Početna stranicaPretraľnikhonda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 610RegistracijaLogin

 

 honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief

Go down 
+131
gaso999
vedranst
enygma
McClarin
Kunki
Lars_Viking
vroc-bobi
crocopzmaj
mbani83
lunaroid
Bart
aleksandra goreta art
Sitni
Night rider
Kicho
Dule
prof_VN
maxart
Sos
Pitsaw
mrljo#2
pegasus
Suhi
Cere
RISBO THE BLADE
mbasi
zed12
Acyd
Bosqeto
saky00
pinky
nenad barinić
Karlo
Safet(y)
rocky 61
vstarrider
mavo
fat boy
mmarkus
Kirian
StarBobo
poč85
Dr. Feelgood
Dr.Ma$$a
zoki-sk
mihagor1
Gjuro
nokian
palomas
deda
Rocker-C
jsimic
swileni
LUKAČ li-st
Eagle
medo
Mr.DJ
Felix
Jack
Free Spirit
VU COP
cro.chopper
Vilko
mrc
GIBO56
zgrdic
dagy
HD Biker
skorpac
Ash
Hedo
RUDA
Domagoj
freddie
mungos
geroman
BLIC
suzi
A13N
buba
Crusader
Kinky
Krišo
učo_sb
rock
jebiki
ica
maxo shadow
StarRider
cityn
trunta
emirharley
jazz
drabotic
stain
asy
ajkula
zuta guja
Barbaconi
oluja
necchi
lord
dwarf
chinaski
webrider
huš
calc69
Remba
Genesis051
v-twin
KekoWaspnation
Munja
Saba
custom rider
tata
davor.pula
Kum
Vladek
zanotti
aero
klesoo
Yzzy
lukylipik
dragger
rudy
shadow
merla
Zmija
robo
simke
magna
135 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 23 svi 2012, 12:25

magna je napisao/la:
možda je smiješno ali želja za HDom je došla preko dana. prije dvije godine sam provozao cross bonesa na balatonu....i.....ljubav je rođena
ž

...a sada znamo i približni odabir modela Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 23 svi 2012, 13:28

Nisam siguran da se Cross Bones još uvijek proizvodi, provjeri ...

U svakom slučaju, fenomenalan motor, svaka čast na izboru!
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 30 svi 2012, 10:50

Ideli kako prodaja?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 30 svi 2012, 20:00

moš mislit. očekivao sam do 5 poziva. od tih 5 bi njih tri mjenjali za neznam ni ja što, a dvojica bi pokušala spustiti cijenu upola. tek šesti bi mogao biti kupac.
tako je i bilo . jedan je nazvao i tražio motor u zamjenu za nekakav kabriolet, što sam odbio na prvu
ostala petorica još nisu nazvala Shocked
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 30 svi 2012, 21:33

Napiši i da uz kupovinu po tvojoj cijeni pružaš žigolo usluge.... ako ništa drugo, nešto ćeš opalit', motor će neka kupiti iz potrebe... čuo sam da Žuži traži motor Very Happy Very Happy Very Happy .... mislim da je kompletna situacija kupi/prodaj u Hrvatskoj u klincu. Vjeruj mi,tvoj motor sigurno ima kupca,ali pitanje da li kupac trenutno može dati te novce koliko Honda vrijedi. Netko će prepoznati sav rad i ljubav uloženu u preradu.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimesri 30 svi 2012, 23:17

nenad barinić je napisao/la:
Napiši i da uz kupovinu po tvojoj cijeni pružaš žigolo usluge.... ako ništa drugo, nešto ćeš opalit', motor će neka kupiti iz potrebe... čuo sam da Žuži traži motor Very Happy Very Happy Very Happy .... mislim da je kompletna situacija kupi/prodaj u Hrvatskoj u klincu. Vjeruj mi,tvoj motor sigurno ima kupca,ali pitanje da li kupac trenutno može dati te novce koliko Honda vrijedi. Netko će prepoznati sav rad i ljubav uloženu u preradu.

iagree ,
kao sto bi rekla ona stara,svaka stvar ima svog kupca,samo je pitanje vremena dobar
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimečet 31 svi 2012, 06:48

Bosqeto je napisao/la:


iagree ,
kao sto bi rekla ona stara,svaka stvar ima svog kupca,samo je pitanje vremena dobar

Slažem se : moj je tako bio na njuškalu godinu i po dok nije prodan bez obzira na cjenu ...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 13:53

dakle, motor više nije na prodaju. razlog - motor i tržište se ne poklapaju. tržište je takvo kakvo je, za te pare se mogu kupiti puno mlađi i ekonomičnijii motori. oni koji imaju para za egzibicije (u što spada ovaj motor) radije pare ulože u motor sklapan po svom guštu, a ne po mom. ja situaciju razumijem i ne plačem zbog nje. zasad nemam para za novi motor a kad se približim cifri blizu, onda ću ovaj motor frknuti za 30000 kuna i kupiti drugi koji će me veseliti i skretati mi misli sa gubitka starog. ili će se naći kupac kad ga budem mogao staviti u njemačke oglasnike. do tada mi ne smeta, vozit će se kad mi se prohtije i napraviti godišnje tisuću dvije kilometara

i btw, nemojte mi zaključavati topic nego ga spojite sa temom u my bike
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:03

magna je napisao/la:
dakle, motor više nije na prodaju. razlog - motor i tržište se ne poklapaju. tržište je takvo kakvo je, za te pare se mogu kupiti puno mlađi i ekonomičnijii motori. oni koji imaju para za egzibicije (u što spada ovaj motor) radije pare ulože u motor sklapan po svom guštu, a ne po mom. ja situaciju razumijem i ne plačem zbog nje. zasad nemam para za novi motor a kad se približim cifri blizu, onda ću ovaj motor frknuti za 30000 kuna i kupiti drugi koji će me veseliti i skretati mi misli sa gubitka starog. ili će se naći kupac kad ga budem mogao staviti u njemačke oglasnike. do tada mi ne smeta, vozit će se kad mi se prohtije i napraviti godišnje tisuću dvije kilometara


iagree



magna je napisao/la:

i btw, nemojte mi zaključavati topic nego ga spojite sa temom u my bike

zelja uslisena.. ocekujem nagradu u rinfuzi.. dobar3
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimeuto 03 srp 2012, 09:47

magna je napisao/la:
pa s obzirom da je link s ovog foruma nevidim razlog što u njemu ne valja
ali eto ok

prodaje se honda shadow 750 ace iz 1997 sa prijeđenih 55000 km u odličnom stanju. potpuno customizirana i tehnički unaprijeđena.
cijena 9000 eura

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 348r1qp


NEEEEEEEE BRALEEEEEEE NE DAJ MALUUUUUUU roker roker roker roker roker
Aj može za HD dancingbanana
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimepon 13 kol 2012, 15:21

AAAAAAAAAAAAAAAAAjemeeeeeeeeeeeeee, nakon dava miseca posta i pređenih samo 60 km oko dalmatine, u subotu san se iša malo prođirati, i umjesto 40 km napravija već 200 u lokalu. mislija san da me vespa hrani vožnjom , ali to ipak nije to. eno je spava u garaži dok se honda malo ne provoza Laughing
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimepon 13 kol 2012, 17:09

Indijaner prihaja ... dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimeuto 14 kol 2012, 06:12

magna je napisao/la:
AAAAAAAAAAAAAAAAAjemeeeeeeeeeeeeee, nakon dava miseca posta i pređenih samo 60 km oko dalmatine, u subotu san se iša malo prođirati, i umjesto 40 km napravija već 200 u lokalu. mislija san da me vespa hrani vožnjom , ali to ipak nije to. eno je spava u garaži dok se honda malo ne provoza Laughing
scratch odkud i pomiso da bi Vespa mogla zamjeniti Ondu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimeuto 14 kol 2012, 12:42

kad se saživiš s vespom onda dobiješ i taj osjećaj. i stvarno to je tako, dok voziš vespu nemaš potrebu za hondom...... a onda se onaj plamičak u tebi (taj tinja cijeli život a kadkad se rasplamsa do granice izdržnjivosti) opet rasplamsa pa odlučiš baciti samo jedan mali đirić. i onda kao liječeni narkoman sjednem na motor i on te ponese kao narkomana droga i to je kraj apstinencije... opet sam navučen, a vespa je bila heptanonska terapija.
ja ću i dalje uživati na vespi , ali više neću zanemarivati hondu i apstinirati od nje mjesecima
gušt je imati dva jako različita motora koji imaju različite uloge u mom životu
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 09:04

eto nakon dvi godine i koji misec te nakon pređenih cca 20000 km odlučija san se zamjeniti svoje gume na motoru. moga san još doduše s njima ali nisan tija otezati jer mislin na put za koji dan pa radije da iman nove.
dakle zadnja guma...................u biti ću naprije prvu.
prednju gumu san umisto WWW (bili rub) odlučija staviti običnu crnu zbog razlike u cijeni (WWW=1400 kuna)
zva san unikomerc cijena je oko 820 kuna ali tamo nemaju ništa u 17" tj dimenziji koju tražin, zva san matka u moto box i on ima metzelerku za 1000 kuna. ok. nisan ništa odlučija......
.....do jučer kad sam bija poslovno u splitu i onda mi se otvorila rupa u vremenu pa san je iskoristija za prominiti prednju gumu. dođen isprid motobox-a a ono godišnji usrid lita i vožnje
padne mi napamet otići u auto antonija iako znan da u njih nisan nikad naša šta san tija (WWW).
tamo san se ugodno iznenadija kad san naša BRIGDESTONE EXEDERA G701.sa ugradnjom za 750 kuna te je odmah promjenija
...a sad o zadnjoj.....
daklen, ugledavajući se na našu amerčku braću i njihov stil vožnje zvan THE DARK SIDE, odlučih i ja ode staviti..... automobilsku gumu na stražnji kotač......
stara guma je bila dimenzija 170/80-15 teško je bil naći odgovarajuću. tek kasnije san se sitije da di guma od kombija mogla imati takvu dimenziju. ja san tražija mekanu ali i simetričnu gumu, a to san naša u SAVA INTENSA, cjelogodišnja guma u dimenziji 185/60-15


honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Sava-intensa-hp

e sad, nije sve to išlo baš glatko, naime, meštar o`guma je zaspa pa nije doša u 8 uri kako smo se dogovorili, bija je njegov radnik, ali to nije to. momak nije nikad ni radija motore. naravno da san ja skinija zadnje kolo, jer malo kome dopuštan da to radi, a pogotovo da ga vraća natrag. skinili smo mi i moju gumu (ćelava po sredini, a na krajevima još tvorničke dlačice), ali onda se nametnulo pitanje, kako tako široku gumu staviti na dosta užu felgu. samo teraj omče, kažem mu ja, sve je na moju odgovornost. malo smo se pomučili ali nakraju je ušla.
ali.... kad se pumpala jedna trečina nije tila sisti na misto i to s obe strane. drž vamo drž tamo ali ne ide. a meštar o guma spava i nejavlja se na telefon. ok stavi i čekaj meštra da dođe. u to vrime oden ja popraviti kumovu vespu. vratim se ali ga još nema. prošlo je i više od ure kad je dobaulja do garaže.
napumpa meštar gumu na 6 bara, ai neće izađe, napumpa je na 8 pa opet neće. pa je izdušija i izaša s njon isprid garaže i napumpa je na 10, 5 bara i počeja je uvjeravati čekčon, kad je počeja dušiti guma je učinila POP i sila namisto. drugu stranu je jednako tako namistija. balansiranje u autoantonija i montaža su rutina.

gledan ja zadnje kolo na motoru i iman osjećaj ka ono kad se stavi ono malo rezervno kolo na auto. sve je nekako ušlo u se. sidnen ja i odma osjetin da se motor kala. naknadnim izračunom dođem do toga da je 3 cm niži. napravija san desetak kilometara ali još je rano ra recenziju, samo da potvrdim da se javlja osjećaj vožnje na izdušenoj gumi.

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 2cniouc

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 6hsxfn

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 2i03dr8

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 2nbekbd
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 09:28

Svaka čast Magna, vidi se da dosta pratiš strane forume, vjerojatno su te njihova iskustva potaknula na ovu odluku! Vidio sam i ja autogume montirane na čopere. Valjda ćemo uskoro saznati iz prve ruke - tvoja zapažanja, naročito o tome kako se ta guma ponaša u zavojima, kod jačih naginjanja.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 10:10

palomas je napisao/la:
Svaka čast Magna, vidi se da dosta pratiš strane forume, vjerojatno su te njihova iskustva potaknula na ovu odluku! Vidio sam i ja autogume montirane na čopere. Valjda ćemo uskoro saznati iz prve ruke - tvoja zapažanja, naročito o tome kako se ta guma ponaša u zavojima, kod jačih naginjanja.

..za ovo ce netko drugi morati sjest na indijanera What a Face (pa lijepo ti je i sam napisao da mu je stara po rubovima bila k'o nova)
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 10:21

Pa dobro, ne baš po samim rubovima.. Takva je "sudbina" velike većine od svih motoguma, na kraju se najviše pohabaju po sredini, i zbog toga ih treba mijenjati. Zbog toga bi ova Magnina guma trebala trajati dosta duže, jer se ravnomernije troši cijelom širinom.

.honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 405196_3834429373950_2060734697_n

Ja sam najviše skeptičan po pitanju ciklistike, tj. ulaska u zavoje. Michelinke (koje trenutno vozim) na početku su me baš po tome najviše oduševile - padaju u zavoje s osobitom lakoćom. Magna će vjerojatno trebati uložiti više truda, nego do sad


Zadnja promjena: palomas; ned 19 kol 2012, 10:25; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 10:22

Izgleda dobro, a nadam se da će se i pokazati kao dobra. Ja takođe razmišljam o zamjeni obe gume, jer su mi se izjalovile gume koje sam namjeravao uzeti. Zato Magna neka je sa srećom i nadam se dobrim utiscima. Pratio sam ranije teme i ima i forumaša koji već treću auto gumu zaredom voze. dobar dobar biker2
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 10:25

ne sviđa mi se .....
ajd uživaj onda What a Face
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 11:10

Kad već nije WWW pokušaj sam obojati .
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 11:47

mene zanima samo naginjanje kako će to ići? jer umjesto velike gazne površine, na moto gumama, imaš najmanju moguću sa autogumom...

uglavnom: nadam se, ukoliko ti nebude dobro, da će najveća šteta biti mjenjanje guma
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 12:08

uh, jbt... kinky. Very Happy

iznenađuješ, moram priznat. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 12:47

Karlo je napisao/la:
Kad već nije WWW pokušaj sam obojati .

Ipak ce ostati u crno. Bas mi nekako pase


Sutra je u planu voznja od oko 100 km razlicitim cestama pa cu javiti kako je za voziti
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitimened 19 kol 2012, 12:51

sada možeš staviti i lance za snijeg What a Face
[Vrh] Go down
Sponsored content





honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 24 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief
[Vrh] 
Stranica 24 / 29.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next
 Similar topics
-
» HONDA SHADOW VT 750 C
» Ekskluzivne fotografije-Indian Chief Dark Horse
» HONDA SHADOW 600PC21=honda shadow 600VLX(USA)!??
» Honda Shadow 750 - A.C.E. -
» HONDA shadow 600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: