Početna stranicaPretraľnik... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 ... prvi ovogodišnji INA udar!

Go down 
+18
Safet(y)
dragger
maxart
GIBO56
kuna
Hellcat
™LICA_SHADOW
Karlo
nyll
magna
swileni
merla
Beatnik
klesoo
ica
Hedo
rocky 61
lukylipik
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesri 12 sij 2011, 16:02

Safet(y) je napisao/la:
Vas je INA stvarno udarila... ali u glavu... Bohmann

Gledajte to ovako... bas prije dva dana nesto raspravljao s kolegom skotom oko cijena goriva... kod njih je nekih 14-15 kuna litra.... uvijek moze gore...


Jedino je razlika što kolega , odakle je neznam ni sam , ima plaću 2000 ojra prosjek , dok 'Rvat ima 500.Hoću reći da cijena nije previsoka u odnosu na Europsko tržište ali je užasna u usporedbi sa standardom na ovim prostorima.Ispričavam se zbog offa ali mislim da cijena benzina neće smanjit vožnju motora , naprotiv,imam Fronteru 2,8 tdi koja u prosjeku troši 12-14 litara dizela ,motor troši 4 litre e sad šta je logičnije koristiti u ljepim proljetnim , ljetnim i jesenjim danima. Ovo je neka moja logika.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesri 12 sij 2011, 22:34

kao što je već netko ranije napisao ..................... meni je svejedno tak i tak točim za 100 kuna What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesri 12 sij 2011, 22:39

Mene ličnoi što se tiče ništa od sekiracije za poskupljenje nemam, kao prvo svi mi uobičajeno pričamo i komentarišemo par dana u početku a zatim sve isto, ja konkretno nikad nesipam isto litara već novaca, a kolikoi se manje pređe to je druga priča, e sad na predhodne komentzare bez svega se sve može a bez čega se ne može jedno je sigurno da se SAMO bez ZDRAVLJA NE može..........Toliko od mene o ovoj temi a vi meni budite dobro i zdravo i nemojte se srditi MI svakako nismo u situaciji da bilo šta možemo promjeniti pa stoga samo opušteno...
Pozz......... dobar biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 cuga
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 14:44

... puno od ovoga svi znamo,
puno i zanemarujemo,
jest da je i istina tu negdje,
ali nije niti sve blesavo iz ovih savjeta....

... pa eto, mali podsjetnik!

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Auto_365355S0
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 14:48

... premda broj 11. baš i ne kužim confused scratch study
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 14:57

to je jedino ima smisla i najveća je ušteda. dakle, kad lipo sidnete u auto bez obzira ko sidi pored tebe (žena, djeca , prijatelji itd) lijepo im naplatiš kartu
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 15:00

magna je napisao/la:
to je jedino ima smisla i najveća je ušteda. dakle, kad lipo sidnete u auto bez obzira ko sidi pored tebe (žena, djeca , prijatelji itd) lijepo im naplatiš kartu

... e sda mi je jasnije! dancingbanana
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 67
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimepet 14 sij 2011, 23:28

kako mogu naplatit mome pasu što ga vozan.... What a Face What a Face
srića ne može na motor ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 688369
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesub 15 sij 2011, 00:15

lukylipik je napisao/la:
... premda broj 11. baš i ne kužim confused scratch study

to je jedini, pravi nacin...

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Gost
Gost




... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesub 15 sij 2011, 09:10

klesoo je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
... premda broj 11. baš i ne kužim confused scratch study

to je jedini, pravi nacin...

Very Happy
Da! kad se ide na posao , pa se skupi ekipa koji jedan čovjek pokupi i razveze.pa se plati mjesečno i slično.
Samo što nema ljudi koji rade normalno radno vrijeme više, a bogami ni firmi.

Evo nađite 5 ljudi koji rade žive i rade na istoj strani grada.Posao im počinje u 7:00 i završava u 15:00.
Čuvari državnog pečata?? Murga?? Igrači NK Zaćućerje?? To je nekad bilo kao dok je recimo prije nego što je planski uništen gigant Đuro Đaković koji je zapošljavao 14 000 ljudi pa su se ljudi mogli dogovoriti oko taxiranja.
Ja sam bio u situaciji da sam jednom negdje 2004 po povratku iz ZG-a kao suvozač bio zamoljen za pola troškova cestarine i to sam platio iako sam ja tada bio nezaposlen a vozač zaposlen.
Pa mislim i ovako sam sjedio ko torba koja plaća svoj transport.Možda zato što se nisam gasio cijelim putem??

Kad je kriza onda počmu isplivavat neke stvari... Ja osobno svojim suputnicima ne naplaćujem niti imam namjeru .Ko želi nek se sramoti.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesub 15 sij 2011, 12:35

ja i žena živimo skupa na istoj adresi a i radimo na istoj adresi s radnim vremenom od 7 do tri ali ipak se vozimo svak sa svojim autima, jednako kao i još par ljudi iz susjedstva koji s nama rade
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesub 15 sij 2011, 13:18

magna je napisao/la:
ja i žena živimo skupa na istoj adresi a i radimo na istoj adresi s radnim vremenom od 7 do tri ali ipak se vozimo svak sa svojim autima, jednako kao i još par ljudi iz susjedstva koji s nama rade

Ja kad sam kod kuce zivim sa zenom na istoj adresi, ali ne radimo na istoj adresi - pa se vozimo zjedno na posao. I nista joj ne naplacujem. Dapace, jos joj i skuham rucak. lol!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimesri 26 sij 2011, 23:02

... još malo pametnih i "pametnih" savjeta sa internet stranica...

http://www.zabavnikplus.com/Naslovnica/Prikazclanka/tabid/59/ArticleId/2586/language/en-US/Kako-ustedjeti-na-gorivu-i-pri-tom-se-obogatiti.aspx
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Gost
Gost




... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitimečet 27 sij 2011, 07:35

lukylipik je napisao/la:
... još malo pametnih i "pametnih" savjeta sa internet stranica...

http://www.zabavnikplus.com/Naslovnica/Prikazclanka/tabid/59/ArticleId/2586/language/en-US/Kako-ustedjeti-na-gorivu-i-pri-tom-se-obogatiti.aspx

Kako postati tajkun, kurtz kurs u 10 poteza ! LOL
[Vrh] Go down
Sponsored content





... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
... prvi ovogodišnji INA udar!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» moj prvi chopper - HD :D
» prvi detalj
» Prvi rad s airbrushem
» Moj prvi uradak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: