Početna stranicaPretraľnikOdjeca "za ispod" - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Odjeca "za ispod"

Go down 
+19
zgrdic
zed12
lukylipik
rocky 61
tomlov
Zmija
merla
ex-yu
asy
Safet(y)
Rocker
dragger
klesoo
Beatnik
magna
custom rider
medo
Kum
emirharley
23 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimepet 04 oľu 2011, 21:55

Nije da je donje rublje, ali... kad bolje razmislim, mozda ipak i je scratch U svakom slucaj, zanimljivo...




A mozda bi bila i dobra ideja da se mali logoi ccf-a tiskaju na nesto ovakvo? Mislim da bi bilo zainteresiranih...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimesub 05 oľu 2011, 10:28

Safet(y) je napisao/la:
Nije da je donje rublje, ali... kad bolje razmislim, mozda ipak i je scratch U svakom slucaj, zanimljivo...


A mozda bi bila i dobra ideja da se mali logoi ccf-a tiskaju na nesto ovakvo? Mislim da bi bilo zainteresiranih...
guba nisam znao za ovakve mogučnosti-odmah u nabavku!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimesub 05 oľu 2011, 13:00

ja stavrno nemam iskustva sa ovim!

a mislio sam nabaviti neku kombinaciju za "ispod" iz Njemacke

navodno radi se o materijalu koji radi na principu polupropusne membrane

uglavnom poanta je da znoj izvlaci vani,a da si ti fakticki uvijek suhe koze!

cini mi se kao extra stvar za dalja putovanja!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimesub 05 oľu 2011, 16:03

Safet(y) je napisao/la:
Nije da je donje rublje, ali... kad bolje razmislim, mozda ipak i je scratch U svakom slucaj, zanimljivo...
A mozda bi bila i dobra ideja da se mali logoi ccf-a tiskaju na nesto ovakvo? Mislim da bi bilo zainteresiranih...

...imam ih dvije i prezadovoljan sam sa njima.

Priznajem, nisam znao sve mogučnosti..
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimened 06 oľu 2011, 14:17

Ja kupio u Austriji u Luisu dobra stvar, moram priznati da nisam znao za par ovbih poteza i čemu još može služiti, u svakom slučaju korisno i hvala za link.....Pozz....... dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimened 06 oľu 2011, 14:26

dragger je napisao/la:
...imam ih dvije i prezadovoljan sam sa njima.

Priznajem, nisam znao sve mogučnosti..

Ja nisam znao da će biti akcija u Lidu, pa sam par tjedana prije toga kupio HELLY HANSEN (Warm) donje rublje u Turbo Sportu. Iza toga kupio sam ga još i na akciji u Lidlu, pa sad po zimi za vožnju oblačim obadvoje.

Ovo iz Lidla je veličine XL. ono mi dođe sasvim uz tijelo. Na njega ide HH (koje je veličine XXL), i sad mi se čini da bih se mogao voziti i po najjačim zimama. Jedino mjesto na kojem osjećam strujanje zraka je vizir na kacigi, izgleda da okolo njega malo puše, ali ništa strašno.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimepon 07 oľu 2011, 20:32

palomas je napisao/la:
dragger je napisao/la:
...imam ih dvije i prezadovoljan sam sa njima.

Priznajem, nisam znao sve mogučnosti..

Ja nisam znao da će biti akcija u Lidu, pa sam par tjedana prije toga kupio HELLY HANSEN (Warm) donje rublje u Turbo Sportu. Iza toga kupio sam ga još i na akciji u Lidlu, pa sad po zimi za vožnju oblačim obadvoje.

Ovo iz Lidla je veličine XL. ono mi dođe sasvim uz tijelo. Na njega ide HH (koje je veličine XXL), i sad mi se čini da bih se mogao voziti i po najjačim zimama. Jedino mjesto na kojem osjećam strujanje zraka je vizir na kacigi, izgleda da okolo njega malo puše, ali ništa strašno.


....daj testiraj ovo iz Lidla i HH pojedinačno. Da vidimo koje je bolje. Ovo iz Lidla sam nosio dva puta i UOPČE NISAM zadovoljan. Imam rukka coolmax, mislio sam da nije dobro, ali za Lidlovo je ka ferari prema fići.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimeuto 08 oľu 2011, 00:12

Dragger, ja mislim da ovo iz Lidla nije termo pod odjeća već funkcijska pod odjeća za normalne temperature, znojenje i slično.
[Vrh] Go down
Alexandar
man
man



Broj postova : 19
Godina imam : 54
Prebivalište : Beograd
Vozim : Suzuki swift
Na forumu od : 01.06.2011

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimesub 04 lip 2011, 19:31

Pozdrav,najbolja stvarcica koja bi mogla da se nabavi je aktivni ves ,toga bar u Hrvatskoj ima po radnjama planinarske opreme .
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitimened 05 lip 2011, 10:59

Alexandar je napisao/la:
Pozdrav,najbolja stvarcica koja bi mogla da se nabavi je aktivni ves ,toga bar u Hrvatskoj ima po radnjama planinarske opreme .

samo treba izbjegavati japanske proizvođace

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





Odjeca "za ispod" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odjeca "za ispod"
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Held....Odjeca i obuca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: