Početna stranicaPretraľnikdodatna oprema za venox-a 610RegistracijaLogin

 

 dodatna oprema za venox-a

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimeuto 28 ruj 2010, 15:49

pozdrav svima, moze li se u hrvatskoj nabaviti originalni sisybar i nosači bisaga za venox-a?
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimeuto 28 ruj 2010, 18:11

sale 73 je napisao/la:
pozdrav svima, moze li se u hrvatskoj nabaviti originalni sisybar i nosači bisaga za venox-a?

hmmmm,to ti je najbolje napravit kod nekog dobrog majstora...bas od inox-a ili rosfraja

ja sam za svog kupio highway hawk sissy bar,ali je smece,mota se i lagano je bacio hrdu,..tako da iduce godine planiram dat napravit...nosaci bisaga su home made Very Happy ,i ne zalim se,ispali su dobro...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimeuto 28 ruj 2010, 19:12

swileni je napisao/la:
sale 73 je napisao/la:
pozdrav svima, moze li se u hrvatskoj nabaviti originalni sisybar i nosači bisaga za venox-a?

hmmmm,to ti je najbolje napravit kod nekog dobrog majstora...bas od inox-a ili rosfraja

ja sam za svog kupio highway hawk sissy bar,ali je smece,mota se i lagano je bacio hrdu,..tako da iduce godine planiram dat napravit...nosaci bisaga su home made Very Happy ,i ne zalim se,ispali su dobro...

inox ili rostfraj ili nehrđajuči čelik ili....
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimeuto 28 ruj 2010, 20:11

hvala swileni, mislio sam da mozda krk moto nije uvozio originalne delove, mada meni to na tvom motoru izgleda sasvim ok.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimesri 29 ruj 2010, 02:22

sale 73 je napisao/la:
hvala swileni, mislio sam da mozda krk moto nije uvozio originalne delove, mada meni to na tvom motoru izgleda sasvim ok.

ma ne,zvao sam ih za sissy i jos neke gluposti i nis nemaju...imas u moj bike temi mog venoxa,pa pogledaj,meni je ok,dobro izgleda...mada,kazem ti,mijenjat cu sissy
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimesri 29 ruj 2010, 16:35

Neces to naci kod nas. Uopce i u Europi je to malo teze naci. Vidio sam to ja na jednom venoxu, a cura je rekla da joj je to muz/decko kupio u Italiji. Poslije se ispostavilo da je to on u Italiji narucio iz USA/Kanade.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitimeuto 05 lis 2010, 22:11

jep, 0 bodova od "original" opreme. Proguglaj malo po spanjolskim stranicama na venox forumu. http://www.customspaan.com/ oni su imali neke stvari, koje naravno NISU original. Mislim da se oprema pravila samo za USA i Canadian trziste.
[Vrh] Go down
Sponsored content





dodatna oprema za venox-a Empty
PostajNaslov: Re: dodatna oprema za venox-a   dodatna oprema za venox-a Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dodatna oprema za venox-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dodatna oprema
» Yamaha Dragstar 1100 dodatna oprema
» Dodatna LED svjetla...
» ovo pod obavezno (dodatna oprema)
» Louis dodatna oprema?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: