Početna stranicaPretraľnikhonda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 610RegistracijaLogin

 

 honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief

Go down 
+131
gaso999
vedranst
enygma
McClarin
Kunki
Lars_Viking
vroc-bobi
crocopzmaj
mbani83
lunaroid
Bart
aleksandra goreta art
Sitni
Night rider
Kicho
Dule
prof_VN
maxart
Sos
Pitsaw
mrljo#2
pegasus
Suhi
Cere
RISBO THE BLADE
mbasi
zed12
Acyd
Bosqeto
saky00
pinky
nenad barinić
Karlo
Safet(y)
rocky 61
vstarrider
mavo
fat boy
mmarkus
Kirian
StarBobo
poč85
Dr. Feelgood
Dr.Ma$$a
zoki-sk
mihagor1
Gjuro
nokian
palomas
deda
Rocker-C
jsimic
swileni
LUKAČ li-st
Eagle
medo
Mr.DJ
Felix
Jack
Free Spirit
VU COP
cro.chopper
Vilko
mrc
GIBO56
zgrdic
dagy
HD Biker
skorpac
Ash
Hedo
RUDA
Domagoj
freddie
mungos
geroman
BLIC
suzi
A13N
buba
Crusader
Kinky
Krišo
učo_sb
rock
jebiki
ica
maxo shadow
StarRider
cityn
trunta
emirharley
jazz
drabotic
stain
asy
ajkula
zuta guja
Barbaconi
oluja
necchi
lord
dwarf
chinaski
webrider
huš
calc69
Remba
Genesis051
v-twin
KekoWaspnation
Munja
Saba
custom rider
tata
davor.pula
Kum
Vladek
zanotti
aero
klesoo
Yzzy
lukylipik
dragger
rudy
shadow
merla
Zmija
robo
simke
magna
135 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 15:09

...........moram se još jednom upustiti u raspravu po pitanju svjetlo smeđe kože......

Ja u ovom slučaju mislim na pravu kožu a ne na skaj ili umjetnu kožu. Da bi se šedovka opremila na najkvalitetniji način, postoje dvije varijante: skuplja i poželjna, mislim da bi zadovoljila vlasnika, i alternativna sa umjetnim materijalima popračenim kvalitetnim meštrom koji če to obući.
Ova skuplja opet se dijeli na dvije, kupiti kožne bisage i sic, ili nabaviti pravu kožu i nači pravog meštra da to sredi. Druga varijanta sa umjetnim materijalima, izgledala bi isto dobro ali lišo. Sve je to puno love ali ova prva bi bila paprena, ali bi bila pun pogodak. Kad još dodamo i naslon suvozača, pa ručke....i još nekoliko detalja, sve ide u vražju mater sa cijenom.
Ali tu je po meni presudna završna obrada, šivanje....greške se ne smiju viditi jer konac daje svoju čar.

Ja bi osobno pričekao da vrijeme učini svoje, razmislio i odlučio šta dalje. U svakom slučaju, motor je i ovako perfektan, čak i dosta iznad očekivanja i hrvatskih standarda. Može se nositi uz rame sa motorima po evropi i šire.
Stoga, magna prijatelju, ajmo se malo vozati i uživati u lipoti svojih lipotica i u prostranstvima lipe naše a i šire. Puno para je potrošeno, odrekao si se dosta stvari, ljutiš ženu...............ajde sad uživaj. Kad se izguštaš stavi ga u šupu na selu, i nek bude primjerak za sljedeće naraštaje.




A sad malo o zadnjem uratku, rezervoaru: ukusi su svima različiti i jako je teško doniti sud a da se nitko ne uvridi. Sviđa mi se uradak na rezervoaru, nije pre kičast, dovoljno je velik i uklopit će se u ostatak airbrusha. Možda da je bila koja mala sitnica u bližoj okolici amblema, da razbije to bililo........sve u svemu.......sjedni na njega i uživaj, naravno da mislim na motor.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 18:58

ovo košta 1800 dolara plus sva davanja

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 52400074

ovo košta 900 dolara plus davanja
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 51600040

200 dolara plus davanja
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 53100085


60 dolara plus davanja
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 53100069

230 dolara plus davanja
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 53100087


u totalu negdi oko 4500 dolara sa davanjima ili 3300 eura tj mogao bi kupiti još jedan motor
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 19:08

slinim
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 19:14

Pokažem ja to sve mome prijatelju, starom remenaru i starom rokeru, pa možda to i nije baš toliko skupo ako se napravi od kože krave s'bregov,a ne od teksaške..... Nema toga što on ne može napraviti, meni je za vrijeme rata napravio 50-ak futrola i razne opreme kao u priči, a sedla za konje je pravio još kao klinac dok je učio raditi. Ne daj se Magna i čuvaj pare sada za gorivo, sada se vozajte kada ste već tamo gdje jeste, a ne kao kod mene, upeko minus, brrrrrr.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 19:14

E je skupo ali je i dobar
takva boja kože je ka stvorena za tvoj bike Exclamation
A ništa probaj neku alternativu sa domaćin meštrima... ka što je onaj čovik što je cili motor obuka u kožu ...
ili to što ti Karlo nudi... Wink
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 19:17

to je taj, ako si skužija karlo je postavija te slike

ovakve bisage san dira .. slinim slinim slinim slinim slinim
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesub 19 vel 2011, 23:07



--------------------------------------------------------------------------------

Ovo je bajk moga prijatelja Suleta iz Oriovca . Motor je od Intrudera 1400 , a ostalo od svega pomalo . Čovjek ima kožarski obrt pa je eto i motor " obukao " u kožu . Slike su od lane , a motor je trenutno rastavljen , produžena mu je prednja vilica i dobit će još kožnih detalja . Kad bude završen stavit ću još slika .







A zašto se ne raspitati na domaćem terenu , čovjek fantastično radi kožu i to u njenoj prirodnoj boji,možda je i jeftiniji i kvalitetniji od američana(pogledaj u rubrici My bike:Kožni motor.Karlo zna čovjeka.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimened 20 vel 2011, 06:46

rocky 61 je napisao/la:


--------------------------------------------------------------------------------

Ovo je bajk moga prijatelja Suleta iz Oriovca . Motor je od Intrudera 1400 , a ostalo od svega pomalo . Čovjek ima kožarski obrt pa je eto i motor " obukao " u kožu . Slike su od lane , a motor je trenutno rastavljen , produžena mu je prednja vilica i dobit će još kožnih detalja . Kad bude završen stavit ću još slika .
A zašto se ne raspitati na domaćem terenu , čovjek fantastično radi kožu i to u njenoj prirodnoj boji,možda je i jeftiniji i kvalitetniji od američana(pogledaj u rubrici My bike:Kožni motor.Karlo zna čovjeka.

Sule to neće raditi i ne vrijedi ga pitati . Čovjek ima puno obaveza da ne zna ni kako će svoj motor završiti .
A ovo što on radi nije ni slično onome što želi Magna .
Za Magnu ne brini , vjerujem da on već ima riješenje . Twisted Evil
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimened 20 vel 2011, 08:04

problem smeđih kožnih bisaga je u tome što nije štos samo obojati kožu. koža za bisage mora biti i posebno obrađena da odolijeva kiši suncu blatu i temperaturama. zbog svega toga je jako teško i skupo dobiti smeđe bisage. to mi je odgovorio renzo glavak na upit o smeđim bisagama.
sličnu bitku sam vodio sa kromiranjem aluminija dok se nije pojavio blic, tako da se nadam da će su u budućnosti neko pojaviti ko će mi riješiti smešu kožu, a do tada black in black
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 08:59

a ovo?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/405C-SaddleBag-fits-Yamaha-Warrior-Road-Star-1600-1700-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3f04cfdcf7QQitemZ270663671031QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_4093wt_1276

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/406B-SaddleBag-fits-Yamaha-Warrior-Road-Star-1600-1700-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3f04cfdfd7QQitemZ270663671767QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3346wt_1224

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/409B-SaddleBag-fits-Yamaha-Warrior-Road-Star-1600-1700-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3f04d99572QQitemZ270664308082QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3968wt_1226
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 13:08

Slika na rezervaru je genijalna! svaka cast majstoru!

Evo još jedna sličica sa smeđim sicom

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 U21_967
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 15:16

motor je sklopnjen, sve je na svom mistu osim............. hahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

još se neke sitnice izvode ,ali one nemaju uticaja na voznost, slika će biti kad sve bude gotovo
[Vrh] Go down
pegasus
man
man
pegasus


Broj postova : 190
Godina imam : 46
Prebivalište : Rajevo selo
Vozim : VN800
Na forumu od : 03.11.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 16:22

dobar
ljepo zamišljeno i super izvedeno..
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 20:08

Hedo je napisao/la:
Slika na rezervaru je genijalna! svaka cast majstoru!

Evo još jedna sličica sa smeđim sicom

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 U21_967

Hvala, Hedo!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimeuto 22 vel 2011, 21:18

Slušaj Magna, da i ja kažem neku na ovu temu.. U prvom sam mjesecu kompl. siceve /prednji i zadnji/ , uklj. i naslon na sissy-u obukao u smeđi skaj, kod majstora u Splitu. Momak je to odlično odradio, usluga je bila vrlo brza, a što je najvažnije, i vrlo pristupačna financijski.. Ja sam imao ideju da to bude koža, ali sam prateći forume odustao od toga, a i njegova je sugestija da se ne radi u koži. On ima četiri nijanse smeđe /tada je imao/ i šalje ti fotke uzoraka.. Ja sam planirao da to bude nešto svijetlija nijansa / s obzirom na moju zlatnu boju/, ali je ispala nešto tamnija što u prirodi uopće ne djeluje loše.. Ako hoćeš, poslikat ću motor ovih dana, pa ću postaviti slike da vidiš. U globalu sam zadovoljan.. E sad, što se tiče bisaga, trenutno sam u traženju jedne smeđe i to veće. Za sada ništa, ali razmišljam da odem do Koprivnice i da pitam što se može napraviti.. Ove linkove koje je Merla postavio sam već imao u kombinaciji. Cijena nije loša, boja me zadovoljava, ali je problem uvijek isti... to su za mene liliputanske bisage /pogledaj dimenzije/!?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 20 Icon_minitimesri 11 svi 2011, 11:18

dakle to je to, nema više, game over...
customizacija mog motora je gotova, možda se i napravi još nešto ali jako sitno, najbitnije je gotovo, motor je dobio konačan izgled. evo kako je to izgledalo u foto stripu do sada, a za par dana ću napraviti i pravi filmić