Početna stranicaPretraľnikpreko Bosne do mora? 610RegistracijaLogin

 

 preko Bosne do mora?

Go down 
+5
Brzi
asy
Safet(y)
Acyd
anchi
9 posters
Autor/icaPoruka
anchi
girl
girl
anchi


Broj postova : 75
Godina imam : 38
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : sanjam..
Na forumu od : 18.03.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimepon 16 kol 2010, 23:51

kakva imate iskustva do Dalmacije preko Bosne, granicu bi prelazili u Kostajnici? čula sam i čitala dost loših stvari...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 00:37

Na 2 ili 4 kotača? :kava:
[Vrh] Go down
anchi
girl
girl
anchi


Broj postova : 75
Godina imam : 38
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : sanjam..
Na forumu od : 18.03.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 05:16

na 2, naravno, inace ne bi ni pitala na ovom forumu Smile
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 07:23

Putujem tako na more vec nekih 7-8 godina i sve najbolje.Autom ali motorom je jos bolje i ljepse. Idem nekad Kostajnica-Bihac,a nekad Bosanska Gradiska-Bihac (prva opcija bolja zbog manjih cekanja na granici jer na Gradisku prelaze i dolje za Banja-luku) i voznja je super.Vecina puta uz Unu,lijepa zavojita cesta,posljednjih par godina uredna i popravljena,a krajolik prekrasan.Nitko te ne forsira,ustedis na gorivu i nemas potrebe za brzu voznju.traje naravno nesto duze nego auto putem,ali se isplati u svakom slucaju i krace je.Ponesi ipak sitnih 'evrica' za zlu netrebalo ako se budes morala 'dogovarati',ali ja platio jednu kaznu od 10E do sada. Granica uvijek bez ikakvih komplikacija (vise nasi zafrkavaju). Ne zaboravi stati na cevape kod Envera! lol! dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 07:24

Prelazio i na dva i na cetiri... i dalje ne bih nabrajao :silent:

Dakle prelazio sam granicu na vise granicnih prelaza i nikada nigdje nisam imao nikakvih problema niti neugodnosti, do proslog tjedna.

Naime, ne bih zelio opisivati kakav pregled nam je (zena i ja na motoru) prisustio nas vrli RH carininik na GP Kamensko. Ovaj forum nije zakljucio rijeci kojima bih opisao pola sata ociglednog maltretiranja kojemu smo bili izlozeni nicim izazvani, sve pod uobicajenom izlikom 'malo pojacane kontrole'. Dok su svi ostali naravno prolazili bez ikakvog zadrzavanja...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 12:28

ovo je moj planer puta di god da krenem a neznam kako je najbolje : www.viamichelin.com

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
preko Bosne do mora? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 17:21

Tu imaš moje iskustvo: https://cro-chopper.forumcroatian.com/putovanja-druzenja-putopisi-video-f12/novigrad-dalmatinski-zagreb-437-km-t8920.htm

Sve najbolje, ceste solidne, benzin i klopa dobri i jeftiniji, ...
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 21:14

asy je napisao/la:
ovo je moj planer puta di god da krenem a neznam kako je najbolje : www.viamichelin.com

Odlična stranica, imam nešto slično ali ova je bolja, pa ima ucrtan i najmanji vukojeb.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimesri 18 kol 2010, 19:40

rocky 61 je napisao/la:
asy je napisao/la:
ovo je moj planer puta di god da krenem a neznam kako je najbolje : www.viamichelin.com

Odlična stranica, imam nešto slično ali ova je bolja, pa ima ucrtan i najmanji vukojeb.

Da, to i mene oduševljava

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
preko Bosne do mora? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimečet 19 kol 2010, 00:28

anchi je napisao/la:
kakva imate iskustva do Dalmacije preko Bosne, granicu bi prelazili u Kostajnici? čula sam i čitala dost loših stvari...


.......s obzirom na moje današnje iskustvo u blizini HRVATSKOG KRALJEVSKOG GRADA KNINA, preporučam samo ako ide čopor, sama sa suvozaćem NE.
Zašto, bolje da nepišem o tome jer forum i nije za to.

Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimečet 19 kol 2010, 13:08

Nisi napisala kuda bi išla u Dalmaciju i odakle, no za prijeći u Bosnu ti je najbolje na Jasenovac pa onda prema Bihaću ako ideš na tu stranu, putovao sam do Bihača 3 mjeseca na posao i uvijek me je Una fascinirala kao i klopa usput. ako želiš malo detaljnije obavijesti javi se .
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimečet 19 kol 2010, 13:22

dragger je napisao/la:
anchi je napisao/la:
kakva imate iskustva do Dalmacije preko Bosne, granicu bi prelazili u Kostajnici? čula sam i čitala dost loših stvari...


.......s obzirom na moje današnje iskustvo u blizini HRVATSKOG KRALJEVSKOG GRADA KNINA, preporučam samo ako ide čopor, sama sa suvozaćem NE.
Zašto, bolje da nepišem o tome jer forum i nije za to.

Razz Razz Razz
ovo ne kužim, ovaj forum nije prikladan za podjelu iskustva s putovanja? bilo bi fer da se druge upozori čeg se čuvat, pa neš svaki put zvat 6 frendova kad ideš negdje
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimečet 19 kol 2010, 16:37

nyll je napisao/la:
dragger je napisao/la:
anchi je napisao/la:
kakva imate iskustva do Dalmacije preko Bosne, granicu bi prelazili u Kostajnici? čula sam i čitala dost loših stvari...


.......s obzirom na moje današnje iskustvo u blizini HRVATSKOG KRALJEVSKOG GRADA KNINA, preporučam samo ako ide čopor, sama sa suvozaćem NE.
Zašto, bolje da nepišem o tome jer forum i nije za to.

Razz Razz Razz
ovo ne kužim, ovaj forum nije prikladan za podjelu iskustva s putovanja? bilo bi fer da se druge upozori čeg se čuvat, pa neš svaki put zvat 6 frendova kad ideš negdje


Sorry, iskustva i putopis da, ali moje jučerašnje iskustvo nije za forum.

Sigurno da neš voditi šest frendova kad ideš negdje, ali zato nećeš ići NESIGURNIM područjem.

[Vrh] Go down
anchi
girl
girl
anchi


Broj postova : 75
Godina imam : 38
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : sanjam..
Na forumu od : 18.03.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimepet 27 kol 2010, 18:03


hvala svima na savjetima! Smile

bila sam malo po drugim forumima i sve nekakve loše priče o putu po Bosni. da kucnem, mi smo prešli sve bez imalo problema. cesta ok, krajolik lijep, ćevapi..... mmmmmm dobar bez problema na granici. ma sve super prešlo Smile drugi put bi možda i neki duži put, malo do Sarajeva, baš mi ga se hoće vidjeti.. imali smo premalo vremena za planiranje da bi prespavali negdje pa vidli sve kak spada. al ima vremena i za to Smile
[Vrh] Go down
anchi
girl
girl
anchi


Broj postova : 75
Godina imam : 38
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : sanjam..
Na forumu od : 18.03.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimepet 27 kol 2010, 18:08

Brzi je napisao/la:
Tu imaš moje iskustvo: https://cro-chopper.forumcroatian.com/putovanja-druzenja-putopisi-video-f12/novigrad-dalmatinski-zagreb-437-km-t8920.htm

Sve najbolje, ceste solidne, benzin i klopa dobri i jeftiniji, ...

hehe, išli smo skoro istom rutom Smile samo mi nismo išli prek Bihaća. stvarno je lijepo
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitimesub 28 kol 2010, 06:30

dragger je napisao/la:
nyll je napisao/la:
dragger je napisao/la:
anchi je napisao/la:
kakva imate iskustva do Dalmacije preko Bosne, granicu bi prelazili u Kostajnici? čula sam i čitala dost loših stvari...


.......s obzirom na moje današnje iskustvo u blizini HRVATSKOG KRALJEVSKOG GRADA KNINA, preporučam samo ako ide čopor, sama sa suvozaćem NE.
Zašto, bolje da nepišem o tome jer forum i nije za to.

Razz Razz Razz
ovo ne kužim, ovaj forum nije prikladan za podjelu iskustva s putovanja? bilo bi fer da se druge upozori čeg se čuvat, pa neš svaki put zvat 6 frendova kad ideš negdje


Sorry, iskustva i putopis da, ali moje jučerašnje iskustvo nije za forum.

Sigurno da neš voditi šest frendova kad ideš negdje, ali zato nećeš ići NESIGURNIM područjem.


Zamolio bih te ,ako previše ne ulazim u osobnu stvar da nam bar objasniš koja je to ruta NESIGURNA.
[Vrh] Go down
Sponsored content





preko Bosne do mora? Empty
PostajNaslov: Re: preko Bosne do mora?   preko Bosne do mora? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
preko Bosne do mora?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» preko Bosne do Karlovca
» PREKO BOSNE NA DALMATINU
» Sta se mora ...
» "Jer putovati se mora" - MK Okit 2020.
» Put u Umag preko BiH 05.-10.05.2015. Besmrtni & TommyZG

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: