Početna stranicaPretraľnikBikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica

Go down 
+26
nyll
Dr.Ma$$a
necchi
shadow
medo
Eagle
mungos
One Night Stand
Burke
flanjka
DB
kuna
Suhi
Marina
lukylipik
klesoo
snut
profa
magna
merla
Vladek
calc69
ivan.dzic
drabotic
lord
cro.chopper
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimepet 12 vel 2010, 12:06

Meni jedino nije jasno zašto Nyll bježi od fotoaparata lol!
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimepet 12 vel 2010, 12:12

nyll je napisao/la:
Marko535 je napisao/la:
Hellcat je napisao/la:
He, prema Markovoj procjeni završili bi u Korenici na grahu, a ne u Gračacu na janjetini lol!

Da smo mi sinoć krenuli prema Gračacu ostali bi gladni a i bez vozačke! lol!

da je bilo 10c toplije, mislim da bi rasprava trajala 2.3 sekunde lol!

Bogami da, kako smo se razgalamili to bi riješili jednom pijanom jurnjavom do Gračaca i nazad biker2
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimepet 12 vel 2010, 12:17

Marina je napisao/la:
Meni jedino nije jasno zašto Nyll bježi od fotoaparata lol!

jebga, nije to lako, znaš.. svi misle da je to šala, al dosta mi je i paparaca i stalkerica i pisama obožavateljica i sve te strke.. nemogu više ni na pivu izač da me ne slikavaju

gle, pa i motor sam kupio samo zato da mogu nabit integralku sa zatamnjenim vizirom i mirno proč gradom
[Vrh] Go down
toks
man
man
toks


Broj postova : 10
Godina imam : 34
Prebivalište : čazma/zagreb
Vozim : usisavač
Na forumu od : 12.04.2010

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimeuto 13 tra 2010, 12:38

eto, i meni je ovo mjesto super. bikers piva mi nije loša (za dobru svinju nema lošeg napoja). super atmosfera, lajv svirka i sve. samo, jel to samo moje iskustvo ili gazda zna biti lagano nabrijan? scratch
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/osamdesetdeveta
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1572
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimeuto 13 tra 2010, 12:42

nyll je napisao/la:
Marina je napisao/la:
Meni jedino nije jasno zašto Nyll bježi od fotoaparata lol!

jebga, nije to lako, znaš.. svi misle da je to šala, al dosta mi je i paparaca i stalkerica i pisama obožavateljica i sve te strke.. nemogu više ni na pivu izač da me ne slikavaju

gle, pa i motor sam kupio samo zato da mogu nabit integralku sa zatamnjenim vizirom i mirno proč gradom

glup
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimeuto 13 tra 2010, 14:36

toks je napisao/la:
eto, i meni je ovo mjesto super. bikers piva mi nije loša (za dobru svinju nema lošeg napoja). super atmosfera, lajv svirka i sve. samo, jel to samo moje iskustvo ili gazda zna biti lagano nabrijan? scratch

Ja sam doživio upravo suprotno...ove zime sam tamo proveo dosta vremena i uvijek je pala i runda na račun kuće, i ostajali smo zadnji i još bi popili putnu...meni odlično mjesto i rado tamo dolazim...
[Vrh] Go down
toks
man
man
toks


Broj postova : 10
Godina imam : 34
Prebivalište : čazma/zagreb
Vozim : usisavač
Na forumu od : 12.04.2010

Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitimeuto 13 tra 2010, 14:38

A onda sam valjda fulao dan, jebiga svima nam se dogodi da smo nekad zbog nečega loše volje Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/osamdesetdeveta
Sponsored content





Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica   Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bikers Beer Factory-novo otvorena pivnica
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» 18.04.2010- BIKERS BEER FACTORY -buvljak
» Otvorena vrata HD ZG 11.04.2015.
» Otvorena vrata HD-a Zagreb 5.4.2014.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: