to vidim, prvi susret je bio ok, premalo ljudi, a drugi je više po mom guštu, svi su kriminalci kriminalno obučeni i ne možeš ih fulat i to su jebeno najbolje osobe s kojima možeš porazgovarat, opustiti se i biti to što jesi dok sve ostalo tipa posla, faxa, novaca i svih ostalih svakodnevnih stvari ostaje na drugom mjestu
i da, na oba dva je svirao rock, cajke ipak nisu muzika za takve događaje roker

sry za malo duži post ali morao sam svoje viđenje toga napisati, malo me na ovom forumu iznenadilo kako neki vide taj "svoj" svijet
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 10:18

magna je napisao/la:
ma nijedan.
i btw ko su civili.... pa ja sam civil,

civil ima više značenja, ovisno u kojem se kontekstu spominje. Osnovan prijevod - građansko.
suprotnost je uniformama koja se isto tako može prevesti ovisno o kontekstu. UNI-FORMA - jednoliko, po pitanju odjeće - jednoobraznost.

U ovom kontekstu civil predstavlja građanine koji nisu ili ne pripadaju moto-zajednici
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 10:47

primjer 1. ja dođem na susret, imam motor, na leđima nemam nikakve oznake, nosim ružićastu polo majicu i bijele sandale. jesam li civil ili pripadam moto zajednici, ako pripadam po kojemu osnovu
primjer 2. mr.XY izađe iz kombija (nema motor), na leđima mu opaki prišivak a prsluk se ne vidi od ostalih prišivaka, jeli on civil ili i on pripada moto zajednici. po kojim osnovama jedno ili drugo
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 10:48

merla je napisao/la:


evo za 10-ak dana odoh u Poljsku na susret (ne nogometni nego moto) roker


čekaj malo, a što je sa izletom na sjever europe... Question Question
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 11:04

Ako nosis roza polo majicu i bijele sandale onda ne pripadas moto nego gay zajednici glup

Sjeverna tura je zbog nedostatka vremena prebacena za iducu godinu.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 12:47

Ja sam sasvim netipičan biker, ne nosim boje niti oznake pripadnosti bilo kome, kožne prsluke ne volim uopće, nemam nijednu resicu..

Slabo se kužim niti me ne zanimaju moto-klubovi, hijerarhije unutar njih, i njihovi međusobni odnosi. Zanimaju me ljudi i društvo kao takvo, stoga posjećujem motosusrete u količinama koje mi se sviđaju.

Malo popijem, pojedem, sretem poznata lica, i odjašem dalje u suton ili zoru.. Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 13:58

:kava:

A šta ako je Moto-rock party???

https://www.facebook.com/events/160186914098536/
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesri 13 lip 2012, 16:14

idem na susrete iz vise razloga,najvise je to radi ekipe,klope i cuge te dobre glazbe koju inace uzivo nebi imao nigdje drugdje slusat...u klubu sam,prisivaka imam od puno klubova ali za sad ne nosim nikakve,pa ni boje svoga...vecinu prisivaka sam dobio i bilo mi je dobro na tom susretu,jednom cu ih sigurno zasit na prsluk,cisto iz lijepih uspomena...sad,zatvoreni il otvoreni susreti Rolling Eyes ..?mislim da su zatvoreni bolji jer mozes bez straha ostavit stvari na motoru i zajebavat se,losa strana im je sto fali zena Very Happy ,bude samo hrpa tipova u kozi koma ...otvorenim susretima je prednost sto se uvijek nes moze sex

a sad,uz sve to i onaj najbolji dio, biker2 na susret i natrag
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimečet 14 lip 2012, 12:38

merla je napisao/la:
da mi je bend odlučujući faktor išao bi na koncert...
da mi je gužva na šanku i hrpetina curica sa ultrakratkim minicama faktor išao bi na cajke....


ali i dalje idem na susrete (kada stignem)...
evo za 10-ak dana odoh u Poljsku na susret (ne nogometni nego moto) roker

kome nije jasno zašto, nema uopće razloga o tome raspravljati...
Wink

Eto, meni jest jasno dobar trenutno ne idem nikud, ali kad budem išao....onda ovako....

a podržao bi i magnu, u onom dijelu: kad mi se vozi... zapalim i odem na neku ugodnu (panoramsku ili kakvu god) vožnju, pod blagodati dnevne temperature, bez obaveze dolaska iz "reda radi", niti da vidim niti budem viđen, a pivo mogu popit i u 17 h dok je sunce "na pol neba" ( u sred bijela dana)....

[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesub 16 lip 2012, 16:33

... kakovi god uvjeti bili idem na partye radi prijatelja - starih i novih ...
... idem s čime god, autom ili motorom, svejedno mi je ako odlazim prijateljima iz nekog kluba
... ne volim partye u koje se "uvlači" hrpa civila i partye klubova koje zahvaća komercijalizacija


PARTY VS PARTY 532807_220198094768585_1901341480_n
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesub 16 lip 2012, 16:35

swileni je napisao/la:
...u klubu sam,prisivaka imam od puno klubova ali za sad ne nosim nikakve,pa ni boje svoga...


Exclamation Question
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitimesub 16 lip 2012, 16:44

Lars_Viking je napisao/la:
magna je napisao/la:
ma nijedan.
ufff moža sam malo i zabrazdio......

Skratio sam quote. iagree
Parcijalno se slažem. Bio sam samo na jednom al i to mi je bilo dosta da prokužim kako stvari stoje. Istina kod Twin Horn-ovaca je bilo sve lijepo uštimano i clubhouse je dobro napravljen da favorizira sjest i popričat, nešto pojest itd.

Al opet vjerujem da dosta ljudi dolazi zbog toga da se pokaže i da se "doveze" na nečemu. A poslije vožnja i drugo je možda 1/10 susreta. Šta po meni je ipak mandatorno.

(navjeojatnije ću dobit Razz koma , al jbg - ako ne kažeš i stojiš iza toga ča kažeš onda stvarno)


... zbrojivši tvoje godine i opisano iskustvo - ostao sam zapanjen !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





PARTY VS PARTY Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PARTY VS PARTY
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 5. village party 16.09-18.09.
» ... 6. MK Mogila party !
» After Rome party
» ...MK Daruvar party

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: