Početna stranicaPretraľnikBeach bar ili Ape hanger 610RegistracijaLogin

 

 Beach bar ili Ape hanger

Go down 
+7
Zmija
sinisa
magna
jebiki
swileni
emirharley
dragger
11 posters
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 19:42

Bila je tema pod istim nazivom, ali joj je smisao bila malo drugaćija.
Ako moderatori smatraju da ih treba spojiti (sorry) spojite ih.

Radi se o sljedećem, potaknut nekim novim vibracijama, pada mi na pamet promjena mog postojećeg BeachBara (niski i široki volan) sa Ape hangerom (srednje velićine 14") visoki volan.
Dobar dio članstva, motor je vidio uživo, a onaj tko nije, može pogledati u rubrici "My bike", pa bih stoga moli vaše mišljenje koje bi se odnosilo na sljedeće:

1. Dali biste to napravili da ste na mom mjestu - kratko obrazloženje
2. Kako bi se to uklopilo vizualno i dali bi bilo funkcionalno

hvala na odgovorima i suzdržanosti na offu
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 19:53

Svi koji imaju ape hanger ce potvrditi da je to maksimum udobnosti, komfora, upravljivost i estetike. Ja sa 17" apeom sjedim, da izvines, na guzici, a i ruke i noge su mi slobodne da "mašem" u kojem god pravcu zelim, odnosno, nema zamora ni napetosti, to sam htio reci. Da se razumijemo, kada ljudi vide motor, odmah im je pred ocima slika ruku koje su u zraku, no to je vizuelna zabluda, jer kada visok covjek kao ti ili ja SJEDNE na motor, onda rukohvati dolaze u ravni ili cak ispod ravni ramena. dobar

Beach bar ili Ape hanger Dscf0346f

Beach bar ili Ape hanger Apehanger


Zadnja promjena: emirharley; ned 21 vel 2010, 20:25; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 19:58

ja sam za ape hunger,mislim da bi to lijepo izgledalo...i ja planiram stavit na svoj bike...dakle,moj glas ide za ape dobar3
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:13

Ape....bar 16".
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:21

jebiki je napisao/la:
Ape....bar 16".


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bez obzira na mojih 186 cm visine, to mi je previše.
Ionako za razliku od tvorničkog, sjedište je niže 4,5 cm, a malo doli će ići i zadnji kraj.....pa je to cilih 16".
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:21

želiš li moj glas Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:24

magna je napisao/la:
želiš li moj glas Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted


Ti si za ovo i kriv, skupo će te doći, nemoj me glup
[Vrh] Go down
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:49

Ape hanger, ja sam se sa njim preporodio.
Pošto sam visok 193cm dogodilo mi se da mi je original stisnuo koljeno dok sam se okretao i ja se našao na cesti....
Osim toga kad sam vozio umarao sam se jer sam bio pogrbljen.
Sada sjedim uspravno i daleko je lakše za voziti, barem meni.
Mislim da je moj ape nekih 12 inča, plus riseri 2 inča, znači oko 14.
Mogao bi još višlje, ali onda moram mjenjati sajle i crijeva, a to mi se za sada ne da.
Meni se sviđa i izgled, iako sam ga sam radio od inox-a i nije poliran.
Mislim da će ti samo uljepšati motor.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 20:52

Inox je odlican i prilicno postojan, pogotovo ako se ispolira. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 21:02

dragger je napisao/la:
jebiki je napisao/la:
Ape....bar 16".


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bez obzira na mojih 186 cm visine, to mi je previše.
Ionako za razliku od tvorničkog, sjedište je niže 4,5 cm, a malo doli će ići i zadnji kraj.....pa je to cilih 16".
Ja sam stavio 14" i sad bi htio veći,tako će i tebi biti....zar se s spuštanjem zadnjeg kraja i motor ne naginje natrag ili ?
Jesi probao sist na magninu hondu?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 21 vel 2010, 23:26

jebiki je napisao/la:
dragger je napisao/la:
jebiki je napisao/la:
Ape....bar 16".


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bez obzira na mojih 186 cm visine, to mi je previše.
Ionako za razliku od tvorničkog, sjedište je niže 4,5 cm, a malo doli će ići i zadnji kraj.....pa je to cilih 16".
Ja sam stavio 14" i sad bi htio veći,tako će i tebi biti....zar se s spuštanjem zadnjeg kraja i motor ne naginje natrag ili ?
Jesi probao sist na magninu hondu?

Sadašnji je 4". Po mom ukusu, meni treba viši od postojećeg nekih 20ak cm.

Znaći, 4"+8"=12" ali nekako mi se 12" čini malo, pa sam išao na zlatnu sredinu 14".
Sija sam na magninu hondu ali to je sasvim drugaćiji motor, prednji kraj viši za 5cm, razmak riseri sredina sica kraći 4cm....itd.... sasvim drugačija koncepcija motora, a izgledaju koliko/toliko slični, a i njegov ape mi ne leži.

U pravu si da se spuštanjem zadnjeg kraja nekih 2 cm, motor naginje prema nazad, a prednji dio puno manje.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimepon 22 vel 2010, 00:00

Mesčini draggeru da si ti vec odavno odlucio da ides na beach-bar, samo nikako da cujes i od nas da disemo na istom fonu.....

No, beach bar po europskim, odnosno jes tjesnjim hrvatskim ulicama...... No
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimepon 22 vel 2010, 08:16

hm, estetski nisam siguran, cijelu kompoziciju bajka si sjajno uklopio...
a magnin motor je ionako ružan pa su njemu dozvoljene egzibicije lol!

funkcionalno, nekako nisam pristaša, ali samo u smislu dosta brže i življe vožnje.
budući se ja često znam prilično brzo voziti, savršeno mi odgovara relativno niski upravljač na viragu.
ti se voziš opuštenije, pa ti to ne bi trebalo biti bitan faktor.
[Vrh] Go down
StarBobo
man
man
StarBobo


Broj postova : 385
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Midnighstar XV 1900
Na forumu od : 17.02.2010

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 08:48

dragger je napisao/la:

Sadašnji je 4". Po mom ukusu, meni treba viši od postojećeg nekih 20ak cm.

Znaći, 4"+8"=12" ali nekako mi se 12" čini malo, pa sam išao na zlatnu sredinu 14".
Sija sam na magninu hondu ali to je sasvim drugaćiji motor, prednji kraj viši za 5cm, razmak riseri sredina sica kraći 4cm....itd.... sasvim drugačija koncepcija motora, a izgledaju koliko/toliko slični, a i njegov ape mi ne leži.

U pravu si da se spuštanjem zadnjeg kraja nekih 2 cm, motor naginje prema nazad, a prednji dio puno manje.

Mislim da je ovdje puno previše parametara za promatrača sa strane... Ja bih se usudio ući u diskusiju o tome koliko je to estetski u skladu s motorom, u odnosu na postojeći beach bar, jer nemam iskustva s apehangerom.

Meni osobno je beach bar primjereniji... Ali to su ionako stvari ukusa, a o njima baš i ne vrijedi....

Emir je naglasio udobnost u vožnji. Što smatram da je i najbitiniji razlog za mijenjanje volana. Sam si rekao da ti apehanger koji si probao ne odgovara...

Mislim da se ne bih upuštao u kupovinu gotovog volana... Šansa da paše naš nije velika.

Kad bih ja bio na tvom mjestu, kupio bih komad mekane aluminijske ili bakrene cijevi i napravio šablonu.

Savijao bih i podešavao kuteve i visine dok ne dobijem ono što mi odgovara... A onda dao napraviti volan po tim mjerama.

Budući da vidim dosad odlično odrađene uradke na tvom motoru, ne vjerujem da bi izrada volana pretstavljala problem...

Bobo
[Vrh] Go down
http://www.startouringcroatia.net
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 09:28

OVO se zove ideja. Sva cast. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 16:37

2 Star Bobo ; razmišljao sam i to jako dugo o tome što navodiš. Samo tu postoji jedan veliki problem, a to je kvaliteta završne obrade i kromiranje. Znam da BLIC (KOVAČIĆ) to dobro odradi, ali ne bi riskirao. Zašto? Velik sam optimist po tom pitanju.
I da napomenem, beach bar mi je puno lipši, ali ponuda istih (1 1/4") mi se ne sviđaju, mala im je visina, ružni su mi, i sl.
Ovaj koji imam je pullback 12" a meni treba još 1 1,5". Mogao bi to rješiti sa riserima, ali u tom slučaju povećava se visina, i gubi se pogled-vizuala na triplle three i cijeli taj sklop......nekako mi je previše otvoren taj dio......a htio bi probati ape....

......možda to bude i 12,5" jer 14-ica je nedostupna već mjesec dana a nema naznaka da će je biti niti do 01.04.

Možda i bolje da je nema....jer 12,5" mi je nekako kompaktniji a i u isprobavanju (pravljenju ape-a od elektičnog kabla) ispostavilo se da mi je mjera za moj ukus oko 12-13inča.

to je ta visina i izgled na približno istom motoru

Beach bar ili Ape hanger I2rn1s
[Vrh] Go down
StarBobo
man
man
StarBobo


Broj postova : 385
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Midnighstar XV 1900
Na forumu od : 17.02.2010

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 16:59

Moj "strah" leži najviše u kutu pod kojim je zglob u odnosu na ispruženu ruku... ON je vrlo problematičan na duge pruge....

Ja sam na FJR imao bolove u desnom zglobu koje sam pripisivao godinama i kilometrima na motoru... Dok jednom prilikom nisam naletio na jednu diskusiju na nekom forumu, u kojoj je ispalo da vrlo velik broj vozača ovog inače po meni najboljeg sport-tourera, ima isti problem... Bol u desnom zglobu...

Problem je riješavan riserima od svega 20-ak mm, ali i otvaranjem kuta volana za cca 5º...

Naime, tajna je u položaju u kojem držimo ruku u vožnji, a ne stacionarno... Ako ruka nije praktički okomita na ručicu gasa, onda u dugotrajnoj vožnji zglob desne ruke stoji u "isčašenom" položaju...

S druge strane, i kupljeni volan se da malo "ispraviti"... ako treba.

Gledam ove slike koje si postao... I Tvoj bike sada... Ja nebih... S druge strane ja sam dosta niži od Tebe (175) a i ponešto širi :lol: :lol: tako da mi beach bar puno više odgovara...

Znaš onu staru poslovicu: tko nije probao prdnuti, nije se ni usro... Uvijek se možeš vratiti na stari volan ako shvatiš da ti ne paše, ili pak probati neki treći... Nadam se da sajle i crijeva ne moraš dirati... jer onda je to ipak druga priča... A koliko su ti električne instalacije prekratke? Hočeš li ih morati produživati?


Zadnja promjena: Star Bobo; ned 14 oľu 2010, 17:06; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.startouringcroatia.net
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 17:04

-Mudro zbori Star Bobo,ja lično bi poslušao i prvo probao,na mojoj Yamahi imam Ape i meni se super se uklapa na mom motoru,kako vizuelno tako i praktično,na Intruderu je fabrički ravni i to neću menjati jer je sasvim OK za tu priču,elem ja na tvom mestu bi prvo probao a što se tiče kroma ništa nije fabrički kvalitet bolji od onog što sam video iz priloženih radova već pomenutih majstora.
-Na tebi je sada da oduzmeš i sabereš,šta ćeš i kako češ dalje ,ja lično ne bi dirao ništa jer ti je motor fenomenalan,perfektan,do jaja,ful, ovakav kakav je.
-Sve ovo od mene kao posmatrača jer kruzere ( imo čak i ja jednog) nešto i ne volim ali je uvek lepo videti motor kao tvoj a da se ostali ne uvrede ima još par sličnih koji su blizu tvome bajku.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 18:55

Već sam naveo da je i meni lipši beach bar, ali......uvik ono ali, triba probati, pa onda iznijeti mišljenje.
Svi mi kupimo nešto i na kraju nam se ne sviđa.

Odredio sam nešto promjeniti po pitanju guvernala, i odluka je pala na ape. Zašto, zato što beach bar ne mogu naći (bar onaj koji mi se sviđa).
Iskreno rećeno, na imalo duže ture ili dužu vožnju, bole me ramena i pleća, i to već nakon nepuni sat vožnje. I onda stati ili trpiti.
Gušt mi je kad sidem na motor, napraviti min 100tinjak km po županiji a da ne moram stajati ako neću, ili bar 150-200 na dužim relacijama.
Stoga sam i ugradio naslon vozaća koji je doprinio udobnosti, ali mi nije pomogao u bolu ramena ....
Čitajući po raznim forumima, ape je rješenje.....e sad dali jer ili nije triba probati.
Dosad sam bio pobornik 14" a sad 12", bolje da je malo niži.
Tko zna, kako je krenulo za nabavom, možda to sve i od.....ebem.

Sajle se moraju mijenjati, i one su negdje na putu prema meni. Ako ne bude ape, rješit ću nešto sa postojećim guvernalom i odgovarat će.
Nebi ih zanemario, jer nisu nimalo jeftine.

Vrime je promjena, čovjek se nećeg zaželi, kao malo dite.
Jesenas me uvatila fjaka zamjene motora, no recesija, posa, .........i shvatio sam da je to suludo.
A sad malo šale, kad bolje razmislim, bolje da probam zamjeniti volan, nego da zamjenim ženu. nemoj me glup

Triba uživati u nećem što voliš, guštati, tako sam se i ja zapalija za ape......a šta ćeš, trese me kriza srednjih godina.

I na kraju, šta bi rekla moja bolja polovica (nikad, ama baš nikad je nebi promjenio) ti si to zacrta i to je to.
Idemo dalje, do sada se nisam zeznuo na nekim većim financijskim izdacima za bike, nadam se i vjerujem da ni ovaj neće biti PROMAŠAJ. Pa ako i bude, sve je to za ljude, tko radi taj i griješi.



geek rendeer cuga sator ccf
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 14 oľu 2010, 19:01

U prilog ape hangeru, konkretno kod mene 17", malo ispod ravni ramena: evo na proslogodisnjem putu po Europi, 5800 km u 14 dana, ne samo da me ruke ili tijelo nisu boljeli, nego sam se nauzivao. Ape je rjesenje, jer imas mnogo mugucnosti za pozicioniranje ruku i nogu jer prakticno sjedis i SAV je oslonac, da izvines, na guzici, a nogama i rukama "mašeš" kamo hoces, doduse i vozacev back rest puno dopriniosi relaksiranoj i odmornoj voznji.....
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimeuto 16 oľu 2010, 00:46

APE Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted Beach bar ili Ape hanger Icon_twisted
Ti ga stavi pa ako mi se svidi i ja ču hahaha
I meni se ta ideja mota po glavi pa sam baš znatiželjan da vidim kako če to izgledati na tvom motorčeku.
[Vrh] Go down
StarBobo
man
man
StarBobo


Broj postova : 385
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Midnighstar XV 1900
Na forumu od : 17.02.2010

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimeuto 16 oľu 2010, 06:13

dragger je napisao/la:


Triba uživati u nećem što voliš, guštati, tako sam se i ja zapalija za ape......a šta ćeš, trese me kriza srednjih godina.


Ovaj je dio najbitniji. Apsolutno se slažem s Tobom...
[Vrh] Go down
http://www.startouringcroatia.net
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimeuto 16 oľu 2010, 08:57

ne znam da li ste pročitali ............ ali evo za sve koje zanima
http://www.crochopperforum.com/index.php?option=com_content&view=article&id=70%3Aape-hangers&catid=36%3Apovijest-motora&Itemid=57&lang=hr

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitimened 25 tra 2010, 21:40

I suma sumare na kraju.

Puno para za još više muzike.

Samo da dam završnu rijeć na kraju: ape hanger je ugrađen, u četiri dana ili dva vikenda, pređeno je okruglih 600 km, udobnost: odlična, vizualni izgled: ni sam nisam mislio da će biti takav, Na kraju sam ipak ZADOVOLJAN, nije uzalud baćen novac.

BTW tema može pod ključ
[Vrh] Go down
Sponsored content





Beach bar ili Ape hanger Empty
PostajNaslov: Re: Beach bar ili Ape hanger   Beach bar ili Ape hanger Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Beach bar ili Ape hanger
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 16. Golden Valley on the beach
» Ape hanger
» Ape Hanger ili "Ape"
» VN 900 Apehanger

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: