Početna stranicaPretraľnikSuzuki Marauder 610RegistracijaLogin

 

 Suzuki Marauder

Go down 
+8
black&white
suzi
ica
rocky 61
chipo
custom rider
kvesta
Wolf
12 posters
Autor/icaPoruka
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimečet 03 lip 2010, 19:12

Mozda sam pogrijesio mjesto hehe sorry zbog toga ali neznam gdje bih pitao.
Imam dobru ponudu za kupnju Suzuki Marauder vz 800cc 2001.god. pa me zanima kakav je to motor po kvaliteti,po voznim karakteristikama itd. hvala roker
[Vrh] Go down
kvesta
man
man
kvesta


Broj postova : 31
Godina imam : 49
Prebivalište : split,hrvatska
Vozim : suzuki marauder 800
Na forumu od : 30.09.2009

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimečet 03 lip 2010, 22:16

ako želiš krstarit i imat pouzdan motor,kupuj! moraš pazit na ulje ( u njega idu 2litre) i mazat lanac! ima kubika na umjerenu snagu,nema smrti!!!
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimečet 03 lip 2010, 22:31

hehe,pa ulje i mazanje lanca je normalno hehe znaci pouzdan motor fora



hvala na odgovoru Smile
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepet 25 lip 2010, 09:59

...vrlo pouzdan motor,servisi nisu pretjerano skupi,intervali su svakih 6000 km,vozne sposobnosti su odlične ,a ako ima slabe gume motor voli šamarat po cesti pogotovo kad se krene sa semafora sa malo večim gasom,vlan je nešto uži i zato možeš bez problema u đireve i nije previsok,''mana'' mu je sic koji je po meni malo predebel i zna se malo'' skliznut'' sa njega al to su več sitnice u svakom slučaju bike je dobar
[Vrh] Go down
chipo
man
man
chipo


Broj postova : 444
Godina imam : 46
Prebivalište : Slavonija
Vozim : Suzuki Intruder M800
Na forumu od : 18.08.2009

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepon 05 srp 2010, 23:27

Pouzdan, stabilan, dobro poteže...moja preporuka, SRETNO!!! dobar
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesub 17 srp 2010, 02:19

hehe,sad je kod mene na probnoj voznji,samo sad me zanima na kom principu radi termostat za hladnjak,na koliko se stepeni pali???
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesub 17 srp 2010, 15:54

Wolf je napisao/la:
hehe,sad je kod mene na probnoj voznji,samo sad me zanima na kom principu radi termostat za hladnjak,na koliko se stepeni pali???

U hladnjak je uvrnut prekidač u kojem je bimetalna traka koja se na određenoj temperaturi ( obično 80 i koji celzij) spoje i stvaraju strujni kontakt koji zatim aktivira ventilator na hladnjaku.
Nadam se da sam bio jasan.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesub 17 srp 2010, 16:13

rocky 61 je napisao/la:
Wolf je napisao/la:
hehe,sad je kod mene na probnoj voznji,samo sad me zanima na kom principu radi termostat za hladnjak,na koliko se stepeni pali???

U hladnjak je uvrnut prekidač u kojem je bimetalna traka koja se na određenoj temperaturi ( obično 80 i koji celzij) spoje i stvaraju strujni kontakt koji zatim aktivira ventilator na hladnjaku.
Nadam se da sam bio jasan.
...da, ili možeš pogledat termostat obično na njemu piše na koliko se pali, bar je kod auta tako...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepet 13 kol 2010, 19:36

[/img][url]http://yfrog.com/mksuzukimarauder800ccj
[Vrh] Go down
suzi
man
man
suzi


Broj postova : 253
Godina imam : 52
Prebivalište : Osijek
Vozim : suzuki marauder vz 800
Na forumu od : 28.01.2008

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepon 16 kol 2010, 20:00

marauder nema termostat, već kak je čovjek rekao termo prekidač
on je skroz otvoren, znači cjelo vrijeme ti voda kruži a ventilator pali oko 105 C
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 01:39

hvala,hvala,svaka informacija ce mi dobro doc. Wink
[Vrh] Go down
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimened 05 ruj 2010, 22:23

Pozdrav.
Da, ima termo prekidač.
Moj je 97', više od 40 tkm, imam ga četiri godine. Dobro, sad je malo karambol, al eb ga.
Uglavnom, nije bilo veći problema, dihtung vodene pumpe, membrana na frgiću, i to je otprilike to.
Sve u svemu, ok motor. Neki nedostaci po meni...s obzirom na masu motora slabe kočnice, pogonski prijenos riješen lancem i veća potrošnja...moj ima remuse, možda na kontu toga.
Puno lijepih km-ova sa motorom, u slučaju kupnje.
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepon 06 ruj 2010, 16:25

hvala na info, Wink motor sam vec kupio,hmmm,pa ti kazes za kocnice da su slabe s obzirom na tezinu,pa i nije nesto spec. tezak a kocnice su bar meni ok Smile))))) prednja dobro hvata zbog sirine gume,ali otom potom,to su moji prvi utisci,hehe
[Vrh] Go down
suzi
man
man
suzi


Broj postova : 253
Godina imam : 52
Prebivalište : Osijek
Vozim : suzuki marauder vz 800
Na forumu od : 28.01.2008

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimepon 06 ruj 2010, 20:10

nedostatak prednje kočnice moš riješiti ugradnjom još jednog diska, inače ima pripremu s ljeve strane na vilici, paše čeljust od suzukija sv 650, ja sam sve uzeo komplet glavni cilindar, crijeva i česuljs, jedino moraš felgu izbušiti i napraviti navoj za šarafe, i disk uzeo original polovni marauderov,
et sad ukopava sam s prednjom
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 00:33

Mislio sam mjenjat,retrovizore,zmigavce,far,kilometar sat,i po mogucnsti ugraditi obrtomjer.Zanima me koji bi modeli njemu lijepo stajali a da mu ne narusi izgled cruzera.Ako neko ima kakvu sliku kao primjer,dobro bi mi dosla. Wink
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimečet 23 ruj 2010, 13:11

Pa bratija neka je sa srećom mašinka i da te služi bolje već ti nju, da što više ugodnih km prevališ i što više izguštaš, a da nikad ne saznaš ako uopšte ima bilo kakvu negativnu stranu već samo da otkrivaš dobre strane....

Poz... i samo gas dok je još lijepog vremena. dobar dobar dobar Laughing biker2 biker2
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimečet 23 ruj 2010, 14:59

hehe,hvala,hvala,vozikam se svaki dan,hvala Bogu pa ima lijepog vremena jos.o.O pa ti si iz Banja Luke.cool Wink
[Vrh] Go down
TeeMada
man
man
TeeMada


Broj postova : 14
Godina imam : 50
Prebivalište : zagreb
Vozim : Suzuki VZ 800
Na forumu od : 17.09.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesub 09 lis 2010, 17:59

suzi je napisao/la:
nedostatak prednje kočnice moš riješiti ugradnjom još jednog diska, inače ima pripremu s ljeve strane na vilici, paše čeljust od suzukija sv 650, ja sam sve uzeo komplet glavni cilindar, crijeva i česuljs, jedino moraš felgu izbušiti i napraviti navoj za šarafe, i disk uzeo original polovni marauderov,
et sad ukopava sam s prednjom

kolike koštala ta priča Question Question
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimened 14 stu 2010, 19:05

merlin je napisao/la:
Bok ja sam u kupnji suzuki marauder vz 8000 tj, hoču gaq kupit međutim dobio sam iz suzukia odgovor dA NIJE ZA CROATIU MOTOR JE 2001GOD,I nije prerada malo povišen volan i drukčije komande.kvačilo izadnja kočnica tko mi može pomoč
isssss...ovi je gori od Grofa Wink ....ako 'ko razumi neka prevede Question
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimened 14 stu 2010, 23:11

Merline iz zaygreba molio bih te u ime nas ostalih da popiješ jedan apaurin i tek onda sjedneš za tipkovnicu,kao ni jebiki ni ja te nisam ništa razumio.Koji je motor vz 8000,koji to motor nije za RH i što je prerađeno a što nije.Lijep pozdrav.
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimened 14 stu 2010, 23:17

Ni ja ga braco ne skonta,momak je htjeo puno toga da kaze ali ustvari nije nista rekao. wtf wrong whit you???? Ko zna o kakvom on kombajnu prica,nekakav sa VZ 8000 motorom.haha
[Vrh] Go down
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimeuto 16 stu 2010, 22:54

merlin je napisao/la:
Bok ja sam u kupnji suzuki marauder vz 8000 tj, hoču gaq kupit međutim dobio sam iz suzukia odgovor dA NIJE ZA CROATIU MOTOR JE 2001GOD,I nije prerada malo povišen volan i drukčije komande.kvačilo izadnja kočnica tko mi može pomoč
Pozdrav!
Misliš možda na uvoz motora?
Ak se radi o tome, tu godinu nije više moguce uvesti. Kaj se tice same homolagacije, ovo kaj je navedeno može proci, da godina udovoljava.
PS. Možda čovjek slabije govori naš jezik, pa malo pristojnosti nebi škodilo.Smile
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesri 17 stu 2010, 09:13

Slažem se s Blackom u potpunosti, ali isto tako je pristojno i prema pravilima foruma da se merlin predstavi u Knjizi članova.
[Vrh] Go down
Wolf
man
man
Wolf


Broj postova : 44
Godina imam : 36
Prebivalište : Brod
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 19.03.2010

Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitimesri 17 stu 2010, 23:55

Ako sam nesto pogresno napisao,ja se izvinjavam. sorry Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Suzuki Marauder Empty
PostajNaslov: Re: Suzuki Marauder   Suzuki Marauder Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Suzuki Marauder
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Suzuki Marauder vz 800
» Suzuki Marauder 800
» Suzuki Marauder VZ 800
» Black Custom ----- SPOJENE TEMA
» Suzuki Marauder VZ 800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: