Početna stranicaPretraľnikKako neki vide V-Rod-a - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Kako neki vide V-Rod-a

Go down 
+22
bLind faiTh
Karlo
mrljo#2
nenad barinić
rocky 61
Hedo
magna
Genesis051
Acyd
pinky
Vladek
Kum
emirharley
Emil
poč85
Rocker-C
Beatnik
One Night Stand
maxart
custom rider
Safet(y)
Felix
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 21:17

rocky 61 je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Nije prezir, nego trebaju dvije čiste da se shvati post: ne pljuju oni sto imaju vise na one koji imaju manje, nego pljuju oni koji imaju manje na one koji imaju vise!

Kada si cuo da vlasnik Ferraria pljuje na vlasnika Stojadina? Kada si cuo da vlasnik Ferraria kaze "vidi šupka, došao Stojadinom u kafic?", a ja sam cuo kako haman cijela kafana vice "vidi šupka došao Ferrariem u kafic"!!!

Znaci, ako dodjes Stojadinom u kafic, onda nisi šupak, a ako dodjes Ferrariem u kafic, onda si šupak.

Kada si cuo da vlasnik Harley-Davidsona pljuje na vlasnike nekih drugih motora, pogotovo malih? Zakuni se, nikada, jel' de? Osim u samoodbrani. A koliko si puta cuo da vlasnici malih motora pljuju na Harley-Davidson? Pa na ovome forumu slusam 4 godine kako je Harley-Davidson zadnje govno i smeće, a ne daj Boze da neki vlasnik Harley-Davidsona napise da je neki drugi XXXXXX motor samom konstelacijom zaista govno i smeće.

Prema tome, ostavi se demagogije, ironije i sarkazma, nisam ti ja medij za to. Niti mi je bila ideja da bilo cije omalovazavam, nisam ti ja od tog posla, svatkom njegovo.


Ponovno pročitaj svoj post i ti i Safet ( ili kako se več zove )pa mi ga protumači jer ja ga ne mugu razumjeti drugačije nego kako jesam,a vi gosp. Safete ako vam se ne sviđa moje pisanje imate pravo baniranja pa izvolite,meni je malo dopizdilo snobovanje nekih članova ovog foruma pa mislim da imam pravo da ukažem na to.Da ne bi i ova tema krenula na krivo i pošto nisam vlasnik HD-a i ne plaćam piće i ćevape po Sarajevu ja ću kulturno istupiti sa ove teme i neću se više uključivati na istu Hvala.

Gosp. rocky 61 ili kako se vec zovete... pazljivo procitajte sto sam Vam napisao u svom odgovoru pokusavajuci unaprijed smiriti situcaju, jer sam pretpostavljao kakvu ce reakciju izazvati Vas post... a bilo bi mi i vise nego drago ukoliko se ubuduce suzdrzite ove teme. A sto se baniranja tice, ne odlucujem samo ja, nego cijeli ccf tim... A ovu aluziju o picu i cevapima cu previdjeti i nadati se da nije upucena meni... hvala.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 21:17

Mene uopce nije sramota moga obrazovanja, kakvo je-takvo je, niti prihoda, kakvi su-takvi su, mozda manji, mozda veci, no ja ne zagledam u tudji novcanik kao ti. Sto se tice placanja pića i ćevapa po Sarajevu, kod nas je obicaj ugostiti onoga koji ti je dosao u goste, no sto se tice DALJNJEG placanja, ja nisam dobra vila i koiko meni plate drugi, toliko i ja njima. Ni vise ni manje od toga. I tko god je od forumasa bio u Sarajevu, a bilo ih je puuuuno, nije osramotio ni sebe, ni rod, ni red. I u krajnjoj instanci, niko od NJIH nije spao na moje piće ili cevape. No, mogu ti reci da sam se napio piva i piva kojim su me ugostili u Zagrebu (u nekoliko navrata), u Slavonskom Brodu i u drugim gradovima, ne jedan, nego barem dvadeset ovdasnjih forumasa, glupo je da sada nabrajam njihova imena, pa kod nas ima jos jedna navada: pamti, pa vrati! dancingbanana cuga cuga

Sto se tice Safeta, on nije Safet, nego Dalibor, a nick mu je vezan za posao - safet(y). Ako ne znas sta to znaci, zguglaj.

Eto, tebi neka ti je ono sto ti je, dobro ili lose, a meni neka mi je ono sto mi je, dobro ili lose. Svatkom njegovo.

I jos nesto: bas je ruzno, da ne kazem odvratno nekoga prozivati osobno, i vrijedjati osobno, radi nekih opcih stvari. Ja tebe nisam vrijedjao niti prozivao, a moooogao bih, no cemu to. Ne znam te, krijes se iza nicka, nema te u rubrici predstavljanje clanova, pa da vidimo tko si, nema ti slika, barem ne u rubrici predstavljanja, ja ne krijem svoje ime, niti slike, nit ista, pa bas bih volio da kada te upoznam, da ti vidis mene, a da ja vidim - tebe. Ali, cemu sve to, tvoj bol ostaje, knedla u grlu i samo mozes da piskaras i dalje sa namjerom da me vrijedjas, samo ne znam zašto to, no ako ti je tako lakse u zivotu, jbga, tako je-kako je.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 21:20

emir, rocky... drž se teme falalepa



...a da odgovrim na pitanje iz naslova.... evo kako... glup nemoj me

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 2996d1200805043-v-rod-street-glide-v-rod-street-glide-side

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 00:26

Meni osobno, V-Rod je jedna priča, a Harley-Davidson druga....jer kada netko spomene HD meni se prikaže slika klasičnog HD-a (Glide, fatBoy,Softail...), ne V-Roda.... roker
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 00:43

Pazi, V-Rod je sigurno fantasticna masina, sad stvar je sta covjek voli i kojoj koncepciji i "life-styleu" tezi. Tradicionalni Harlisti vole "tradicionalne" H-D motore, mada sam vidio dosta Amerikanaca (kojima novac nije problem), da imaju pored "tradicionalnog" H-D motocikla i V-Rod u garazi i vrlo su ponosni na tu cinjenicu.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 09:11

V-ROD je kvalitetan i softiciraniji motor od tradicionalnijih H-D-a ,neznam zašto toliko pompe dali je ili nije H-D.Naravno da jei to kvalitetan, a dali se nekom sviđa ili ne to je prepušteno korisnicima.Čudno je kako kod VN-a (meni jako drag) ne postavljmo pitanje dali je pravi KAWASAKI kad znamo da su im e-Rovi produktivniji (valjda smo kod japanaca navikli na široku lepezu motora)
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 09:58

Ma sviđaju se i meni i V-Rod i klasični HD.... samo kažem da kada netko spomene HD, prvo na što pomislim je klasični JHarley, a ne VR....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 10:26

maxart je napisao/la:
V-ROD je kvalitetan i softiciraniji motor od tradicionalnijih H-D-a ,neznam zašto toliko pompe dali je ili nije H-D.Naravno da jei to kvalitetan, a dali se nekom sviđa ili ne to je prepušteno korisnicima.Čudno je kako kod VN-a (meni jako drag) ne postavljmo pitanje dali je pravi KAWASAKI kad znamo da su im e-Rovi produktivniji (valjda smo kod japanaca navikli na široku lepezu motora)

...ista je stvar kada je u pitanju HD Sportster....iako ima neka bolja tehnicka rijesenja od "pravog HD", smatram da je to "punokrvni" HD kao i V-rod....no neki Sportstera dalje smatraju "curskim" motorom....no sve su to predrasude kojih ima bit ce dok je ljudi svijeta....tak da...
drž se teme
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 10:35

Jedno je sigurno: Sportster je legenda americkog motociklizma, a meni sigurno jedan od najdrazih motocikala uopce.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimesri 16 stu 2011, 13:21

emirharley je napisao/la:
Jedno je sigurno: Sportster je legenda americkog motociklizma, a meni sigurno jedan od najdrazih motocikala uopce.
Pod refom dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimened 20 stu 2011, 20:27

Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186

[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 21 stu 2011, 14:11

........ V- Rod je moederno viđenje Harley-a i meni se sviđa ( V-Rod) bez obzira na to što sam Old School tip ( u šta se mogu svrstati gore navedeni modeli od strane pojedinih Forumskih drugara), da ne bih dužio vraćam se na ono kako neki vide V-Rod-a ...........



Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 312498EA-4FFA-754C-B426-C7EB6EE8DBBF_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 06B2E55D-15F6-4242-992E-A42036CE9DD3_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 EBEF96F1-FF8F-9244-92BC-F3CAB38071E6_thumb
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 21 stu 2011, 14:35

emirharley je napisao/la:
Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186


Ovako ja ne vidim ni jedan motor . Razz
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 21 stu 2011, 15:12



Karlo je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186


Ovako ja ne vidim ni jedan motor . Razz

iagree
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 21 stu 2011, 15:18

emirharley je napisao/la:
Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186


....... e jbg, da je u redu nije, samo kad se pretera, ja preteram kad god menjam zadnju gumu, mora' da je dokrajčim kao na fotki, šta ću jače ponekad od mene ......... al' da je u redu, nije ........
[Vrh] Go down
bLind faiTh
man
man
bLind faiTh


Broj postova : 73
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb-Čakovec
Vozim : Harley Davidson Night rod special
Na forumu od : 19.09.2011

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimened 11 pro 2011, 22:31

meni je ovo prebolesno... slinim slinim slinim

pravi cafe racer roker

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 99709828



Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 97478189



Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 35143011



Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 53303755

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 05:08

Felix je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186


....... e jbg, da je u redu nije, samo kad se pretera, ja preteram kad god menjam zadnju gumu, mora' da je dokrajčim kao na fotki, šta ću jače ponekad od mene ......... al' da je u redu, nije ........
Twisted Evil Twisted Evil dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 18:04

maxart je napisao/la:
Felix je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Iz najnovijeg broja "Easyridersa":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 10127186


....... e jbg, da je u redu nije, samo kad se pretera, ja preteram kad god menjam zadnju gumu, mora' da je dokrajčim kao na fotki, šta ću jače ponekad od mene ......... al' da je u redu, nije ........
Twisted Evil Twisted Evil dobar dobar



https://www.youtube.com/watch?v=cV5m5ZWPZwA&feature=player_embedded


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jbg, bilo jače od mene a i tako sam je menj'o, mislim gumu, imam i boljih snimaka al' neću da šokiram Forumaše a i drugi me snimali pa mi ih ne daju, mislim na snimke misle da ću biti još gora ''budala'' nego što inače već jesam roker roker roker

[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 18:09

...ma mene nije taj snimak toliko šokirao koliko detalj sa snimka... Vidio sam na tlu - PIVO !!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 18:13

nenad barinić je napisao/la:
...ma mene nije taj snimak toliko šokirao koliko detalj sa snimka... Vidio sam na tlu - PIVO !!!


......... 'si vid'o rezervoar, mora da ga pošljem da ga uradiš, da napišeš OŽUJSKO, to mi se sviđa a ja ću dok se radi da se pobrinem za pravo pivo, takav je red kad se dođe majstoru, samo što malo staje u ovaj rezervoar, dve litre Very Happy
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 19:34

Ma rezervar sam odmah skužio dok je motor skretao udesno, ali detalj na tlu me oborio s nogu:-)....ajme, koliko smo otišli off Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 20:59

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 8BD1D732-19D4-8440-A299-9DA78DAF1342_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 5E8C0BC6-04EA-F74C-B7CD-483E1323460B_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 0388FE85-EC57-6F4F-A582-756FA84174C7_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 98BC109E-0C17-0343-A123-D761BFAB9AF3_thumb
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimeuto 13 pro 2011, 08:43

Felix je stara škola dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimeuto 13 pro 2011, 09:06

Uf...koji stroj.... da mi je ovakvog oslikavati u airbrushu - ali da ga netko drugi rastavi Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitimeuto 13 pro 2011, 09:56

maxart je napisao/la:
Felix je stara škola dobar dobar

roker roker roker roker roker


Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 707E5857-6635-EA4F-8B6D-E121D54A0480_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 CFF66A79-357C-4F47-A7F7-A7C0EDB2A493_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 8F461764-571B-E843-A30A-44C75FDA9D31_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 0225BB83-3C42-7F4F-AE26-C5054A0FCE0B_thumb
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako neki vide V-Rod-a
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Neki i to vole!
» hypercharger, neki zaheb
» Neki drugi chopperi
» Jinlun 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: