Početna stranicaPretraľnikmoj bobber project VN800 - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 moj bobber project VN800

Go down 
+47
Kicho
Rocker-C
Drifter
Vilko
boober1
merla
Dule
poč85
Felix
Safet(y)
nenad barinić
MP86
chopperman
nikomil1
Cube
black rain
jazzy-d
coHr
Zlac
goga 35
duk77
jodi
iojvan
Karlo
dac
buralee
Bosqeto
zgrdic
mbani83
magna
badja
Suhi
Vladek
Oyeyeye
maxart
Dr.Ma$$a
Beatnik
pinky
nyll
TheSanja
kruns
Piva
breed
Tomo-vz
cro.chopper
jebiki
Sime
51 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 16:19

maxart je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Da to je tekst s početka od vlasnika Požeškog servisa i trgovine motorima.
Čovjek stvarno ima iskustva jer je imao i svoj trkački tim.. Nije samo tako uzeti vunu i trpati do krajnjeg i ultimativnog zadovoljstva moćnog zvuka.

Pri tome treba razmišljati i na kolika se šteta može napraviti na ventilma i samoj glavi motora.

Ajmo ovako ..trenutno je na mom original bojler koji isporučuje najbolji momoent i otvarenja na određenim režimima okretaja.
Da bih napravio iole pristojnu modifikaciju za EFI bez da se motor stavlja na stol potrebno je :

recimo IXIL 300$ ( ili Larry Cock 550)
power commander 370$
Auto tune 260$= cca 1000
Na sve to 3 poštarine , porezi carine ca 600-700 $

Cijela zajebancija bi me koštala na kraju preko 10 000 kuna... Za šta???
Za te novce si tankam cijelu godinu platim regu.
Da me nebi krivo shvatili ja ovdje pročam o modifikaciji koja utiče na performanse i potrošnju uz drastično bolji zvuk.
A sad da li će grmljavina biti mutnija ili reskija..u to ne bih htio ulaziti.
Tada bih kupio HD... dobar
...eh daaa! Ali motorceki nisu za štednju .........hmmmmmmmm možda sam iz nekog drugog filma pljuga

Meni je drago kad se ima..dobar
ja sam ipak mišljena da su to nepotrebni troškovi..a u ostalom moj serijski se pravo dobro čuje u okretajima..taman.
Pa poludio bi da mi tutnji 500 kilometra..
Na kurčenje od birtije do birtije ne računam..sociološki treba studioznije pristupiti tom fenomenu!
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 18:50

ZIGGY je napisao/la:
maxart je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Da to je tekst s početka od vlasnika Požeškog servisa i trgovine motorima.
Čovjek stvarno ima iskustva jer je imao i svoj trkački tim.. Nije samo tako uzeti vunu i trpati do krajnjeg i ultimativnog zadovoljstva moćnog zvuka.

Pri tome treba razmišljati i na kolika se šteta može napraviti na ventilma i samoj glavi motora.

Ajmo ovako ..trenutno je na mom original bojler koji isporučuje najbolji momoent i otvarenja na određenim režimima okretaja.
Da bih napravio iole pristojnu modifikaciju za EFI bez da se motor stavlja na stol potrebno je :

recimo IXIL 300$ ( ili Larry Cock 550)
power commander 370$
Auto tune 260$= cca 1000
Na sve to 3 poštarine , porezi carine ca 600-700 $

Cijela zajebancija bi me koštala na kraju preko 10 000 kuna... Za šta???
Za te novce si tankam cijelu godinu platim regu.
Da me nebi krivo shvatili ja ovdje pročam o modifikaciji koja utiče na performanse i potrošnju uz drastično bolji zvuk.
A sad da li će grmljavina biti mutnija ili reskija..u to ne bih htio ulaziti.
Tada bih kupio HD... dobar
...eh daaa! Ali motorceki nisu za štednju .........hmmmmmmmm možda sam iz nekog drugog filma pljuga

Meni je drago kad se ima..dobar
ja sam ipak mišljena da su to nepotrebni troškovi..a u ostalom moj serijski se pravo dobro čuje u okretajima..taman.
Pa poludio bi da mi tutnji 500 kilometra..
Na kurčenje od birtije do birtije ne računam..sociološki treba studioznije pristupiti tom fenomenu!
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 18:58

...htio sam reci da kupnjom motora već je napravljen nepotreban trošak a sa druge strane prićamo o štednji! Sory nisam nikoga prozivao jer i sam sam u toj kaši
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 22:47

maxart je napisao/la:
...htio sam reci da kupnjom motora već je napravljen nepotreban trošak a sa druge strane prićamo o štednji! Sory nisam nikoga prozivao jer i sam sam u toj kaši

To si u pravu.. i slažem se.. dobar

Al kad već "bacam pare u vijetar" , ne mora 100 drugih trljat ruke na račun toga..
scratch
[Vrh] Go down
goga 35
girl
girl
goga 35


Broj postova : 37
Godina imam : 47
Prebivalište : centar
Vozim : virago 125
Na forumu od : 10.01.2011

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 08:22

moj gušt i moja ljubav prema nečem - nemaju cijenu , nek trlja ruke ko hoće, ako je meni to -to , onda ni ne pitam za cijenu , najbolje bi recimo bilo da imaš recimo bicikl koji si naslijedio od starijeg brata,pa nitko ne trlja ruke, .......
neke stvari u životu ili želiš ili ne , ako nisi za njih spreman se i žrtvovati , onda samo recimo kopiraš susjeda ili nekog iz massmedija ili sl....odnosno to nije to ....

oš neš - bangladeš roker roker
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 08:37

goga 35 je napisao/la:
moj gušt i moja ljubav prema nečem - nemaju cijenu , nek trlja ruke ko hoće, ako je meni to -to , onda ni ne pitam za cijenu , najbolje bi recimo bilo da imaš recimo bicikl koji si naslijedio od starijeg brata,pa nitko ne trlja ruke, .......
neke stvari u životu ili želiš ili ne , ako nisi za njih spreman se i žrtvovati , onda samo recimo kopiraš susjeda ili nekog iz massmedija ili sl....odnosno to nije to ....

oš neš - bangladeš roker roker

dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 25 vel 2011, 10:22

goga 35 je napisao/la:
moj gušt i moja ljubav prema nečem - nemaju cijenu , nek trlja ruke ko hoće, ako je meni to -to , onda ni ne pitam za cijenu , najbolje bi recimo bilo da imaš recimo bicikl koji si naslijedio od starijeg brata,pa nitko ne trlja ruke, .......
neke stvari u životu ili želiš ili ne , ako nisi za njih spreman se i žrtvovati , onda samo recimo kopiraš susjeda ili nekog iz massmedija ili sl....odnosno to nije to ....

oš neš - bangladeš roker roker
ljepo sroćeno aliiiiiiiiii............ISTINITO king king king :queen:
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sime
man
man
Sime


Broj postova : 149
Godina imam : 42
Prebivalište : Oroslavje
Vozim : BMW R 850 R
Na forumu od : 23.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepon 27 lip 2011, 20:08

čak sam i napravil suvozačko sjedalo,koje se da demontirati sa četiri šrafa(30 sekundi), za ženu da joj i tak udovoljim,nije mi baš najljepše ispalo, a ujedno super stvar za vezati šator ,vreću,torbu,gajbu pive itd. tak se dobro da nasloniti na stvari bez obzira na moje sjedalo da sam bez ikakvih bolova napravio preko 1200km( isprobano prošli tjedan na turi po bosni (oroslavje, zagreb, bihać,mostar,međugorje,kravice,baška voda i natrag za oroslavje))... tako da se i sa bobberom može na put kaj god drugi rekli


moj bobber project VN800 - Page 4 27062011261


moj bobber project VN800 - Page 4 27062011260

[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimeuto 28 lip 2011, 17:15

Interesantno, al dobro izgleda, nema šta, svaka čast, a što je najvažnije čak je i funkcionalno........ dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Sime
man
man
Sime


Broj postova : 149
Godina imam : 42
Prebivalište : Oroslavje
Vozim : BMW R 850 R
Na forumu od : 23.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 30 lip 2011, 09:41

a ova šipka iza koja je ko naslon,može se izvuči prema iza za 20cm,tak da može toga stati pun k...
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 30 lip 2011, 11:24

sime0901 je napisao/la:
a ova šipka iza koja je ko naslon,može se izvuči prema iza za 20cm,tak da može toga stati pun k...

Odlična fora!! dobar
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 30 lip 2011, 12:09

sime0901 je napisao/la:
čak sam i napravil suvozačko sjedalo,koje se da demontirati sa četiri šrafa(30 sekundi), za ženu da joj i tak udovoljim,nije mi baš najljepše ispalo, a ujedno super stvar za vezati šator ,vreću,torbu,gajbu pive itd. tak se dobro da nasloniti na stvari bez obzira na moje sjedalo da sam bez ikakvih bolova napravio preko 1200km( isprobano prošli tjedan na turi po bosni (oroslavje, zagreb, bihać,mostar,međugorje,kravice,baška voda i natrag za oroslavje))... tako da se i sa bobberom može na put kaj god drugi rekli


moj bobber project VN800 - Page 4 27062011261


moj bobber project VN800 - Page 4 27062011260

dobar
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 30 lip 2011, 20:16

sime0901 je napisao/la:
čak sam i napravil suvozačko sjedalo,koje se da demontirati sa četiri šrafa(30 sekundi), za ženu da joj i tak udovoljim,nije mi baš najljepše ispalo, a ujedno super stvar za vezati šator ,vreću,torbu,gajbu pive itd. tak se dobro da nasloniti na stvari bez obzira na moje sjedalo da sam bez ikakvih bolova napravio preko 1200km( isprobano prošli tjedan na turi po bosni (oroslavje, zagreb, bihać,mostar,međugorje,kravice,baška voda i natrag za oroslavje))... tako da se i sa bobberom može na put kaj god drugi rekli



Nema šta stvarno dobra ideja ... dobar
[Vrh] Go down
coHr
man
man
coHr


Broj postova : 83
Godina imam : 42
Prebivalište : os
Vozim : virago xv250
Na forumu od : 15.07.2008

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 30 lip 2011, 22:59

lega, svaka cast! roker

ulozio si dosta truda i ponesto novaca i napravio si motor po svojoj mjeri! svaka cast
nadam se ces s njim proputovati puno ljepih kilometara i naici na puno dobrih susreta....

a za ove koji negoduju, postoji ona stara: PUSTI SELO NEKA PRICA!!
[Vrh] Go down
jazzy-d
man
man
jazzy-d


Broj postova : 95
Godina imam : 57
Prebivalište : ISSA
Vozim : aquila gv650 efi
Na forumu od : 24.06.2008

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 01 srp 2011, 15:59

maxart je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Da to je tekst s početka od vlasnika Požeškog servisa i trgovine motorima.
Čovjek stvarno ima iskustva jer je imao i svoj trkački tim.. Nije samo tako uzeti vunu i trpati do krajnjeg i ultimativnog zadovoljstva moćnog zvuka.

Pri tome treba razmišljati i na kolika se šteta može napraviti na ventilma i samoj glavi motora.

Ajmo ovako ..trenutno je na mom original bojler koji isporučuje najbolji momoent i otvarenja na određenim režimima okretaja.
Da bih napravio iole pristojnu modifikaciju za EFI bez da se motor stavlja na stol potrebno je :

recimo IXIL 300$ ( ili Larry Cock 550)
power commander 370$
Auto tune 260$= cca 1000
Na sve to 3 poštarine , porezi carine ca 600-700 $

Cijela zajebancija bi me koštala na kraju preko 10 000 kuna... Za šta???
Za te novce si tankam cijelu godinu platim regu.
Da me nebi krivo shvatili ja ovdje pročam o modifikaciji koja utiče na performanse i potrošnju uz drastično bolji zvuk.
A sad da li će grmljavina biti mutnija ili reskija..u to ne bih htio ulaziti.
Tada bih kupio HD... dobar
...eh daaa! Ali motorceki nisu za štednju .........hmmmmmmmm možda sam iz nekog drugog filma pljuga

BTW. IXIL je samo za karburatorske modele Aquile 650 2006-2008, custom motori su za ''customizaciju'', a pare su za trošenje. Moja Aquila je opet u radioni, radovi su se malo odužili jer sam već dva mjeseca u bolnici, a u preradu je dosada uloženo cca 20000 kn i još nije gotovo i nije mi žao niti Kune. Slike stžu uskoro - kad ponovno prohodam.
[Vrh] Go down
http://www.mkfurija.hr
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 01 srp 2011, 23:08

jazzy-d je napisao/la:


BTW. IXIL je samo za karburatorske modele Aquile 650 2006-2008, custom motori su za ''customizaciju'', a pare su za trošenje. Moja Aquila je opet u radioni, radovi su se malo odužili jer sam već dva mjeseca u bolnici, a u preradu je dosada uloženo cca 20000 kn i još nije gotovo i nije mi žao niti Kune. Slike stžu uskoro - kad ponovno prohodam.

Šta ti bi ???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimesub 02 srp 2011, 12:44



Citat :
BTW. IXIL je samo za karburatorske modele Aquile 650 2006-2008, custom motori su za ''customizaciju'', a pare su za trošenje. Moja Aquila je opet u radioni, radovi su se malo odužili jer sam već dva mjeseca u bolnici, a u preradu je dosada uloženo cca 20000 kn i još nije gotovo i nije mi žao niti Kune. Slike stžu uskoro - kad ponovno prohodam.

Oprosti na off-u Šime..
Pa šta se desilo?...Nadam se da nije ništa ozbiljno dobar
Uglavnom poslao sam email u Njemačko predstavništvo IXIL i pitao sam ih vezano za Fi modele.Potvrđuju da ih prodaju i za Fi modele Hyose te da nema problema sa radom motora. Al dobro , nisam ni očekivao drugačiji komentar od trgovca..
[Vrh] Go down
jazzy-d
man
man
jazzy-d


Broj postova : 95
Godina imam : 57
Prebivalište : ISSA
Vozim : aquila gv650 efi
Na forumu od : 24.06.2008

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 07 srp 2011, 21:57

glupost, opal sam ... PJEŠICE!!! ... pukle tetive kvadricepsa na obje noge ... minimalno 6 mjeseci out of saddle.
kada sam ja tražio auspuhe ixil je imao samo za karb, a i nije mi se svidio izgled, a što se tiće LC-a. nisam trgovac, još. Cool
[Vrh] Go down
http://www.mkfurija.hr
Sime
man
man
Sime


Broj postova : 149
Godina imam : 42
Prebivalište : Oroslavje
Vozim : BMW R 850 R
Na forumu od : 23.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 08 srp 2011, 07:42

uff, ne bih ti htel biti sad u koži nikak,grdo u pm
[Vrh] Go down
jazzy-d
man
man
jazzy-d


Broj postova : 95
Godina imam : 57
Prebivalište : ISSA
Vozim : aquila gv650 efi
Na forumu od : 24.06.2008

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimepet 08 srp 2011, 19:04

što nas ne ubije, to nas ojača!
[Vrh] Go down
http://www.mkfurija.hr
black rain
cro chopper forum
cro chopper forum
black rain


Broj postova : 732
Godina imam : 46
Prebivalište : negotin,srbija
Vozim : v star 1300
Na forumu od : 22.12.2008

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 25 kol 2011, 10:49

dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 25 kol 2011, 11:00

Meni je sve mrak, da je moj eventualno bih malo spustio prednje svjetlo i probao sa crno bijelim gumama. Ostalo je sve do yaya.

Čestitam. roker
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimečet 25 kol 2011, 15:04

nik4cro je napisao/la:
Svaka ti čast. Onako lijep motocikl ovako unerediti, treba fakat imati hrabrosti. Ja ti to gledam ovako. Pokušaj ti sa ovom štukaturom otići do Zadra i nazad u jednom danu, moš misliti. Ruke i ramena nećeš osjećati, dupe će ti stalno kliziti prema zadnjem kotaču, ne daj Bože kiše, bit će vode i u gaćama, a o uživanju i guštu u vožnji, mislim da nema govora.
Divim ti se, iskreno. Uništio si svu ljepotu koju jedan vn800 pruža, bilo da ga gledaš ili u vožnji. No
Ima ih manje od 50 u Hrvatskoj, kako sam našao na netu, a sad ih je jedan manje. Naj se ljutiti, samo sam iskren. Taj bike je imao dušu, odmjereno je napravljen, sa stilom, sve je na njemu na mjestu, što se ne može reći za dosta custom motora ove klase.
A cura?


Slazem se ... zajebao si motor do daske.... Nije ti krivo??
[Vrh] Go down
Sime
man
man
Sime


Broj postova : 149
Godina imam : 42
Prebivalište : Oroslavje
Vozim : BMW R 850 R
Na forumu od : 23.02.2010

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimened 28 kol 2011, 06:48

neznam kaj da ti odgovorim a da te ne izvrijeđam do boli....
stari ja sam ga kupil svojim znojem,radim s njim kaj god hoću...
vidi se da si neki fejker ,a ne bajker, jer nemaš ni trunke rock n roll u sebi....

[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitimened 28 kol 2011, 07:08

roker roker
geek
[Vrh] Go down
Sponsored content





moj bobber project VN800 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: moj bobber project VN800   moj bobber project VN800 - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
moj bobber project VN800
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» prerada prerade VN800 bobber
» Kineski Bobber - Raptor Bobber
» Yamaha XJ 550 project
» VN800
» vn800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: