Početna stranicaPretraľnikje li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? 610RegistracijaLogin

 

 je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?

Go down 
+2
merla
asy
6 posters
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 17:00

Šta mislite (vi šta čitate engleski Smile) je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Meni se čini ok, naletija sam na jednu bocu ovog spreja u garaži prijateljevoj dok sam mu pomaga čistit...


http://www.chesterton.com/ENU/Products/Pages/Product.aspx?ProductLine=TPD&Category=Maintenance+Specialties&ModelID=730

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 17:04

zašto?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 20:37

ja san odavno govorija da se remeni trebaju odrzavati. zasto? zato sto su izlozeni svim onim sto i gume a njih mjenjamo cak i ako se nisu potrosile
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 20:50

Ne, remen kao sekundarni prenos se ne odrzava, samo se provjerava da li ima kakvih napuknuca, poderotina i sl. Preventive radi. I provjerava zategnutost, no ja ga NIKADA (remen na motociklu) za ovih mojih odradjenih 98.000 km nisam imao potrebe zatezati, uvijek je dobar kao dobar dan. dancingbanana je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Popcorn2y
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 21:15

NE DIRAJ REMEN ASY ...............

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 21:33

naletija sam na jednu bocu ovog spreja u garaži prijateljevoj dok sam mu pomaga čistit...

tako mi susjed '95 naltio na asconu, veš mašinu i pršut negdje u zaleđu lol! sory za of nisan moga izdržat

[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Gost
Gost




je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 22:33

Ja koristim sprej za remen ..u 5000 sam možda ga 2X prešpricao iako ide svakih 1000.
E sad da li sam primjetio nešto specijalno..nisam.Jedio što sam vidio je da kako remen ( barem kod mene) ima tendenciju da ude prema rubu pogonskog zubčanika počeo se nejednako trošiti , ali sad toga više nema.

scratch
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 22:46

emirharley je napisao/la:
Ne, remen kao sekundarni prenos se ne odrzava, samo se provjerava da li ima kakvih napuknuca, poderotina i sl. Preventive radi. I provjerava zategnutost, no ja ga NIKADA (remen na motociklu) za ovih mojih odradjenih 98.000 km nisam imao potrebe zatezati, uvijek je dobar kao dobar dan. dancingbanana je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Popcorn2y

.. i nikakav sprej niti slično nisi koristija?.. mene malo privuklo to šta pišu da ga malo štiti od utjecaja atmosferilija ako tu i tamo pošpricaš...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 22:47

cro.chopper je napisao/la:
NE DIRAJ REMEN ASY ...............


What a Face What a Face What a Face What a Face ZAŠTO!?!! What a Face What a Face What a Face What a Face ajme jučer sam ga dotaknuo prstom kad sam gleda je li nategnut..... What a Face dobar3

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Gost
Gost




je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 22:48

emirharley je napisao/la:
Ne, remen kao sekundarni prenos se ne odrzava, samo se provjerava da li ima kakvih napuknuca, poderotina i sl. Preventive radi. I provjerava zategnutost, no ja ga NIKADA (remen na motociklu) za ovih mojih odradjenih 98.000 km nisam imao potrebe zatezati, uvijek je dobar kao dobar dan. dancingbanana je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Popcorn2y

Nikad niste skidali zadnji kotač u 98.000 ??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 22:50

asy je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
NE DIRAJ REMEN ASY ...............


What a Face What a Face What a Face What a Face ZAŠTO!?!! What a Face What a Face What a Face What a Face ajme jučer sam ga dotaknuo prstom kad sam gleda je li nategnut..... What a Face dobar3

Doooobra.. ups
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimečet 07 lis 2010, 23:28

Kotac sam skidao, naravno, radi promjene gume i sl, ali remen NIKADA nisam mazio i pazio......dobro, netko bi rekao da se svaka mehanika trosi - to je tacno - a takodjer da se i trenjem necega o nesto to nesto trosi - i to je tacno - no, dok se ne potrosi - ne dirati. A to je na Harleyu cca 160.000 km - pa se mijenja. Preventive radi, a moze jos koliko hoces. A moze i puknuti, sve je to Bozije davanje, no praksa, iskustvo i manual kaze - 160.000 km! Samo provjeravati zategnutost i ima li ostecenja.Rolling Eyes

Ali, ako netko zeli ipak da posprica remen sprejom za osvjezavanje, neka posprica, nece stetiti. No, bolje mu je da tu energiju, vrijeme i novac usmjeri u odrzavanje nekog drugog dijela motocikla koji se MORA odrzavati...da ne elaboriram sada koji su to dijelovi, od kocionih plocica do razno-raznih kablova i sajli koje treba redivno kontrolirati...................... dobar4
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimepet 08 lis 2010, 10:33

Emire ..sve stoji , ali sprej košta 5 eura.Nije to baš nekakav izdatak.Uostalom ja ću radi pokusa špricati do kraja pa da možemo nakon zamjene diskutirati da li je bilo potrebno ili ne.
Uostalom svakih 1000 radim kontrolu pogonskog zupčenika, matice i ukupnog stanja pogona, pa mi nije problem malo našpricati.
Vidi , znam da je neke stvari bolje ostaviti ne taknute..tipa narani svinje i ništ nediraj ali po naravi sam ko malo dijete ..svaku igračku moram raskopati.. Wink

http://www.louis.de/_403a838f41be984d1dcd8eb6427b0f75a6/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=320&wgr=427&list_total=35&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10004873
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitimepet 08 lis 2010, 15:20

Sve je OK, nista ja nikoga ne odgovaram, no trazeno je misljenje i ja sam rekao svoje, no to svakako ne znaci da sam ja u pravu, ima stotinu razloga ZA, no ja sam rekao svoj stav, za koji ne znaci da je ispravan.

Just sayin'.......
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sponsored content





je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Empty
PostajNaslov: Re: je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?   je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
je li ovo dobro za remen pošpricat tu i tamo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Remen umjesto lanca
» Pogonski remen - zamjena
» Remen od VN-a 900
» Remen ... Kawasaki EN 500

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: