Početna stranicaPretraľnikNENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 NENAD BARINIĆ AIRBRUSH

Go down 
+63
MP86
buralee
poč85
pozarart
Vladek
lunaroid
Kicho
Bart
sinisa
boober1
pemba
crocopzmaj
Hellraiser
Sime
Karlo
maxart
chopperman
jebiki
Dr.Ma$$a
Zlac
cuki1
kec1982
mayco
krlevk
Oyeyeye
zed12
RISBO THE BLADE
stolevuk
Bosqeto
mbani83
Acyd
Saba
Felix
Krišo
Suhi
Vilko
Safet(y)
asy
GIBO56
kamba
magna
bubimir
Rocker-C
rocky 61
mladenvk
Sitni
zutokljunac
Rocker
Cere
pinky
dragger
lukylipik
klesoo
Kum
jsimic
kristian
TheSanja
cro.chopper
black rain
oluja
snut
Hedo
nenad barinić
67 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
Cere
man
man
Cere


Broj postova : 115
Godina imam : 54
Prebivalište : Staro Topolje 67
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300 a
Na forumu od : 16.05.2010

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimened 22 svi 2011, 23:07

Prva liga majstore , svaka čast. svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimened 22 svi 2011, 23:35

Znam da ovo nije chopper pa je malo off, ali pošto je ovo dio foruma namijenjen airbrushu, hrabro nastavljam dalje. Ovo je prerada Yamahe 900 TDM, koju je vlasnik koji je inače vlasnik moto kuće u Njemačkoj dovezao na oslikavanje auto prikolicom i tako je i odvezao nazad za Njemačku. Prerada je još uvijek nedovršena i nije do kraja sklopljena, do sada je po riječima vlasnika u nju uloženo nekoliko desetaka tisuća eura. Za sve radove na preradi u Njemačkoj mora tražiti majstore sa spiska licenciranih majstora,a za svaku od prerada imati certifikat kako bi prošao atest. Prikolica je rađena u Velikoj Britaniji. Dio podvozja, točkovi, ABS kočioni sustav i dijelovi su novi dijelovi VW Corada G60, prednja kočnica je za utrke. Ispod prikolice je dodatni rezervoar za benzin, čija izrada je zbog certifikata koštala skoro 2000 eura...

Isti je došao bez najave a imao je samo 8 dana do povratka u Njemačku, trebalo ga je i nekoliko puta kitati i nanositi filer, tako da je rađen od strane Nitro Brothersa, odnosno, mene i Krleta. Krle ima fenomenalnu ruku za nanošenje ove prekrasne dvoslojne candy boje (khm, khm, ne pitajte za cijenu litre takve boje :-)), a znak Monster Energhy već zna i u mraku raditi airbrushom, koliko ga je puta radio.... ja sam radio crteže na maski, pocijepanu crnobijelu startnu zastavu i kandže na zadnjem dijelu prikolice. Doslovce je završen u zadnji čas....

Ono što je zanimljivo, oslikani motor sa prikolicom odnio je prvu žrtvu umjetnosti!!! Vlasnik je odvezao motor u Vinkovce kod majstora da mu pretapecira sjedala jer nije želio serijska, te je ulicom prolazio neki bajker na nekoj jurilici (mislim da je bila Honda), dva puta je prolasku pogledao ali nije dovoljno vidio, te je otišao do kružnog toka i zaokrenuo, te se vraćao ulicom da bi opet vidio airbrushirani TDM sa prikolicom, te je okrenuo glavu nadesno. Dok je gledao, izgubio je kontrolu nad upravljačem i pao je na cesti, srećom prošao je bez ozljeda.

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm1a

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm18

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdmm

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm2

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm3

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm4

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm5

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm6

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm7

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm8

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm9

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm10

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm11

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm12

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm13

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm14

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm15

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm16s

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Tdm17

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Gost
Gost




NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 07:05

Dečki drago mi je da radite punom parom, da se kod nas u slavoniji može naći brusher kod kojeg si siguran za krajnji rezultat.
dobar

Prerada je stvarno nešto što se ne viđa po ulicama često.Letvice su u Njemačkoj dakako previsoko složene pa smo svjedoci sve brutalnijih prerada.
Jedino mi nije jasno sašto pobogu TDM. Već kad je lupo tolike novce trebao je za bazu staviti nekakav supersport.

A za tvoj rad Nenade (Vaš) ..................sjedi 5.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 09:39

ZIGGY je napisao/la:
Dečki drago mi je da radite punom parom, da se kod nas u slavoniji može naći brusher kod kojeg si siguran za krajnji rezultat.
dobar

Prerada je stvarno nešto što se ne viđa po ulicama često.Letvice su u Njemačkoj dakako previsoko složene pa smo svjedoci sve brutalnijih prerada.
Jedino mi nije jasno sašto pobogu TDM. Već kad je lupo tolike novce trebao je za bazu staviti nekakav supersport.

A za tvoj rad Nenade (Vaš) ..................sjedi 5.

Hvala na pohvalama!!! Zašto TDM? Vlasnik je skroman tip koji jedino ima slobodnu nedjelju za sebe i obitelj, tako da je spojio i obitelj i motor u toj priči. Žena i on na motor, curice u prikolicu, pa lagana vožnja Njemačkom do nekog restorana na ručak, pa nazad. Za te potrebe mu najvjerovatnije nije trebao jači motor. Prije ovoga imao je preradu Suzukija, mislim da je neki R bio u priči. Općenito voli prerade, što mi je drago, jer uz prerade ide airbrush (a znamo tko to ovdje radi, khm, khm Cool ), jer iduće što ću navodno trebati raditi za njega su 2 prerade: Porsche 550 Spyder (James Deanov omiljeni) i VW Golf koji liči na Hummera.....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 11:24

Pise "monster by ninic bikes"
.....ali ja stvarno nisam to radio...... glup
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 16:22

magna je napisao/la:
Pise "monster by ninic bikes"
.....ali ja stvarno nisam to radio...... glup

hehehehhe, isto je prezime vlasnika.... ali on se zove ivica, u tome je razlika.... Niste rođaci:-)?
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 18:58

Brush je mrak!!
dobar king
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 18:59

dobar me like Exclamation Exclamation Exclamation Wink
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 19:04

Svaka čast, ali stvarno, nemam riječi, ostao sam bez teksta,

sve 10... dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar


slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim slinim
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimepon 23 svi 2011, 19:07

ZIGGY je napisao/la:
Jedino mi nije jasno sašto pobogu TDM. Već kad je lupo tolike novce trebao je za bazu staviti nekakav supersport.

Ne vidim razloga zašto nebi bio TDM... ne mora ići preko 300 na sat , TDM je sasvim dobra mašina za to... Shocked
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 10:17

Rocker-C je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Jedino mi nije jasno sašto pobogu TDM. Već kad je lupo tolike novce trebao je za bazu staviti nekakav supersport.

Ne vidim razloga zašto nebi bio TDM... ne mora ići preko 300 na sat , TDM je sasvim dobra mašina za to... Shocked
iagree
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 10:59

svaka cast
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 20:19

Rocker-C je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Jedino mi nije jasno sašto pobogu TDM. Već kad je lupo tolike novce trebao je za bazu staviti nekakav supersport.

Ne vidim razloga zašto nebi bio TDM... ne mora ići preko 300 na sat , TDM je sasvim dobra mašina za to... Shocked

Koliko je ovo vozilo teže od serijskog TDM-a??
Koliko će se ljudi voziti na(u) njemu ??
Koliko će biti prtljage?
Koliko su šire i manje gume nego na serijskom?
Kad je bal nek je maskenbal dobar

Samo sam izrazio mišljenje da kada je već ovakva opsežna i tehnički zahtjevna prerada..pa ako će vozilo sekundarno biti kao Showbike zašto ne bi bilo kojih 150 konja na repu?

Ali dobro shvatio sam da će vozilo služiti za vikend laganini vožnjicu... tako da zanemarite moj komentar i dalje nastavite u revijalnom tonu sa prelistavanjem i davanjem komentara tipa..
iagree
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 20:26

Ma nema beda ... sve 5 Exclamation iagree
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 20:44

Ružna mi je prerada iako je TDM meni jako drag motor, da nisam zalipio na čopere bio bi u užem izboru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 21:21

Rocker-C je napisao/la:
Ma nema beda ... sve 5 Exclamation iagree

iagree guza
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 22:14

iagree sex bolestan2 ......... Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 22:38

iagree dobar3 sex cura krevet cice cice2 guza
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 22:45

....lipo odrađeno, a još lipše bi bilo da je neki bucmasti na tri kola....
[Vrh] Go down
krlevk
cro chopper forum
cro chopper forum
krlevk


Broj postova : 7
Godina imam : 45
Prebivalište : vinkovci
Vozim : .
Na forumu od : 08.06.2010

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimened 05 lip 2011, 08:08

kad se sjetim da smo radili do 3h ujutro,sve vise i vise vidim koliko smo truda ulozili,konacni rezultat je odlican,zelje vlasnika izvedene do zadnjeg detalja, kad je sklopljen i istjeran na sunce,po reakciji ljudi smo vidjeli da smo napravili nesto sto se ne viđa cesto na nasim cestama dancingbanana
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:19

Nisam se jako dugo javljao sa fotkama novih radova...ima ih jako puno, ali stvarno ne stignem sve to postaviti na forum... stalno imam nekih repova sa tim radovima... evo je jedna fotka:

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc03024s

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:27

Sada postavljam fotke prerade Suzukija R iz nuštra, koju je napravio Boris iz Nuštra za obilježavanje 20-godišnjice obrane Nuštra 1991-2011.... Znam da taj Suzuki nema veze sa chopperima, ali tema ovdje je airbrush....Moje je bojanje i airbrush i mat lak, a on je odradio sve ono što čini ovaj motor takvim kao što jeste - zbir rekvizita iz rata uklopljen u motor....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05496j
Ovo je detalj sa rezervara, prije lakiranja... natpis je odrađen uz pomoć candy laka...

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05498xu
Detalj sa hrbata rezervara, natpis i znak "Anniversary", fotkano prije lakiranja u mat lak....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05512t
Detalj desne strane rezervara, crtež koji prikazuje centar Nuštra i pogođeni tenk.... fotkano prije lakiranja u mat lak....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05523c
Natpis "Samo Suzuki" izveden na zanimljiv način Very Happy , fotkano prije lakiranja.

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05524h
sada je vidljiv i natpis "GSX"....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:31

...znak "R", fotkano prije lakiranja....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05529

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:33

...natpis "I opet Nuštar" izveden na prednjem blatobranu candy lakovima...fotkano prije lakiranja....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05535x

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitimečet 27 lis 2011, 18:35

Isti dijelovi fotkani nakon lakiranja u mat lak....

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05603t

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05617x

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05633x

NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Dsc05636e

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NENAD BARINIĆ AIRBRUSH   NENAD BARINIĆ AIRBRUSH - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NENAD BARINIĆ AIRBRUSH
[Vrh] 
Stranica 7 / 18.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» S-airbrush
» Airbrush by Kezo!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: