Početna stranicaPretraľnikOdjeca "za ispod" 610RegistracijaLogin

 

 Odjeca "za ispod"

Go down 
+19
zgrdic
zed12
lukylipik
rocky 61
tomlov
Zmija
merla
ex-yu
asy
Safet(y)
Rocker
dragger
klesoo
Beatnik
magna
custom rider
medo
Kum
emirharley
23 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:15

Evo Safet(y) me je izasocirao da napisem par rijeci o ovoj temi o kojoj ne znam - nista.

Naime, ova moderna odjeca "za ispod" je mahom napravljena od sintetickih materijala, a svi planinari koje poznajem, a poznajem ih podosta, tvrde da je to super "pronalazak" i kunu se u tu vrstu opreme.

Skijasi/smucari - takodjer. Dobro, ja jesam bio nekada takmicar, ali onda kada sam se ja takmicio, pamuk je bio zakon.

Evo sada i Louis i sve druge firme, pa i HD reklamiraju te suvremene materijale za odjecu "za ispod", dakle, sve je - kako ja to kazem - sintetika, ali svi koji su to koristili kazu da je to OK.

Ja to jos nisam probao jer smatram da je za mene pamuk i dalje odlican. Nekako mislim da se ta sintetika mora prije ili kasnije usmrditi, no kazu mi da iako je to vjestacka materija, da to nije bas sintetika u pravom smislu rijeci i da se ne usmrdi.

Ja sam klasicar i jos uvijek jednako vjerujem pamuku prije svega.

Da li netko sa foruma ima iskustvo, ali dobro iskustvo, sa ovim modernim materijalima "za ispod" koji se koriste pri skijanju/smucanju, u motociklizmu, planinarstvu......?

Komentare molim.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:27

Ja sam sebi prije par godina kupio ovo:

http://www.adventuremotorcyclegear.com/rukka-thermolite-airx-underwear-long-johns-p-149.html

Uzeo sam samo donji dio. Mogu reci da sam vrlo zadovoljan je to nosim ispod obicnih koznih hlaca i na temperaturama oko 0 mi se ne smrzavaju noge iako same kozne hlace budu ledene. Po knjizici pustaju zrak prema van da koza dise, ali ne propustaju prema unutra. U svakom slucaju ja sam jako zadovoljan.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:30

kako se vozim i po zimi svaku zimu mislim kupit nešto i svaku ostanem u štramplama,duploj majici,termo-čarapama i vojnoj vunenoj vesti,ove zime ću kupit nešto ili možda...
ne znam zadovoljan sam i s ovim,nikad mi nije zima za tijelo,ali ruke otpadoše s bilo kojim rukavicama No
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:34

ja koristim termo maicu takozvana windstoper koja je predviđena za velike hladnoče i mogu reč da je vrlo korisna po zimi,može se prat na 30 stupnjeva al ja je perem na ruke,po zimi mi je sasvim dosta podkošulja,kratka maica i windstoper te normalno jakna...

[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:43

imam rukka underwear i jako sam zadovoljan. nemaonog osjecaja sintetike, dapace jako je udobna
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 18:50

Ja sam mislio kupit nesto takvo "za ispod" ali nisam znao koja je prava stvar za kupit, a do sada sam stavljao ispod koznih hlaca debele zabice i duge gace Very Happy. Kume koju si ti velicinu narucio?
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 19:21

poanta citave price je u tom sto pamuk zadrzava znoj i kada se uznojis onda si mokar. Sinteticki materijali ne zadrzavaju znoj i uvijek si fino suh.
Sto se smrada tice, pa i to se pere, jednako kao i pamucne majice. Ne vjerujem da stalno furas iskljucivo pamucne carape i to sedam dana bez pranja. Wink
Rukka windstoper gace i majica, louis clasic gace i majica, fini uvex i louis flis, windstoper za koljena, ista takva potkapa... to je za po cesti. Za sumu je nesto drugo, plasticnije... Uvijek suh, a mozes se oprati i miniwashom!

btw. ako ti ljudi kazu da je super - onda je super!

[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 19:27

Kum je napisao/la:
Ja sam sebi prije par godina kupio ovo:

http://www.adventuremotorcyclegear.com/rukka-thermolite-airx-underwear-long-johns-p-149.html

Uzeo sam samo donji dio. Mogu reci da sam vrlo zadovoljan je to nosim ispod obicnih koznih hlaca i na temperaturama oko 0 mi se ne smrzavaju noge iako same kozne hlace budu ledene. Po knjizici pustaju zrak prema van da koza dise, ali ne propustaju prema unutra. U svakom slucaju ja sam jako zadovoljan.


...... teško mi je ovo napisati, ali potpuno isti komplet sam naručio prije godinu ipo......i dobio oba donja dijela...hebiga, čovik nije gleda. Osobno niti malo nisam zadovoljan, nema tu nekog grijanja.Nakon nekog vrimena se osjeti ta plastike i počinje lagana neugoda, a kasnije i svrab. Ružno za viditi, češeš se kada si popizdija.......Uzeo sam ih da mogu ponekad obući kožne hlaće i rokericu. Falio sam. Postava koju imam mi je i više nego dovoljna. Majcu imam Yamahinu termo i ništa mi više ne treba od jakne priko (i to samo kad je stvarno hladno). Mislim da se može naći bolje i toplije, barem kad sam ja tražio. Izbor je bio nogometni komplet (može i za druge sportove) i u skijaškim butigama. Deblje je i ima više pamuka. MKislim da je veći udio pamuka puno bolje.

2emire dobar na tvojoj sam strani, vojničke duge hlaće (donje) vride više nego 10 rukka hlača.
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 20:24

Odjeca za ispod - super stvar, moj instruktor mi je rekao da je moto odjeca puno skuplja od skijaske a funkcionalno iste vrijednosti.....
ljeti mi je svejedno ali zimi rado obucem gore neku skijasku ili biciklisticku majicu dugigh rukava koja ne propusta vjetar i cuva toplinu :-)
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 20:30

Po mojem misljenju, ovdje postoji jedan problem, specifican za voznju motorom (izuzev sportske voznje i motocrossa). Zasto? Iz razloga sto za sve druge sportove tipa skijanja, biciklizma, alpinizma, itd. potreban je odredjeni napor prilikom kojeg dolazi do oslobadjanja velike kolicine tjelesne topline. U nasem slucaju, mi smo poprilicno staticni i samim time tijelo je sklono podhladjivanju na niskim temperaturama i izlozeno vjetru.

Ne mogu reci da govorim iz iskustva. jer nisam isprobao tak tip odjece. Slazem se s klesoom da treba vjerovati ljudima ako kazu da je dobro. Opet s druge strane, volio bih da mi netko i potvrdi koji tip windstoper odjece je doista dobar.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 21:24

magna je napisao/la:
imam rukka underwear i jako sam zadovoljan. nemaonog osjecaja sintetike, dapace jako je udobna

Isto rukka, i super je.

Sad se možete i nasmijat, ali vrag mi nije da mira i kupija sam najveći broj ženskih čarapa-tzv. najlonki (50 kn) i mogu vam reć da sam se oduševija! Super griju i same ispod kožnih hlača, a kupija sam ih kao pojačanje uz rukka mudante ako budem iša na karavanu u Vukovar..

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Odjeca "za ispod" Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 21:58

asy je napisao/la:
magna je napisao/la:
imam rukka underwear i jako sam zadovoljan. nemaonog osjecaja sintetike, dapace jako je udobna

Isto rukka, i super je.

Sad se možete i nasmijat, ali vrag mi nije da mira i kupija sam najveći broj ženskih čarapa-tzv. najlonki (50 kn) i mogu vam reć da sam se oduševija! Super griju i same ispod kožnih hlača, a kupija sam ih kao pojačanje uz rukka mudante ako budem iša na karavanu u Vukovar..

nek se smiju, ali onaj koji nije osjetio vjetar u kosi..... Wink
Imam tajice i strample i neke debele hulahopke, pa jos i trenirka odigra ulogu.... Naravno da imam i vojno pododijelo (ono sto ide ispod uniforme),a i IXS hlace (goretex) imaju podstavu za zimu...
Kad sam se spick'o na staru godinu (da, bilo je hladno, ali suho) k'o da sam pao na jogi madrac Very Happy
Vec je netko rekao da je bolje vise tankih slojeva od jednod debelog. Novine su zaaakoooon!!!!
U cijeloj prici valja pridodati da imam i grijane rucke i stitnike, a i one navlake su tu od celjskog sajma...

hi, hi, nemaaa zimeeeeeeeee
Very Happy

vazno: uvijek treba znati kako su "smotane pelene" da ne bi trebalo zurno raspakiravanje!!!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 22:00

klesoo je napisao/la:
poanta citave price je u tom sto pamuk zadrzava znoj i kada se uznojis onda si mokar. Sinteticki materijali ne zadrzavaju znoj i uvijek si fino suh.
Sto se smrada tice, pa i to se pere, jednako kao i pamucne majice. Ne vjerujem da stalno furas iskljucivo pamucne carape i to sedam dana bez pranja. Wink
Rukka windstoper gace i majica, louis clasic gace i majica, fini uvex i louis flis, windstoper za koljena, ista takva potkapa... to je za po cesti. Za sumu je nesto drugo, plasticnije... Uvijek suh, a mozes se oprati i miniwashom!

btw. ako ti ljudi kazu da je super - onda je super!


Nije stvar pranja ili ne pranja, sve se pere, barem kod normalnih ljudi: obuces sinteticku kosulju (ili majicu) i ODMAH (to "odmah" nije iste sekunde, ali jeste u kratkom vremenskom periodu) pocinje da smrdi ispod pazuha i nadalje, obuces pamucnu kosulju ili majicu, ne smrdi - nikada. Mozda bi zasmrdila nakon nekoliko dana, no to nisam iskusio.Ovo sve govorim u uvjetima prosjecne osobe, kojoj izluceni znoj smrdi ili ne smrdi na nivou prosjecne osobe, bez neuobicajenih oscilacija u smislu izlucivanja zlijezda. Znam ja da bih mozda mogao ocijeniti/dobiti odgovor na osnovu toga sto su mi drugi ljudi rekli, neki moji prijatelji ili poznanici, a takodjer bih sve ovo mogao procitati na internetu ili u nekoj dokumentaciji, no zelio sam ovo prokementirati sa forumasima ovoga foruma, da se malo zabavimo.

P.S.
Pojasnjenje moga threada: tekstom sam mislio na veš, a nisam mislio na drugu garderobu koja se nosi preko vesa, pa molim osvrte ISKLJUCIVO na underwear, tj. na - veš. Thanks.

P.S. II - to Safet(y)
Iako se takav moderni undewear koristi za razlicite namjene, sa fizickim naporom (planinarenje, biciklizam.....) ili za nase svrhe sa uvjetno receno manjim fizickim naporom, ipak je to sve manje-vise za ovu vrstu robe ista "konstrukcija"/"pletenje" i kemijski sastav.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
ex-yu
man
man
ex-yu


Broj postova : 42
Godina imam : 62
Prebivalište : Kitchener, Ontario, Kanada
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 24.10.2010

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 22:10

Trazim i ne mogu da nadjem. Imao sam fotografije koje pokazuju kako sam napravio grijace za jaknu na 12 volti. Ako nadjem postavit cu. Uglavnom, kupio sam cetiri sjedista na zagrijavanje, znate ono sto se stavi preko sjedista u kolima. E fino sam to rasturio, izvadio grijace i ubacio ih u moju jaknu i sve to spojio u paralelnu vezu preko cigaret upaljaca za kola. Grijaci izgledaju kao mali jastucici.Samo sednem na motor i ustekam se ako je puno hladno. Jedino sam morao da sve prikljucim preko releya da mi onemoguci bilo koje dodatno svjetlo da radi ako sam ustekan. Za sad jos nisam izgorio.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 22:13

smrad znoje je ipak individualna stvar. Netko smrdi vise, netko manje.
Ajmo ipak na temu.... mislim da se treba oblaciti PRIMJERENO!!!! Uvijek gledam da mi je malkice hladnjikavo, a ne prevruce. Najgora stvar je uznojiti se pa na vjetar! I ovdje ipak ne govorimo o plasticnim kosuljama iz 40ih godina, vec o modernim materijalima koji su prozracni i ne zdrzavaju vlagu. Najfiniji primjer su Goretex, Simpatex ili sl. koji propustaju molekule pare, ali ne i molekule vode!!!!!!
To zapravo nije termo odjeca. Termo odjeca i ne ide sama bez dobre gornje odjece, jer sama po sebi nije vjetronepropusna. Windstoper odjeca je nesto sto nije ni termo, ni zastitna, vec samo - windstoper! Kombinacije dovode do savrsenih rezultata. E jbga, tko bi nakupovao odjece za sve vremenske prilike i sva godisnja doba, obuci sve sto imas i na zimu!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimeuto 26 lis 2010, 23:08

za voznju po hladnijem vremenu (ispod 5 stupnjeva, windstopper je "must have"

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimesri 27 lis 2010, 16:03

Beatnik je napisao/la:
Kume koju si ti velicinu narucio?

Ja sam uzeo S velicinu i mogu ti reci da mi je dosta knap. Tebi bi L mislim bio po mjeri.

Kod rukka termolite je problem kada se po hladnoci dovezes kod nekoga. Onda se u stanu dobrano skuhas. Nerijetko sam se po druzenjima i rodjendanima morao skidati i bivao glavna atrakciju u obliku "muskaraca u tajicama". Sve u svemu, kao i Medo, sve mogu zastititi od hladnoce ali ruke nikako. Imam osjecaj nekada da ce mi nokti poispadati od hladnoce.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimesri 27 lis 2010, 19:06

ixs podrukavice, "flis" majica, vojne pamučne gaće, duple čarape, potkapa.
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimesri 27 lis 2010, 23:40

Podrukavice? Daj neki link.... Da li s njima treba bro vece rukavice. Meni su moe prilicno knap, da li bi to bio problem?

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimečet 28 lis 2010, 01:28

Kum je napisao/la:
Podrukavice? Daj neki link.... Da li s njima treba bro vece rukavice. Meni su moe prilicno knap, da li bi to bio problem?

http://www.motooprema.hr/index.asp?windstopper/38/almeria/Z5285

to ti je dosta tanko, ali ako su rukavice bas na knap - nece ici. Uostalom, zimske rukavice trebaju biti komotnije, jednako kao i npr. cipele. Nista sto stisce nije dobro za zimske uvjete...
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimečet 28 lis 2010, 09:06

Kum je napisao/la:
Podrukavice? Daj neki link.... Da li s njima treba bro vece rukavice. Meni su moe prilicno knap, da li bi to bio problem?

http://www.motooprema.hr/?funkcijska-odjeca/39/hands/Z6791

Jako tanko, i stane pod svaku rukavicu (osim ako ti nisu baš knap), a razlika u toplini se itekako osjeti.
Usotalom, isprobaš u trgovini.
[Vrh] Go down
tomlov
man
man
tomlov


Broj postova : 89
Godina imam : 44
Prebivalište : Kraj Slavonskog Broda
Vozim : Yamaha XVS 650
Na forumu od : 02.11.2009

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimepet 12 stu 2010, 18:07

Eto bliži se još jedan ugodan vikend pa da osvježim temu

Pošto trenutno nemam neke posebne opreme za motor (koja je u nabavci) ne vozim ako najavljuju kišu ili dok temp. ne prijeđe "ugodnih" 10C.
Kada prijeđe, oblačim redom: vojnu podstavu, preko nje duge gaće, zatim navlačim pernate rukave stare zimske jakne, debele čarape i zatim traperice
Gore navlačim kratku majcu, termo majcu dugih rukava, termo košulju i na kraju šumarsku jaknu
Na rukama stare vojne zimske kožne rukavice a na nogama gojzerice.
Kad se tako obučem ne smijem stajati duže od pola sata jer prokuham za tren Very Happy
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimepet 12 stu 2010, 18:58

tomlov je napisao/la:
Eto bliži se još jedan ugodan vikend pa da osvježim temu

Pošto trenutno nemam neke posebne opreme za motor (koja je u nabavci) ne vozim ako najavljuju kišu ili dok temp. ne prijeđe "ugodnih" 10C.
Kada prijeđe, oblačim redom: vojnu podstavu, preko nje duge gaće, zatim navlačim pernate rukave stare zimske jakne, debele čarape i zatim traperice
Gore navlačim kratku majcu, termo majcu dugih rukava, termo košulju i na kraju šumarsku jaknu
Na rukama stare vojne zimske kožne rukavice a na nogama gojzerice.
Kad se tako obučem ne smijem stajati duže od pola sata jer prokuham za tren Very Happy

Gojzerice mogu biti jako dobra zamjena za čizme,ja ih pokoji put obučem umjesto čizmi i jako su mi udobne , valjda navika iz vojske.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimepet 12 stu 2010, 19:09

... u Deichmanu sam našao nekakovu "čarapu",
topla inačica "stopica" kakove vidim da se nose tijekom ljeta u tenisicama...
... nekakav termo materijal, vrlo toplo stopalu, 25 kuna,
isplatila mi se znatiželja i investicija...

... znači, čarapa + "stopica" pa u čizmu....
i vozi Miško .............. Odjeca "za ispod" 587466
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitimepet 12 stu 2010, 20:04

Evo ja danas do Kopra i nazad cca 220 km, hlače i jakna Held sa podstavom, duge gače i majca za sportaše uz tijelo slično vidite na nogometnim utakmicama kad je hladno, preko obična t-shirt majca i još jedna pamučna majca dugačkih rukava. Noge skijaška čarapa i held čizme. Rukavice zimske held i potkapa windstoper. Temperatura od 8-14 C. Nije mi bilo ni najmanje hladno. Čak mogu reć da sam pretjerao sa skijaškim čarapama, ali bolje da mi je pretoplo nego obrnuto.

Što se rukavica tiče nove prvi put vozio s njima, odlične ništa hladno. Još imaju i brisač vizira na lijevom kažiprstu. Toplo preporučam.Model "GELO"
Odjeca "za ispod" 207301

[Vrh] Go down
Sponsored content





Odjeca "za ispod" Empty
PostajNaslov: Re: Odjeca "za ispod"   Odjeca "za ispod" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odjeca "za ispod"
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Held....Odjeca i obuca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: