Početna stranicaPretraľnikMoto susreti kod nas i u inozemstvu 610RegistracijaLogin

 

 Moto susreti kod nas i u inozemstvu

Go down 
+16
LUKAČ li-st
mungos
Safet(y)
biker
TheSanja
Mr.DJ
magna
ica
sinisa
Munja
Rocker
medo
zerp
swileni
custom rider
klesoo
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 18:18

Bezbrojni motosusreti, razna okupljanja bikera, fešte motoklubova i sl. nagnali su me da napravimo malu analizu:

Što vas to privlači na susrete, što vam se na susretima sviđa, što vam se ne sviđa, sto bi željeli vidjeti ili doživjeti, što vam se svidjelo negdje vani, a nije praksa kod nas itd. itd...???
Možda kakva nova ideja? Poželjno je i kratko objašnjenje.

Idemo, raspalite!!!
Wink

ovo je otvoreno u cilju poboljšanja organizacije i kvalitete susreta, pa molim da se nikoga ne imenuje i ne pljuje po klubovima!!!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 18:32

...previše klubova i na svakom sljedečam susretu če bit sve manje ljudi jer če im se održavat u blizini,a znamo da je krizna godina pa če ljudi manje putovat,a ionako su to postale skoro pa kao seoske fešte...

U našoj državi kvalitetan biker mogu napravit samo par klubova jer imaju mjesto,ljudstvo,relativno dobru organizaciju,a fali još puno toga al sa vremenom čemo možda bar malo dostči inozemne susrete.

..što znači dobar biker,susret ,motorijada...

...to bi trebalo znači da kad gost dođe na dotičan susret da mu se pruža ugodan smještaj(šator,apartman...),dobra zabava kroz cijeli dan ,dobar program te normalno i širi izbor jela i piča...

...u našim slučajevima izgleda ovako...

dođeš na neki susret nit ti ko da ruku dobrodošlice(večinom sada daju),dođeš u neku bošku koja ima jedva mjesta normalnog za kapiranje,nema tuševa,wc neki aj bok,vrlo često se zna desit da nema ni tekuče vode, i normalno nezaobilazno uvijek se dešava u nekim šumama di je cesta daleko i ili ima obilato puno prašine ili blata,nema nekih događanja nit što bi gosta privuklo da dođe ranije i da ostane i da potroši koju kunicu na susretu...


Zadnja promjena: custom rider; čet 14 sij 2010, 19:32; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 18:41

odlicno! Uvrstavam u tablice Very Happy
Ima li nesto sto si vidio vani ili bilo gdje, a da ti se svidjelo? Ima li nesto sto nisi vidio nigdje, ali imas ideju...???
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 18:57

klesoo je napisao/la:
odlicno! Uvrstavam u tablice Very Happy
Ima li nesto sto si vidio vani ili bilo gdje, a da ti se svidjelo? Ima li nesto sto nisi vidio nigdje, ali imas ideju...???

malo vise ;
Moto susreti kod nas i u inozemstvu Db_BaltBikeFest_02551

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
zerp
man
man
zerp


Broj postova : 237
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : taxi...i motor
Na forumu od : 22.09.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:00

kao nedostatak - na večini susreta kod nas sviraju (skoro) isti VokalnoInstrumentalniSastavi
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:04

swileni je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
odlicno! Uvrstavam u tablice Very Happy
Ima li nesto sto si vidio vani ili bilo gdje, a da ti se svidjelo? Ima li nesto sto nisi vidio nigdje, ali imas ideju...???

malo vise ;

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

roker

btw. TO se zove "hostese" (ili kak' ti je draze....)
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:05

na susrete idem najviše zbog putovanja ,te zbog susreta s poznatom ekipom,a samio susreti ?Organizirao sam i pomagao u organizaciji nekoliko susreta,tako da ekipa koja je bila zna o čemu pričam,nije važna ni lova ni vrhunski band,ali uz malo mašte i nekog tko zna organizirari da se puno napraviti i na velikjim i na malim susretima,ono što bi bilo dobro napraviti obogatiti program ,a ne uvijek ista špranca grah, band ,striptiz,zahvalnica.
tradicije se treba držati ali se da i puno toga napraviti,pa ako ko treba pomoć tu sam dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:10

medo je napisao/la:
na susrete idem najviše zbog putovanja ,te zbog susreta s poznatom ekipom,a samio susreti ?Organizirao sam i pomagao u organizaciji nekoliko susreta,tako da ekipa koja je bila zna o čemu pričam,nije važna ni lova ni vrhunski band,ali uz malo mašte i nekog tko zna organizirari da se puno napraviti i na velikjim i na malim susretima,ono što bi bilo dobro napraviti obogatiti program ,a ne uvijek ista špranca grah, band ,striptiz,zahvalnica.
tradicije se treba držati ali se da i puno toga napraviti,pa ako ko treba pomoć tu sam dobar

hvala, za sada radim neku, ajmo to nazvat rasclambu (analiza) dobrih i losih stvari na susretima, a najvise me zanimaju konstruktivne kritike (WC, rijedak grah, lose pivo....), pohvale (odlican band, cuga na ulazu, animir dame....), i odlicne ideje ... (???)

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:12

mrzim kad pivo rijede sa vodom wc Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 19:41

...hmmm neznam što bi posebno istaknuo da je bilo nešto dobro odnosno loše al činjenica je da su bikeri postali dosadni i bez nekih večih odskakanja od neke rutine,dođeš,piješ toplo pivo iz plasične čaše(često pomješano sa vodom),jest ima grah,čevapi i luka kolko god oćeš,klubovi bi se trebali jako puno afirmirat da pozovu goste sa zanimljivim sadržajem,jer na kraju krajeva to je postao biznis i klubovi imaju ljepu zaradu na kraju...

...nemojte sad počet govorit da ljudi rade samo iz ljubavi i da im nije do zarade jer da je tako onda bi davali sve za niš,da počaste...
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 20:51

custom rider je napisao/la:
...hmmm neznam što bi posebno istaknuo da je bilo nešto dobro odnosno loše al činjenica je da su bikeri postali dosadni i bez nekih večih odskakanja od neke rutine,dođeš,piješ toplo pivo iz plasične čaše(često pomješano sa vodom),jest ima grah,čevapi i luka kolko god oćeš,klubovi bi se trebali jako puno afirmirat da pozovu goste sa zanimljivim sadržajem,jer na kraju krajeva to je postao biznis i klubovi imaju ljepu zaradu na kraju...

...nemojte sad počet govorit da ljudi rade samo iz ljubavi i da im nije do zarade jer da je tako onda bi davali sve za niš,da počaste...
Neznam dali si kad sudjelovao organizaciji moto susreta, po tvom pisanju bi rekao da nisi....Smijesno je i pomisliti da se susret pravi isklucivo zbog zarade, u mom klubu sigurno ne....
Neznam koji klub se moze pohvaliti nekom zaradom, Sponzora je malo i ako nesto daju to je vecinom simbolicnoa svota ili neka litra ulja, bubreznjak i slicno.( Govorim za vukovar) Znam da ima i drugcijih (Brod, Umag gdje donira grad, zupanija ili turisticka zajednica)Prosjecan bend trazi od 5000 kn pa navise,(poznatiji od 25 000 kn + hotel, hrana, Whiskey itd...) struja,pozornica, satori, wc-i, zamp, zastitari, plesacice.... Stunteri ako ista vrijede traze 300 eura , na vise, vrhunski 700-900 eura... Imali smo u Vukovaru i zvucna imena kao Divlje Jagode, Opca Opasnost, Zabranjeno Pusenje, svjetskog prvaka u stuntu madjara ... zaboravih mu ime... Uglavnom ako je dobra grupa dodje hrpa civila obicno mladezi , donesu dvolitre piva i litre zeste izvesele se i odu...zadnje tri godine unatoc dobroj posjeti nakon partya smo bili na pozitivnoj nuli ...
Usput , uocio sam da bendove slusa mala grupa posjetilaca pa se ne isplati investirati u tom smjeru.
Meni osobno smeta ulazenje motorima medju satore i cak u satore, ne volim ako se susret odrzava na nekoj njivi bez hladovine, a ako padne kisa bude blato do koljena,(ako nema kise onda prasina) Defile je posebna prica, u zadnje vrijeme i ne idem u defile jer ima toliko kretena koji ugrozavaju sve ucesnike pa da nebih sebe bespotrebno izlagao i zivcirao ostanem u kampu ili odem negdje na kavu.Na mnogim susretima nema meni jako vazne kave kavica1
Razz Hrana se sprema i dijeli u strahovito nehigijenskim uvjetima, promatrao sam npr. majstora na rostilju gol do pojasa ubija komarca na prsima (znoj lije) i zatim istim rukama - neopranim slaze cevape u lepinju.... ups
Eto ja sam napisao nekoliko sitnica ...
Na zapadu .. jebiga zapad ko zapad, svi pristojno voze , nema nadrkavanja ciji auspuh je glasniji, gumu pale samo onoi koji su placeni za to (stunteri) hrana se sprema i servira dostojno napacenog bajkerskog zeludca...Jos nisam dozivio da se vozi defile , napravi pauza a onda udri po pivu... a sudjelovao sam u defileima koji su trajali i do 100 km...

Posto ne zivim u hrvatskoj svake godine si odredim na koje susrete cu ici, ako mi se desi da mi se na susretu nesto ne svidja , sjednem na motor i odem...

PS: Posto se na susretima obicno prodaje toceno pivo iz buradi , a toci se pred nama...molio bi nekoga da mi pojasni kako ga je moguce mijesati sa vodom???
Ako je ipak moguce i neko to radi ja b to napisao ovdje...
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 22:10

ajd da se i ja u nečem slažem s mojim kolegom Rokerom roker
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 22:31

1.točena piva iz bačve se ne može miješati s vodom!!!
2.uvijek ima novaca i sponzora samo tim dijelom se treba baviti član kluba koji se u to razumije.
3.tako isto oko hrane,pića,benda glazbe itd.
4.susreta ima kao u priči isto kao klubova i "klubova" što se meni osobno sviđa imaš svaki vikend nekoliko pa ko voli nek izvoli.
5.nije sve u lovi ni u bandu,radije ću slušat band tipa Genitalije i sl. nego neke razvikane kopije kopijinih kopija glazbe koje je bila loša i 70-tih,kojima je repa manje više ista:motori,born to be wild,sklonište i sl..tako da nakon pet susreta ne znam koji je bio koji No


Zadnja promjena: medo; čet 14 sij 2010, 22:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 22:35

Na susrete dolazim da bih se sastao sa prijateljima i upoznao nove.
Dosta susreta mi se nije svidjelo, ali ne treba se žaliti, organizatori su dali sve od sebe.
Nisu mi se svidjeli zbog ponekih neiživljenih tipova koji liječe svoje životne frustracije....!
Ali šta je tu je i dalje ću ići radi druženja, a kad mi se ne sviđa upalim pilu i kud me cesta odnese.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimečet 14 sij 2010, 22:54

...mene smetaju neživljeni likovi, svaki party je sobar ako se skupi dobra ekipa..
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepet 15 sij 2010, 08:38

na susrete idem isključivo radi vožnje. svaki put nalijem glavinu i sutradan me boli glava. u to jadno jutro obično se nema čovik nigdi ni pošteno umiti a da o tušu ne pričam. občno su to neke pustopoljine s bačvom vode i plastičnim wc-om. ako imaš sreće dobiješ krafnu i šalicu kave. prostori za šatore su na suncu i nemožeš spavati dulje od 8 sati. i onda takav nikakav inemaš što nego sjesti na motor i piči doma, a tada i nemožeš baš uživati u vožnji radi koje si išao.
hrana je specifična. rijetki su susreti di se to profi obavi, da je ima dosta , bude ukusna i higijenski posluži. piva je posebna priča, radi boljih uvjeta nabave obično se služi neka loša piva nakon koje je jutro jako teško.
zaključak, više bi volio da postoje tri susreta u jedno lito nego ovako kao sad pa imaš svaki vikend po 5 susreta. pošto je količina velika kvaliteta se srozava na niske grane, a kao što je neko rekao, zbog stanja u državi rijetko će se posezati za daljim putovanjima zbog susreta pa će se uvik gledati iste likove i ići na susrete u radijusu od 50 km
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepet 15 sij 2010, 09:53

....što se tiče organizacije sudjelovao sam u pomoči organizacije nekih klubova,i izorganizirao sam neke druge stvari tako da znam što znači organizacija..

...ja se sječam kad su tek počeli sa susretima tu kod mene u Puli ,pa mi svi smo jedva čekali da dođe taj vikend,to je bilo neopisivo puno ljudi,stranci su dolazili ,restorani su radili ma uglavnom to je bilo jako puno ljudi,a sad se sve to malo razvodnilo,jer ima previše toga i ljudi se zasite...
[Vrh] Go down
Mr.DJ
man
man
Mr.DJ


Broj postova : 354
Godina imam : 47
Prebivalište : SL.BROD
Vozim : ŠTO STIGNEM- 2,4,6,8 TOČKOVA
Na forumu od : 24.11.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepon 18 sij 2010, 20:10

swileni je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
odlicno! Uvrstavam u tablice Very Happy
Ima li nesto sto si vidio vani ili bilo gdje, a da ti se svidjelo? Ima li nesto sto nisi vidio nigdje, ali imas ideju...???

malo vise ;
Moto susreti kod nas i u inozemstvu Db_BaltBikeFest_02551

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ovo i ja potpisujem.Dr.Jurić ginekolog-amaterMoto susreti kod nas i u inozemstvu 124897
[Vrh] Go down
TheSanja
girl
girl
TheSanja


Broj postova : 420
Godina imam : 36
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : ...uskoro...
Na forumu od : 10.12.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepon 18 sij 2010, 20:29

Rockeru meni je vas 1.susret bio odličan...i btw potpisujem za kavica1 na susretima
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepon 18 sij 2010, 21:28

Munja je napisao/la:
ajd da se i ja u nečem slažem s mojim kolegom Rokerom roker
a oko cega se nismo slagali Shocked
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimepon 18 sij 2010, 21:29

TheSanja je napisao/la:
Rockeru meni je vas 1.susret bio odličan...i btw potpisujem za kavica1 na susretima
Samo prvi? a sta je sa ostalima???? Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
TheSanja
girl
girl
TheSanja


Broj postova : 420
Godina imam : 36
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : ...uskoro...
Na forumu od : 10.12.2009

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 12:20

Rocker je napisao/la:
TheSanja je napisao/la:
Rockeru meni je vas 1.susret bio odličan...i btw potpisujem za kavica1 na susretima
Samo prvi? a sta je sa ostalima???? Shocked Shocked Shocked

...Oduševljena sam 1. jer je za prvi put bio i vise nego odličan dancingbanana , tko bi rekao da je prvi...A sto se tiće ostalih...druga 2 sam bila u Bih, a za vrijeme zadnjeg sam radila na Dugom Otoku...ispričavam se, ali sam svejedno cula da je bilo super, bez obzira što vas je jednom prilikom i kiša omela...
...Bit će još susreta stižem ja ne brinite, mada mi se srce para svaki put kad dodjem kao pješak, ne znam koliko će još izdržati Crying or Very sad
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 13:04

Na susrete idem radi voznje...sto dalje to bolje!
Na susrete idem radi druzenja sa svojim prijateljima i radi upoznavanja zanimljivih ljudi!
Na susrte idem radi razmjene iskustava vezanim za sve moguce Twisted Evil
Od neuobicajenih stvari na susretima mi se dopala voznja avionom (neznam koji je bio, vozio se Skorpion) na susretu MC Potfat u Skopju! Kao i nastup madzionicara (ne onog za djecu) koji su izveli odlicnu predstavu !

Moram napomenuti da klub ciji sam ja clan NE RADI party radi profita!
To odgovorno tvrdim!
Sretni smo ako se pokrijemo i ako su svi koji su dosli zadovoljni!
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 14:20

biker je napisao/la:
Na susrete idem radi voznje...sto dalje to bolje!
Na susrete idem radi druzenja sa svojim prijateljima i radi upoznavanja zanimljivih ljudi!
Na susrte idem radi razmjene iskustava vezanim za sve moguce Twisted Evil
Od neuobicajenih stvari na susretima mi se dopala voznja avionom (neznam koji je bio, vozio se Skorpion) na susretu MC Potfat u Skopju! Kao i nastup madzionicara (ne onog za djecu) koji su izveli odlicnu predstavu !

Moram napomenuti da klub ciji sam ja clan NE RADI party radi profita!
To odgovorno tvrdim!
Sretni smo ako se pokrijemo i ako su svi koji su dosli zadovoljni!
Ko je bio proteklih godina na susretu MK Vukovar imao je priliku za pristupacnu cijenu letiti avionom, mnogi su to i iskoristili i bili odusevljeni...
Drugi dio potpisujem
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 19:31

Mene je zena natjerala prosle godine na susretu na Balatonu letjeti helikopterom. U svakom slucaju zgodno iskustvo za nekoga tko nikada nije letio u zrakomlatu. (ja sam dosuse tri dana prije toga sa smjene dosao helicem)

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Moto susreti kod nas i u inozemstvu Empty
PostajNaslov: Re: Moto susreti kod nas i u inozemstvu   Moto susreti kod nas i u inozemstvu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto susreti kod nas i u inozemstvu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 5. moto susreti MK BULLS
» 8. Moto susreti MK Osijek
» "ostali" moto susreti
» MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
» Moto susreti "Kamikaze" Donji Miholjac, 20-22 05 2011

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: