Početna stranicaPretraľnikKako neki vide V-Rod-a - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kako neki vide V-Rod-a

Go down 
+22
bLind faiTh
Karlo
mrljo#2
nenad barinić
rocky 61
Hedo
magna
Genesis051
Acyd
pinky
Vladek
Kum
emirharley
Emil
poč85
Rocker-C
Beatnik
One Night Stand
maxart
custom rider
Safet(y)
Felix
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lis 2011, 07:43

poč85 je napisao/la:
Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 V-Rod%20Trike
Dobar ali je malo problem voziti na 2 kotača glup
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lis 2011, 11:43

maxart je napisao/la:
Dobar ali je malo problem voziti na 2 kotača glup

možda i nije Shocked Wink dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 04 lis 2011, 17:01

poč85 je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Dobar ali je malo problem voziti na 2 kotača glup

možda i nije Shocked Wink dobar
Vjeruj mi je , doduše nije bio V Rod Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimesri 26 lis 2011, 15:22

v-Rod = sex ..... iloveharleydavidson
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimesri 26 lis 2011, 21:27

Mada svi mislimo - i ja - da na V-Roda ne ide ape hanger, naisao sam u novom broju magazina "Biker" na fotografiju koja pokazuje kako je ape hanger fantasticno legao na V-Roda, a ovaj ape hanger mi pomalo lici na onoga "Vladekovog":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 10262011092442pm
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimesri 26 lis 2011, 22:49

emirharley je napisao/la:
Mada svi mislimo - i ja - da na V-Roda ne ide ape hanger, naisao sam u novom broju magazina "Biker" na fotografiju koja pokazuje kako je ape hanger fantasticno legao na V-Roda, a ovaj ape hanger mi pomalo lici na onoga "Vladekovog":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 10262011092442pm

E ovakvog nisan još vidija Exclamation Baš takav tip apea paše mu ka Bog.... ODLIČAN Exclamation Exclamation Exclamation dobar
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 06:20

Mnogi pljuju po HD-u. Ali kojem to jos motoru Ferrari dolazi kao .... dodatna oprema (o.a. zuti V-Rod). ?!?!?!? lol!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 08:16

emirharley je napisao/la:
Mada svi mislimo - i ja - da na V-Roda ne ide ape hanger, naisao sam u novom broju magazina "Biker" na fotografiju koja pokazuje kako je ape hanger fantasticno legao na V-Roda, a ovaj ape hanger mi pomalo lici na onoga "Vladekovog":

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 10262011092442pm


Sjajno! To je to! Takav ape ja hoću staviti na svoj 48. Orginal je osmislio Roland Sands - model vintage, ali postoje i jeftinije kopije.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 09:26

Kum je napisao/la:
Mnogi pljuju po HD-u. Ali kojem to jos motoru Ferrari dolazi kao .... dodatna oprema (o.a. zuti V-Rod). ?!?!?!? lol!

Na Ferraria najcesce pljuju oni koji voze Stojadine i vicu "vidi šupka došao Ferrarijem u kafić" .

A da je došao Golfom dvicom, BMW kockicom...... ili čak možda pješke......da li bi tada bio veći mangup? nemoj me glup

No ne vjerujem da na Ferraria pljuju oni koji voze Lamborghinije ili Aston Martine, nego upravo suprotno, sa uvažavanjem i poštovanjem govore o konkurenciji......... Twisted Evil


P.S.
Ima u Sarajevu nekoliko Ferraria, a prije par dana se pojavio jedan stariji model, ali ja sam bukvalno pao sa stolice kada sam ga vidio i cuo zvuk (prvo sam cuo zvuk, pa sam ga tek onda vidio), no iako se ne palim na aute, popizdio sam od ljepote, i posto se je frajer parkirao bas pred kafic u kojem smo onomad Magna i ja pili kafu, svi su k'o fol okretali glavu i govorili "vidi šupka što se kurči", no ja sam u stilu ovoga smaljića slinim prisao Ferrariju, doooooobro ga pregledao, a posto je vlasnik "pogledom bio nagodan" to sam prisao i vlasniku, iskazao postovanje i divljenje i popio sa njim piće i podobro se ispricao o njegovom autu. Vjerovatno je i on prepoznao moju strast, obzirom da sam bio u "punoj ratnoj H-D spremi". Njegov Ferrari je bio Maranello 550, mislim da je to jedini Ferrari sa mašinom naprijed:

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Ferrarimaranellostudiob


Pa ti sada pljuj na ovakvu vozilicu, vici da prdi, smrdi i da mora na servis svakih 50.000 km........ Bohmann nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup


Mnogo sorry za of


drž se teme
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:37

slinim dobar , da znaš Emire za je zaista makina!
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 20:52

"Kako neki vide V-Rod-a"- ja ga obicno gledam u retrovizoru i dobro izgleda,a kad pozeli gledam ga nakratko bocno...dobro izgleda...onda sam ja njemu u retrovizoru...dobro izgleda...uglavnom... Twisted Evil dobro izgleda a ide jos bolje nego sto izgleda. slinim svaka cast
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 20:58

Acyd je napisao/la:
"Kako neki vide V-Rod-a"- ja ga obicno gledam u retrovizoru i dobro izgleda,a kad pozeli gledam ga nakratko bocno...dobro izgleda...onda sam ja njemu u retrovizoru...dobro izgleda...uglavnom... Twisted Evil dobro izgleda a ide jos bolje nego sto izgleda. slinim svaka cast
ogrebao se za krug pa ga hvališ nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 01:32

Cool Svi prikazani su za... uzet kreditnu karticu... i kad dođem negdje, u obzir dolaze samo hoteli s čuvanom garažom, po mogućnosti apartman, sa dovoljno širokim vratima da V-roda stavim u istu prostoriju gdje ja spavam... Smile
samo 3 prikazana modela imaju uopće dovoljno dugačak zad. blatobran da bi bisage bile moguće... a o kiši da i ne govorimo Very Happy ovako kratak blatobran.... treba kišno odijelo pojačano na leđima samo od mokre ceste, da kap kiše ne padne... prekrasne prerade (da se razumijemo, i ja bi jednu) ali slabe praktične namjene...
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 09:07

2 Max

Znam ja da ce on jos bolje izgledati kad ga sredi "El Dugi" roker dancingbanana dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 10:41

Acyd je napisao/la:
2 Max

Znam ja da ce on jos bolje izgledati kad ga sredi "El Dugi" roker dancingbanana dobar
hoće, hoće uz kvalitetu mora i dobro izgledati ali opet koliko Safet(Y) dozvoli igranja Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 11:10

maxart je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
2 Max

Znam ja da ce on jos bolje izgledati kad ga sredi "El Dugi" roker dancingbanana dobar
hoće, hoće uz kvalitetu mora i dobro izgledati ali opet koliko Safet(Y) dozvoli igranja Twisted Evil

iznenadiga. šteta što je safet samo 28 dana odsutan Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 15:30

magna je napisao/la:
šteta što je safet samo 28 dana odsutan

Jest, al' iz Kineskog mora......ili iz Vietnama.......ili iz........ dancingbanana dobar Sve je dobro kad se dobro svrši. dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 19:48

..... ma šta je 28 dana, ništa, eto njega još malo .......

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 15E0F73F-46FD-B649-A408-5CB7981D4F14_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 5299680B-A709-434F-BD2B-A43425B3D346_thumb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 7DCEBEE9-B90B-A34D-A374-8DAB98F88447_thumb
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 20:11

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 2005_dark_red_harley-davidson_v_rod_vrscb_for_sale_in_cocoa_fl_32927_8734843

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 2005-harleydavidson-v-rod-vrscb

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 ImgV-Rod3

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Vrod_retro_back

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Harley-davidson-vrod-tecnobike-img01
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimeuto 01 stu 2011, 20:22

magna je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
2 Max

Znam ja da ce on jos bolje izgledati kad ga sredi "El Dugi" roker dancingbanana dobar
hoće, hoće uz kvalitetu mora i dobro izgledati ali opet koliko Safet(Y) dozvoli igranja Twisted Evil

iznenadiga. šteta što je safet samo 28 dana odsutan Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
eh dobio dozvolu za lagani Make-up Twisted Evil Twisted Evil no ali mislim da je to tek početak (znam iz iskustva Very Happy )
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 01:46

emirharley je napisao/la:
Kum je napisao/la:
Mnogi pljuju po HD-u. Ali kojem to jos motoru Ferrari dolazi kao .... dodatna oprema (o.a. zuti V-Rod). ?!?!?!? lol!

Na Ferraria najcesce pljuju oni koji voze Stojadine i vicu "vidi šupka došao Ferrarijem u kafić" .

A da je došao Golfom dvicom, BMW kockicom...... ili čak možda pješke......da li bi tada bio veći mangup? nemoj me glup

No ne vjerujem da na Ferraria pljuju oni koji voze Lamborghinije ili Aston Martine, nego upravo suprotno, sa uvažavanjem i poštovanjem govore o konkurenciji......... Twisted Evil


P.S.
Ima u Sarajevu nekoliko Ferraria, a prije par dana se pojavio jedan stariji model, ali ja sam bukvalno pao sa stolice kada sam ga vidio i cuo zvuk (prvo sam cuo zvuk, pa sam ga tek onda vidio), no iako se ne palim na aute, popizdio sam od ljepote, i posto se je frajer parkirao bas pred kafic u kojem smo onomad Magna i ja pili kafu, svi su k'o fol okretali glavu i govorili "vidi šupka što se kurči", no ja sam u stilu ovoga smaljića slinim prisao Ferrariju, doooooobro ga pregledao, a posto je vlasnik "pogledom bio nagodan" to sam prisao i vlasniku, iskazao postovanje i divljenje i popio sa njim piće i podobro se ispricao o njegovom autu. Vjerovatno je i on prepoznao moju strast, obzirom da sam bio u "punoj ratnoj H-D spremi". Njegov Ferrari je bio Maranello 550, mislim da je to jedini Ferrari sa mašinom naprijed:

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Ferrarimaranellostudiob


Pa ti sada pljuj na ovakvu vozilicu, vici da prdi, smrdi i da mora na servis svakih 50.000 km........ Bohmann nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup


Mnogo sorry za of


drž se teme


Čemu toliki prezir i ironija prema onima koji imaju manje novca od tebe i što nedostaje vlasnicima crveno označenog vozila Question Question
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 10:10

rocky 61 je napisao/la:


Čemu toliki prezir i ironija prema onima koji imaju manje novca od tebe i što nedostaje vlasnicima crveno označenog vozila Question Question

...a zasto se uvijek nadje netko prozvan?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad ...ni u koga ovdje nije upirano prstom... u istom su se kontekstu mogli naci i vozaci bilo kojeg drugogo manje vrijednog (izrazeno u novcanim mjernim jedinicama pojedine drzava) vozila...


@emir... odgovorih umjesto tebe, ne jer mislim da se ne znas braniti, nego upravo suprotno... da ne bih opet morao gasiti vatru nakon puca1




...tek je studeni, a vec pocinju wc ... sta ce biti do proljeca... No

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 10:17

Nije prezir, nego trebaju dvije čiste da se shvati post: ne pljuju oni sto imaju vise na one koji imaju manje, nego pljuju oni koji imaju manje na one koji imaju vise!

Kada si cuo da vlasnik Ferraria pljuje na vlasnika Stojadina? Kada si cuo da vlasnik Ferraria kaze "vidi šupka, došao Stojadinom u kafic?", a ja sam cuo kako haman cijela kafana vice "vidi šupka došao Ferrariem u kafic"!!!

Znaci, ako dodjes Stojadinom u kafic, onda nisi šupak, a ako dodjes Ferrariem u kafic, onda si šupak.

Kada si cuo da vlasnik Harley-Davidsona pljuje na vlasnike nekih drugih motora, pogotovo malih? Zakuni se, nikada, jel' de? Osim u samoodbrani. A koliko si puta cuo da vlasnici malih motora pljuju na Harley-Davidson? Pa na ovome forumu slusam 4 godine kako je Harley-Davidson zadnje govno i smeće, a ne daj Boze da neki vlasnik Harley-Davidsona napise da je neki drugi XXXXXX motor samom konstelacijom zaista govno i smeće.

Prema tome, ostavi se demagogije, ironije i sarkazma, nisam ti ja medij za to. Niti mi je bila ideja da bilo cije omalovazavam, nisam ti ja od tog posla, svatkom njegovo.

[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 19:52

dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitimepon 14 stu 2011, 19:59

emirharley je napisao/la:
Nije prezir, nego trebaju dvije čiste da se shvati post: ne pljuju oni sto imaju vise na one koji imaju manje, nego pljuju oni koji imaju manje na one koji imaju vise!

Kada si cuo da vlasnik Ferraria pljuje na vlasnika Stojadina? Kada si cuo da vlasnik Ferraria kaze "vidi šupka, došao Stojadinom u kafic?", a ja sam cuo kako haman cijela kafana vice "vidi šupka došao Ferrariem u kafic"!!!

Znaci, ako dodjes Stojadinom u kafic, onda nisi šupak, a ako dodjes Ferrariem u kafic, onda si šupak.

Kada si cuo da vlasnik Harley-Davidsona pljuje na vlasnike nekih drugih motora, pogotovo malih? Zakuni se, nikada, jel' de? Osim u samoodbrani. A koliko si puta cuo da vlasnici malih motora pljuju na Harley-Davidson? Pa na ovome forumu slusam 4 godine kako je Harley-Davidson zadnje govno i smeće, a ne daj Boze da neki vlasnik Harley-Davidsona napise da je neki drugi XXXXXX motor samom konstelacijom zaista govno i smeće.

Prema tome, ostavi se demagogije, ironije i sarkazma, nisam ti ja medij za to. Niti mi je bila ideja da bilo cije omalovazavam, nisam ti ja od tog posla, svatkom njegovo.


Ponovno pročitaj svoj post i ti i Safet ( ili kako se več zove )pa mi ga protumači jer ja ga ne mugu razumjeti drugačije nego kako jesam,a vi gosp. Safete ako vam se ne sviđa moje pisanje imate pravo baniranja pa izvolite,meni je malo dopizdilo snobovanje nekih članova ovog foruma pa mislim da imam pravo da ukažem na to.Da ne bi i ova tema krenula na krivo i pošto nisam vlasnik HD-a i ne plaćam piće i ćevape po Sarajevu ja ću kulturno istupiti sa ove teme i neću se više uključivati na istu Hvala.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako neki vide V-Rod-a   Kako neki vide V-Rod-a - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako neki vide V-Rod-a
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Neki i to vole!
» hypercharger, neki zaheb
» Neki drugi chopperi
» Jinlun 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: