Početna stranicaPretraľnikugradnja turncelera 610RegistracijaLogin

 

 ugradnja turncelera

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 14:39

KUc, kuc smijem ja nekaj pitati?!! Da se opet netko ne naljuti?!
Very Happy
Obzirom da mi je bike kad sam ga kupio bio "gol", nakon bisaga + ona mala ispod svjetla + nosačii, crash bara, windshielda, shvatih jučer da mi fali još čuka za vrijeme, nekakvi oslonci za noge na crash baru i razmišljam o ugradnji turnića, jer sam nekako navikao na njega kako u autu tako i na bivšoj vozilici. Sve sam našao na Biker moto shopu jer nemam vremena do Louisa, a i prognoza je loša.Pitanja su:
- ima li tko kakvih iskustava sa naknadnim ugradnjama brojača okretaja, može li se to napraviti doma u garaži, radi li to korektno tj. da li točno pokazuje i slično
- koji su bolji oslonci za noge za crash bar, okrugli ili oni plosnati sa izdignutim završetkom (bojim se da mi čizme ne budu klizile bočno sa njih)

Lepo prosim, sluga pokorni, serbus.
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 16:12

ja bi ti vrlo rado pomogao ali ne mogu jer na kinezu to sve dobiješ u osnovnoj opremi,crash,oslonce ,šlape,klackalica mjenjač,i naravno turnceler i voltmetar i pomoćnja svjetla i... tongue NHF sorry za off lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Ragga
man
man
Ragga


Broj postova : 42
Godina imam : 59
Prebivalište : Cavtat
Vozim : WildStar 1600
Na forumu od : 21.11.2010

ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 16:25

Ako imaš otvorene auspuhe bolje ti je ne stavljati obrtomjer jer ti bez njega policija ne može mjeriti decibele, a crash bar staviš okrugli i na njega dodatne nožice koji imaju na sebi gumu.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 16:55

Ja ugradio obrtomjer na svoju Yamahicu i prezadovoljan sam.Radi odlicno u svim podrucjima od 0-180 km. (brze nisam probao Embarassed ) Gledaj samo da si neuzmes bez pozadinskog osvjetljenja jer ti je onda beskorisno po noci. Shemu spajanja dobijes s njim.

[img]ugradnja turncelera Shemaobrtomjer[/img]

ugradnja prilicno jednostavna,gotovo sve uzmes s prednjeg far-a (masa,osvjetljenje,kontakt plus),a jedino signal uzmes na (u slucaju Yamahe) elektronici paljenja.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 17:09

Ugradio ga kad sam kupio motor,odlično radi osim na dužoj vožnji pri velikoj brzini(preko 140),kupljen u Louisa i ugrađen kao na primjeru od Acyd-a.

https://www.youtube.com/watch?v=XAf9QJukPuU

[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitimesri 24 stu 2010, 18:42

Savjet: kad odrediš kojeg ćeš kupiti, proguglaj i nađi komentare onih koji su ga ugradili. Obično oni jeftini su dosta neprecizni, dok oni renomiranih marki odstupaju do 5%.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ugradnja turncelera Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja turncelera   ugradnja turncelera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ugradnja turncelera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ugradnja kurble
» Ugradnja kurble Aquila 250
» Zamjenski dijelovi ugradnja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: