Početna stranicaPretraľnikMoto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Moto susreti kod nas i u inozemstvu

Go down 
+16
LUKAČ li-st
mungos
Safet(y)
biker
TheSanja
Mr.DJ
magna
ica
sinisa
Munja
Rocker
medo
zerp
swileni
custom rider
klesoo
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 19:41

Safet(y) je napisao/la:
Mene je zena natjerala prosle godine na susretu na Balatonu letjeti helikopterom. U svakom slucaju zgodno iskustvo za nekoga tko nikada nije letio u zrakomlatu. (ja sam dosuse tri dana prije toga sa smjene dosao helicem)
Letim samo kad moram... Shocked
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 20:03

A ja idem da se zabavim. Tulumarim, cugam, pjevam i sve ostalo. Vožnja sa ekipom tamo i nazad. Same pripreme, sakupljanje, ceremonije oko vožnje i poretka. Na susretu upoznavanje novih i sretabnje starih prijatelja i poznanika. Za ovo sve navedeno zgutam i grah, loše čevape i spavanje na klupi 2 - 3 sata (više mi netreba). Samo pivo MORA biti hladno i u bisagama treba bit domaće šljive za ujutro. Svi su mi susreti OK jedino me ubijaju pucači i nemilosrdni derači guma i mašina. E da - ne volim kad mi naplačuju upad.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 01:03

nesto mi je zamrla tema!? Od sto glasa, glasa cuti nije.....

Mene i dalje zanimaju ideje, prijedlozi, sugestije.....
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 07:11

šta je oćeš li organizirati susret u inozemstvu...
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 09:38

pa ako mene dozivljavas kao stranca, onda susret u RH svakako spada u "inozemstvo"

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 10:46

pa ja kad pređem velebit osjećam se kao u drugoj državi. klima je surova a ljudi pričaju čudnim jezikom od kojega razumijem 60%, jedino je valuta ista, ali u eurima se plaća od sicilije do nordkapa tako da ni to nije mjerilo. kod nas se pije karlovačko a prekovelebita ožujsko, kod nas je maraska pelin a gore je badel... i tako da ne nabrajam.
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 12:19

magna je napisao/la:
pa ja kad pređem velebit osjećam se kao u drugoj državi. klima je surova a ljudi pričaju čudnim jezikom od kojega razumijem 60%, jedino je valuta ista, ali u eurima se plaća od sicilije do nordkapa tako da ni to nije mjerilo. kod nas se pije karlovačko a prekovelebita ožujsko, kod nas je maraska pelin a gore je badel... i tako da ne nabrajam.

Ti lipo stani na sredini kod mene na Vratniku u Lici,pije se Velebitsko,i medovača,svi te razume,vidi se more ,a klima je ujutro kontinentalna ,popodne mediteranska,di ćeš bolje lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 12:20

klesoo je napisao/la:
nesto mi je zamrla tema!? Od sto glasa, glasa cuti nije.....

Mene i dalje zanimaju ideje, prijedlozi, sugestije.....
Wink

Izgleda da ekipa čeka di ćeš ti ić pa da oni ne idu,boje te se nemoj me glup
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 12:41

medo je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
nesto mi je zamrla tema!? Od sto glasa, glasa cuti nije.....

Mene i dalje zanimaju ideje, prijedlozi, sugestije.....
Wink

Izgleda da ekipa čeka di ćeš ti ić pa da oni ne idu,boje te se nemoj me glup

u jbte, onda SAD POLAZIM ZA SARAJEVO!

(mislis da sam im "minirao" susret???)

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
LUKAČ li-st
man
man
LUKAČ li-st


Broj postova : 493
Godina imam : 36
Prebivalište : Sarajevo-Livno-ST
Vozim : vozit cu
Na forumu od : 26.08.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 13:16

-a vecina ja vec navela WC, hrana a ovo u vezi vodnjenja pive neznam jeli se moze, (mada sam cuo da se moze inekcijom ubrizgavat u bacvu) to sam cuo nemojte sad drvlje i kamenjem po meni tako sam cuo

-po meni je moto susret nesto slicno kao kad ti gost dodje u kucu, znaci pozdravljanje na ulazu, neki klubovi cak znaju obic po susretu i pitat ono bez obaveze JELI SVE OK, sto je meni osobno jako drago jer vidis da je ljudima drago sta si dosao

-muzika pa nije mi bitni jeli to neki poznati bend, jer ima i demo bendova koji znaju napravit dobru atmosferu

-striptiz to je tradicija

- mrzim preseravanja u kampu prolazenjem motrom isprid bine ili dolaznje motorm na sanka po pivu, a o pucanju iz auspuha necu ni pricat (mada ima partya di se tu uredno rijesi,ali jako jako rijetko)

- ovo na livadam u slucaju kise blata prasine ne smeta mi toliko

-a dan posli partya je lipo kad domacin ponudi kavom i vodom, a sta se tice hrane ma ok i ne ocekivam nesto posebno samo da mi zavara zeludac mada ima opet party-a na kojima je spiza na vrhuncu

- winter party da je nekako rijesit dobru ventilaciju ali jebiga tesko je imat i dobro ventiliran prostor a i da je topal pa se drzi onoga sta mi je dida reka "NIKO NIJE UMRA OD SMRADA A OD LADNOCE BOGA MI JE"

eto toliko od mene ako se jos cega sitim napisem dobar
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimesub 06 vel 2010, 12:31

magna je napisao/la:
pa ja kad pređem velebit osjećam se kao u drugoj državi. klima je surova a ljudi pričaju čudnim jezikom od kojega razumijem 60%, jedino je valuta ista, ali u eurima se plaća od sicilije do nordkapa tako da ni to nije mjerilo. kod nas se pije karlovačko a prekovelebita ožujsko, kod nas je maraska pelin a gore je badel... i tako da ne nabrajam.

Tak se i ja osječam isto kad pređem Velebit a i ja pijem Karlovačko
[Vrh] Go down
Soundbringer
cro chopper forum
cro chopper forum
Soundbringer


Broj postova : 3
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : brzinom zvuka
Na forumu od : 08.03.2010

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 21:48

Što se tiče benda mogu vam ponuditi bend koji može svirati nešto drugačije od kopijinih kopija izlizanih rock standarda kao što je neko slično rekao, a da opet bude u štihu kakav treba biti na motorijadama.

Pozdrav!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 21:57

Soundbringer je napisao/la:
Što se tiče benda mogu vam ponuditi bend koji može svirati nešto drugačije od kopijinih kopija izlizanih rock standarda kao što je neko slično rekao, a da opet bude u štihu kakav treba biti na motorijadama.

Pozdrav!
lipo o tebe ali daj prije svega knjiga članova
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 22:03

Ja se na većini susreta oko 3 ujutro osjećam kao da sam u inozemstvu. Više puta ni sam sebe u to vrijeme ne razumijem. Tad počinje triježnjenje. Prelazi se na šećer (coca cola), i ubio bih za kavu. Kad se razdani krećem i stanica je obično Kustošija, caffe Mađarica (preko puta bivše NAME u Kustošiji, jer radi od 04.30 ujutro. Svuda pođi, kući (Mađarici) dođi!!! Kad stignem kući trijezan sam i spreman ko puška!! dobar
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
StarBobo
man
man
StarBobo


Broj postova : 385
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Midnighstar XV 1900
Na forumu od : 17.02.2010

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 17:25

Nisam našao komentar, možda sam previdio... A možda će me neki i popljuvati...

Na susretima često srećem bikere koji ne ostaju do kraja.. Dođu, sudjeluju ali se moraju vratiti kući, da li zbog posla ili privatnih razloga... NE ŽELE piti, jer ih čeka vožnja, možda i nekoliko stotina kilometara...

Zbog čega nema bezalkoholne pive u ponudi??? Shocked Shocked Shocked

Znam da nije potpuno u bikerskom duhu, ali zasigurno bi mnogima omogućilo da sudjeluju (jer ne vidi se razlika u boji pića) i guštaju, a ipak ne sjedaju na motor s alkoholom u glavi... ( ili guzici, kak hoćete)...

eto, rekoh...


Zadnja promjena: Star Bobo; čet 11 oľu 2010, 19:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.startouringcroatia.net
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 18:09

bila je vec slicna tema, možda se zato ljudi ne javljaju...

sve sam pomno pročitao, i evo...

biti biker ( motorista, resičar, rešpektovac ili šatoraš, tak svejedno ) meni znači imati i dio života koji je nazamjenjiv, i koji me općenito obogačuje kao osobu...

i bilo bi lijepo kada bi susreti bili organizirani kao što su recimo neki muzički festivali...
dodjes u uredno postavljen kamp, koji ima uredne wc-e...
postavis sator, i odeš u razgldavanje sadržaja...
od klope ima svega i to po vrlo normalnim cijenama...
naravno da ima graha, ali i svih vrsta mesina, standova s kolačima, pizzom, klopom van standarda ( salate, špageti, lokalni specijaliteti i lokalna cuga, voće... naravno, Yzzy-eve palačinke )
znači, možeš dobiti skoro sve kao i u manjem restoranu...
kad sam bio na jednom alternativnom festivalu bilo je i južnoameričke klope...

i onda se ideš zabavljati...
ideja sa balonom i avionom je super...
taj dio bih i ja mogao organizirati recimo na susretu na Hvaru...
mogućnosti su razne...
igre, šator sa masažom, tarot proricanje budućnosti, već spomenuta mađioničarska predstava, karaoke, izrada razglednica sa tvojom fotkom, predavanja sa putopisima...

naravno da se može ograničiti na...
dodješ, parkiraš, popiješ medicu dobrodošlice...
odeš po pivo, grah je solidan, čevapi niš' posebno...
muzika je definitivno preglasna, i band se iživljava...
nemas nigdje ni sjest i pričat s frendovima koje nisi vidio mjesecima - i tako se od muzike ne čujete...
nakon tri sata bi najradje otišao, al je noć...

naravno da ima super susreta, samo sam htio pokazati moguće razlike u pristupu...

takodjer bi se lokacije susreta mogle birati tako da ima i prirodnih sadržaja...
recimo, susret u Ozlju...
ili u Otočcu ob Krki...
imaš čamce, pa se ljudi voze...
i napravi se utrka čamaca...
pa se možeš kupati, sunčati, igrati nogomt, badminton, rukomet, košarku, odbojku...
stolni tenis...

sve ovo pišem iz perspektive čovjeka kojem samo pijančevanje više ne predstavlja neki gušt...
i kojem su dva razloga za odlazak na susret ( ili nekamo )...
vožnja...
i druženje i zabava...
ako ovo drugo ne zadovolji očekivanja ( i usput se i dobro nasmijem ) - mogu se vozit negdje drugdje...

na kraju - definitivno zabraniti divljanje...
na ulazu jasno postaviti znak ' ne divljaj ' Twisted Evil
i počinitelje jednostavno zamoliti da odu...
ništa što par redara ne bi moglo srediti, za to i jesu tamo...

paralela...
znao sam imati ' neželjene goste '...
pijance, lopove, hulihane... frajere koji bi pokušali impresionirati novo-ulovljene komade pogledom sa moje terase...
lijepa riječ je uvijek sve sredila...
doduše, bio je i ekstrem kada sam se morao dvorištem prošetati s bajonetom Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 20:28

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto susreti kod nas i u inozemstvu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. moto susreti MK BULLS
» 8. Moto susreti MK Osijek
» "ostali" moto susreti
» MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
» Moto susreti MK Kamikaze, Donji Miholjac, 27.04.2013

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: