Početna stranicaPretraľnikPARTY VS PARTY - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 PARTY VS PARTY

Go down 
+21
zed12
buralee
I'gore
Bosqeto
medo
asy
One Night Stand
Kicho
buba
lukylipik
Genesis051
swileni
palomas
Sheva
mavo
merla
custom rider
freddie
Lars_Viking
breed
magna
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

pročitaj dolje...
opcija 1. KLASIČAN MOTO PARTY
PARTY VS PARTY - Page 3 Vote_lcap35%PARTY VS PARTY - Page 3 Vote_rcap
 35% [ 9 ]
opcija 2. ISKONSKI MOTO PARTY
PARTY VS PARTY - Page 3 Vote_lcap65%PARTY VS PARTY - Page 3 Vote_rcap
 65% [ 17 ]
Ukupno glasova : 26
 

Autor/icaPoruka
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 21:13

buralee je napisao/la:
koje rasprave Rolling Eyes

kao da brzina i motor odredjuje nekoga kakav je...

ne slažem se...u velikoj većini slučajeva nije tako...ne mora se radit samo o motorima, uzmi bilo koju drugu stvar...kupit ćeš baš ono što najviše odgovara tvojoj crti ličnosti...ako imaš izbora
[Vrh] Go down
Sheva
man
man
Sheva


Broj postova : 36
Godina imam : 36
Prebivalište : SK
Vozim : Suzuki
Na forumu od : 03.03.2012

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepet 22 lip 2012, 00:22

magna je napisao/la:
vidi se da si pametno dijete kad si skuži oda je ovo napisao tebi.
eto ja sam čopeRaš (čak si sebi tepam da sam natural born čoperaš) koji rijetko kad vozi po propisu. kad god mogu vozim 110 (motor teško ide preko 130) u naseljenom mjestu na vozim ispod 70 a na magistrali ispod 90 km/h. i opet kao takav smetam po cestama eRašima, a zanimljivo je da nijednog eRaša nisam uspija pretići iako svi oni (VI) vozite 80 km/h znači manje od mene.
gademit ko je ode lud (biće da san ja kad ulazim u raspravu s erašima)

btw jedna anegdota. kad sam kupova svoj prvi čoper tip motora, u mojoj jadnoj i neiskusnoj glavici je stajala predodžba da su čoperaši kraljevi na cesti, a svi ostali bezvrijedni plastičnjaci im se klanjaju i sklanjaju. iskustvom se uvjerih da nije tako, ali u mojoj sad tako iskusnoj glavurdi, još nemogu sažvakati da su eraši u istoj klasi kao i čoperaši. vjerojatno se tim vođen i nedružim i neulazim u priče sa tim erašima

ja iz ovog mogu jedino zakljucit da si žešće iskompleksiran ili te nesto drugo pati dok se tako obraćaš sa visina a samo ti hoću reći da ima iznimaka, i nigdje nisam napisao da se ne vozim nikad iznad 80, ali da mi je 80-90 putna brzina to stoji definitivno, hoćeš auto, hoćeš motor, a ako su eraši tolko manje vrijedni ovdje onda tako odmah reci pa da vas mogu ljepo pozdravit i zahvalit se na druženju ovo kratko vrijeme jer u ovakve rasprave jednostavno iz poštovanja ne ulazim hoćeš zbog godina, hoćeš po tome šta si bajker



[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 10:18

eto da se vratimo na party vs "party"

27-28.07 je susret u stankovcima, kao sto vecina vas znate, samo ove godine malo drugacije...
mozda su neki upoznati sa novonastalom situacijom, bit ce ove godine susret na starom mjestu, ALI sa cjelom novom postavom clanova kluba, znaci oni koji su zadnje 4 godine radili susret, njih nema, nego potpuno novi ljudi su organizatori.
400 m dalje od susreta je druzenje bikera kod "otpisanih", svih starih clanova kluba, cijena pica i jela je ĐABE sve; tko hoce moze ubaciti koliko misli da je popio,toliko se ostavi, naravno, nije obaveza. kamp ima, ako trebaju sobe: ima. puno ljudi se najavilo
ako tko dolazi VIDIMO SE! dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 11:05

glup nemoj me glup nemoj me
umrijeti od smijeha...

ali btw, sad će biti zanimljivo vidjeti kolilo ljudi dolazi zbog susreta a koliko ih dolazi zbog ljudi koji rade susret. prema svemu napisano na bespućima interneta, otpisani bi trebali bankrotirati jer će svi doći kod njih, a novi će bankrotirati jer niko neće doći kod njih
i btw još jednom zašto stari nisu branili svoje boje nego su ih prepustili drugima scratch
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:28

magna je napisao/la:
glup nemoj me glup nemoj me
umrijeti od smijeha...

ali btw, sad će biti zanimljivo vidjeti kolilo ljudi dolazi zbog susreta a koliko ih dolazi zbog ljudi koji rade susret. prema svemu napisano na bespućima interneta, otpisani bi trebali bankrotirati jer će svi doći kod njih, a novi će bankrotirati jer niko neće doći kod njih
i btw još jednom zašto stari nisu branili svoje boje nego su ih prepustili drugima scratch
necu ja pisati o tome, ako zele,oni ce se izjasniti, tj. biti ce, ali ne javno (preko interneta), ili ce biti tjedan dana prije..
za bankrot, zivi bili pa vidjeli.. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:54

upravo tako, ''otpisani'' neće bankrotirati jer ne možeš bankrotirati ako ti nije cilj zarada. Dobro bankrotirati da, ali ovdje je rijeć o minusu. Bankrot je nešto sasvim drugo. Dakle svi koji će doći znaju situaciju i mislim da škrabica neće biti prazna.

A o situaciji kako, što, zašto i kad netko nije/je branio boje..... neka se izjasne oni sami. Nit je tema nit je red tu naklapati o situaciji u nekom klubu.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 15:08

.koshchall. je napisao/la:
upravo tako, ''otpisani'' neće bankrotirati jer ne možeš bankrotirati ako ti nije cilj zarada. Dobro bankrotirati da, ali ovdje je rijeć o minusu. Bankrot je nešto sasvim drugo. Dakle svi koji će doći znaju situaciju i mislim da škrabica neće biti prazna.

A o situaciji kako, što, zašto i kad netko nije/je branio boje..... neka se izjasne oni sami. Nit je tema nit je red tu naklapati o situaciji u nekom klubu.

Slazemmse samo podbadam
Nepoznajem ni staru ni novu ekipu pa nemam pravo dijeliti pravdu
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 15:52

.koshchall. je napisao/la:
Nit je tema nit je red tu naklapati o situaciji u nekom klubu.


dobar svaka cast
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimened 08 srp 2012, 16:55

magna je napisao/la:


1. zašto uvika taj strai rock. nikad nisam bija neki rock fan i nikad mi nije bilo jasno zašto se uz motore vezuje isključivo rock
2. ima jedan mali forum u hrvata. susreti njihovih članova (cca 10) je uz vatru i koji put gitaru negdi u prirodi. atmosfera mi je vrhunska
3 što bi trebalo biti na moto partiju...pa recimo neka vožnja od minimalno 50 km s tim da se to ne pretvori u naganjanje kao što to obično biva kad se izađe izvan naseljenog mjesta

Podržavam pod 2. i 3. Pod 1. bi uletili narodnjaci i full turbo folk.... apsolutno mi se povraća i od same pomisli na to.

Nadalje, da li se ovdje priča o moto party-ju ili moto susretu? Party mi zvuči kao zabava za manji broj ljudi, kao npr. winter nekog kluba sa manjim brojem uzvanika, a moto susret kao nešto puno veće,g dje osim bajkera dolazi puno ljudi koji su došli vidjeti motore, poslušati neki bend, popiti pivo, pojesti ćevape, vidjeti kakvu istetoviranu sisu i općemito kružiti...pa došli oni autom, skuterom, biciklom ili pješice.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimened 08 srp 2012, 19:23

Baš čitam ovaj horor: http://www.index.hr/vijesti/clanak/privedena-petorica-slovenskih-motorista-zbog-prskanja-vodom-u-porecu-nasmrt-izboden-24godisnji-mladic/624703.aspx

Pre strašno. Žao mi je da se i ovakve stvari događaju...

Sjećam se prije brdo godina festivala u Sloveniji koji se zvao ZGAGA. Tamo su lika ubili ispred pozornice...sjeli na motore i odjahali u suton.

Nas (glazbenike) je policija maltretirala i pustila, a veći dio posjetitelja razbila iz čiste frustracije.

Tako da ja glasam za susrete bez nasilja, i ovako nas gaze, pa hajmo se bar ne poništavat sami među sobom... Bohmann
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimened 08 srp 2012, 19:47


S obzirom koliko tih susreta, "susreta", party-ja, seoskih zabava i ostaloga ima i koliko ljudi prodefilira po svim tim događanjima, ovakvi ekscesi i nemili događaji su u manjini. S obzirom na stanju u društvu, moguće da ih bude više....
Ko zna kaj je bilo i da li to što pišu novinari drži vodu....odavno sam prestao vjerovati na prvu i na ono napisano u novinama. Ali šta god bilo, proburazit nekoga.... Rolling Eyes

Svaka čast dečkima iz MC Indiansa što su odma zatvorili kamp i ćopili počinitelja dobar king

Jesu ti slovenci iz nekog kluba ili onak....?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimened 08 srp 2012, 20:41

.koshchall. je napisao/la:
upravo tako, ''otpisani'' neće bankrotirati jer ne možeš bankrotirati ako ti nije cilj zarada. Dobro bankrotirati da, ali ovdje je rijeć o minusu. Bankrot je nešto sasvim drugo. Dakle svi koji će doći znaju situaciju i mislim da škrabica neće biti prazna.

A o situaciji kako, što, zašto i kad netko nije/je branio boje..... neka se izjasne oni sami. Nit je tema nit je red tu naklapati o situaciji u nekom klubu.

šteta,i mi pravimo parti susret na isti datum.....
kod Bure xy puta bio a znam se i sa šulcom.....
no to je njihov problem
žao mi je što nećemo doć iz navedenog razloga a da je dobro kod njih jest vala......
i to zbog ekipe a ne hektolitra do 2 vina hahahah cuga cuga cuga cuga sex chopper rules
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimened 08 srp 2012, 20:46

Kicho je napisao/la:


Iz tih gore navedenih razloga se nisam priključio velikom moto klubu, a u mom gradu to je bila gotovo jedina opcija. Jer tu lova jede sve ostalo što mi je bitno. A počinjem zazirati i od moto-susreta općenito jer su ili takvi "veliki" tj. krajnje iskomercijalizirani, ili se pretvaraju u vašare i cirkuse.

Možda bi bilo bolje lovu trošiti na jednodnevne moto-izlete.


... a što si, ilegalno nosio njihov prišivak na leđima, na prsima, ramenima i metalnu pločicu tih par mjeseci....Kicho, Kicho Very Happy .... Nitko nikoga ne tjera za ulazak u neki klub, i to je to, tu sva filozofija završava. prijatelji su prijatelji, ako nemaš prišivak nekog kluba na leđima i dođeš u prostorije moga kluba, ako si prijatelj, ne vidim razlog da se ne smiješ družiti sa mnom ako sam ja u tom klubu, a ti ne ili se priključiti nama u klubskoj vožnji.Dakle, i ja sam za jednodnevne moto izlete, ali zavisi kada - neke susrete neću propustiti ako sam slobodan doći na njih, a na neke ne idem iz principa....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 09 srp 2012, 02:20

nenad barinić je napisao/la:
Kicho je napisao/la:


Iz tih gore navedenih razloga se nisam priključio velikom moto klubu, a u mom gradu to je bila gotovo jedina opcija. Jer tu lova jede sve ostalo što mi je bitno. A počinjem zazirati i od moto-susreta općenito jer su ili takvi "veliki" tj. krajnje iskomercijalizirani, ili se pretvaraju u vašare i cirkuse.

Možda bi bilo bolje lovu trošiti na jednodnevne moto-izlete.


... a što si, ilegalno nosio njihov prišivak na leđima, na prsima, ramenima i metalnu pločicu tih par mjeseci....Kicho, Kicho Very Happy .... Nitko nikoga ne tjera za ulazak u neki klub, i to je to, tu sva filozofija završava. prijatelji su prijatelji, ako nemaš prišivak nekog kluba na leđima i dođeš u prostorije moga kluba, ako si prijatelj, ne vidim razlog da se ne smiješ družiti sa mnom ako sam ja u tom klubu, a ti ne ili se priključiti nama u klubskoj vožnji.Dakle, i ja sam za jednodnevne moto izlete, ali zavisi kada - neke susrete neću propustiti ako sam slobodan doći na njih, a na neke ne idem iz principa....

O čemu ti to???? Ajd pročitaj opet to što si zacrvenio. Ako kažem "veliki", bar bi tebi trebalo biti jasno na koji se klub to odnosi, nisi s Marsa pao.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitimepon 09 srp 2012, 09:02

Pa mislim da je tvoj bivši klub po broju članova sigurno jači nego taj na kojega ti misliš....očigledno nismo mislili na isti, tako da ovo što si napisao u tome slučaju ima veze, a ovo što sam ja napisao nema veze. Sorry, plaćam pivo ako misliš da nisam dobro rekao. Ma, plaćam i ovako i onako. Prvo dobar3
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





PARTY VS PARTY - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PARTY VS PARTY
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 5. village party 16.09-18.09.
» ... 6. MK Mogila party !
» After Rome party
» ...MK Daruvar party

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: