Početna stranicaPretraľnikotvaranje auspuha na Spyderu 610RegistracijaLogin

 

 otvaranje auspuha na Spyderu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimesri 24 oľu 2010, 20:38

Čitajuči strane forume vidio sam da večina Amera ima skroz otvorene auspuhe na svojim Spyderima.
Kad sam se ja raspitivao koliko mogu otvoriti auspuh svi su rekli ne previše zbog lambda sondi pa da se nešto ne pokvari i sl.
E sad ja sam poslao upit direktno u tvornicu opisavši da moj motor ima lambda sonde, vodeno hlađeni motor, 250 kubika itd.

ovo je odgovor koji sam dobio:

the open exhaust system will not have any harmful effect on the engine as long as the jets are changed the the appropriate larger size allowing the engine run properly without being to lean.

E sad po njima se neće ništa dogoditi ako stavim veće "the jets".
Po Google prevoditelju The Jets su mlaznice a ja nemam pojma kaj je to pa bi molio nekog pametnijeg da mi to malo pojasni.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimesri 24 oľu 2010, 20:42

mlaznice ili po naški dizne. izgledaju kao male vide sa jako malom rupicom kroz koju prolazi gorivo. širina te rupice omogučava veči ili manji protok goriva. nalaze se u karburatorima
otvaranje auspuha na Spyderu 0000_Cobra_Jet_Kit
[Vrh] Go down
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimesri 24 oľu 2010, 20:59

Znači pošto ja imam elek. ubrizgavanje nemogu otvarat skroz?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimečet 25 oľu 2010, 08:18

khm..
meni su u BetaMotoru rekli da se otvaranjem auspuha gubi kompletno jamstvo...
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimečet 25 oľu 2010, 10:00

kec1982 je napisao/la:
Znači pošto ja imam elek. ubrizgavanje nemogu otvarat skroz?

Možeš, ali u tom slučaju da bi sve funkcioniralo kak spada treba staviti Dyno jet kit za tvoj motor i protočniji filter zraka.
[Vrh] Go down
StarBobo
man
man
StarBobo


Broj postova : 385
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Midnighstar XV 1900
Na forumu od : 17.02.2010

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimečet 25 oľu 2010, 10:00

kec1982 je napisao/la:
Znači pošto ja imam elek. ubrizgavanje nemogu otvarat skroz?

možeš, ali moraš preprogramirati "kompjuter" koji kontrolira ubrizgavanje, Odnosno moraš napraviti novi "maping". Ili kako je Vladek rekao staviti dodatni uređaj koji će to raditi, uz naravno povećavanje volumena zraka na usisu.

To znači, da ovisno o broju okretaja motora ubrizgavanje traje duže, odnosno da dozvoli veću količinu benzina koja se ubrizgava...

Po postavljenom pitanju pretpostavljam da "nisi doma" s tim, pa u svakom slučaju to trebaš dati nekome tko to radi, i tko može i ispitati te verificirati rezultate.

Problem presiromašne smjese je visoka temperatura koja se razvija u motoru, te kao posljedica izgaranje ventila i čela klipova...
[Vrh] Go down
http://www.startouringcroatia.net
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitimečet 25 oľu 2010, 20:06

.koshchall. je napisao/la:
khm..
meni su u BetaMotoru rekli da se otvaranjem auspuha gubi kompletno jamstvo...

Koja garancija? he he

Hvala svima na odgovorima. malo mi se sve to čini prekompliciranim za malo jači zvuk.
[Vrh] Go down
Sponsored content





otvaranje auspuha na Spyderu Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje auspuha na Spyderu   otvaranje auspuha na Spyderu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
otvaranje auspuha na Spyderu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Aquila 250 EFI otvaranje auspuha
» Otvaranje Auspuha - Suzuki M800
» Homologiranost auspuha
» Montiranje auspuha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: