Početna stranicaPretraľnikHonda ST 1300 Pan European - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Honda ST 1300 Pan European

Go down 
+15
coHr
bostjan
mungos
Bučni
Gosp.Hrvoje
k@n
Emil
profa
calc69
Mr.DJ
magna
Kum
mavo
lukylipik
Jozee
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 11:09

calc69 je napisao/la:
...s time bi ja, konačno, uspio do mora za manje od sat vremena... I love you
Kad Honda napravi takvu istu do 750 ccm ali crnu, mijenjam Shadowa... roker
Ček', ček', je li ima to kardan... scratch

...znam da calca nema bas previse u zadnje vrijeme, ali ipak mozda vidi Very Happy ...ne znam u cemu je problem, jer Honda vec dugo ima upravo to sto spominje - Honda NT700V Deauville ... nije Paneuropean, ali je prekrasan tourning motor od 700ccm dobar3

...evo i link.. http://www.honda.hr/motocikli/model.asp?Idmotor=5A4181B9-E1D3-45E8-B9FE-7F521420FD94

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 11:12

merla je napisao/la:
Sve sto si opisao je vjerojatno istina. Ali ne zato sto je Pan europian los motor, nego zato sto je to veliki putni motor, krstarica. Tezina, zavoji, trosenje gume - sve posljedica toga sto je velik i tezak, a to je odlika putnih motora, sto na vecim putovanjima ne mora biti nedostatak, nego ponekad i prednost...
Mislim da je problem ono sto si i sam zakljucio, jednostavno nije tvoj tip motora, nije ti "legao"
dobar

iagree ...ali uvijek je dobro znati i za mane nekog motora, pa onda sve odvagnuti i odluciti se za eventualnu kupnju... a vjerujem i da ces se sloziti sa mnom da su prave i iskrene recenzije od nekoga s iskustvom prava rijetkost...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
ghibli
man
man
ghibli


Broj postova : 68
Godina imam : 57
Prebivalište : Labin
Vozim : Yamaha BT1100 Bulldog
Na forumu od : 14.12.2011

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 11:28

evo predstavio sam se. nadam se da dobro. slike neznam dodavati.

sjetio sam se još jednog problema kod Paneuropeana a to je "rikverc"
takva grdosija od motora a bez rikverca!

Na parkiralištu savjetujem budučim vlasnicima ovog motora da obavezno parkiraju
tako da nije potrebno svojom snagom u rikverc izlaziti jer je to puno puta nemoguče
bez pomoči drugih. Ja sam imao ženu umjesto rikverca Very Happy a naravno i ujesto vešmašine,
kuhinje... ali to je druga tema Twisted Evil
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 12:10

Safet(y) je napisao/la:
merla je napisao/la:
Sve sto si opisao je vjerojatno istina. Ali ne zato sto je Pan europian los motor, nego zato sto je to veliki putni motor, krstarica. Tezina, zavoji, trosenje gume - sve posljedica toga sto je velik i tezak, a to je odlika putnih motora, sto na vecim putovanjima ne mora biti nedostatak, nego ponekad i prednost...
Mislim da je problem ono sto si i sam zakljucio, jednostavno nije tvoj tip motora, nije ti "legao"
dobar

iagree ...ali uvijek je dobro znati i za mane nekog motora, pa onda sve odvagnuti i odluciti se za eventualnu kupnju... a vjerujem i da ces se sloziti sa mnom da su prave i iskrene recenzije od nekoga s iskustvom prava rijetkost...

dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 15:01

Safet(y) je napisao/la:
calc69 je napisao/la:
...s time bi ja, konačno, uspio do mora za manje od sat vremena... I love you
Kad Honda napravi takvu istu do 750 ccm ali crnu, mijenjam Shadowa... roker
Ček', ček', je li ima to kardan... scratch

...znam da calca nema bas previse u zadnje vrijeme, ali ipak mozda vidi Very Happy ...ne znam u cemu je problem, jer Honda vec dugo ima upravo to sto spominje - Honda NT700V Deauville ... nije Paneuropean, ali je prekrasan tourning motor od 700ccm dobar3

...evo i link.. http://www.honda.hr/motocikli/model.asp?Idmotor=5A4181B9-E1D3-45E8-B9FE-7F521420FD94


gademit safete šta mi napravi. deauvila ima marko iz zadra (pomišpotić) ali stariji model. ovaj noviji model mi jednostavno izaziva sline. davno ga me nije teko neki model zapalio. 30.06.2013 stajem u red na granici za pokupiti svoj komad iz švabije. tamo se npr model 2006 sa 5800 km Exclamation Exclamation prodaje za 5800 eura Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitimečet 15 pro 2011, 16:34

magna je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
calc69 je napisao/la:
...s time bi ja, konačno, uspio do mora za manje od sat vremena... I love you
Kad Honda napravi takvu istu do 750 ccm ali crnu, mijenjam Shadowa... roker
Ček', ček', je li ima to kardan... scratch

...znam da calca nema bas previse u zadnje vrijeme, ali ipak mozda vidi Very Happy ...ne znam u cemu je problem, jer Honda vec dugo ima upravo to sto spominje - Honda NT700V Deauville ... nije Paneuropean, ali je prekrasan tourning motor od 700ccm dobar3

...evo i link.. http://www.honda.hr/motocikli/model.asp?Idmotor=5A4181B9-E1D3-45E8-B9FE-7F521420FD94


gademit safete šta mi napravi. deauvila ima marko iz zadra (pomišpotić) ali stariji model. ovaj noviji model mi jednostavno izaziva sline. davno ga me nije teko neki model zapalio. 30.06.2013 stajem u red na granici za pokupiti svoj komad iz švabije. tamo se npr model 2006 sa 5800 km Exclamation Exclamation prodaje za 5800 eura Exclamation Exclamation

ma me bi ti mogo bez svog *indijanca* Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Honda ST 1300 Pan European   Honda ST 1300 Pan European - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Honda ST 1300 Pan European
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» honda vtx 1300
» Honda VTX 1300
» bagger Honda VT 1300
» Moji bikeovi ( Yamaha XJR 1300, Honda VF 750 S)
» 14. European bike week - Faak am See

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: