Početna stranicaPretraľnikPARTY VS PARTY - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 PARTY VS PARTY

Go down 
+21
zed12
buralee
I'gore
Bosqeto
medo
asy
One Night Stand
Kicho
buba
lukylipik
Genesis051
swileni
palomas
Sheva
mavo
merla
custom rider
freddie
Lars_Viking
breed
magna
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

pročitaj dolje...
opcija 1. KLASIČAN MOTO PARTY
PARTY VS PARTY - Page 2 Vote_lcap35%PARTY VS PARTY - Page 2 Vote_rcap
 35% [ 9 ]
opcija 2. ISKONSKI MOTO PARTY
PARTY VS PARTY - Page 2 Vote_lcap65%PARTY VS PARTY - Page 2 Vote_rcap
 65% [ 17 ]
Ukupno glasova : 26
 

Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimesub 16 lip 2012, 16:51

Sheva je napisao/la:
da vam ja sad fino odgovorim tu kao balavac u odnosu na dobar dio foruma, od 15-e sam krenuo sa skuterom, sad imam 24 i vozim R-a od 1000 kubika i apsolutno nema nikakve razlike u tome zasto idem po susretima sve to vrijeme (ovo se odnosi na onaj dio da skuteraši plaćaju više na ulazu)

1. vožnja
najveći gušt kod moto susreta je sam taj dio putovanja do tamo i nazad, pogotovo ako ide dobra ekipica, putna brzina 80, stajanje svuda di se ima šta za vidit, ko ga hebe, stići ćemo par sati kasnije ali ćemo sve vidit i dobro se provest na putu, naravno ako se desi neki kvar imamo o čemu pričat i doživljaj više, naravno uvijek netko od bikera stane i pomogne savjetom ili vas uputi nekom lokalnom majstoru ili što god
2. susret
ok, došli ste na susret kod nekog kluba i kod nekih ljudi koje prvi put vidite, drmnete rakiju iz kulture na ulazu, zahebancija 10 minuta, cuga i odmor na šanku i već ste upoznali nekog novog, neke nove teme i iskustva, šator, spavanje, ujutro kava, malo do grada, defile, igre, cuga, spavanje, sve uz uvijek neke nove ljude i ugodno druženje, što god zatrebaš sve imaš, svi će ti pomoći, ako već poznaš ekipu koja organizira party još bolje, znaš ko ti paše više ko manje, s kim ćeš se više nasmijat i napričat

jeste primjetili da ovo ima samo dvije stavke? te dvije su bitne, zaboli me neka stvar i za klince i za bend i za nekad 5 kuna preskupe premalo pečene čevape, otišo sam kud sam htio družit se sa ljudima koje smatram obitelji i apsolutno ništa više mi nije bitno....

ako ne razumijete poantu ovog onda ne znam što da vam više kažem...

a sad odgovor na početno pitanje, ovaj vikend sam odveo curu na 2 susreta, do sad nije htjela ići sa mnom na takva dešavanja, ali sad su bila 2 u našem malom smrdljivom sisku pa ajde da vidi i to, prvi je bio "komercijalnog" tipa ili kako ste ga već nazvali, civili plaćaju upad, malo skuplja cuga i klopa, psihomodo pop svira i tak, nije bilo loše, za moj ukus previše civila (civili su vam oni ljudi koji ne da ne nose uniformu nego su dosli tu malo vidit sta ima iako cijelu godinu seru po motorima i onoj bikerskoj gamadi koja cuga i divlja okolo) ali nema veze, hrpa ljudi koje poznam su tu i sa svima volim popričati o tome šta su radili na motoru u zadnje vrijeme, o opremi, kak je kod njih doma, u klubu, o tome kako konobarica ima premale sise i sve takve teme... njen komentar je: ok je, nema baš nešto ljudi
2. susret je bio samo za bikere, došli tamo, dobili bonove za kobasicu, cuga 10 kuna, pozdravio se sa par ljudi, sreo dečke koji su došli iz malo daljih krajeva, nisam ih duže vidio, obradovao im se ko rođenom bratu, idemo dalje, popričao sa frendom i ostali tu za stolom, zahebancija, priča, ja pričam sa nekim likom kojeg sam upoznao 3 minute ranije, cura sa njegovim frendom i frendicom, kolko se dugo ko vozi, ko je koliko puta pao i tako dalje
komentar: kako su ljudi tu dragi, koliko često oni rade ovakve fešte?

tako to netko vidi ko se prvi put susreće sa svim tim izvan vožnji i birtija, a tako nekako i sam to vidim, prvi susret je bio ok, premalo ljudi, a drugi je više po mom guštu, svi su kriminalci kriminalno obučeni i ne možeš ih fulat i to su jebeno najbolje osobe s kojima možeš porazgovarat, opustiti se i biti to što jesi dok sve ostalo tipa posla, faxa, novaca i svih ostalih svakodnevnih stvari ostaje na drugom mjestu
i da, na oba dva je svirao rock, cajke ipak nisu muzika za takve događaje roker

sry za malo duži post ali morao sam svoje viđenje toga napisati, malo me na ovom forumu iznenadilo kako neki vide taj "svoj" svijet


... sviđa mi se tvoj način doživljaja partya i nas "kriminalaca"! dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimesub 16 lip 2012, 18:04

A meni je nadraze kad eRaši tvrde da voze 80 km/h Bohmann
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimened 17 lip 2012, 23:43

magna je napisao/la:
ma nijedan.
i btw ko su civili.... pa ja sam civil, niasm vojnik...i ne želim biti vojnik, oblaćenjem u ikakve uniforme, ikakvim označavanjem i hijerarhijom.
u mojoj isto tako malom iskustvu , došao sam do zaključka da velika većina MOTO partija nema veze s motorima. pogotovo zimski kad svi dođu s autom pa di je tu ono MOTO.
čak i u sezoni MOTO party se tiče motora jedino u onom dijelu kad je defile i poneka igra u kojoj motor služi kao scenografija. ekipa dođe i parkira motor i obloče se . ok to je opuštanje ali čemo onda ono MOTO. večina onik koje se naziva BIKER odnosno necivili s motorom nemaju baš puno toga zajedničkog. ok neki znaju kak se s tim upravlja, ali motor im služi kao propusnica u neki svijet. nauči se par termina pobrati se sa svakim ko nosi prsluk (crni kožni naravno) pa su svi prijatelji i braća dok se malo bolje ne upoznaju kad se sretnu trijezni na kavi.
na hvala. to kod mene više ne prolazi. kad mi se bude vozilo onda ću sjesti i odvesti se. prespavat ću u kampu , hostelu ili hotelu. javit ću se ljudima s kojima mogu trijezan popiti kavu ili se neću javiti nikom ovisno o trenutnom rasoploženju

e btw, sad ću ići na vespa susrete. traju po danu od 10 do 5. kotizacija se uplaćuje. nema uniformiranih ni civila, svi se oblaču kao da idu na kavu. na svakom susretu je organiziran ručak i vožnja 30 - 50 km. neki traju i po par dana ali sve je nekako drugačije, normalnije. niko se ne fura na kriminal ni kriminalni izgled

ufff moža sam malo i zabrazdio......

PARTY VS PARTY - Page 2 22176110333712286181179

Question Question Question



PARTY VS PARTY - Page 2 22273110333819888873057

Question Question Question

scratch scratch scratch

magna , magna Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimened 17 lip 2012, 23:51

buba

he he he dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 01:37

Na megalomanskim susretima tipa 1 bajkeri baš i nisu bitni. Moglo bi i bez njih. Ono što nama to ipak čini susretom jest to što ćemo se tamo negdje pod šatorom, daleko od poznatog benda i hrpe civila koji su zbog njega došli mi ipak družiti jedni s drugima, kao i na bilo kojem drugom moto-partyu.

Ne volim taj megalomanski pristup.

Moto-klubovima bi trebalo zabraniti bilo kakav profit.

Svrha iliti bit moto-kluba bi trebala biti vožnja, motori, druženje.

Sve se to odnosi i na moto susrete, naravno, jer njih organiziraju bajkeri za bajkere, zapravo - tako bi trebalo biti.

Iz tih gore navedenih razloga se nisam priključio velikom moto klubu, a u mom gradu to je bila gotovo jedina opcija. Jer tu lova jede sve ostalo što mi je bitno. A počinjem zazirati i od moto-susreta općenito jer su ili takvi "veliki" tj. krajnje iskomercijalizirani, ili se pretvaraju u vašare i cirkuse.

Možda bi bilo bolje lovu trošiti na jednodnevne moto-izlete.

[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 03:07

buba je napisao/la:
magna je napisao/la:
ma nijedan.
i btw ko su civili.... pa ja sam civil, niasm vojnik...i ne želim biti vojnik, oblaćenjem u ikakve uniforme, ikakvim označavanjem i hijerarhijom.
u mojoj isto tako malom iskustvu , došao sam do zaključka da velika većina MOTO partija nema veze s motorima. pogotovo zimski kad svi dođu s autom pa di je tu ono MOTO.
čak i u sezoni MOTO party se tiče motora jedino u onom dijelu kad je defile i poneka igra u kojoj motor služi kao scenografija. ekipa dođe i parkira motor i obloče se . ok to je opuštanje ali čemo onda ono MOTO. večina onik koje se naziva BIKER odnosno necivili s motorom nemaju baš puno toga zajedničkog. ok neki znaju kak se s tim upravlja, ali motor im služi kao propusnica u neki svijet. nauči se par termina pobrati se sa svakim ko nosi prsluk (crni kožni naravno) pa su svi prijatelji i braća dok se malo bolje ne upoznaju kad se sretnu trijezni na kavi.
na hvala. to kod mene više ne prolazi. kad mi se bude vozilo onda ću sjesti i odvesti se. prespavat ću u kampu , hostelu ili hotelu. javit ću se ljudima s kojima mogu trijezan popiti kavu ili se neću javiti nikom ovisno o trenutnom rasoploženju

e btw, sad ću ići na vespa susrete. traju po danu od 10 do 5. kotizacija se uplaćuje. nema uniformiranih ni civila, svi se oblaču kao da idu na kavu. na svakom susretu je organiziran ručak i vožnja 30 - 50 km. neki traju i po par dana ali sve je nekako drugačije, normalnije. niko se ne fura na kriminal ni kriminalni izgled

ufff moža sam malo i zabrazdio......

PARTY VS PARTY - Page 2 22176110333712286181179

Question Question Question



PARTY VS PARTY - Page 2 22273110333819888873057

Question Question Question

scratch scratch scratch

magna , magna Rolling Eyes
Jel prednji prišivak bezpravilnih treba stajati na lijevoj ili desnoj strani? Cool
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:22

One Night Stand je napisao/la:
buba je napisao/la:
magna je napisao/la:
ma nijedan.
i btw ko su civili.... pa ja sam civil, niasm vojnik...i ne želim biti vojnik, oblaćenjem u ikakve uniforme, ikakvim označavanjem i hijerarhijom.
u mojoj isto tako malom iskustvu , došao sam do zaključka da velika većina MOTO partija nema veze s motorima. pogotovo zimski kad svi dođu s autom pa di je tu ono MOTO.
čak i u sezoni MOTO party se tiče motora jedino u onom dijelu kad je defile i poneka igra u kojoj motor služi kao scenografija. ekipa dođe i parkira motor i obloče se . ok to je opuštanje ali čemo onda ono MOTO. večina onik koje se naziva BIKER odnosno necivili s motorom nemaju baš puno toga zajedničkog. ok neki znaju kak se s tim upravlja, ali motor im služi kao propusnica u neki svijet. nauči se par termina pobrati se sa svakim ko nosi prsluk (crni kožni naravno) pa su svi prijatelji i braća dok se malo bolje ne upoznaju kad se sretnu trijezni na kavi.
na hvala. to kod mene više ne prolazi. kad mi se bude vozilo onda ću sjesti i odvesti se. prespavat ću u kampu , hostelu ili hotelu. javit ću se ljudima s kojima mogu trijezan popiti kavu ili se neću javiti nikom ovisno o trenutnom rasoploženju

e btw, sad ću ići na vespa susrete. traju po danu od 10 do 5. kotizacija se uplaćuje. nema uniformiranih ni civila, svi se oblaču kao da idu na kavu. na svakom susretu je organiziran ručak i vožnja 30 - 50 km. neki traju i po par dana ali sve je nekako drugačije, normalnije. niko se ne fura na kriminal ni kriminalni izgled

ufff moža sam malo i zabrazdio......

PARTY VS PARTY - Page 2 22176110333712286181179

Question Question Question



PARTY VS PARTY - Page 2 22273110333819888873057

Question Question Question

scratch scratch scratch

magna , magna Rolling Eyes
Jel prednji prišivak bezpravilnih treba stajati na lijevoj ili desnoj strani? Cool

ma mora stajat do Asija roker
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:45

... ja se grozim tog "krim" miljea!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 10:17

Meni je najbolji party di se treba puno voziti i di ima puno lijepih žena. Jel tako ONS?

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
PARTY VS PARTY - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 10:40

asy je napisao/la:
Meni je najbolji party di se treba puno voziti i di ima puno lijepih žena. Jel tako ONS?


... ma sad si se našao u društvu one opake dvojice, pa skrećeš temu na žene ... Wink Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 11:53

drago mi je da je buba iskopao one stare slike. saad svi znaju da govorim na račun nekog osobnog iskustva, te da sam bio nA više od 1 partija.
jbga znanje i mudrost se stiču godinam i kilometrima, tako da sam i ja u početku bio zanesen PATCHERSTVOM, a u glavi su mi se razvijale razne ideje, koje nisu sprovedene u djelo. a ne tvrdim da su to bile glupe ideje i da ih se sad sramim. sve u svoje vrijeme

a kad smo već kod starijih slika evo još pokoja. u to vrijeme su se rađali moji današnji stavovi
PARTY VS PARTY - Page 2 74B6702B-1063-E142-9BB7-5CEFEF8FA995_thumb
PARTY VS PARTY - Page 2 06D904FD-0F35-CB47-8039-99E2898A6237
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 11:57

To je bija bend Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 12:09

asy je napisao/la:
Meni je najbolji party di se treba puno voziti i di ima puno lijepih žena. Jel tako ONS?
Tako je! dobar Jedino nastaje problem pri vraćanju zbog mamurne glave, tako da su mi najdraži oni ljetni od bar tjedan dana! Very Happy

P.S: Oćeš nam pjevati i ovog ljeta? Zbog zeznutog datuma niste imali priliku nastupiti u proljeće... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 15:08

mogu reci da sam bio na dosta motorijada,
ali ne mogu reci da sam impresioniran tom cijelom furkom,
dapace cesce sa se znao iznervirati zbog pojedinaca u defileu ali i na samom skupu ali to je druga tema Twisted Evil

ko voli motorijade postujem,ali ja ih osobno ne volim,

meni je vrh spremiti se otici do Splita,Sibenika,Dubrovnika,Banja Luke,Sarajeva,Herceg-Novog,
javiti se prijateljima,popiti s njima pice,prodruziti se,ako se zalomi i prenociti,

vrh mi je Dalmatina,iako jos na njoj nisam bio,ali ove godine,nadam se,
gdje smo svi istomisljenici,pa se poznajemo bar povrsno preko foruma,
a mnogi smo se upoznali i uzivo,
u tom segmentu bih se slozio sa Magnom,intimno druzenje,meso,piva i nasi chopperi,
VRH VRHOVA dobar dobar

Vrh mi je bila Voznja za Vukovar,cudooo,
znaci djirevi ovog tipa :hapy1

ako vec idem na motorijadu,
to budu ove mnoge udaljenije i svake godine coram krajeve u kojima nisam bio,
pa tu motorijadu koristim kao bazu,
a umjesto lokanja i druzenja sa *lakim zenama* Very Happy
obidjem taj grad i neke znamenitosti i popijem pivu sa poznatim ljudima,
jer nisam uvijek u djiru da se s nekim upoznajem i druzim,
a radim takav posao,gdje mi nekad treba odmor od ljudi,
pa cesto,a mogli ste vidjeti iz mojih putopisa,
sam sprasim na turu i uzivam u bajku i meditaciji i mjuzi i Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimepon 18 lip 2012, 22:12

Bosqeto je napisao/la:
mogu reci da sam bio na dosta motorijada,
ali ne mogu reci da sam impresioniran tom cijelom furkom,
dapace cesce sa se znao iznervirati zbog pojedinaca u defileu ali i na samom skupu ali to je druga tema Twisted Evil

ko voli motorijade postujem,ali ja ih osobno ne volim,

meni je vrh spremiti se otici do Splita,Sibenika,Dubrovnika,Banja Luke,Sarajeva,Herceg-Novog,
javiti se prijateljima,popiti s njima pice,prodruziti se,ako se zalomi i prenociti,

vrh mi je Dalmatina,iako jos na njoj nisam bio,ali ove godine,nadam se,
gdje smo svi istomisljenici,pa se poznajemo bar povrsno preko foruma,
a mnogi smo se upoznali i uzivo,
u tom segmentu bih se slozio sa Magnom,intimno druzenje,meso,piva i nasi chopperi,
VRH VRHOVA dobar dobar

Vrh mi je bila Voznja za Vukovar,cudooo,
znaci djirevi ovog tipa :hapy1

ako vec idem na motorijadu,
to budu ove mnoge udaljenije i svake godine coram krajeve u kojima nisam bio,
pa tu motorijadu koristim kao bazu,
a umjesto lokanja i druzenja sa *lakim zenama* Very Happy
obidjem taj grad i neke znamenitosti i popijem pivu sa poznatim ljudima,
jer nisam uvijek u djiru da se s nekim upoznajem i druzim,
a radim takav posao,gdje mi nekad treba odmor od ljudi,
pa cesto,a mogli ste vidjeti iz mojih putopisa,
sam sprasim na turu i uzivam u bajku i meditaciji i mjuzi i Cool



e ekipa,
daj te malo opušteno,
tko voli nek izvoli, a tko ne, neka brije na cajke
a kod BEŠTIJA je bilo kao i obično
DO JAJA!!!
bilo je biker2 biker2 pljuga kavica1 biker2 sator cuga cuga cuga cuga cuga cuga cuga cuga cuga cuga roker roker roker cice cice guza cice cuga cuga cuga koma koma spavanje kavica1 kavica1 Laughing :harley: falalepa
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimeuto 19 lip 2012, 16:08

... drastičnim mjerama protiv kriminalaca u kožnjacima:

PARTY VS PARTY - Page 2 208979_3442989037845_1468624325_n
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
I'gore
man
man
I'gore


Broj postova : 38
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Regal Raptor(zvonko)320
Na forumu od : 14.05.2012

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimeuto 19 lip 2012, 18:01

magna je napisao/la:
A meni je nadraze kad eRaši tvrde da voze 80 km/h Bohmann
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sheva
man
man
Sheva


Broj postova : 36
Godina imam : 36
Prebivalište : SK
Vozim : Suzuki
Na forumu od : 03.03.2012

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 10:16

I'gore je napisao/la:
A meni je nadraze kad eRaši tvrde da voze 80 km/h Bohmann

ne znam jel ovo mene islo ili ne ali u svakom slucaju obozavam kad ekipa sa SVIM drugim tipovima motora kenja po nama koji vozimo R-a kao što "civili" kenjaju po bajkerima
inace me boli uvo za ovakve komentare ali da ti objasnim da je moguce: uglavnom se vozim 80-90 kud god idem, prestizanja sa R-om malo bolje odrađujem nego sa transalpom kojeg sam prije imao i položaj sjedenja mi je neopisivo udobniji na R-u nego na recimo marauderu 800 ili hondi transalp, rega je malo skuplja ali je potrošnja jednaka ili čak manja nego na motorima sa 2-3 puta manje konja u tom režimu rada...
a motor kojeg god tipa bio meni služi prvenstveno za otići na moto susrete, viend vožnje i takve stvari, a najdraže mi je kad ovi čopeRaši tvrde da se nikad ne voze iznad 80 i nikad ne divljaju i ne uhvati ih da se ispušu malo jedno popodne pa ne stisnu malo previše gasa biker2
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 10:34

vidi se da si pametno dijete kad si skuži oda je ovo napisao tebi.
eto ja sam čopeRaš (čak si sebi tepam da sam natural born čoperaš) koji rijetko kad vozi po propisu. kad god mogu vozim 110 (motor teško ide preko 130) u naseljenom mjestu na vozim ispod 70 a na magistrali ispod 90 km/h. i opet kao takav smetam po cestama eRašima, a zanimljivo je da nijednog eRaša nisam uspija pretići iako svi oni (VI) vozite 80 km/h znači manje od mene.
gademit ko je ode lud (biće da san ja kad ulazim u raspravu s erašima)



btw jedna anegdota. kad sam kupova svoj prvi čoper tip motora, u mojoj jadnoj i neiskusnoj glavici je stajala predodžba da su čoperaši kraljevi na cesti, a svi ostali bezvrijedni plastičnjaci im se klanjaju i sklanjaju. iskustvom se uvjerih da nije tako, ali u mojoj sad tako iskusnoj glavurdi, još nemogu sažvakati da su eraši u istoj klasi kao i čoperaši. vjerojatno se tim vođen i nedružim i neulazim u priče sa tim erašima
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 12:23

Ja to gledam tako ... Kad se ja vozim - svi drugi me zaobilaze zbog straho-poštovanja ... a pogotovo R-ice roker lol!
glup glup
chopper rules
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Gost
Gost




PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 13:27

čopeRaš - do 100 km/h
čopeRRaš - preko 100 km/h

scratch scratch

[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 14:32

.koshchall. je napisao/la:
čopeRaš - do 100 km/h
čopeRRaš - preko 100 km/h

scratch scratch


po tome su čoperaši jedino oni koji voze do 125 ccm Shocked Rolling Eyes


e ljudi, a jel znate vi kako i zašto su nastali čoperi?

produživali su vilice da motori budu stabilniji na pravcu, i skidali sve što je višak da olakšaju mototr da budu što lakši, pa da zato manje troše i bolje idu... Wink

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 19:36

koje rasprave Rolling Eyes

kao da brzina i motor odredjuje nekoga kakav je...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 21:07

Ne odrređuje motor ne odredjuje odjeca ne odredjuje ponasanje (na cesti). A sto onda odredjuje
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitimečet 21 lip 2012, 21:11

magna je napisao/la:
Ne odrređuje motor ne odredjuje odjeca ne odredjuje ponasanje (na cesti). A sto onda odredjuje
kućni odgoj
[Vrh] Go down
Sponsored content





PARTY VS PARTY - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PARTY VS PARTY   PARTY VS PARTY - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PARTY VS PARTY
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 5. village party 16.09-18.09.
» ... 6. MK Mogila party !
» After Rome party
» ...MK Daruvar party

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: