Početna stranicaPretraľnikfotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 610RegistracijaLogin

 

 fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )

Go down 
+11
Tomo-vz
Dr.Ma$$a
huš
custom rider
lukylipik
magna
Remba
simke
Kum
biker
cro.chopper
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesub 22 oľu 2008, 14:09

na žalost nisam obišao nešto svijeta sa motorom :| ,ali mi je super gledati fotografije naših bajkera i prijatelja koji su bili negdje i vidjeli nešto, stali, fotografirali i krenuli dalje .
znam ih par i sa foruma (scorpion,biker) koji su obišli lijepe destinacije,dotaknuli aziju.... a planiraju i dalje ove godine........................ ali o tome će oni nešto više napisati.

otvaram ovu temu da svi Vi koji ste negdje bili i vidjeli i to fotografirali, budete toliko ljubazni i te vaše fotografije podijelite sa nama ostalima da i mi vidimo i pasemo malo oći, možda se nekome nešto svidi i upravo tamo zapali ove ili druge godine.

uz malo brazloženje gdjei kad samo pičite sa fotografijama.

bok

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'


Zadnja promjena: cro.chopper; sub 22 oľu 2008, 14:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 21:03

odlična tema cro.chopper cheers Čim nađem malo vremena i skužim kak se stavljaju fotke na ovu stranicu, stavit ću par atraktivnih fotki sa zadnja tri veča putovanja, kao što si rekao neki od nas su imali sreču i malo se provozali van lijepe naše, naravno ne kao neki naši poznanici koje svi znamo...ali, svak prema svojim ogučnostima.
Krajem svibnja uzimam na put i kameru, tako da će biti i video zapisa, kao što znaš idemo iz Zg preko Pariza za London pa istočnom obalom Velike Britanije u Škotsku pa na vrh Škotske onda na zapad do Loh Nesa pa uz zapadnu obalu Škotske do Glazgowa pa do Stranraera pa trajektom u Belfast u Sj.irsku pa u Dublin u Rep.Irskoj, trajektom u Liverpool pa zapadnom obalom V.Britanije do Stonehenga pa dalje uz južnu obalu ponovo do Dovera i njemačkom u Zg.
Sveukupno nekih 12 dana i 5300km (malo km za broj dana ali uzmite u obzir vrijeme i vožnju na lijevoj strani !!!) Planiramo potrošiti uključujući sve i hranu i spavanje, gorivo cestarinr i trajekte oko 1200 eura po glavi.
Toliko za sada, sada idem proučavati skidanje fotki !!
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 07:46

biker je napisao/la:
odlična tema cro.chopper cheers Čim nađem malo vremena i skužim kak se stavljaju fotke na ovu stranicu, stavit ću par atraktivnih fotki sa zadnja tri veča putovanja,
Toliko za sada, sada idem proučavati skidanje fotki !!

Vec je objasnjeno na forumu, a kako "od viska glava ne boli" evo ja cu jos jednom ovdje napisati jednu od varijanti. Sve u svrhu da se clanovima olaksa "informaticka borba".

Odes na stranicu http://imageshack.us/ . Kliknes na "Browse..." i nadjes sliku koju zelis staviti na forum. Zatim malo ispod stavis kvacicu ispred "resize image?" te desno odaberes velicinu slike. Recimo da je 640*480 OK. Ako imate malo vise slika mozda nije lose da budu i malo manje. Zatim kliknete na "Host it". Pricekate malo i dobijete nov izgled stranice. Zatim kopirate sve ono sto pise lijevo od "Hotlink for forums 1 ili 2" u ovaj prozorcic gdje pisete text na forumu. Tada ce slike biti vidljive direktno tu na forumu.
Ukoliko su slike lijepe i vrijedne da se vide u punoj velicini i kvaliteti, tada napravite sve isto samo nemojte obiljeziti kvacicom "resize image". Ali tada na forum umjesto onoga ispred "Hotlink for forums" kopirajte ono sto se nalazi ispred "Direct link to image". Tada ce se citatelju klikom na taj link otvoriti stranica imageshack.us i prikazati vasa slika u originalnoj velicini i kvaliteti kao sto je na vasem racunalu.

Jos jedan savjet. Ako zelite vise slika u jednom postu nije lose da otvorite npr. Notepad ili Word i one linkove iz kucica koji se trebaju kopirati ovdje na forum prvo sve kopirate tamo i snimite ih sve na jedno mjesto. Tako onda mozete sve odjednom kopirati ovdje ili ako vam bude trebalo za neku drugu priliku.

Mozda je malo "seljacki" objasnjeno ali mislim da ima ljudi koji imaju potrebu za ovakvim pristupom. A svi zelimo vidjeti njihovu bikersku umjetnost. Sretno i samo naprijed.

Ispricavam se adminu ako ovo nije pravo mjesto ali ovdje sam uocio problem pa sam ovdje i postavio rjesenje. A znam da neki odustaju prije nego potraze na pravom mjestu. Ovako mozda vide da je to jednostavno pa se ohrabre i pocaste nas lijepim prizorima svojih konjica ili njihovih putovanja.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:36

Dunav
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2ag885s
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:45

Crno more -Costanza
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 4vhls9
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:47

Odmor uz kavicu na plazi
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2nq7h5l
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:49

Pred Istambulom
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) E850zl
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:51

Most preko Bospora
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2cr6alt
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:55

Kosovo
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2sa19ig
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 10:57

Kosovo, na putu od Peći preko Kule na Rožaje
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2n4xg2
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:00

Kroz Tursku
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) F2tzch
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:02

Malo uzivamo u pogledu na Crnu Goru
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 143j9dw
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:04

Dolina rijeke Tare
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 24nl4ld
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:05

TARA
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2rhqwia
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:20

Iznad Tivta i Kotora
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 148hyty


Zadnja promjena: biker; sri 30 tra 2008, 14:16; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 11:22

Evo ovo je bilo samo malo predigre, cim nadjem malo vise vremena, stavit cu vise zanimljivih fotki, do tada svima zelim puno sretnih i sigurnih km!
[Vrh] Go down
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 12:48

stvarno lepe slike
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:28

hvala simke...iz Apatina kazes, dolazis li mozda na susret u Sremsku Mitrovicu ovaj vikend?
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:43

Prespansko jezero 2006, i moja dragstarica
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2zrlwyg


Zadnja promjena: biker; sri 30 tra 2008, 14:16; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:45

jako lijepo, eo curem mi sline sada!!!
lijepo provedeni godisnji odmor!!!
ja bi volio tako jednom, sjest na motor i lagano u obilazak europe, samo sator i lova za bengu!!!!
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:51

Ohridsko jezero
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 28lqflv
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:53

Albanija
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Fx5t92
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 13:54

Albanija
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Ixwdqu
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 14:00

Prespansko jezero i ja...razvila se ljubav velika!
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 25gux6b


Zadnja promjena: biker; sri 30 tra 2008, 14:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitimesri 30 tra 2008, 14:01

Albanija
fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) 2s1mcdf
[Vrh] Go down
Sponsored content





fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Empty
PostajNaslov: Re: fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )   fotografije  iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera ) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
fotografije iz inozemstva (ja & my bike i moja kamera )
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» nije moja al moj bike
» Uvoz motora
» Predstavljen "HD Hero2" najbolja on-board foto-video kamera
» Turneja MK Fire Ridersa 2008 (Euro) FOTOGRAFIJE
» Ekskluzivne fotografije-Indian Chief Dark Horse

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: