Početna stranicaPretraľnikPilot Mixture Screw - PMS - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Pilot Mixture Screw - PMS

Go down 
+9
zanotti
merla
stain
nyll
Acyd
zed12
klesoo
medo
dragger
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 09:49

http://www.vstar1100.com/1100jetting.pdf

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 10:21

Hvala Asy,dobar link! dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 18:09

asy je napisao/la:
dragger je napisao/la:
.....tko je pročita OK, a tko nije......žao mi je ......POBRISANO....


rendeer

WTF? Question Exclamation Sad si kao toliko naučio o motorima da sa nama običnim smrtnicima ne želiš dijeliti znanje?.. Ma daj... nadam se da sam krivo shvatio....


.....ne, i danas neznam ništa o motorima, ali znam dovoljno da mogu i ja za.ebavati.
Pitam, tražim, i na kraju izgubim sat-dva da bi napisao i ono što se mora napisati jer je vezano. Karb je delikatna stvar, o tome se pišu studije.....trebat će nekom sigurno....pa nek ljudi znaju.....kad ono ja neznam niti čitati.....pa i neznam stvarno..........hebote zašto sam iša 17godina u školu i prošao nekoliko specijalizacija........kad neznam ništa a znam puno.

I vjerojatno danas nije moj dan......a nije niti južina...........

.....a isprobao sam moj napravljeni alat za fini tuning karba, i malo dragicu poštelao na bolje......i sad nema niti malo backfirea na oduzimanju gasa što je rjetkost sa otvorenim topovima................a pao je čak i jedan đir.....ma radi ka urica a uz to je i lipa......baš sam gušta..


....taj link koji si stavio je samo mala vodilja a može nas koji vozimo EU modele zahebati Twisted Evil

...no ima puno boljih linkova za rejetting karba EU modela......samo ih je teško naći, nalaze se u mojoj memoriji....... dancingbanana


[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 18:55

dragger je napisao/la:
asy je napisao/la:
dragger je napisao/la:
.....tko je pročita OK, a tko nije......žao mi je ......POBRISANO....


rendeer

WTF? Question Exclamation Sad si kao toliko naučio o motorima da sa nama običnim smrtnicima ne želiš dijeliti znanje?.. Ma daj... nadam se da sam krivo shvatio....


.....ne, i danas neznam ništa o motorima, ali znam dovoljno da mogu i ja za.ebavati.
Pitam, tražim, i na kraju izgubim sat-dva da bi napisao i ono što se mora napisati jer je vezano. Karb je delikatna stvar, o tome se pišu studije.....trebat će nekom sigurno....pa nek ljudi znaju.....kad ono ja neznam niti čitati.....pa i neznam stvarno..........hebote zašto sam iša 17godina u školu i prošao nekoliko specijalizacija........kad neznam ništa a znam puno.

I vjerojatno danas nije moj dan......a nije niti južina...........

.....a isprobao sam moj napravljeni alat za fini tuning karba, i malo dragicu poštelao na bolje......i sad nema niti malo backfirea na oduzimanju gasa što je rjetkost sa otvorenim topovima................a pao je čak i jedan đir.....ma radi ka urica a uz to je i lipa......baš sam gušta..


....taj link koji si stavio je samo mala vodilja a može nas koji vozimo EU modele zahebati Twisted Evil

...no ima puno boljih linkova za rejetting karba EU modela......samo ih je teško naći, nalaze se u mojoj memoriji....... dancingbanana


.. da su tako razmišljali tvorci i autori tih linkova ne bi oni bili sada ni u tvojoj memoriji.. Ja osobno jedva čekam kad naiđem na nešto korisno stavit to ode na forum, no ipak vn900

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 18:59

Evo šta je stručni forum, nažalost ne vozim taj motor... http://v-strom.com.hr/

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 20:07

asy je napisao/la:
Evo šta je stručni forum, nažalost ne vozim taj motor... http://v-strom.com.hr/

hi, hi, hi...
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 20:15

dragger je napisao/la:
asy je napisao/la:
dragger je napisao/la:
.....tko je pročita OK, a tko nije......žao mi je ......POBRISANO....


rendeer

WTF? Question Exclamation Sad si kao toliko naučio o motorima da sa nama običnim smrtnicima ne želiš dijeliti znanje?.. Ma daj... nadam se da sam krivo shvatio....


.....ne, i danas neznam ništa o motorima, ali znam dovoljno da mogu i ja za.ebavati.
Pitam, tražim, i na kraju izgubim sat-dva da bi napisao i ono što se mora napisati jer je vezano. Karb je delikatna stvar, o tome se pišu studije.....trebat će nekom sigurno....pa nek ljudi znaju.....kad ono ja neznam niti čitati.....pa i neznam stvarno..........hebote zašto sam iša 17godina u školu i prošao nekoliko specijalizacija........kad neznam ništa a znam puno.

I vjerojatno danas nije moj dan......a nije niti južina...........

.....a isprobao sam moj napravljeni alat za fini tuning karba, i malo dragicu poštelao na bolje......i sad nema niti malo backfirea na oduzimanju gasa što je rjetkost sa otvorenim topovima................a pao je čak i jedan đir.....ma radi ka urica a uz to je i lipa......baš sam gušta..


....taj link koji si stavio je samo mala vodilja a može nas koji vozimo EU modele zahebati Twisted Evil

...no ima puno boljih linkova za rejetting karba EU modela......samo ih je teško naći, nalaze se u mojoj memoriji....... dancingbanana



uz duzno postovanje, respekt prema sedamnaestogodisnjem skolovanju, strucnom znanju i umijecu citanja, pitanje i obrisani odgovor nemaju nikakvih poveznica. Jedno je pitanje Koja je njegova uloga u radu karburatora tj. motora, a sasvim drugo je kada KOJA DIZNA ima najveci utjecaj....

NHF, Acyd, Nyll i jos poneko je ti odgovorio...
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 20:18

klesoo je napisao/la:
uz duzno postovanje, respekt prema sedamnaestogodisnjem skolovanju, strucnom znanju i umijecu citanja, pitanje i obrisani odgovor nemaju nikakvih poveznica. Jedno je pitanje Koja je njegova uloga u radu karburatora tj. motora, a sasvim drugo je kada KOJA DIZNA ima najveci utjecaj....

NHF, Acyd, Nyll i jos poneko je ti odgovorio...

dobar
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 21:32

klesoo je napisao/la:
asy je napisao/la:
Evo šta je stručni forum, nažalost ne vozim taj motor... http://v-strom.com.hr/

hi, hi, hi...

Da, taj motor je gotovo pa savršen, forum mu je još i bolji, ali nažalost ja jednostavno ne volim takav motor...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 13:57

...jel to ono što smo pričali u vodicama,jel sam bio blizu odgovora na tvoje pitanje Question ...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 16:23

custom rider je napisao/la:
...jel to ono što smo pričali u vodicama,jel sam bio blizu odgovora na tvoje pitanje Question ...



.......nažalost ne, a jednim dijelom da..... cuga
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 16:30

dragger je napisao/la:
custom rider je napisao/la:
...jel to ono što smo pričali u vodicama,jel sam bio blizu odgovora na tvoje pitanje Question ...



.......nažalost ne, a jednim dijelom da..... cuga

...što sam osvoio,nisam bio stoposto siguran al predviđao sam za što je...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 16:42

custom rider je napisao/la:
dragger je napisao/la:
custom rider je napisao/la:
...jel to ono što smo pričali u vodicama,jel sam bio blizu odgovora na tvoje pitanje Question ...



.......nažalost ne, a jednim dijelom da..... cuga

...što sam osvoio,nisam bio stoposto siguran al predviđao sam za što je...


Twisted Evil


cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pilot Mixture Screw - PMS   Pilot Mixture Screw - PMS - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pilot Mixture Screw - PMS
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» K: pilot/slow diznu za kawasaki vn800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: