Početna stranicaPretraľnikKraćenje amortizera 610RegistracijaLogin

 

 Kraćenje amortizera

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Kraćenje amortizera Empty
PostajNaslov: Kraćenje amortizera   Kraćenje amortizera Icon_minitimepet 02 tra 2010, 16:24

Bok.

Imam cb 400n, zadnji amortizeri nisu baš u najboljim godinama. Zategnuti su do kraja i još uvijek malo plivaju pogotvo kada se dvojica voze, ali pošto mislim malo spustiti zadnji kraj mislim kratiti amortizere. Amortizeri su rastavljivi, pa bih htio odnit u tokara rastavljen amortizer dati ga skratiti i napraviti novi navoj. Tako da mi prednabijanje bude veće. Mislim dobiti na tvrdoći i skraćenju. Ima li ko kakvog iskustva?
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Kraćenje amortizera Empty
PostajNaslov: Re: Kraćenje amortizera   Kraćenje amortizera Icon_minitimepet 02 tra 2010, 16:33

...na mom su tvornički amortizeri i u dvoje na jačoj rupi osjetim udarac tako da nisam siguran koliko je to pametno, jer prije ili kasnije ćeš nekog vozit...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Kraćenje amortizera Empty
PostajNaslov: Re: Kraćenje amortizera   Kraćenje amortizera Icon_minitimepet 02 tra 2010, 21:15

http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/amortizeri-oglas-1126254

Ako ti nije skupo dobar
[Vrh] Go down
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Kraćenje amortizera Empty
PostajNaslov: Re: Kraćenje amortizera   Kraćenje amortizera Icon_minitimesub 03 tra 2010, 10:31

Ima u louisa za 400 kn nove. Mislio sam taj mali "problem" riješiti onako usput za male pare jer imam drugih bauštela kod motora koje nisam završio. Mislim da ću ih probat kratit kad dođu na red. Ionako ne vozim motor od 100 konja da me može dovest u neugodnu situaciju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kraćenje amortizera Empty
PostajNaslov: Re: Kraćenje amortizera   Kraćenje amortizera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kraćenje amortizera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ispravnost amortizera
» Opruge prednjih amortizera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: