Početna stranicaPretraľnikzatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg 610RegistracijaLogin

 

 zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg

Go down 
+17
Hedo
nyll
krampus13
cro.chopper
Tomo-vz
ica
Acyd
One Night Stand
magna
Suhi
oktalz505
jebiki
zed12
Safet(y)
zgrdic
Karlo
zdravko
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 00:55

pon. 9.05.2011
Nasli se preko oglasa koji sam dao za akomulator nyll i ja. Ostali u kontaktu pa posto vozimo kineze izmjenili iskustva. Vise on nego ja jer ja vozim motor 7 dana u cijelom zivotu. Danas me nyll pozvao u svoj ured na Branimircu u Zagrebu, kaze on meni: ajde dodi da vidimo kakav ti je problem?
Zapravo sam imao problem od prije neki dan da je trzao pri voznji. Upalim ja njega na ćok, 6`C. 2-5min i spustim ćok ali se ugasi pa ja opet, a on se ugasi pa opet i nekako ostane upaljen ali kod voznje trza. Kao u intervalima mu dode pa cuk, cuk i onda normalno pa opet cuk-cuk pa ide i tako do kuce. Spremim se ja na put danas kod nyll-a u njegov office. Ponesem kesu duhana, dobro se obucem i na motor. Moja 3. il 4. voznja, nisam siguran, par dana bilo nevreme. Dodem do britanca i taj dan motor je upalio bez ćoka i od prve. Nema problema. Tako ja njemu sve prenesem i on onako poslusa me i kaze dali je motor stajao. Stajao cijelu zimu-odgovorim mu
-a gorivo?
-pa gorivo bilo u njemu i to jos od vlasnika gorivo
- pa probaj ti potrosit to gorivo i prebaci na rezervu pa na benzinsku. Bice da je bilo kondenzata i prljavstine
i tako mi to zajedno dodemo do spoznaje moga kvara. Inace radi se o keeway-u supershadow 250 iz 2008
Idu pive jedna za drugom. Nemoze teta donet tako brzo jer sjeli smo na kraj terase, a kelnerica pred penzijom. Cekam ja drugu smjenu ova crnka mi se nesvida prematora. Dosla druga smjena plavuša, njena generacija, al nyll i ja stvaramo planove o putovanjima. Ja vadim auto kartu iz ruksaka crtamo puteve , lokalne, drzavne . Na ironbat-u smo negde u roterdamu, pa u louisu u austriji i to idemo sve lokalnim cestama. Ja prvi, a nyll zamnom.
-tetka, daj malo makni ove flase sa stola-zamolim ja kelnericu.
Tetka dolazi al flase su nam prazne te mi mjenjamo taktiku. Narucujemo cim ona donese tako da taman dode kad mi ove popijemo. Kada nas je piva poprilicno udarila odlazimo do nasih motora koji su parkirani tik uz ogradu terase te turiramo. Dizemo prasinu. Neki penzići klimaju glavama i gledaju nas prodornim pogledima. Mi ne marimo za to, mi smo bikeri. Onda se vracamo za stol i ispiremo grla od prasine i dima 95-ce. Nyll mota drum, a ja samson. Nyll koristi filtere, ja volim da mi katran ostaje u vratu. Smijemo se, pricamo zgode i nezgode. Komentiramo ljepe djevojke koje prolaze kroz grad, mi na terasi sami. Prolaze one i gledaju u nas, a mi podizemo kacige i pitamo ih dali zele da se voze sa nama. Samo se smjeskaju. Bi one da se voze al nece ovako javno da priznaju. Sramota ih. Tako proslo to popodne pa ja odlucim krenuti kuci. Moji se vec sigurno brinu gdje sam. Mislim ono, kupio tata motor pa nije valjda negdje pao.
Krenem ja da trosim te zadnje kapi benzina i odjednom cuk-cuk. Aha, javlja se i sada je prebacim na rezervu, al malo sutra. Procitam ja pise PRI i mislim ja to je pričuva, rezerva. Ne-ne to je zatvoreno. Poslje saznajem kroz telefonske pozive nyll-u. Okrenuo sam i zatvorio dotok goriva. Potrosio sve gorivo iz karburatora i motor stao. Bemte živote. Bemti kinesku tehnologiju, bemti onoga što ne prevede prisner u zatvor. Šta sada. Vrtim ja i verglam, kapa gorivo na svjecice i na pod pa sam zakljucio da nisam onaj crveni gumb na rucki stisnuo dolje za paliti. Sranje. Verglam opet. Zovem nyll-a, kaze mi da verglam najvise 2-3 sekunde ne vise. Ja ko u autu. Nemam kurblu. Zovem ga opet. Kaze mi da mogu da upalim na guranje. Pitam ga za klinasti remen i oce li da preskoce ventili. Bez brige-odgovara nyll-nema toga samo druga pa kuplung i upali. Pokusavam i nista. Probam opet i nista. Mokra mi leda, znojim se. Dvije se djevojcice smjeskaku i pogledavaju me. Ja guram.
-šta je cure-upitam ih
-čiko, čiko (meni je 43, a one punoljetne) a zašto gurate motor?
-ostao sam bez benzina-lažem im
-eto vidiš rekla sam ti da je ostao bez benzina, a ti meni govoriš da je pijan pa da zato nevozi.
Jes ova danasnja mladež bezobrazna i bez poštovanja. Ma da sam im ja tata i mama nebi one meni u ponoc bile vani. Odjednom zakljucim da km sat broji i kada je ugasen motor, zanimljivo. hm? guram ga vec 6km. Popusio sav duhan, kisok zatvoren, a ja žedan. Ni ne piša mi se, ap nema i od čega kada sam već sve ispišao i krv i znoj.
Zovem ženu na mobitel - daj mi donesi kljuceve za skinuti svječice-pomislim da ih očistim
Spušta mi slušalicu i to mi govori sve. Ostao sam, sam, sam jebeno sam i guram motor. Stavljam kacigu na glavu, sramota me. Ljudi skrecu poglede zamnom, ljudi su stoka jer niko ne nudi pomoc. Naslađuju se bikerskoj tugi i jadu. Sigurno razmisljaju kako je bolje da sam sastrane nego u prometu. Stoka, nabijem ih. Vidiće oni voziću i ja jednog dana slalom kada porastem. hahahahahaha.
Ma u picku materinu i poso i motor i gorivo i recesije i krize i eu i šunke bez jaja i grah bez kobasice i sto ti jadi jebhem. Mokra mi leđa, znoj mi se sljeva niz kičmu i vlaži mi šupak. Osjećam kapi znoja kako vlaže moj čmar. Dobro da nemam vn 900 il dragstar, ovako ovih 150kg je pickin dim. Guram pa svremenom probam upalit na akomulator pa onda na guranje no nista, tropikana, bananko-banana.
Dolazim pred svoj dom, ulazim na prstima u stan. Žao mi ih da ih ne probudim. Uzimam kljuc za svjecice i silazim na parking. Imam volju da sredim stvari do kraja, da se uhvatim u koščac sa tehnologijom. Izvlačim svečice, brišem ih te propuhujem zrakom iz pluca svojih. Suhe ko barut. Stavljam ih nazad i pokusavam da upalim no ništa. Guram i pokusavam zadnji put na guranje i ništa. Parkiram ga i odlazim u stan te palim kompjutor. Odlazim na cro choper forum i postavljam pitanje u nadi da ce netko da odgovori jer mi treba motor sutra oko 11. Trebam skocit do Vrbovca. U 15.00 sam se dogovorio sa nylom da se nademo na krizanju praške, vlaške i koturaške (to je fora u rimi jer se te tri ulice ne križaju).
pitanje:
što je sljedeće sto trebam napravit. Vjerojatno sam potpuno ispraznio gorivo iz fergazera, a mislim da sam i malo zalio svjecice no njih sam ocistio.
Ajde decki. Sutra cu staviti slike toga famoznog prekidaca koji sam vrtio u sve strane.


Zadnja promjena: zdravko; čet 12 svi 2011, 17:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 06:52

cuga cuga cuga Totok goriva . nemoj me glup

Kad se probudiš bit će ti jasnije . Ja sam prije mjesec dana natočio ( u sličonm stanju ) 18 litara dizela u VN-a . Ali ja nisam bio sam . Vilko crijevom izvukao dizel ( pola popio ) , natočili benzin i verglaj dok je bilo strjue , onda kablove na Vilkov motor , opet neće . Porbudim sina ( dva je sata ) on dođe autom i opet verglaj i neće ) .
Onda ostavim motor na pumpi , odem kući , par sati odspavam i vratim se sa autom i kablovima i on upali od prve .
Nadam se da će i tvoj tako .
I još nešto . Nakon svega pitam pumpaša jeli vidio da sam točio dizel , on kaže " jesam , pa šta " .
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 09:05

veoma zanimljivo i poučno
valjda sljedi priča dalje
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 11:23

prica je dobra, a volja za pisanje... affraid king king king

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 11:43

zdravko je napisao/la:
pon. 9.05.2011
. Ma da sam im ja tata i mama nebi one meni u ponoc bile vani.

Post je objavljen u 11:55 PM , a one vani oko ponoći. Ti u međuvremenu dogurao motor do doma, šerafio i napisao post.
Ali priča je super.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 12:42

nemoj me glup svaka cast
[Vrh] Go down
oktalz505
man
man
oktalz505


Broj postova : 168
Godina imam : 52
Prebivalište : Sladojevci - SL
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 26.06.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 13:10

A da recimo, natočiš gorivo i otvoriš tu pipu ( prema dole ) i onda probaš upalit Shocked
I probaj bez čoka Rolling Eyes
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 16:06

Evo da se nastavi "trilijada". U meduvremenu sam se ujutro ustao čio i veseo, pun entuzijazma. Procitao post u kojem mi se savjetuje da upalim uz pomoc auta. Vec sam pomislio vuci sa autom motor a onda sam se sjetio kablova i da provjerim napon akomulatora motora, kad tamo gle ćuda isto je 12 V kao i kod auta. Ja mislio da je 6 ili 9. Nebudi ljen nazovem kuma sa kablovima i prikljucim ja tako i vrum, vrum i nista, ali pojavilo se gorivo u potocima iz jedne cjevcice.
-gle kume, otpojena ti je jedna cevka-kaze kum
-ma daj nemoj me jebhat, pa nedavno sam bio na servisu.
Nazovem ja tako servis i pitam da mi visi cevka iz motora i da me čudi da je odušak iz rezervoara jer cevčica ide na prvi cilindar. Iz nje kada verglam curi gorivo.
Dobio sam odgovor da mora cevka da viri i da nije problem u njoj nego mi je vakum povukao plovak i zacviko plovak. Dobijem upute da lagano plastičnom drškom kucnem na kuciste ali nista. Nazvao sam prijatelja i pitao ima li negdje blizu mene neki moto servis da neidem sada u jastrebarsko kod goričkog jer najam prikolice je 700kn. Dao mi broj od Lije i ja ga nazovem. Kaze mi da doguram motor i da cu se sa njim vratiti nazad. E ono ljudi ne da sam jurio sa motorom nego sam šibao kao da sam razapeo jedra.
-juuuuuhuuuu, u Dugo Selo idem na motoru, a baš je prkrasan dan i još ću stići sa nyll-om u 15.00 na pivu.
U životu neide sve kako smo zamislili jer kad je Lijo vidio što sam napravio iz motora uhvatio se za glavu i skoro pao u nesvjest.
-dobro da ti nije eksplodiro fergazer, ap ti si otvorio PRI to ti je slobodan pad goriva-odgovori Lio kad je vidio motor. Motor je izgledao kao da sam ga oprao u benzinu. Nista od puta u Dugo selo sa motorom, a odma sam nazvao nyll-a da mu kazem da nista od pive. On je danas promatrao panoramu Zagreba sa skele.
-ajd nema veze, samo ti to sredi pa idemo navece na pivu. Raspricali smo se preko telefona o putu na bliski istok i tome koliko bi nas to moglo koštati te dane kada bi krenuli na put. Potrebna oprema, marame pod obavezno. Plahte za obući na sebe. Mjesec dana suncanja na jadranu radi blage boje kože te par riječi za sporazumijevanje.
proslo vrijeme
I wrote كتبتُ (katabtu) كتبت (katabt)
you (masc.) wrote كتبتَ (katabta) كتبت (katabt)
you (fem.) wrote كتبتِ (katabti) كتبتي (katabti)
he wrote كتبَ (kataba) كتب (katab)
she wrote كتبت (katabat) كتبت (katabit)
Dual we wrote كتبنا (katabna)
you wrote كتبتما (katabtuma)
they (masc.) wrote كتبا (katabaa)
they (fem.) wrote كتبتا (katabataa)
Plural we wrote كتبنا (katabna) كتبنا (katabna)
you (masc.) wrote كتبتم (katabtum) كتبتوا (katabtuu)
you (fem.) wrote كتبتن (katabtunna)
they (masc.) wrote كتبوا (katabuu) كتبوا (katabuu)
they (fem.) wrote كبتن (katabna)
sadasnje vrijeme

I write أكتب (aktubu) أكتب (aktib)
you (masc.) write تكتب (taktubu) تكتب (tiktib)
you (fem.) write تكتبين (taktubiina) تكتبي (tiktibi)
he writes يكتب (yaktubu) يكتب (yiktib)
she writes تكتب (taktubu) تكتب (tiktib)
Dual we write نكتب (naktubu)
you write تكتبان (taktubaani)
they (masc.) write يكتبان (yaktubaani)
they (fem.) write تكتبان (taktubaani)
Plural we write نكتب (naktubu) نكتب (niktib)
you (masc.) write تكتبون (taktubuuna) تكتبوا (tiktibuu)
you (fem.) write تكتبن (taktubna)
they (masc.) write يكتبون (yaktubuuna)

nakon sto smo prosli sva svrsena vremena i pluskvanperfekt meni je kartica javila da je svemu tome kraj i da nema više. No sada je nazvao nyll mene pa smo razvezli pricu o nizozemskoj, pusenju trava i tamnoputih žena , prijateljica noći.
Tako motor je sada kod majstora Lije, čekam evo i pišem ovaj post pa kada motor bude gotov javim vam šta je dalje bilo ili možda netreba jer motor će biti sređen. Mogu vam javiti kakvi su bili troškovi i šta je rekao da je radio. Eto to ću da vam javim.
Neznam jeli sam možda dosadan što ovako puno pišem. Nadam se da je to u redu, mislim ono u životu nikad nisam sjeo na motor, vozačku sam dobio 2.5. i vozio se par dana. Tako da sam vrlo sretan zbog motora pa svoju sreću želim podijeliti sa ostatkom svijeta. Mogao bi vam recimo pisati kako sam prošao u auto školi ali neznam oče li vas to zanimati. Auto škola je već prića za sebe itd.
ajd čujemo se poslje ja sada evo idem zvati Liju.

roker

https://www.youtube.com/watch?v=8SxC0BNbCnc
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 16:46

zdravko je napisao/la:


Neznam jeli sam možda dosadan što ovako puno pišem.

Samo piši , baš je zanimljivo . dobar
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 16:50

Ajde samo polako! Smile dobar

Nemoj od silnog uzbuđenja zaboravit na oprez u vožnji! Wink Cool
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 16:52

gademit, još samo neka mi neko kaže što je pisac htio reći scratch
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 16:58

magna je napisao/la:
gademit, još samo neka mi neko kaže što je pisac htio reći scratch

Pa reko je da je više gurao motor nego vozio . Možda bi i to mogla biti jedna o disciplina iron butta . glup
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 17:14

magna je napisao/la:
gademit, još samo neka mi neko kaže što je pisac htio reći scratch
Htio je reći da se u petak našao s Nyllom i dalje sve piše:
Nasli se preko oglasa koji sam dao za akomulator nyll i ja. Ostali u kontaktu pa posto vozimo kineze izmjenili iskustva. Vise on nego ja jer ja vozim motor 7 dana u cijelom zivotu. Danas me nyll pozvao u svoj ured na Branimircu u Zagrebu, kaze on meni: ajde dodi da vidimo kakav ti je problem?
Zapravo sam imao problem od prije neki dan da je trzao pri voznji. Upalim ja njega na ćok, 6`C. 2-5min i spustim ćok ali se ugasi pa ja opet, a on se ugasi pa opet i nekako ostane upaljen ali kod voznje trza. Kao u intervalima mu dode pa cuk, cuk i onda normalno pa opet cuk-cuk pa ide i tako do kuce. Spremim se ja na put danas kod nyll-a u njegov office. Ponesem kesu duhana, dobro se obucem i na motor. Moja 3. il 4. voznja, nisam siguran, par dana bilo nevreme. Dodem do britanca i taj dan motor je upalio bez ćoka i od prve. Nema problema. Tako ja njemu sve prenesem i on onako poslusa me i kaze dali je motor stajao. Stajao cijelu zimu-odgovorim mu
-a gorivo?
-pa gorivo bilo u njemu i to jos od vlasnika gorivo
- pa probaj ti potrosit to gorivo i prebaci na rezervu pa na benzinsku. Bice da je bilo kondenzata i prljavstine
i tako mi to zajedno dodemo do spoznaje moga kvara. Inace radi se o keeway-u supershadow 250 iz 2008
Idu pive jedna za drugom. Nemoze teta donet tako brzo jer sjeli smo na kraj terase, a kelnerica pred penzijom. Cekam ja drugu smjenu ova crnka mi se nesvida prematora. Dosla druga smjena plavuša, njena generacija, al nyll i ja stvaramo planove o putovanjima. Ja vadim auto kartu iz ruksaka crtamo puteve , lokalne, drzavne . Na ironbat-u smo negde u roterdamu, pa u louisu u austriji i to idemo sve lokalnim cestama. Ja prvi, a nyll zamnom.
-tetka, daj malo makni ove flase sa stola-zamolim ja kelnericu.
Tetka dolazi al flase su nam prazne te mi mjenjamo taktiku. Narucujemo cim ona donese tako da taman dode kad mi ove popijemo. Kada nas je piva poprilicno udarila odlazimo do nasih motora koji su parkirani tik uz ogradu terase te turiramo. Dizemo prasinu. Neki penzići klimaju glavama i gledaju nas prodornim pogledima. Mi ne marimo za to, mi smo bikeri. Onda se vracamo za stol i ispiremo grla od prasine i dima 95-ce. Nyll mota drum, a ja samson. Nyll koristi filtere, ja volim da mi katran ostaje u vratu. Smijemo se, pricamo zgode i nezgode. Komentiramo ljepe djevojke koje prolaze kroz grad, mi na terasi sami. Prolaze one i gledaju u nas, a mi podizemo kacige i pitamo ih dali zele da se voze sa nama. Samo se smjeskaju. Bi one da se voze al nece ovako javno da priznaju. Sramota ih. Tako proslo to popodne pa ja odlucim krenuti kuci. Moji se vec sigurno brinu gdje sam. Mislim ono, kupio tata motor pa nije valjda negdje pao.
Krenem ja da trosim te zadnje kapi benzina i odjednom cuk-cuk. Aha, javlja se i sada je prebacim na rezervu, al malo sutra. Procitam ja pise PRI i mislim ja to je pričuva, rezerva. Ne-ne to je zatvoreno. Poslje saznajem kroz telefonske pozive nyll-u. Okrenuo sam i zatvorio dotok goriva. Potrosio sve gorivo iz karburatora i motor stao. Bemte živote. Bemti kinesku tehnologiju, bemti onoga što ne prevede prisner u zatvor. Šta sada. Vrtim ja i verglam, kapa gorivo na svjecice i na pod pa sam zakljucio da nisam onaj crveni gumb na rucki stisnuo dolje za paliti. Sranje. Verglam opet. Zovem nyll-a, kaze mi da verglam najvise 2-3 sekunde ne vise. Ja ko u autu. Nemam kurblu. Zovem ga opet. Kaze mi da mogu da upalim na guranje. Pitam ga za klinasti remen i oce li da preskoce ventili. Bez brige-odgovara nyll-nema toga samo druga pa kuplung i upali. Pokusavam i nista. Probam opet i nista. Mokra mi leda, znojim se. Dvije se djevojcice smjeskaku i pogledavaju me. Ja guram.
-šta je cure-upitam ih
-čiko, čiko (meni je 43, a one punoljetne) a zašto gurate motor?
-ostao sam bez benzina-lažem im
-eto vidiš rekla sam ti da je ostao bez benzina, a ti meni govoriš da je pijan pa da zato nevozi.
Jes ova danasnja mladež bezobrazna i bez poštovanja. Ma da sam im ja tata i mama nebi one meni u ponoc bile vani. Odjednom zakljucim da km sat broji i kada je ugasen motor, zanimljivo. hm? guram ga vec 6km. Popusio sav duhan, kisok zatvoren, a ja žedan. Ni ne piša mi se, ap nema i od čega kada sam već sve ispišao i krv i znoj.
Zovem ženu na mobitel - daj mi donesi kljuceve za skinuti svječice-pomislim da ih očistim
Spušta mi slušalicu i to mi govori sve. Ostao sam, sam, sam jebeno sam i guram motor. Stavljam kacigu na glavu, sramota me. Ljudi skrecu poglede zamnom, ljudi su stoka jer niko ne nudi pomoc. Naslađuju se bikerskoj tugi i jadu. Sigurno razmisljaju kako je bolje da sam sastrane nego u prometu. Stoka, nabijem ih. Vidiće oni voziću i ja jednog dana slalom kada porastem. hahahahahaha.
Ma u picku materinu i poso i motor i gorivo i recesije i krize i eu i šunke bez jaja i grah bez kobasice i sto ti jadi jebhem. Mokra mi leđa, znoj mi se sljeva niz kičmu i vlaži mi šupak. Osjećam kapi znoja kako vlaže moj čmar. Dobro da nemam vn 900 il dragstar, ovako ovih 150kg je pickin dim. Guram pa svremenom probam upalit na akomulator pa onda na guranje no nista, tropikana, bananko-banana.
Dolazim pred svoj dom, ulazim na prstima u stan. Žao mi ih da ih ne probudim. Uzimam kljuc za svjecice i silazim na parking. Imam volju da sredim stvari do kraja, da se uhvatim u koščac sa tehnologijom. Izvlačim svečice, brišem ih te propuhujem zrakom iz pluca svojih. Suhe ko barut. Stavljam ih nazad i pokusavam da upalim no ništa. Guram i pokusavam zadnji put na guranje i ništa. Parkiram ga i odlazim u stan te palim kompjutor. Odlazim na cro choper forum i postavljam pitanje u nadi da ce netko da odgovori jer mi treba motor sutra oko 11. Trebam skocit do Vrbovca. U 15.00 sam se dogovorio sa nylom da se nademo na krizanju praške, vlaške i koturaške (to je fora u rimi jer se te tri ulice ne križaju).
pitanje:
što je sljedeće sto trebam napravit. Vjerojatno sam potpuno ispraznio gorivo iz fergazera, a mislim da sam i malo zalio svjecice no njih sam ocistio.
Ajde decki. Sutra cu staviti slike toga famoznog prekidaca koji sam vrtio u sve strane.
scratch
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 22:55

Evo me. U medjuvremenu odvezo klinca i zenu na baletnu predstavu "trnoruzica" od čajkovskog u HNK pa se nisam mogao javit. Evo što mi je majstor Lijo rekao, ukratko. Dobro da nisam zapalio motor jer sam pomiješao ulje sa benzinom izalio ne samo fergazer nego i filter zraka. Da sam ga u koje slučaju upalio isprao bi benzin ulje te bi karike ostale na suho ibilo bi sranja. Eto ukratko.

ovo dalje nemorate čitat jer se ne tiče samog kvara, na všu odgovornost. Smile
Inace ovaj post pisem drugi put jer mi se u prvom navratu srusio google jerbo je nestalo bežične veze. Neznam razlog. Zapisano nije ostalo pa sada pišem pod word-om te ču metodom copy-paste to prenjeti na forum. Motor će biti sjutra gotov, tako kaže majstor Lija, oko 18.00 da ga nazovem. Ne ptajte me sada kako i zašto, jer nisam stručnjak te neznam objasnit. Valjda preko karika il tako nekako. U nesreći valjda ima i malo sreće to što se dobro svršilo i neću mjenjati niti jedan dio motora. Sada gledam knjizicu vozila i nevidim nigdje uputsvo za prekidač rezerva-pun tank , ali sam zato nasao uputsvo za paljenje uz pomoć kurble koju uopšte nemam i kontrola remena variomata kojeg nemam. Surfao sam prije korištenja motora internetom i nisam našao nikakva uputstva. Da se prijavljujem na stotine foruma i ispitujem isto nije mi baš milo. Za kvar na motoru krivim svoje neznanje. Motor je za te novce o.k. Uloženo-dobiveno dobar je omjer. Evo listao sam onaj dio našeg foruma "keeway" i kada sam vidio 34 strane svega i svačeka izgubio sam volju. KOristan savjet našao sam u dijelu gdje lik iz zg što vozi a3 automatik objašnjava kako na OMv benzinskoj kupiti 5w jaču žarulju i ugraditi istu. Nije mi se dalo dalje čitati jer nije sortirano. Imao bi prijedlog.
Kineski motori---
---mehanika
---elektricne instalacije
---motor
---servisi za kineze, dućani rez. dijelova, pohvale i ostalo

Da bi to zaživjelo potrebna je angažiranost članova kineske zajednice. Nesebično davanje savjeta. Sam internet ja smatram Bogom dan. Tu bi obični smrtnik trebao da ušpara koju kunu kako na downlodau, tako i na praktičnom savjetu popravka tehnike. U današnje vrijeme osjeća se jedan trend otuđenja ljudi u svoj tehnološkoj evoluciji i dostignućima moderne tehnologije. To je razlog zašto sam kupio motor. Osjećam da bikerska zajednica pruža ono staro što nestaje u modernom svijetu: druženje, razgovor oči u oči, zajebancija. Ja dan danas čitam western romane bez obzira što je fabula (tijek događaja) unapred poznata. Momak dolazi u grad, sređuje lokalnog moćnika koji terorizira ostali dio grada te donosi mir i blagostanje. Povremeno zavodi neku djevojku te se trajno nastanjuje ali uglavnom odlazi iz grada jer čekaju ga još mnogi gradovi gdje treba ispravit "krive Drine".
Osjećate li i vi jednu blagu degeneraciju društva? Ja vozim 5 dana motor i osjećam da je to to što mi je nedostajalo. Osjećam vjetar u kosi (malo metaforično jer kaciga je obavezna), osjećam slobodu. Osjećam da je sloboda ono ispod svoda nebeskog. Osjećam oktane. Osjećam jednu neopisivu žeđ za prostranstvom. Glad što me tera da vozim sve dalje i dalje. Vidim bajkera na semaforu i rekoh sebi u bradu: disi buraz. Dojmilo me ovih par dana vožnje motora. Koristio sam lokalne ceste koje vijugaju kao zmije, a ja ih pratim u centimetar. Stapam se sa cestom. Dio sam asfalta i znam da trenje uzrokuje moje kretanje. Ono mi omogućuje put. Sretan sam. U selima mimolizam se sa običnim ljudima. Bake koje nose vrečice u ruci. Koračaju desnom stranom kolnika i kada čuju zvuk zastaju. Okreću se u nadi da če vidjeti neko poznato lice. Mašem im. Mašu one i meni. Pozdravljaju me kao da me znaju, a znam da same sebe pitaju: ko je to na motopru? Neki dan u Sasima (mjesto pored Velike Gorice) maše mi prvi čovjek što ima zamotan nos, a ja otpozdravljam. Koliko je topline i ljubavi u običnom čovjeku. Koliko to može da znači nama, vama, svakom od nas.
Iz toga svega molio bi Vas da Vam nebude teško postati bilo kakav servis, problem , preinaku il nešto treće. Možete time pomoći ostalom dijelu foruma.
Malo "blogiso" al jbg, valjda nece biti prituzbe. Kada vidim ono dobro jutro, dobar dan onda jbg...
Nego da ne duljim dulje javim vam sutra kako je zavrsilo sa mojim motorom pa ću stavit slike prekidača i možda i moju sliku, to ako budete dobri.
E da zatvorena mi ona moja tema predstavljanje pa nisam mogao nadopisati neke stvari inače sam pacifist (recimo blagi oblik, nemoš me gazit baš do smrti al ajde recimo da svaki spor ima sporazum, pa ljudi smo). Volim svoju ženu, beskrajno. Još dan danas sječam se kako smo proveli nezaboravni medeni vikend našeg vjenčanja. Desilo se to u beču u pratru. Veliki kotač sa kojeg je ona bila očarana prizorom beča i ja sam bio očaran njenom ljepotom u kojoj i dan danas uživam. Imala je ono u sebi što donosi smiraj i jednu veliku pozitivu. Možda se ponekad i naljuti na moje sitne gluposti i nepromišljenosti, ali već sljedećeg dana ljubi me i prede kao neka mačka. I kada se kabina drndala na laganom ljetnom povjetarcu ja sam je zagrlio i šapnuo joj da mi je želja da se kotač zaustavi i nikad više ne pomakne. Iako nijedan detalje njezina lica nebi mogao izdvojiti kao najljepši koji sam vidio,bilo je sve tako ukomponirano u skladnu cijelinu kojoj se nisam mogao prestati diviti. I dan danas je isto tako. Meni je 43, a njoj 42. Sada bi trebali zaključit da sam osječajan i romantičan. hahaha
Ma da ne dužim dulje, čujemo se sutra sa slikama prekidača i izvješća o tijeku popravka motora.

Ariverderči!
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 23:19

... svaka cast dobar

...nego,ubi me taj "totok". Ni Karlo,ni ja, a bogami ni google nikako da prevedemo! nemoj me glup

...ispravak: Prijevod (indonezijski > hrvatski) = punokrvan

sad je sve jasnije! nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 01:46

...Veliki brat poziva Zdravka u ispovjedaonicu.. lol! lol! lol! lol! lol!


...bdw... jesi šta pušija dok si ovo pisa??? lol! lol!
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 09:21

dali si ti novinar možda u puno rečenica opisa ti sve moguče-ma bravo,čekam nastavak
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 11:35

Vidim opet se pojavi neka duša koja izjada nama poznate svakidašnje jade .Lijepo je s vremenom na vrijeme pročitati takvo štivo u kojem svako nađe dio sebe.
A kaj se tiče motora ,buš se ti s vremenom sve naučil... rendeer
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 11:43

Otvori 'dnevnik' tu negdi na forumu Wink
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 12:20

ludnica, svaka čast , dobar si dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 15:09

iagree dancingbanana
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 15:15

lol! dancingbanana
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 15:27

zdravko je napisao/la:
Evo me. U medjuvremenu odvezo klinca i zenu na baletnu predstavu "trnoruzica" od čajkovskog u HNK pa se nisam mogao javit. Evo što mi je majstor Lijo rekao, ukratko. Dobro da nisam zapalio motor jer sam pomiješao ulje sa benzinom izalio ne samo fergazer nego i filter zraka. Da sam ga u koje slučaju upalio isprao bi benzin ulje te bi karike ostale na suho ibilo bi sranja. Eto ukratko.

ovo dalje nemorate čitat jer se ne tiče samog kvara, na všu odgovornost. Smile
Inace ovaj post pisem drugi put jer mi se u prvom navratu srusio google jerbo je nestalo bežične veze. Neznam razlog. Zapisano nije ostalo pa sada pišem pod word-om te ču metodom copy-paste to prenjeti na forum. Motor će biti sjutra gotov, tako kaže majstor Lija, oko 18.00 da ga nazovem. Ne ptajte me sada kako i zašto, jer nisam stručnjak te neznam objasnit. Valjda preko karika il tako nekako. U nesreći valjda ima i malo sreće to što se dobro svršilo i neću mjenjati niti jedan dio motora. Sada gledam knjizicu vozila i nevidim nigdje uputsvo za prekidač rezerva-pun tank , ali sam zato nasao uputsvo za paljenje uz pomoć kurble koju uopšte nemam i kontrola remena variomata kojeg nemam. Surfao sam prije korištenja motora internetom i nisam našao nikakva uputstva. Da se prijavljujem na stotine foruma i ispitujem isto nije mi baš milo. Za kvar na motoru krivim svoje neznanje. Motor je za te novce o.k. Uloženo-dobiveno dobar je omjer. Evo listao sam onaj dio našeg foruma "keeway" i kada sam vidio 34 strane svega i svačeka izgubio sam volju. KOristan savjet našao sam u dijelu gdje lik iz zg što vozi a3 automatik objašnjava kako na OMv benzinskoj kupiti 5w jaču žarulju i ugraditi istu. Nije mi se dalo dalje čitati jer nije sortirano. Imao bi prijedlog.
Kineski motori---
---mehanika
---elektricne instalacije
---motor
---servisi za kineze, dućani rez. dijelova, pohvale i ostalo

Da bi to zaživjelo potrebna je angažiranost članova kineske zajednice. Nesebično davanje savjeta. Sam internet ja smatram Bogom dan. Tu bi obični smrtnik trebao da ušpara koju kunu kako na downlodau, tako i na praktičnom savjetu popravka tehnike. U današnje vrijeme osjeća se jedan trend otuđenja ljudi u svoj tehnološkoj evoluciji i dostignućima moderne tehnologije. To je razlog zašto sam kupio motor. Osjećam da bikerska zajednica pruža ono staro što nestaje u modernom svijetu: druženje, razgovor oči u oči, zajebancija. Ja dan danas čitam western romane bez obzira što je fabula (tijek događaja) unapred poznata. Momak dolazi u grad, sređuje lokalnog moćnika koji terorizira ostali dio grada te donosi mir i blagostanje. Povremeno zavodi neku djevojku te se trajno nastanjuje ali uglavnom odlazi iz grada jer čekaju ga još mnogi gradovi gdje treba ispravit "krive Drine".
Osjećate li i vi jednu blagu degeneraciju društva? Ja vozim 5 dana motor i osjećam da je to to što mi je nedostajalo. Osjećam vjetar u kosi (malo metaforično jer kaciga je obavezna), osjećam slobodu. Osjećam da je sloboda ono ispod svoda nebeskog. Osjećam oktane. Osjećam jednu neopisivu žeđ za prostranstvom. Glad što me tera da vozim sve dalje i dalje. Vidim bajkera na semaforu i rekoh sebi u bradu: disi buraz. Dojmilo me ovih par dana vožnje motora. Koristio sam lokalne ceste koje vijugaju kao zmije, a ja ih pratim u centimetar. Stapam se sa cestom. Dio sam asfalta i znam da trenje uzrokuje moje kretanje. Ono mi omogućuje put. Sretan sam. U selima mimolizam se sa običnim ljudima. Bake koje nose vrečice u ruci. Koračaju desnom stranom kolnika i kada čuju zvuk zastaju. Okreću se u nadi da če vidjeti neko poznato lice. Mašem im. Mašu one i meni. Pozdravljaju me kao da me znaju, a znam da same sebe pitaju: ko je to na motopru? Neki dan u Sasima (mjesto pored Velike Gorice) maše mi prvi čovjek što ima zamotan nos, a ja otpozdravljam. Koliko je topline i ljubavi u običnom čovjeku. Koliko to može da znači nama, vama, svakom od nas.
Iz toga svega molio bi Vas da Vam nebude teško postati bilo kakav servis, problem , preinaku il nešto treće. Možete time pomoći ostalom dijelu foruma.
Malo "blogiso" al jbg, valjda nece biti prituzbe. Kada vidim ono dobro jutro, dobar dan onda jbg...
Nego da ne duljim dulje javim vam sutra kako je zavrsilo sa mojim motorom pa ću stavit slike prekidača i možda i moju sliku, to ako budete dobri.
E da zatvorena mi ona moja tema predstavljanje pa nisam mogao nadopisati neke stvari inače sam pacifist (recimo blagi oblik, nemoš me gazit baš do smrti al ajde recimo da svaki spor ima sporazum, pa ljudi smo). Volim svoju ženu, beskrajno. Još dan danas sječam se kako smo proveli nezaboravni medeni vikend našeg vjenčanja. Desilo se to u beču u pratru. Veliki kotač sa kojeg je ona bila očarana prizorom beča i ja sam bio očaran njenom ljepotom u kojoj i dan danas uživam. Imala je ono u sebi što donosi smiraj i jednu veliku pozitivu. Možda se ponekad i naljuti na moje sitne gluposti i nepromišljenosti, ali već sljedećeg dana ljubi me i prede kao neka mačka. I kada se kabina drndala na laganom ljetnom povjetarcu ja sam je zagrlio i šapnuo joj da mi je želja da se kotač zaustavi i nikad više ne pomakne. Iako nijedan detalje njezina lica nebi mogao izdvojiti kao najljepši koji sam vidio,bilo je sve tako ukomponirano u skladnu cijelinu kojoj se nisam mogao prestati diviti. I dan danas je isto tako. Meni je 43, a njoj 42. Sada bi trebali zaključit da sam osječajan i romantičan. hahaha
Ma da ne dužim dulje, čujemo se sutra sa slikama prekidača i izvješća o tijeku popravka motora.

Ariverderči!
Pa šta se nisi javio pa bi popili koju!
P.S: A ti si neka njuška? Političar? Ambasador? Question Tjelohranitelj? Policajac? Question Very Happy
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 19:24

One Night Stand je napisao/la:

Pa šta se nisi javio pa bi popili koju!
P.S: A ti si neka njuška? Političar? Ambasador?
pa el t to ni jasno iz činjenice kaki motor vozi ??? nema ga ni kerum takog !

[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitimesri 11 svi 2011, 19:48

nyll je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:

Pa šta se nisi javio pa bi popili koju!
P.S: A ti si neka njuška? Političar? Ambasador?
pa el t to ni jasno iz činjenice kaki motor vozi ??? nema ga ni kerum takog !

Predstava je bila povodom dana europske unije (našeg budućeg praznika Twisted Evil ), pa me zanima u kojoj funkciji su njegovi bili tamo! Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Empty
PostajNaslov: Re: zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg   zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» crijevo za gorivo.
» Aditivi za gorivo?
» Pipa za gorivo dilema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: