Početna stranicaPretraľnik... prvi ovogodišnji INA udar! 610RegistracijaLogin

 

 ... prvi ovogodišnji INA udar!

Go down 
+18
Safet(y)
dragger
maxart
GIBO56
kuna
Hellcat
™LICA_SHADOW
Karlo
nyll
magna
swileni
merla
Beatnik
klesoo
ica
Hedo
rocky 61
lukylipik
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 22:50

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nenormalni-rast-cijena-goriva-probijena-psiholoska-granica-od-9-kuna/532476.aspx
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 22:55

Za mene ne može poskupiti.......ja uvjek točim za 80 kuna. roker
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 22:59

daa vidio na vijestima katastrofa Bohmann a stalno skače i spušta se pa mislim da će se ope spustit (nadam se Very Happy )
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 23:00

rocky 61 je napisao/la:
Za mene ne može poskupiti.......ja uvjek točim za 80 kuna. roker


....da, al ti se relacije skraćuju... pljuga
..ko i ostalima.. pljuga pljuga
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 23:02

ica je napisao/la:
rocky 61 je napisao/la:
Za mene ne može poskupiti.......ja uvjek točim za 80 kuna. roker


....da, al ti se relacije skraćuju... pljuga
..ko i ostalima.. pljuga pljuga

... ja više nemam benge ni za dovesti se do benzinske!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 23:07

...ako ovako nastave, kome će uskoro prodavat Question Question Question ...
...sve će više ljudi bižat sa benzinske iz teške potribe...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimepon 10 sij 2011, 23:51

ma daj, sto smo razmazeni....
Stariji bi se morali sjecati krize 80ih godina. Par-nepar, bonovi, cijene.... Ovo danas je pi*kin dim. Jos nismo stigli ni europske cijene... (ali smo dosta blizu)

Wink

[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Gost
Gost




... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 00:31

klesoo je napisao/la:
ma daj, sto smo razmazeni....
Stariji bi se morali sjecati krize 80ih godina. Par-nepar, bonovi, cijene.... Ovo danas je pi*kin dim. Jos nismo stigli ni europske cijene... (ali smo dosta blizu)

Wink


par,nepar , bim , bam , bom .Jel tako ide ona dječija brojalica .

Dok ne tuku ,dobo je study
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 00:35

deep je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
ma daj, sto smo razmazeni....
Stariji bi se morali sjecati krize 80ih godina. Par-nepar, bonovi, cijene.... Ovo danas je pi*kin dim. Jos nismo stigli ni europske cijene... (ali smo dosta blizu)

Wink


par,nepar , bim , bam , bom .Jel tako ide ona dječija brojalica .

Dok ne tuku ,dobo je study

na muci se poznaju junaci!
Vise necu ici na kavu u Opatiju, vec su smisleno (poslom) ici do npr. Zadra. Na kavu!
Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 09:28

Pa bilo je vec i 10 kuna pretproslog ljeta, tako da je to jos dobro
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 09:31

pa vi sada recite da ni u ludilu ne bi vozili onog električnog bobbera. Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: kupujem motor na struju -.-   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 09:36

http://www.rtl.hr/cijena-benzina-presla-9-kuna-po-litri-clanak-24669

XXXXX im mamu,kad pocne sezona bit ce i 15kn po litri koma

puca1 puca1 puca1

Editirao i spojio dragger
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:05

a koji ste mi mamojebci, ispljunili tisuće i desetke tisuća kuna da bi guštali a onda plaču jer ih rezervar goriva košta 110 umjesto 90 kuna. postoje dvije solucije, ili prodati motor pa sa nekoliko tisuća kuna ispoijati pive po moto susretima ili se odreći kutije cigareta za svaki rezervar goriva (nepušaći imaju neki drugi porok)
osobno mi nije drago, ali ni ovo ni slijedeće poskupljenje neće utjecati na broj pređenih kilometara
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:09

klesoo je napisao/la:
ma daj, sto smo razmazeni....
Stariji bi se morali sjecati krize 80ih godina. Par-nepar, bonovi, cijene.... Ovo danas je pi*kin dim. Jos nismo stigli ni europske cijene... (ali smo dosta blizu)

Wink


čini mi se da su neki i prestari pa su malo i pozaboravljali Wink

kakve veze ima kriza 80ih s ovim tu čemerom di smo sad? nije bilo benzina, ali se imalo para ZA benzin
tad je bila kriza u smislu da nije bilo nafte na tržištu, zato kaj su neki arapi prestali isporučivat; kriza uzrokovana politikom a ne cijenama.

1980-ih cijena nafte je prosječno bila pedesetak, tj. od 1979. kad je prešla 40, do 1987 kretala se od 40 do 60$ po barelu, sa vrhuncem od 95$ negde mislim u prvoj rata irak-iran.
cijena benzina je 1980ih bila pi*in dim od cijene kak ti veliš

danas je "redovna" cijena 60-80$, a bilo je i blizu 150$...ali zanimljivo, prošle je godine cijena lupila i dno, 40$ što se nije dogodilo pitaj boga otkad. oču reč, maloprodaja je iskoristila skok cijena sirovine 2005-2008, ali su je zaboravili vratit kasnije

a za realan pokazatelj uzmi svoju plaču iz 80ih, i cijene po barelu onda i sad - pa izračunaj koliko bi sati trebao radit za rezervoar 80-neke, a koliko danas
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:11

magna je napisao/la:
a koji ste mi mamojebci, ispljunili tisuće i desetke tisuća kuna da bi guštali a onda plaču jer ih rezervar goriva košta 110 umjesto 90 kuna. postoje dvije solucije, ili prodati motor pa sa nekoliko tisuća kuna ispoijati pive po moto susretima ili se odreći kutije cigareta za svaki rezervar goriva (nepušaći imaju neki drugi porok)
osobno mi nije drago, ali ni ovo ni slijedeće poskupljenje neće utjecati na broj pređenih kilometara

boli te kiki ak ti firma plača bengu, a u sezoni planiraš 1.5 susret lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:15

firma plaća kad se vozi za firmu, a to što neću na susrete ne znači da se neću ni voziti. nisam se ni dosad nagledao susreta pa sam ipak prokrstario lijepu našu i pokoju okolnu državu
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:18

swileni je napisao/la:
http://www.rtl.hr/cijena-benzina-presla-9-kuna-po-litri-clanak-24669

sex im mamu,kad pocne sezona bit ce i 15kn po litri koma

puca1 puca1 puca1

Tek sam otišao u mirovinu i odmah me svi sex
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 10:33

u čemu je onda tajna tvoje indiferentnosti na cijenu? (čitaj: kolko imaš dijonica ine?) Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 11:43

tajna je slijedeća. pomiriti se da gušti koštaju.
kažem još jednom, ako sam izabrao da mi je gušt voziti se na motoru , ona me neće zaustaviti cijena goriva. dosta je što me koči posao, žena i dijeca.
da od vožnje živim onda bi gledao kako to racionalizirati tj. kako smanjiti troškove goriva

btw svako povečanje goriva ode zvoni na sva zvona iako cca 50% članova nemaju motor ili on troši godišnje 100 litara goriva (1000 kuna) a kad poskupu cigarete onda nikom ništa jer pušiti se "mora". za mjesečni izdatak za cigarete (kutija po 18 kuna), se može u prosjeki napraviti oko 1000 km, a rijetki su ode koji naprave 12000 km godišnje. dolazim do računice da se godišnje popuši cijelo održavanje motora sa gorivom.

zaključak: dajte ne filozofirajte o makroekonomiji nego krenite od svog dvorišta i popravite kvalitetu života zajedno sa standardom odbacujući neke glupe i smrdljive navike
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 11:45

je*ote Magna što si danas u formi dobar

ali ne diraj mi duhan Evil or Very Mad
osim motora to mi još jedini porok... Crying or Very sad

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 11:48

ne diram ja tebi ništa, jer te nisam ni čuo da kukaš, sve se to prvenstveno odnosi na one koji kukaju i dime (ili nešto drugo)
nemam ja ništa protiv nikakvim poroka. ma neka se neko i drogira ako s tim ne ugrožava ničiju pa ni svoju materijalnu egzistenciju ili komoditet. drugim riječima, ako imaš para radi što ti se hoće
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 12:06

magna je napisao/la:
drugim riječima, ako imaš para radi što ti se hoće

eh, sad bi ti nešto rekao, ali ne mogu...nemam para... Very Happy

p.s.
slična tema je bila već par puta i jednom sam napisao - motor je luksuz, i ako nemaš mogućnosti za njega onda ga prodaj ili se nemoj voziti. ja ću se voziti dok god mi to ne ugrožava egzistenciju obitelji. ako benzin bute 52 kune, i ja si to budem mogao priuštiti i dalje ću se voziti. ako ne, parkiraću ga ili prodati.
jedan od najvećih gušta u životu mi je bilo 10 dana jedrenja po jadranu... elan 33 i par frendova, brdo cuge i uživanje u lupanju jedara i razbijanju valova... ali jedrilicu nemam jer si je ne mogu priuštiti...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
™LICA_SHADOW
man
man
™LICA_SHADOW


Broj postova : 286
Godina imam : 38
Prebivalište : Hrvatske Zemlje
Vozim : Honda Shadow 750
Na forumu od : 19.03.2010

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 12:22

magna je napisao/la:
tajna je slijedeća. pomiriti se da gušti koštaju.
kažem još jednom, ako sam izabrao da mi je gušt voziti se na motoru , ona me neće zaustaviti cijena goriva. dosta je što me koči posao, žena i dijeca.
da od vožnje živim onda bi gledao kako to racionalizirati tj. kako smanjiti troškove goriva

btw svako povečanje goriva ode zvoni na sva zvona iako cca 50% članova nemaju motor ili on troši godišnje 100 litara goriva (1000 kuna) a kad poskupu cigarete onda nikom ništa jer pušiti se "mora". za mjesečni izdatak za cigarete (kutija po 18 kuna), se može u prosjeki napraviti oko 1000 km, a rijetki su ode koji naprave 12000 km godišnje. dolazim do računice da se godišnje popuši cijelo održavanje motora sa gorivom.

zaključak: dajte ne filozofirajte o makroekonomiji nego krenite od svog dvorišta i popravite kvalitetu života zajedno sa standardom odbacujući neke glupe i smrdljive navike


e ovo potpisujem
a svirat k...... je najlakše
ako si kupio motor valjda si bio svjestan troškova održavanja i vožnje.
imam i ja susjeda kupio motor pa mu sad žena drži na njemu pitare s cvićem
... prvi ovogodišnji INA udar! 370567
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 12:39

merla je napisao/la:
magna je napisao/la:
drugim riječima, ako imaš para radi što ti se hoće

eh, sad bi ti nešto rekao, ali ne mogu...nemam para... Very Happy

p.s.
slična tema je bila već par puta i jednom sam napisao - motor je luksuz, i ako nemaš mogućnosti za njega onda ga prodaj ili se nemoj voziti. ja ću se voziti dok god mi to ne ugrožava egzistenciju obitelji. ako benzin bute 52 kune, i ja si to budem mogao priuštiti i dalje ću se voziti. ako ne, parkiraću ga ili prodati.
jedan od najvećih gušta u životu mi je bilo 10 dana jedrenja po jadranu... elan 33 i par frendova, brdo cuge i uživanje u lupanju jedara i razbijanju valova... ali jedrilicu nemam jer si je ne mogu priuštiti...

Ja sam mislio da je motor prijevozno sredstvo, aj malo objasni zašto je motor lusuz sex,a auto nije na primjer, malo mi to da je motor luksuz ide na jednu stvar....

[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitimeuto 11 sij 2011, 13:07

luksuz je onima kojima motor služi ko curicama barbika, da mu mjenjaju suknjice svaku sezonu, a kilometara se napravi nužni minimum kolko treba za efektivno preseravanje. normalno da tu cijena goriva igra vrlo marginalnu ulogu. pa još kad troškovima ušminkavanja pribrojiš druge troškove druženja i putovanja, izgleda maltne besplatno.

ali ako ti je jedino ili barem glavno prijevozno sredstvo, onda ti nije nikako svejedno. napravit 20km do posla i 20km do doma svaki dan, kroz grad, na svoj trošak - nikako nije svejedno oš ič kakvim džipom ili motorčićem, i vjerujem da ima ljudi kojima je upravo zbog cijene goriva motor prvi izbor... prije nužda nego luksuz.

[Vrh] Go down
Sponsored content





... prvi ovogodišnji INA udar! Empty
PostajNaslov: Re: ... prvi ovogodišnji INA udar!   ... prvi ovogodišnji INA udar! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
... prvi ovogodišnji INA udar!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moj prvi uradak
» Vn 900, moj prvi bike!
» Prvi motor
» moj prvi chopper
» moj prvi chopper - HD :D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: