Početna stranicaPretraľniksissy bar dragstar xvs 650 610RegistracijaLogin

 

 sissy bar dragstar xvs 650

Go down 
+5
magna
custom rider
Franjo
dragger
dibidus
9 posters
Autor/icaPoruka
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 14:54

dakle, došlo vrijeme da to riješim, koga cimat? kucelja ili ima i drugih prijedloga?? zna li netko o kojoj je cifri riječ kod kucelja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 15:07

sissy bar Givi ima već od 1200 kn pa do 1900 kn kod bilo kojeg dilera motorima i dodatnom opremom .
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 15:38

Kucelj, 1200 kn za vn900 uključujući nosać prtljage (kopija original naslona samo što je nosać prtljage i naslon od okrugle cijevi). Mislim da je to cijena i za dragicu. Kvaliteta izrade i obrade je za svaku pohvalu samo mala primjedba na spužvicu naslona (premekana) a i motor se mora dovesti kod njega.
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 15:56

Jučer sam dobio informaciju i za ovu firmu u Velikoj Gorici, ali cijene stvarno ne znam:
http://www.inox-top.hr
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:00

ma napraviš si ga sam,malo mašte i napraviš si ga po svom guštu.
Cijene dodatnih djelova za naše motore cu dosta precjenjene.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:03

nije to baš tako napraviš ga sam. evo na primjer ja di bi ja to mogao
napraviti kad stanujem u zgradi i nemam ni garažu ni alat, a samim tim ni iskustva u varenju rezanju brušenjuni poliranju. uzalud ti volja kad se sve svodi na želju
[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:07

custom rider je napisao/la:
ma napraviš si ga sam,malo mašte i napraviš si ga po svom guštu.
Cijene dodatnih djelova za naše motore cu dosta precjenjene.

jooojj pobro... ja sam vičan tehničkim poslovima kad treba ubušit rupu u zidu i zašarafat nešto u tipl... zavarivao jesam i savijao nešto, ali bez alata nema zanata kao što reče prethodnik... ja sam ti od onih koji će platit da ne moraju sami nešto odradit... iskreno, volio bih sam početi raditi takve stvari, ali zbog posla nemam vremena uvalit se nekom u radionicu i učiti, pa na kraju krajeva i napraviti nešto solo.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 19:56

istina da je ponekad svoje želje teško sprovest u djelo.
evo mog primjera: kad sa kupio motor zaželio sam si stavit bisage a za bisage trebaju nosači,pa se lagano zaputim u moto shopove da vidim kako se kreču cijene,a ono za dva nosača cijena je u nebesima(nemam srca govorit o cijenama).
Dođem doma i gledam bisage pa gledam motor i razmišljam kasko da si pomognem.Malo razmišljam pa su ideje počele.Otišao sam u trgovinu sa inox opremom i uzeo dvije štange od prokroma, osmicu,dužine 1,5 m.Uzeo običnu žicu i savio si u obliku koji mi paše,susjeda sam pitao da mi posudi onu ručnu savijačicu kojom se služe zidari kad si uvijaju željezo.Posavijao sam si u željeni oblik i stavio na motor,viškove sam odrezao i na vrhu sam si narezao navoje i gore sam si zavidao adaptere koji se služe za barke(adapter je bio kao stvoren za to što je meni trebalo naime radi se o cijevi koja ima u sebi navoj a na vrhu ja rupa kroz koju prolazi vida m8,uzro sam si i duže vide),kad sam si to složio zavidao sam na motor pa namontirao bisage i eko bisage su na motoru.Nekolicina me pitala di sam ih kupio pa kad sam im objasnio postupak ostali su iznenađeni kako se može sa malo volje ušparat i napravit željeni komad.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 21:38

custom rider je napisao/la:
istina da je ponekad svoje želje teško sprovest u djelo.
evo mog primjera: kad sa kupio motor zaželio sam si stavit bisage a za bisage trebaju nosači,pa se lagano zaputim u moto shopove da vidim kako se kreču cijene,a ono za dva nosača cijena je u nebesima(nemam srca govorit o cijenama).
Dođem doma i gledam bisage pa gledam motor i razmišljam kasko da si pomognem.Malo razmišljam pa su ideje počele.Otišao sam u trgovinu sa inox opremom i uzeo dvije štange od prokroma, osmicu,dužine 1,5 m.Uzeo običnu žicu i savio si u obliku koji mi paše,susjeda sam pitao da mi posudi onu ručnu savijačicu kojom se služe zidari kad si uvijaju željezo.Posavijao sam si u željeni oblik i stavio na motor,viškove sam odrezao i na vrhu sam si narezao navoje i gore sam si zavidao adaptere koji se služe za barke(adapter je bio kao stvoren za to što je meni trebalo naime radi se o cijevi koja ima u sebi navoj a na vrhu ja rupa kroz koju prolazi vida m8,uzro sam si i duže vide),kad sam si to složio zavidao sam na motor pa namontirao bisage i eko bisage su na motoru.Nekolicina me pitala di sam ih kupio pa kad sam im objasnio postupak ostali su iznenađeni kako se može sa malo volje ušparat i napravit željeni komad.

Sve pohvale jer sam mišljenja da i kupovna dodatna oprema nije uvijek rješenje , a i što se tiće uštede valja se potruditi .
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 21:54

custom rider je napisao/la:
ma napraviš si ga sam,malo mašte i napraviš si ga po svom guštu.
Cijene dodatnih djelova za naše motore cu dosta precjenjene.

treba imat vremena, volje, garažu i alat...da bi od ručnog rada nastao lijep dodatak za bajk
meni recimo fali alat i nešto iskustva, al u očekivanju nove makine mali Zing trenuno postaje malim eksperimentom početničkog customiziranja
svakako treba pogledat originalne dijelove, pa zavisno koliko si ko može priuštit
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 23:27

...ručni rad...uvijek je ljepše kada je nešto vlastitih ruku djelo, to mi dođe kao potpis na motor; vlastiti rukopis koji po motoru ostavljaš...
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimečet 03 tra 2008, 00:03

lukylipik je napisao/la:
...ručni rad...uvijek je ljepše kada je nešto vlastitih ruku djelo, to mi dođe kao potpis na motor; vlastiti rukopis koji po motoru ostavljaš...

kak' da ne! Mozes vlastitim rukama mjesiti tjesto i sisu. Za izradu kojekakvih djidjimidji po chopperu treba imati alat. Oni koji imaju (a mozda imas i ti) to i rade, a ostali su prisiljeni na kupovinu. Ja osobno nikada ne bih na motor stavio nesto sto je ocita nakarada i vidljivo je da je uradjeno u supi, vlastitim rukama......
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimečet 03 tra 2008, 07:00

tako je klesoo, a kupiti se nemora isključivo u trgovini. kupovinom se smatra i kad ti napravi netko kao kamba ili kucelj, a cijene su puno manje a izgleda originalno i lipo
[Vrh] Go down
Streinger
man
man
Streinger


Broj postova : 95
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb -VN 800 Classic
Vozim : VN 800 Classic
Na forumu od : 03.11.2007

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimečet 03 tra 2008, 20:21

dragger je napisao/la:
Kucelj, 1200 kn za vn900 uključujući nosać prtljage (kopija original naslona samo što je nosać prtljage i naslon od okrugle cijevi). Mislim da je to cijena i za dragicu. Kvaliteta izrade i obrade je za svaku pohvalu samo mala primjedba na spužvicu naslona (premekana) a i motor se mora dovesti kod njega.

Meni je napravio sissybar+nosač prtljage za 700kn...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitimečet 03 tra 2008, 21:12

Streinger je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Kucelj, 1200 kn za vn900 uključujući nosać prtljage (kopija original naslona samo što je nosać prtljage i naslon od okrugle cijevi). Mislim da je to cijena i za dragicu. Kvaliteta izrade i obrade je za svaku pohvalu samo mala primjedba na spužvicu naslona (premekana) a i motor se mora dovesti kod njega.

Meni je napravio sissybar+nosač prtljage za 700kn...

Cijena je više nego OK, ali vlasnik navedenog sissija je prezadovoljan i cijenom i izgledom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sissy bar dragstar xvs 650 Empty
PostajNaslov: Re: sissy bar dragstar xvs 650   sissy bar dragstar xvs 650 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sissy bar dragstar xvs 650
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» dragstar 650 i dragstar 1100
» Sissy bar
» sissy bar
» sissy bar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: