Početna stranicaPretraľnikzatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg

Go down 
+17
Hedo
nyll
krampus13
cro.chopper
Tomo-vz
ica
Acyd
One Night Stand
magna
Suhi
oktalz505
jebiki
zed12
Safet(y)
zgrdic
Karlo
zdravko
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesri 11 svi 2011, 20:45

-nisam nikakva njuška, novinar, pisac niti slično. Volim trabunjat i baš ovako kad nađem vremena onda se opustim uz čitanje i pisanje. Malo sam ponekad dosadan ali eto. Znači obični vkv V.stupanj.
- na predstavi bio Josipović, to mi poslje rekla žena i sin. I to me zvali sa pauze predstave.
-e, znaš tko je tu? Josipović.
-uzmi mu autogram-odgovorim u šali
-ma nemoš do njega, tjelohranitelji ga okružili
-a onda jbg.

poslje žena i klinac išli tramvajem kući, a po sve ostale došli a6, mercedesi i to sve limuzine crne boje. Žena mi radi na fakultetu pa je dobila ulaznice. Eto to da razbijemo dogmu o tome što smo i ko smo. Inače za to što klinac sluša ozbiljnu glazbu kriv je projekt žena-ja. Puštali smo u trudnoći bach-a i ostalu kompaniju, a ja sam uvijek u autu slušao hr3, dok sam ga vozio. Na hr3 vam je uvijek neka ozbiljna glazba. Ponekad danas on zatraži hr3 kaže da ga to smiri pred školu. Uz to sluša samo rnr i svira gitaru, al motore nevoli. Kada sam kupio motor on se jedini nije vozio samnom na motoru. On voli bmw m3 i to mu želja da si kupi.
šta sada? Question
ah da, što se tiče dnevnika, to neću otvoriti ali mi je nyll obećo da ćemo putovat po svijetu sa motorima pa ću ja ovdje pisati o našim putovanjima.
E sada o kvaru. Danas je motor gotov i ono PRI znači prirodni pad. To se prebaci u slučaju daq nerade membrane onda se okrene na slobodni pad goriva i vozi se do prvog majstora. Meni je gorivo natopilo filter zraka, sjebalo svječice jer su se udavile u benzinu. Otišlo dole na karike i kaže lio da sam imao sreće da nije upalio jer bi isprane karike i zaribo motor. Ulje zamjenjeno, svečice i filter ulja. Očišćen filter zraka. Sve zajedno 500kn. 300materijal i 200 za ruke. Dobio sam savjet da zamjenim akomulator jer je pri kraju. Lijo ga moro punit.
Pitanje za vas, koje dimenzije akomulatora ide u keeway supershadow 250 i gdje bi mogao kupiti povoljno. Od Lije sam upućen u auto-krešo ali možda vi znate negdje jeftinije i možda katalošku oznaku. To bi mi daleko olakšalo kupnju istoga.
Kod Lije je bilo zanimljivo. Puna garaža motora, a meni se sviđao jedan hyosung 250, ima zadnja slova na registraciji DS. Baš super motorić izgleda. Isto ima kubika kao i moj ali izgleda mnogo veče i snažnije. Prava krstarica. Kažu da je to motor od honde. Vidio sam i neke klasike. Ti su mi isto ljepi, a Lijo vozi hondu 6 cilindara. E ljudi da vidite kako zjapi motor na sve strane, ono zvjer na cesti. Bio Lijo u poslu pa ga nisam htio daviti da upali taj motor da čujem zvuk, ali vjerujem da zvuči negde opako.
Tako sam poslje Lije išao malo provozat se. Iz remetinca sam krenuo onom cestom prema gorici kraj čeha i prema lomnici. Ljepa ravna cestica i nema gužve. Jurio sam 75km/h. Ono sve me bilo strah kako idem. Vau, vau istrčavaju psi u selu na ulicu zamnom i laju na kotače. Zavoja se bojim pa tu idem sa drugom i oprezno. 20-30km/h, a možda i manje ne gledam jer gledam ispred sebe. E ljudi toliko od mene, pa eto ja ću jedan dan na najdalji put do sada. Otići ću do Vrbovca. Neću ići obilaznicom već kroz sela. Moram malo steći slobodu i praksu jer kad krenem po svijetu trebače mi. Pisaču to pod putovanja, a ne ovdje jer su tu kvarovi.
Eto toliko od mene. by by
laku noć
sve vas volim I love you
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesri 11 svi 2011, 21:28

Tebe bi bilo zanimljivo upoznati , čudan neki svat . A sad nam , molim te , reci što je to TOTOK . Puno hvala . Shocked
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesri 11 svi 2011, 21:47

dugo nisam ovako uživao čitajući nečije postove...prezabavno svaka cast king
slažem se sa icom i ja sam pomislio sa si umjesto duhana zamota nešto drugo lol!
odsad pa nadalje više sreće sa ljubimcem..... biker2 cuga
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesri 11 svi 2011, 22:08

...a....čovik je pun ljubavi, a svi dobro znamo ko su djeca cvjeća....danas toga baš i nema...
...samo ne si on olakša dušu i nas zabavi lol! lol!
..GO Zdravko GO
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:28

Karlo je napisao/la:
Tebe bi bilo zanimljivo upoznati , čudan neki svat . A sad nam , molim te , reci što je to TOTOK . Puno hvala . Shocked


iagree iagree iagree

lol!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:59

zdravko je napisao/la:
Evo listao sam onaj dio našeg foruma "keeway" i kada sam vidio 34 strane svega i svačeka izgubio sam volju. KOristan savjet našao sam u dijelu gdje lik iz zg što vozi a3 automatik objašnjava kako na OMv benzinskoj kupiti 5w jaču žarulju i ugraditi istu. Nije mi se dalo dalje čitati jer nije sortirano.

nemoj me hahahahaha...
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 09:01

e a kada se odlucis na pustolovinu zvanu put u Vrbovec onda se javis da spijemo jednu. Mozes recimo u subotu doci u blizinu Vrbovca na susret....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
oktalz505
man
man
oktalz505


Broj postova : 168
Godina imam : 52
Prebivalište : Sladojevci - SL
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 26.06.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 09:59

Bravo dobar dobar Laughing samo vozi biker2 biker2 biker2 biker2
Možda naši motori nisu za neke daleke pute, ali su jako lijepi i primjetio sam da puno ljudi zastane i pogleda.
Meni je moj dobar i uvijek me odveze kud treba biker2 rendeer cuga
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 17:40

evo potkrala se greška u naslovu posta. Dali od uzbuđenja, nervoze, alkohola il neke druge druge, neznam. Uglavnom ispravio sam naslov i ispravno je dotok goriva. Znam da ste svi to znali ali hvala na prijateljskom ukazanju potkrale kreške. Danas čemo završiti ovu temu slikom prekidača.

Slike.hr - besplatan upload slika

evo. Preklopnik mora uvijek biti okomit, nikako paralelan sa cestom. Ako je strelica gore koristi se rezerva, a ako je prema dole koristi se pun spremnik. To se nevidi na slici ti mali nacrtani rezervoari, odsjaj sunca i slikanje sa mobitelom bez bjeskalice. No malo se nadzire u ljevo onaj famozni PRI.
Dobro sada čemo napustiti ovaj post pošto je to završeno i idemo na putovanja.
Ćao!
pljuga
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimečet 12 svi 2011, 18:17

zdravko je napisao/la:
evo potkrala se greška u naslovu posta. Dali od uzbuđenja, nervoze, alkohola il neke druge druge, neznam. Uglavnom ispravio sam naslov i ispravno je dotok goriva. Znam da ste svi to znali ali hvala na prijateljskom ukazanju potkrale kreške. Danas čemo završiti ovu temu slikom prekidača.

Slike.hr - besplatan upload slika

evo. Preklopnik mora uvijek biti okomit, nikako paralelan sa cestom. Ako je strelica gore koristi se rezerva, a ako je prema dole koristi se pun spremnik. To se nevidi na slici ti mali nacrtani rezervoari, odsjaj sunca i slikanje sa mobitelom bez bjeskalice. No malo se nadzire u ljevo onaj famozni PRI.
Dobro sada čemo napustiti ovaj post pošto je to završeno i idemo na putovanja.
Ćao!
pljuga
Ček' malo, ne može to tek tako završiti!
Nije kreška nego greška! scratch
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimepet 13 svi 2011, 12:51

da..i samo tak otič..i još gore...prestat pisat...pa čemu se budemo sad slatko smijali What a Face ...ajd brzo za tipkovnicu i piši dalje dobar ...
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimepet 13 svi 2011, 19:43

freshman je napisao/la:
da..i samo tak otič..i još gore...prestat pisat...pa čemu se budemo sad slatko smijali What a Face ...ajd brzo za tipkovnicu i piši dalje dobar ...

o, baj d vej, baš smo te spomenuli nekidan - zdravko ti je kolega Very Happy vozi on svašta nešto, ne samo kivija
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimepet 13 svi 2011, 20:55

ma daj???????...pa ni vrag da je na gradskim jaslama??? Bohmann .....ak je tak..morti se i znamo..sutra idem u lonjicu pa ga možda tam i vidim...znak prepoznavanja: mustači dobar3
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesub 14 svi 2011, 12:33

Pa nisam presto pisat. Nastavio sam pod putovanja. Ovdje sam prestao jer smo rijesili problem oko preklopnika goriva. il vec kako se to zove.
Trenutno malo citam pod postove keeway. Evo nasao sam korisni link o ljepilju za sarafe. Schraubeensicherung (Šraubezicerung). Ima u Vrbovcu, a ima i u Louisu. Ima tamo 34 stranice kojećega, svega i vaćega pa treba čovjek sve da prođe.
dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimesub 14 svi 2011, 13:25

zdravko je napisao/la:
Pa nisam presto pisat. Nastavio sam pod putovanja. Ovdje sam prestao jer smo rijesili problem oko preklopnika goriva. il vec kako se to zove.
Trenutno malo citam pod postove keeway. Evo nasao sam korisni link o ljepilju za sarafe. Schraubeensicherung (Šraubezicerung). Ima u Vrbovcu, a ima i u Louisu. Ima tamo 34 stranice kojećega, svega i vaćega pa treba čovjek sve da prođe.
dobar

Opet greška Schraubensicherung - Šarubenziherung .
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 23:18

zdravko je napisao/la:
Pa nisam presto pisat. Nastavio sam pod putovanja. Ovdje sam prestao jer smo rijesili problem oko preklopnika goriva. il vec kako se to zove.
Trenutno malo citam pod postove keeway. Evo nasao sam korisni link o ljepilju za sarafe. Schraubeensicherung (Šraubezicerung). Ima u Vrbovcu, a ima i u Louisu. Ima tamo 34 stranice kojećega, svega i vaćega pa treba čovjek sve da prođe.
dobar

Pripazi jer ti nije svko ljepilo za benzinu ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» crijevo za gorivo.
» Aditivi za gorivo?
» Pipa za gorivo dilema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: