Početna stranicaPretraľnikVstar 650 - pusta ulje  610RegistracijaLogin

 

 Vstar 650 - pusta ulje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 09 sij 2011, 21:41

pusta mi ljudi ulje iznad magneta gde izlaze zice neke 4 i idu dalje ka zadnjem delu jel to neki velki zahvat da li moram da menjam ceo dihtung kod magneta ili sta ako moze neka neko mi pomogne jer ulje izlazi.....
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 09 sij 2011, 22:18


Ako je slično kao kod 1100 dekli moraš skinuti potpuno dolje i unutra bi se morale nalaziti 2 gumice kroz koje prolaze žice. Ovisi o stanju gumica dali ih mozes "popraviti" tako da ih namažeš silikonom za brtvljenje ili se moraju uzeti druge.Ako imaš sreće brtva od dekla će preživiti skidanje pa će biti dovoljno tanak sloj mase za brtvljenje da vratiš dekli,a ako ne onda je potrebna i nova brtva dekla. Sam zahvat nije nešto pretjerano kompliciran ali dekli mora dolje.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 09 sij 2011, 22:32

gagi75 je napisao/la:
pusta mi ljudi ulje iznad magneta gde izlaze zice neke 4 i idu dalje ka zadnjem delu jel to neki velki zahvat da li moram da menjam ceo dihtung kod magneta ili sta ako moze neka neko mi pomogne jer ulje izlazi.....

......žao mi je ali nisam imao priliku to vidjeti na 650ici, poslikaj da vidimo ili poslušaj Acyd-a.

btw promjeni/ubaci prometalo u profil
[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 09 sij 2011, 22:49

Acyd je napisao/la:

Ako je slično kao kod 1100 dekli moraš skinuti potpuno dolje i unutra bi se morale nalaziti 2 gumice kroz koje prolaze žice. Ovisi o stanju gumica dali ih mozes "popraviti" tako da ih namažeš silikonom za brtvljenje ili se moraju uzeti druge.Ako imaš sreće brtva od dekla će preživiti skidanje pa će biti dovoljno tanak sloj mase za brtvljenje da vratiš dekli,a ako ne onda je potrebna i nova brtva dekla. Sam zahvat nije nešto pretjerano kompliciran ali dekli mora dolje.
jest ima samo 1 gumica sutra cu slikat pa okacit fotke ali 99 posto mislim da si u pravu

ima 1 2 i 3
e sada kada skinem ovaj bubreg vidi se magnet i zice ali izgleda da se gde su zice sleva i silazi dole prema copavoj
gde je broj 3 tu pusta valjada bem ga obrisah pa cu sutra okaciti ako vidim gde pustaVstar 650 - pusta ulje  2052l
[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimeuto 08 vel 2011, 21:53

dragger je napisao/la:
gagi75 je napisao/la:
pusta mi ljudi ulje iznad magneta gde izlaze zice neke 4 i idu dalje ka zadnjem delu jel to neki velki zahvat da li moram da menjam ceo dihtung kod magneta ili sta ako moze neka neko mi pomogne jer ulje izlazi.....

......žao mi je ali nisam imao priliku to vidjeti na 650ici, poslikaj da vidimo ili poslušaj Acyd-a.

btw promjeni/ubaci prometalo u profil
pusta mi na jos jednom mestu a to je na prekidacu za neutral dobicu neku bolestinu od nerviranja sta da radim u ovom slucaju dajte neki
predlog vise izludih
Vstar 650 - pusta ulje  Imag0001yg
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimeuto 08 vel 2011, 22:29

....Jako teško je ovako na daljinu.........

Jedino šta mogu reći je da opereš ulje i vidiš di curi. Rastaviš dio na koji curi i vidiš o ćemu se radi, radi čega pušta?
Žao mije, to je sve što mogu reći. Budem sutra pogledao na frendovom, pa da vidim kako to bar izgleda......
[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimepet 11 vel 2011, 01:28

iali neko od vas pay pal posto ovde nista neradi nasao sam u americi
[Vrh] Go down
badja
man
man
badja


Broj postova : 85
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Drag Star 650
Na forumu od : 30.09.2009

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimepet 11 vel 2011, 10:05

Može jedno glupo pitanje? Glupo je stoga jer sam do sada mijenjao ulje i filterei sl na puno motora, a sad imam od nedavno dragicu 650 i koliko sam malo pogledao ne kužim kak da promjenim ulje i filter. Znam da je filter mokri u nutra, ali gdje da ispustim ulje.
Hebiga, rađe pitam taj dio nego da idem prčkat bezveze.
[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimepet 11 vel 2011, 10:19

badja je napisao/la:
Može jedno glupo pitanje? Glupo je stoga jer sam do sada mijenjao ulje i filterei sl na puno motora, a sad imam od nedavno dragicu 650 i koliko sam malo pogledao ne kužim kak da promjenim ulje i filter. Znam da je filter mokri u nutra, ali gdje da ispustim ulje.
Hebiga, rađe pitam taj dio nego da idem prčkat bezveze.
sto nije glupo pitnje
naspram copave nozice imas dole jedan sraf to ti je za karter
a filter ti je s druge strane
3 sarafa imas na krugu odvrnes i izvdis filter na 1100 moras skidati auspuhe da bi ga oslobodio bas bez veze su to uradili
[Vrh] Go down
badja
man
man
badja


Broj postova : 85
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Drag Star 650
Na forumu od : 30.09.2009

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimepet 11 vel 2011, 12:05

gagi75 je napisao/la:
badja je napisao/la:
Može jedno glupo pitanje? Glupo je stoga jer sam do sada mijenjao ulje i filterei sl na puno motora, a sad imam od nedavno dragicu 650 i koliko sam malo pogledao ne kužim kak da promjenim ulje i filter. Znam da je filter mokri u nutra, ali gdje da ispustim ulje.
Hebiga, rađe pitam taj dio nego da idem prčkat bezveze.
sto nije glupo pitnje
naspram copave nozice imas dole jedan sraf to ti je za karter
a filter ti je s druge strane
3 sarafa imas na krugu odvrnes i izvdis filter na 1100 moras skidati auspuhe da bi ga oslobodio bas bez veze su to uradili

super, baš ti hvala!

[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimepet 11 vel 2011, 12:26

badja je napisao/la:
gagi75 je napisao/la:
badja je napisao/la:
Može jedno glupo pitanje? Glupo je stoga jer sam do sada mijenjao ulje i filterei sl na puno motora, a sad imam od nedavno dragicu 650 i koliko sam malo pogledao ne kužim kak da promjenim ulje i filter. Znam da je filter mokri u nutra, ali gdje da ispustim ulje.
Hebiga, rađe pitam taj dio nego da idem prčkat bezveze.
sto nije glupo pitnje
naspram copave nozice imas dole jedan sraf to ti je za karter
a filter ti je s druge strane
3 sarafa imas na krugu odvrnes i izvdis filter na 1100 moras skidati auspuhe da bi ga oslobodio bas bez veze su to uradili

super, baš ti hvala!


nista i drugi put kolko znam ja cu pomoci
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 13 oľu 2011, 10:41

gagi75 je napisao/la:
pusta mi ljudi ulje iznad magneta gde izlaze zice neke 4 i idu dalje ka zadnjem delu jel to neki velki zahvat da li moram da menjam ceo dihtung kod magneta ili sta ako moze neka neko mi pomogne jer ulje izlazi.....



....kakva je situacija, jel` problem riješen.
[Vrh] Go down
gagi75
man
man
gagi75


Broj postova : 61
Godina imam : 48
Prebivalište : vojvodina/sremska mitrovica
Vozim : V star 650
Na forumu od : 01.04.2010

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 13 oľu 2011, 18:40

dragger je napisao/la:
gagi75 je napisao/la:
pusta mi ljudi ulje iznad magneta gde izlaze zice neke 4 i idu dalje ka zadnjem delu jel to neki velki zahvat da li moram da menjam ceo dihtung kod magneta ili sta ako moze neka neko mi pomogne jer ulje izlazi.....



....kakva je situacija, jel` problem riješen.
bio sam nesto dosta bolestan nije nista reseno ulje i dalje izlaz napolje lik mi posla gumicu od neutal swica posto i tamo izlazi ulje jbt motor ceo busan
hahaha smejem se da ne bi plakao...da li se nesto nalazi iza plsatike koju drze 2 torx sarafa da li neko zna
[Vrh] Go down
badja
man
man
badja


Broj postova : 85
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Drag Star 650
Na forumu od : 30.09.2009

Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitimened 13 oľu 2011, 19:39

Kompa još jedno, opet glupo pitanje.
promjenio sam filter i ulje, ( dobro si mi pomogao jer bi šaraf od kartera tražio do prekosutra) i sad budala nisam gledao kako je filter bio okrenut. Ja sam stavio da je zatvoreni dio filtera prema van, a šuplji dio prema unutra. po nekoj logici.Sad te pitam jel to ok. ili sam zajeee.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vstar 650 - pusta ulje  Empty
PostajNaslov: Re: Vstar 650 - pusta ulje    Vstar 650 - pusta ulje  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vstar 650 - pusta ulje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dihtung pusta ulje
» Yamaha XVS 1300 VStar
» Ulje za Four-ku
» Ulje za VN 900

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: