Početna stranicaPretraľnikKeeway Supershadow 250 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Keeway Supershadow 250

Go down 
+9
robo
magna
cityn
Kum
Vladek
KekoWaspnation
lukylipik
Yzzy
THE CHOPPER KID
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimepon 07 tra 2008, 22:19

...kaj da skratiš,Yzziyu muke,pošto je već star... lol!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimepon 07 tra 2008, 22:31

ma nije star...nego sam mislio kao iskusniji vozac,,prije mene je uzeo makinu...i stoga svaki njegov savjet cijenim
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimepon 07 tra 2008, 22:34

znas sto, ti klinac jedan, prvo me je presjeklo kad sam vidio avatar! Pomislih da se pojavio jos jedan s pravim traktorom, kad ono .....

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimepon 07 tra 2008, 22:36

ma nije star...nego sam mislio kao iskusniji vozac,,prije mene je uzeo makinu...i stoga svaki njegov savjet cijenim

...dobro,dobro,kaj se odmah braniš,vidiš da cimam Yzzyja da se javi...
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 08:27

Kum je napisao/la:
A sto se prijedloga tice, moj ti je prijedlog Kymco Zing. Lijepog je izgleda, a ima ga dosta ljudi na forumu i svi su poprilicno zadovoljni. A jos ti je to 125cc sto ti je samo + zbog tvojih godina. Snage su priblizno iste na Zingu i kinezima od 250cc. Barem tako mislim jer gledam prema mom Venoxu koji je 20kW dok su kinezi iste zapremine od 11-13 kW. Pa stoga moj glas za tebe i tvoju situaciju ide Zingu! I Hyosung Aquila 125 je isto krasan i kvalitetan motor samo ne znam da li je jos u prodaji. To je sto se tice novih motora u tom cjenovnom rangu. Druga opcija ti je neki polovni renomirane marke.

Slažem se s Kumom.
Samo da napomenem da se vjerovatno, kad su u pitanju polovni motori, ili novi motori kineske (tajvanske, korejske) proizvodnje svako tko je kupovao premišljao 100 puta. Moraš ići sam uživo pogledati svaki motor koji misliš kupiti po mogućnosti kod nekog vlasnika i da čuješ kaj čovjek hvali, kaj kudi. Nakon toga vidiš da li je u tvom kraju dobra servisna mreža te marke i kakava je politika uvoznika za Hrvatasku (tj. da li ima rezervnih dijelova na lageru). Tada odlučiš kam te srce vodi! Sretno!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 08:32

THE CHOPPER KID je napisao/la:
E a kako daleko mogu ići s tim motorom, ima tank od 12,5 motora e sad zato jer je cijena tako zanimljivo niska ok meni super pošto čemi ostat kinte nešta pare zanima me dali se može na tom jinlunu može načiniti kod nekog majstora prerada da se prednja vilica stavi pod malo manji kut akko je to moguče na tom motoru i za koje pare želim sve znati prije nego što se odlučim za motor sad sam neodlučan neznam ili keeway ili jinlun ili regal raptor. e ajd daj kaj biste vi rađe ajd ljudi da imate 25000 kn koji biste motor od ovih uzeli :silent:

Da imam tu lovu premišljao bih se između Kymca i Keeway-a. Zato kaj me tak srece vuče, a i obje marke imaju dobru mrežu trgovaca. S tim da je Kymco u HR preko 12 godina.
Regal Raptor bi bio u kombinaciji samo kada bih se malo više raspitao kod distribuera, a definitivno bih tražio neka iskustva na internetu ili testove.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 09:00

za te novce osobno ne bih puno razmisljao, uzeo bi regal raptora...
motor mi izgleda mrak, a djecje bolesti Question , jbg, nesto treba i pretrpiti... Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 10:43

calc69 je napisao/la:
ma nije star...nego sam mislio kao iskusniji vozac,,prije mene je uzeo makinu...i stoga svaki njegov savjet cijenim

...dobro,dobro,kaj se odmah braniš,vidiš da cimam Yzzyja da se javi...



guza guza guza :P :P :P

Mislim da je preočito što ja preporučujem :P :P :P !!!
Naravno da i dalje stojim na stanovištu da JInlun poprilično odskače u kvaliteti pred konkurentima, što podrazumjeva servisne usluge i naravno cijenu. Osim toga, prepun je dodatne opreme koja ga čini (po mojem ukusu) atraktivnim. Naravno da su mu po kvaliteti Kymco motocikli vrlo konkurentni po svemu, osim po cijeni! Dileri za Hr su im tak nabrijali cijene da boli glava! Ja bih u tom slučaju
radije uzeo polovni motor renomiranog proizvođača, nego za Venoxa dao skoro 35000 kn!
Keeway motori su u principu ok, osim ako ne uletiš na servis kod kretena (Lukylipik ima spoznaja o tome), pa ti objasni da si kupio kinesko sranje i da ne možeš očekivati ništa dobro... Image hosted by servimg.com
Kada sam odlučio da želim novi motor, u okviru 25000 kn., prvi odabir mi je bio Supershadow, sve dok nisam sjeo na njega i shvatio da je fakat anoreksičan! Ja na njemu izgledam pre smješno! Osim toga jako mi ide na živce ta premekana prednja vilica. Image hosted by servimg.com

Slijedeći je bio QINGQI,Image hosted by servimg.com vrlo sličan Jinlunu (ista mašina) i več sam u rukama imao ugovor o kreditu, kada sam sasvim slučajno naletio na "Motospektar", vidio Jinluna, Image hosted by servimg.com sjeo na njega i vidio skladište pričuvnih dijelova...sve dalje je ljubavna prića!
Poslije sam čuo odnosno pročitao od ljudi da im se Qingqi raspada u prvoj godini.
Bilo je tu i nekih Zong... koji su ispadali iz konkurencije ponajviše zbog loše logistike ili nekih detalja na samom motoru koji mi nisu sjedali...
U biti, svatko tko misli da sam emotivno vezan za Jinluna, apsolutno je u pravu!!! Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 16:44

[quote
U biti, svatko tko misli da sam emotivno vezan za Jinluna, apsolutno je u pravu!!! Cool Cool Cool[/quote]

...srce moje i tvoje u ljubavi stoje....
Yzzy-jevo i Jinlunovo
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimeuto 08 tra 2008, 22:01

Yzzy u potpunosti te razumijem,,ljubav na prvi pogled izaziva Jinlun...
[Vrh] Go down
gregy
cro chopper forum
cro chopper forum
gregy


Broj postova : 4
Godina imam : 52
Prebivalište : Petrinja
Vozim : REGAL RAPTOR HAWK 250
Na forumu od : 20.07.2008

Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitimened 20 srp 2008, 12:06

geek Ja da se mene pita po izgledu regal raptor 250 HAWK, ali pošto nema nikakvih iskustava ljudi koji ga imaju rađe supershadow 250 ili jinglun






THE CHOPPER KID je napisao/la:
E a kako daleko mogu ići s tim motorom, ima tank od 12,5 motora e sad zato jer je cijena tako zanimljivo niska ok meni super pošto čemi ostat kinte nešta pare zanima me dali se može na tom jinlunu može načiniti kod nekog majstora prerada da se prednja vilica stavi pod malo manji kut akko je to moguče na tom motoru i za koje pare želim sve znati prije nego što se odlučim za motor sad sam neodlučan neznam ili keeway ili jinlun ili regal raptor. e ajd daj kaj biste vi rađe ajd ljudi da imate 25000 kn koji biste motor od ovih uzeli :silent:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Keeway Supershadow 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Supershadow 250   Keeway Supershadow 250 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Keeway Supershadow 250
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Keeway Supershadow 250 prodajem
» Keeway Supershadow 250
» Keeway Supershadow
» KeeWay Supershadow 250
» KEEWAY SUPERSHADOW 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: