Početna stranicaPretraľnikMoj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Moj prvi chopper Yamah DragStar 650

Go down 
+9
asy
dragger
emirharley
black rain
webrider
rocky 61
medo
pinky
Bosqeto
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
meelosh
man
man
meelosh


Broj postova : 85
Godina imam : 60
Prebivalište : Ruma , Srbija
Vozim : Harley Davidson FLSTC Heritage Classic
Na forumu od : 28.01.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 13:14

evo kako izgledaju izduvi iz louis-a
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 10027006_840_FR1_06
a evo i video klipa za cobra turn out pipes na v star-u 650
http://il.youtube.com/watch?v=N6CsAZb7LEA
ne bih rekao da su kod tebe cobre pogledaj kako su pricvrsceni louis-ovi a kako cobre na fabricke cevi
za svaki slucaj konsultuj nekog dobrog motomehanicara
ne brini verovatno je sa bajkom sve ok jednostavno to je louis i nije kvalitetan
sve koje kod nas znam da su ih ugradili bili su im kratkog veka ne da pozute nego zardjaju i istrunu brzo
uzivaj u dragici i ne brini
[Vrh] Go down
http://www.copersrbija.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 13:49

Bosqeto je napisao/la:
on je rakao da je tu Cobru stavio 2005 godine,ona je fakticki na motoru vec nekih 5 godina i ovo zutilo se pojavilo tek ove sezone,krajem sezone,prije nego cu ga ja uzeti!ja nisam zagledao,ali bas cu provjeriti je li doista Cobra ili mi je zavaljo suplju!nisam jos stigao vidjeti svjecicu i zracni filter,a prethodnog vlasnika cu obavezno nazvati!ima li iko u Bih da ima dijagnostiku i da mi moze srediti ovu smjesu!znam za Picila u Splitu da je extra,kazu!


U BiH nema nikakve dijagnostike, a posebno nema dyna uredjaja za rekalibraciju i testiranje, a ako ti netko kaze da ima, vjeruj mi da - laze. Ili barem misli da ima, a ima nesto drugo. Neupotrebljivo. Sa druge strane i da ima, ne bih se usudio vjerovati u to, jer za rad sa takvim uredjajem treba puuuunio seminara i skolovanja, a da ne govorim da treba visegodisnje iskustvo.

Ne bih vjerovao ni Piccilu. Mozda bi nesto mogao uraditi Janbo ili Tomic Custom Bikes u Zagrebu i tu je - kraj. Kazu da ni Grigic Yamaha Zagreb nije los, no ja se ne bih usudio. Janbo mi izgleda dobar i pametan.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 16:16

meelosh je napisao/la:
evo kako izgledaju izduvi iz louis-a
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 10027006_840_FR1_06
a evo i video klipa za cobra turn out pipes na v star-u 650
http://il.youtube.com/watch?v=N6CsAZb7LEA
ne bih rekao da su kod tebe cobre pogledaj kako su pricvrsceni louis-ovi a kako cobre na fabricke cevi
za svaki slucaj konsultuj nekog dobrog motomehanicara
ne brini verovatno je sa bajkom sve ok jednostavno to je louis i nije kvalitetan
sve koje kod nas znam da su ih ugradili bili su im kratkog veka ne da pozute nego zardjaju i istrunu brzo
uzivaj u dragici i ne brini

kolega mislim da si ti u pravu!ovo nije Cobra,ni blizu!i bas cu sutra zvati prethodnog vlasnika da porazgovaram sa njim!nije nista problem ali nije fer tako suplju bacati!nije ovo ni Louis jer ne pise nigdje ni to!imam na pocetku samo neku sifru 4XP,ako neko zna sta to uopce znaci!vjeruj mi da se ja sageo nisam ni da vidim koji je top do danas!ja sam sa njim obiso 200 km u 2 dana pred kupovinu,dopo mi se,odnio pare,opro ga i utjero u sobu da odmara do proljeca!mozda sam malo naglo sve odradio,ali toliko mi se svidio jebaji ga!

kazite mi je li ovaj los auspuh mogao nastetiti ozbiljnije motoru u nekom smislu,ako je tada bih vec ozbiljnije razgovarao sa prethodnim vlasnikom???
[Vrh] Go down
meelosh
man
man
meelosh


Broj postova : 85
Godina imam : 60
Prebivalište : Ruma , Srbija
Vozim : Harley Davidson FLSTC Heritage Classic
Na forumu od : 28.01.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 17:36

ne verujem prednji deo cevi nije promenio boju a to se najcesce tu desava ako nesto nije u redu
mozda te nije ni varao moguce je da takve zavrsetke zovu kobrama kao sto je nekad naziv za cetiri u jedan bio marving po proizvodjacu bez obzira ko ih je pravio
jedino sto ti sad moras kupiti nove izduve ( slip ons ) ili praviti kod nekog renomiranog majstora za izduve
u bih postoji mogucnost registracije na e bay-u i registracije na pay pal-u pa ih mozes kupiti tamo
bajk je sasvim ok i ne zali sto si ga kupio
[Vrh] Go down
http://www.copersrbija.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 18:46

Bosqeto je napisao/la:
meelosh je napisao/la:
evo kako izgledaju izduvi iz louis-a
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 10027006_840_FR1_06
a evo i video klipa za cobra turn out pipes na v star-u 650
http://il.youtube.com/watch?v=N6CsAZb7LEA
ne bih rekao da su kod tebe cobre pogledaj kako su pricvrsceni louis-ovi a kako cobre na fabricke cevi
za svaki slucaj konsultuj nekog dobrog motomehanicara
ne brini verovatno je sa bajkom sve ok jednostavno to je louis i nije kvalitetan
sve koje kod nas znam da su ih ugradili bili su im kratkog veka ne da pozute nego zardjaju i istrunu brzo
uzivaj u dragici i ne brini

kolega mislim da si ti u pravu!ovo nije Cobra,ni blizu!i bas cu sutra zvati prethodnog vlasnika da porazgovaram sa njim!nije nista problem ali nije fer tako suplju bacati!nije ovo ni Louis jer ne pise nigdje ni to!imam na pocetku samo neku sifru 4XP,ako neko zna sta to uopce znaci!vjeruj mi da se ja sageo nisam ni da vidim koji je top do danas!ja sam sa njim obiso 200 km u 2 dana pred kupovinu,dopo mi se,odnio pare,opro ga i utjero u sobu da odmara do proljeca!mozda sam malo naglo sve odradio,ali toliko mi se svidio jebaji ga!

kazite mi je li ovaj los auspuh mogao nastetiti ozbiljnije motoru u nekom smislu,ako je tada bih vec ozbiljnije razgovarao sa prethodnim vlasnikom???



Auspuh ti je dobar, pusti price i sam auspuh TI NE MOZE NASTETITI MOTORU ukoliko nije dodatno ugradjen otvoreniji zracni filter, a da pri tome nije uradjena rekalibracija.

Jbga Bosqeto, mi zelimo da ti pomognemo, a ti sam za sebe nisi u stanju uraditi jedan korak vise, prije svega pogledati svjecice i zato sam bio napisao "ako uopste zelis cuti misljenje".

Znaci, ostavi prodavca na miru, on ti nije NISTA podvalio. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 19:02

Ništa ti auspusi neće naštetiti, mi ovdje komentiramo samo da su ružni zbog žutila i zašto su žuti. Provjeri samo jeli mijenjan zračni filter ili nešto drugo kod prethodnog vlasnika jer je ovo znak siromašne smjese.. I kako gori Emir kaže daj ga malo cilog pregledaj, promini svjećice bez obzira, nisu skupe toliko a bit ćeš mirniji...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 20:04

dragger je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
drustvo,hvala na brizi!topovi su Cobrini,strasni je zvuk,prezadovoljan sam!ali ovo na auspuhu sam zamjetio i raspitao se i svi kazu da je ti problem u smjesi!posto sam ga kupio fakticki na kraju sezone,mislio sam ga na proljece odvesti Pičilu u Split ili ima neko i blize Ljubuskom,a jednako strucan???


....hm, COBRA....bilo bi bolje da nisu, nešto mi tu ne štima Evil or Very Mad

Pokušaj pitati prvog vlasnika šta je sve radio.....tada ćemo biti pametniji.

btw; je`l na topovima piše COBRA Question

Malo sam skeptik jer nikada nisam vidio "TURN OUT" COBRA auspuhe a i nemaju ih u ponudi What a Face


.......eeeeee, moram i ja malo, hm.....ući u offfffffffffffffffff.

.........čoviku triba pomoći a ne pisati ono šta nema veze sa ničim, bez ikakve uvrede. Ostajem suzdržan u daljnjoj raspravi, a za pravu dijagnozu.......pa možda je netko i da.

Sorry Bosqeto, ako nešto tribaš po ovom pitanju, moj PM je aktivan.

sretno







biker2
[Vrh] Go down
tomlov
man
man
tomlov


Broj postova : 89
Godina imam : 44
Prebivalište : Kraj Slavonskog Broda
Vozim : Yamaha XVS 650
Na forumu od : 02.11.2009

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 21:45

Nema šta prijatelju, lijep motor dobar . Punoo sretnih ti km želim i da što prije to proljeće dođe Very Happy
[Vrh] Go down
Ragga
man
man
Ragga


Broj postova : 42
Godina imam : 59
Prebivalište : Cavtat
Vozim : WildStar 1600
Na forumu od : 21.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimepet 26 stu 2010, 22:26

Svaki Star je lijep na svoj način dobar .... ako učini vrijeme skokni do nas na cuga .... nas desetak je neki dan bilo u Ljubuškom na piću.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:01

asy je napisao/la:
Ništa ti auspusi neće naštetiti, mi ovdje komentiramo samo da su ružni zbog žutila i zašto su žuti. Provjeri samo jeli mijenjan zračni filter ili nešto drugo kod prethodnog vlasnika jer je ovo znak siromašne smjese.. I kako gori Emir kaže daj ga malo cilog pregledaj, promini svjećice bez obzira, nisu skupe toliko a bit ćeš mirniji...


ja sam svejedno mislio uraditi veliki servis,trebalo to ili ne!a po meni i kilometri to nalazu,presao je 24500 km!zvao sam jucer Piccila da se raspitam za termin i cijenu!motor treba dole ostati oko 2 dana!promijenit ce ulje i sve filtere,svjecice te nastimati smjesu,sa rukama sve oko 1300 kuna,s tim da ce me zvati ako otkriju jos nesto sto bi trebalo rijesiti!sta mislite o Piccilu kao majstoru?


[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:05

gospodine Ragga hvala na pozivu,obavezno cu se odazvati i cim prije bacam djir do vas!takodjer se nadam da cemo se vidjeti u mom gradiću na piću cuga
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:09

tomlov je napisao/la:
Nema šta prijatelju, lijep motor dobar . Punoo sretnih ti km želim i da što prije to proljeće dođe Very Happy



hvala na komplimentu!i ja jedva cekam proljece,da jos malo sriktam Dragstarku i eto me gdje su ravnice,gdje te raskuce tamburaske zice,gdje se najbolje jede i pije dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:20

Za Emira-----


svaka cast i tebi i ostalima na pomoci i uvazavam svaki komentar i brigu!ja bih odradio to o cemu ti pricas,ali nije me stid reci,nemam nikakva iskustva sa tim stvarima,jer mi je ovo prvi chopper!zato sam to mislio odvesti mestru koji se u to konta i da se posao obavi kako treba!ne bih ja zelio nesto experimentirati pa napraviti jos veci belaj!
imo sam ja svakakvih prijedloga,uradi ovo i ono!ne,ovo nek rijese ljudi koji su educirani i iskusni u svom poslu!
a ja cu uraditi sto si rekao,da vidim svjecicu i zracni,ali trenuto sam u takvoj guzvi,rijetko sam kuci,cesto na putu pa ne stizem Bohmann


Zadnja promjena: Bosqeto; sub 27 stu 2010, 09:56; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:26

Odvedi ga Piccilu. Neka ljudi pregledaju osnovne stvari i stručno promijene šta treba, a za nekakav "fine tunning" ćeš se poslije misliti ako uopće bude trebao...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:44

ja sam svejedno mislio uraditi veliki servis,trebalo to ili ne!a po meni i kilometri to nalazu,presao je 24500 km!zvao sam jucer Piccila da se raspitam za termin i cijenu!motor treba dole ostati oko 2 dana!promijenit ce ulje i sve filtere,svjecice te nastimati smjesu,sa rukama sve oko 1300 kuna,s tim da ce me zvati ako otkriju jos nesto sto bi trebalo rijesiti!


sta mislite o Piccilu kao majstoru i kakva je ta ekipa mehanicara kod njega?
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:53

Ljudi prodaju i servisiraju Yamahe godinama i imaju sigurno dovoljno znanja i alata. Mislim da je to dovoljno za tvoju dragicu za početak. Poslije ćeš uvijek naći i upoznati nekog entuzijastu za motore koji će ti biti pri ruci da nešto i sam naučiš...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:58

Asy imas pravo!i ja sam sve najbolje cuo o Piccilu!hvala
[Vrh] Go down
Ragga
man
man
Ragga


Broj postova : 42
Godina imam : 59
Prebivalište : Cavtat
Vozim : WildStar 1600
Na forumu od : 21.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 11:49

...ako budeš išao u piccila javi se Vedranu on ti je super meštar, ja ga godinama znam i dobri smo prijatelji...
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 13:38

kolega Ragga,jos jednom zahvaljujem!potrazit cu Vedrana i prenijeti mu pozdrave :hapy2:
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 17:51

asy je napisao/la:
Odvedi ga Piccilu. Neka ljudi pregledaju osnovne stvari i stručno promijene šta treba, a za nekakav "fine tunning" ćeš se poslije misliti ako uopće bude trebao...


Nemogu izdržati a da se ne upetljam.......
.....asy prijatelju, čovjeku treba upravo ono što ti misliš da napravi poslije.....koji će mu klinac, filter, ulje, svićice i ostale nepotrebne stvari koje može sam napraviti ili bilo tko drugi koga pozna, i to uz pivu....on treba pravog meštra za naštelati ventile i provjeriti-naštelati karb....a takvih je jako malo, al` ih ipak ima. Ne želim predlagati nikakvog meštra, ali piccilo to može odraditi kvalitetno ako hoće i ako se zauzme, mislim da ima i stol, ima li boljih, pa uvik ima i bolji i gori.

kavica1
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 18:46

asy je napisao/la:
Ljudi prodaju i servisiraju Yamahe godinama i imaju sigurno dovoljno znanja i alata. Mislim da je to dovoljno za tvoju dragicu za početak. Poslije ćeš uvijek naći i upoznati nekog entuzijastu za motore koji će ti biti pri ruci da nešto i sam naučiš...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 19:56

Draggeru prijatelju, da li se to meni cini da si se ti malo ljutnuo, a da te nitko nije pri tome povrijedio ili rekao nesto lose, a posebno ne Asy ili ja?

Covjek je pitao (citiram), a pri tome nije trazio ime nekog mestra, pitao je forumase za misljenje:


Medo sta fali auspusima na mojoj Dragstarki?


A, onda smo svi mi davali svoje komentare, pa si i ti dao svoj komentar, pa cak i pitanje?


....hm, COBRA....bilo bi bolje da nisu, nešto mi tu ne štima

Pokušaj pitati prvog vlasnika šta je sve radio.....tada ćemo biti pametniji.

btw; je`l na topovima piše COBRA

Malo sam skeptik jer nikada nisam vidio "TURN OUT" COBRA auspuhe a i nemaju ih u ponudi




Dakle, covjek je pitao, mi smo mu dali odgovor po svom znanju i SAVJESTI, sa najboljom namjerom. Nadalje, ako mu nas odgovor ne valja, ici ce i dalje, do servisera, sto je sasvim razumno.

No covjek je pitao i mi smo mu rekli, pa ne razumujem sta je problem (ovo nije pitanje, samo konstatacija).

A kada je auspuh promijenio boju ili je progorio prva stvar je koja se gleda je siromsna smjesa (ili nekada prebogata), pa se moze radoznalosti radi pogledati boja svjecice, sto ce uciniti svaki mestar na svijetu u smislu prve dijagnostike, a prije testne masine. Naravno da treba i masina, no covjek je pitao sta bi to moglo biti i mi smo mu dali brzi savjet po principu "uradi-sam-osnovne-dijagnopstike-radi" . Zato i postoji ovaj forum - da covjek pita onako usput - sta bi to moglo biti, a prirodno je da ce ici i na servis. Kada se meni nesto pokvari na autu ili masini za ves ili motoru, ja uvijek volim da znam sta bi to moglo biti, mozda mogu i sam nesto izsarafati, no i servis je opcija koju sasvim ozbiljno treba razmotriti.


[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 20:17

emirharley je napisao/la:
Draggeru prijatelju, da li se to meni cini da si se ti malo ljutnuo, a da te nitko nije pri tome povrijedio ili rekao nesto lose, a posebno ne Asy ili ja?

....pa zar se i ja nemam pravo naljutiti? Nebih htio ulaziti u neke rasprave, ali samo da znate i ti i asy niste niti malo razlog mojoj ljutnji....živili mi obojica cuga
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 21:36

cuga

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content





Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi chopper Yamah DragStar 650   Moj prvi chopper Yamah DragStar 650 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj prvi chopper Yamah DragStar 650
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» moj prvi chopper - HD :D
» moj prvi chopper
» Moj prvi chopper - Zongshen ZS125-30

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: