Početna stranicaPretraľnikcrijevo za gorivo. 610RegistracijaLogin

 

 crijevo za gorivo.

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 18:48

Htio bi promijeniti crijeva za gorivo. E sada gledao sam malo mislim da bi super izgledalo da se stave prozirna crijeva.

Moje pitanje je dali smijem staviti ono prozirno crijevo koje se koristi za ozračivvanje kočnica?
DA nebi benga nagrizla?

neznam dali znate na koje crijevo mislim
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Gost
Gost




crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 19:50

nebi smilo biti problema sa tim prozirnim crijevon . neće ga benzin nagristi , inaće ide gumeno armirano (sa opletom ) i nije prozorno . Ako baš nemaš za tu namjenu može i gumeno.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 19:59

Poslušaj deepa! .....šta je siguro, siguro je...
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 22:05

Imaš u trgovinama auto dijelova prozirna crijeva za benzin, ali ja se ne bih igrao s time. Sigurno ti se nitko nebude zagledavao u crijevo i gledao kako benzin teče, što uostalom i nevidiš, osim ako ti ne zaluta kakav mjehurić zraka u crujevo, a originalno gumeno i armirano je ipak puno izdržljivije i jače.

Pomisli samo šta bi se dogodilo da ti, nedaj bože, to lijepo prozirno crijevo iz nekog razloga procuri u vožnji kad je ispod vruč motor i još zagrijaniji auspuh affraid
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 22:23

ovako gledao sam u motormani u katalogu imaju crijeva od PVC-a a to prozirno crijevo je isto od PVC-a i ima jako debelu stjenku.

ZAnimalo me dali će benzin nagristi to
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 22:30

Pa ako prodaju kao crijeva za gorivo, moralo bi držat. Nazovi pa pitaj.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 23:10

Dopuna

Crijevo plastično sa vremenom postaje kruto i gubi elastičnost . tako crijevo ne brtvi dobro na ulazu u karburator i na izlazu iz rezervara pa dolazi do propuštanja benzina (flisanja) stoga svakako treba uzeti orginalno gumeno armirano crijevo jer je ono predviđeno za tu namjenu . kako su ti već rekli da nema razloga taj komadić crijeva biti prozirno , a i eksperimentiranje nema smisla jer je sad orginal crijevo dostupno u svakoj trgovini auto dijelova.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 23:24

dobro hvala na informacijama. NEbudem riskirao. uzeti cu originalno. hvala
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 00:10

Ja sam svojevremeno dok sam vozio emzu zamjenio originalno crijevo (jer je od starosti već bilo kruto i u banani) i stavio ono kaj dobiješ sa akumulatorom (*ebiga, baš mi pasalo)!
S vremenom malo požuti i postane kruto, al nikad nisam imao problema s njim, i dobro je dihtalo i sve! To crijevo se ionako nikud ne miče pa ni ne treba biti nešto elastično, a u pravilu ga ni ne skidaš pa se neće rasklimati na krajevima!
Al radije poslušaj iskusnije, iako ni s običnim ne bi trebao imati problema!
[Vrh] Go down
Sponsored content





crijevo za gorivo. Empty
PostajNaslov: Re: crijevo za gorivo.   crijevo za gorivo. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
crijevo za gorivo.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Improvizacija dovod goriva-GV 250- kakvo crijevo?
» Pipa za gorivo dilema
» zatvorio dotok goriva pa se vozio te ispraznio gorivo u ferg

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: