Početna stranicaPretraľnikevo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) 610RegistracijaLogin

 

 evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )

Go down 
+16
tamigo
sef-sale
THE CHOPPER KID
simke
Franjo
Hrvoje
Pegaz
magna
Kamikaza
Vladek
merla
Zmija
dragger
calc69
lukylipik
custom rider
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 21:09

Kupio sam ga 2005g i malo pomalo sam nabrao do sada 21000 km,malo sam se igrao pa sam napravio nosače za bisage(sa sistemom za zaključavanje bisaga),zadnji nosač tabele,orginal svijetlo za tabelu sam zamjenio sa diodama,a ispred hladnjaka sam napravio kljun,zamjenu su doživjeli i retrovizori,imam još neke zamisli ali otom potom.

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) P4193809msj6
evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) P4193810mbo7
Evo ovo je kljun koji sam izradio pomoču svoje mašte ,nije nešto all barem prati linije motora,a na uzor V-roda stavio sam i crvene trake na felge.

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Dalimotorat8

A tu su se upoznali moj stari i novi motor(nije bilo ljubomore između njih, :lol: ) Twisted Evil
evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) P6243031obaea4
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 21:28

...jako lijepo i bez kiča, ali retrovizori mi djeluju micro (zar vidiš na njih sigurno pratiti promet, ja hitno mijenjam svoje za krupnije),jesu li to retrovizori highway hawk? Kako si riješio crtu na felgama?
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 22:25

Ove crte na felgama mu baš daju fighterski look...
Crna boja,krom,upsidedown vilica,pačji rep,kombinacija klasičnog
i sportskog ...
Da je taj model imao mašinu sa 749,99 ccm kupio bih ga...

Da li ga kad razvrtiš,onak od 0 do 100 km/h iz "sve snage"svaki prenos do kraja...
Ja to volim nekad,onak da sve lamela zasmrdi... lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 22:28

Nemoj ga samo "zakenjat" sa sissyjem otpozadi...
Komadi nek se drže za "ručku" vozača... lol!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 22:43

Motor je prekrasan a za dodatke svaka čast, odlično!
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 23:15

strava! ova fora s felgom - odlična ideja! lipo, svak čast cuga
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 05:34

Intruder mi i inace ima malo agresivan look, a sa ovi dodaci, osobito felga, samo pojacavaju taj dojam...
izgleda odlicno ...




:bravo:
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 07:58

Odličan izgled motora! Inače nisam ljubitelj te linije maraudera,ali ti si svoj motor odlično sredio sitnicama. Koji je to "stari" motor na slici kraj tvoje nove ljepotice?
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: ogovor   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 14:22

Retrovizori jesu Higwai hawk,model Bologna.Na njih vidim al ne baš previše naviknuo sam se.Trake sam kupio u Padovi na bike expou,uz traku sam dobio i vodilicu za felge tako da je postava trajala nekih pola sata,normalno motor sam digao na bike lift tako da mogu lakše okretat kotače.A što se tiče vožnje jako sam zadovoljan jer odaziv na gas je dosta dobar(zbog injektora),naibrže što sam ga vozio je poslje tunela Učke za dole je bilo 195 km/h,tada još nisu bile gore bisage,sa bisagama može 179,6 km/h.Stari motor pored novoga je Honda Boldor 750 80g,koju od koje sam iskoristio jedan dio šasije(rame) i normalno i mašinu,ostalo je sve ručni rad,a boja svijetli u mraku jer je zadnji sloj prije laka pošprican fosforni prah,po danu se boja puni a po noči isijava.Sisi bar ne dolazi u opciju ali još par sitnica da.U planu mi je da mu poboljšam kočnice tj stavio bi odispred još jedan disk i straga isto disk.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 16:19

custom rider je napisao/la:
Retrovizori jesu Higwai hawk,model Bologna.Na njih vidim al ne baš previše naviknuo sam se.Trake sam kupio u Padovi na bike expou,uz traku sam dobio i vodilicu za felge tako da je postava trajala nekih pola sata,normalno motor sam digao na bike lift tako da mogu lakše okretat kotače.A što se tiče vožnje jako sam zadovoljan jer odaziv na gas je dosta dobar(zbog injektora),naibrže što sam ga vozio je poslje tunela Učke za dole je bilo 195 km/h,tada još nisu bile gore bisage,sa bisagama može 179,6 km/h.Stari motor pored novoga je Honda Boldor 750 80g,koju od koje sam iskoristio jedan dio šasije(rame) i normalno i mašinu,ostalo je sve ručni rad,a boja svijetli u mraku jer je zadnji sloj prije laka pošprican fosforni prah,po danu se boja puni a po noči isijava.Sisi bar ne dolazi u opciju ali još par sitnica da.U planu mi je da mu poboljšam kočnice tj stavio bi odispred još jedan disk i straga isto disk.

...hvala, prave informacije!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 17:08

Jako lijepo :bravo:
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 17:59

znači s konja na magarca (s honde na suzu) lol! lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 18:09

...ja ti to ovak vidim...
honda-mercedes
suzuki-bmw
yamaha-peugot
kawasaki-alfa romeo
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 19:59

calc69 je napisao/la:
...ja ti to ovak vidim...
honda-mercedes
suzuki-bmw
yamaha-peugot
kawasaki-alfa romeo

kymco-volga lol!
[Vrh] Go down
Pegaz
man
man
Pegaz


Broj postova : 71
Godina imam : 52
Prebivalište : zabok
Vozim : yamaha virago 250
Na forumu od : 11.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimesub 22 oľu 2008, 02:04

ovo je jedan predivan prizor i evo kako divno izgleda jedan suzuki stvarno prekrasan motor, svaka ti cast... uzivaj!!!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimesub 22 oľu 2008, 09:45

handdeploy je napisao/la:

kymco-volga lol!

Kymco i Wartburg su pobratimi!
Tajland i Njemačka (bivši DDR). Vidiš da sad BMW obnavlja to bratstvo.
lol!
[Vrh] Go down
Hrvoje
man
man
Hrvoje


Broj postova : 110
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Fury
Na forumu od : 06.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepon 24 oľu 2008, 12:28

Ajd bas mi je drago da eto jos jednog Intrudera M800...u manjini smo...al s jedne strane to je dobro Cool
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: odgovor   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepon 24 oľu 2008, 18:56

Istina malo ih je al nedamo se,pozdrav i puno ljepih i sigurnih kilometara,koliko ih imaš ti.
[Vrh] Go down
Hrvoje
man
man
Hrvoje


Broj postova : 110
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Honda Fury
Na forumu od : 06.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepon 24 oľu 2008, 22:27

...malo km, motor ima 8.000 km, a mojih je 4.000 km al sam ga uzeo u desetom mjesecu prosle godine tako da je dosla zima pa se nisam bas previse vozio...inace moj je isto 2005 godina...
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Odgovor   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 13:48

Pa nije loše,eko baš mi je drago da nas ima još na Intruderima,sezona vožnje nam je svakim danom sve bliže pa ce se kilometri nabrat.
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 14:40

custom rider je napisao/la:
Retrovizori jesu Higwai hawk,model Bologna.Na njih vidim al ne baš previše naviknuo sam se.Trake sam kupio u Padovi na bike expou,uz traku sam dobio i vodilicu za felge tako da je postava trajala nekih pola sata,normalno motor sam digao na bike lift tako da mogu lakše okretat kotače.A što se tiče vožnje jako sam zadovoljan jer odaziv na gas je dosta dobar(zbog injektora),naibrže što sam ga vozio je poslje tunela Učke za dole je bilo 195 km/h,tada još nisu bile gore bisage,sa bisagama može 179,6 km/h.Stari motor pored novoga je Honda Boldor 750 80g,koju od koje sam iskoristio jedan dio šasije(rame) i normalno i mašinu,ostalo je sve ručni rad,a boja svijetli u mraku jer je zadnji sloj prije laka pošprican fosforni prah,po danu se boja puni a po noči isijava.Sisi bar ne dolazi u opciju ali još par sitnica da.U planu mi je da mu poboljšam kočnice tj stavio bi odispred još jedan disk i straga isto disk.

Stvarno lijep motor, samo nije mi jasno kako si ga uspio držati na 195km/h, svog Maraudera sam natjerao do 140km/h i bilo je još lufta za kojih dodatnih 20km/h, ali vjetar me počeo bacati za popizdit i nije mi baš bilo ugodno, tako da... Svaka čast na borbi s vjetrom!!!
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: odgovor   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 15:33

Franjo je napisao/la:
custom rider je napisao/la:
Retrovizori jesu Higwai hawk,model Bologna.Na njih vidim al ne baš previše naviknuo sam se.Trake sam kupio u Padovi na bike expou,uz traku sam dobio i vodilicu za felge tako da je postava trajala nekih pola sata,normalno motor sam digao na bike lift tako da mogu lakše okretat kotače.A što se tiče vožnje jako sam zadovoljan jer odaziv na gas je dosta dobar(zbog injektora),naibrže što sam ga vozio je poslje tunela Učke za dole je bilo 195 km/h,tada još nisu bile gore bisage,sa bisagama može 179,6 km/h.Stari motor pored novoga je Honda Boldor 750 80g,koju od koje sam iskoristio jedan dio šasije(rame) i normalno i mašinu,ostalo je sve ručni rad,a boja svijetli u mraku jer je zadnji sloj prije laka pošprican fosforni prah,po danu se boja puni a po noči isijava.Sisi bar ne dolazi u opciju ali još par sitnica da.U planu mi je da mu poboljšam kočnice tj stavio bi odispred još jedan disk i straga isto disk.

Stvarno lijep motor, samo nije mi jasno kako si ga uspio držati na 195km/h, svog Maraudera sam natjerao do 140km/h i bilo je još lufta za kojih dodatnih 20km/h, ali vjetar me počeo bacati za popizdit i nije mi baš bilo ugodno, tako da... Svaka čast na borbi s vjetrom!!!


Pa cuješ to se desilo kako sam se spustao sakrio sam se doslovce ispod sata,vjetar me našamarao ali to je bilo samo par minuta,čisto sam isprobao da vidim koliko može.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 18:16

i ja san jedanput iša probati koliko bi moga potegnuti, a 160 se smrzlo g..... u g....... i bilo je dosta.po auto putu 140 nije problem ni nekaprevelika tlaka ako je vrime ok,amotor jednako veselo gudi kao na 90 po magistrali
[Vrh] Go down
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimesub 29 oľu 2008, 22:41

kljun je extra a i crta na felgama takodje
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitimepon 26 svi 2008, 11:14

BNrutalno šta reći svaka cast
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
Sponsored content





evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )   evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 ) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
evo da i ja predstavim svoj motorič (Suzuki Intruder M800 )
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Suzuki Intruder M800 - Gad - UPDATE
» Suzuki Intruder M800
» Suzuki Intruder M800
» suzuki intruder m800 2k6
» moj motor (Suzuki Intruder M800)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: