Početna stranicaPretraľnikSplit-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad

Go down 
+7
danchi
Slavonka
karlovac
george
Zmija
Domagoj
maki1985
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimened 23 kol 2009, 21:50

Evo kao šta već znate vratija san se nazad u Split,danas necu stić napisat svoje oduševljenje i utiske, i fotografije,ali ću se danas bar zahvalit svim dragim ljudima koje san upozna,zato iskreno Hvala Vstarrideru(vidimo se za par dana u Splitu) i MC Rajevosa te Slavonci i MK Kamikaze(Zoranu) te ostalim članovima foruma(s kojim me naravno upoznala Slavonka,legenda od žene,i pozdrav kolegici od Slavonke,maloj,plavoj bikerici) koje san upozna,ali o svemu ovome a i zahvalama ću malo detaljnije napisat,žaj mi je šta se nisan zaputija u D.Miholjac ali vidit cemo se vrlo brzo.
Obećajen da cu sutra stavit fotografije i slijedi jedan putopis.
[Vrh] Go down
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 15:15

putopis je gotov i nalazi se u predviđenom mjestu,još jednom fala vstarrideru,slavonci i ostalima
[Vrh] Go down
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 16:42

Munja je napisao/la:
upoznao sinoć Makija ali na žalost nisam se stigao kvalitetno cuga družit s njim. geek
ma vidit ćemo se mi još pa ćemo KVALITETNO zarakijat
[Vrh] Go down
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 17:58

Slavonka je napisao/la:
Ljudi, Maki je sretno stigao kući, upravo mi se javio mobom. Žao mi je samo što nije došao do nas, ali ... bit će prilike... Maki
Ma normalno,ali još ne mogu prežalit šta nisam navratija malo do D.Miholjca
[Vrh] Go down
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 15:26

Maki ajde baci par tehničkih detalja, kao npr. kolika ti je bila prosječna i max brzina, potrošnja, koliko si maximalno prelazio bez stajanja i slično. Boli li dupe od silnog jahanja. Kakav ti je opći dojam o motoru. Ja sam posebno zainteresiran za tvoju ocjenu, budući da imamo isti motor a nisam ga vozio više od 100km u komadu.
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 15:36

Sarajevo, grad sa najviše prijatelja po broju stanovnika cheers
Hoće biti još slikica ??? Very Happy
[Vrh] Go down
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 17:10

Domagoj je napisao/la:
Maki ajde baci par tehničkih detalja, kao npr. kolika ti je bila prosječna i max brzina, potrošnja, koliko si maximalno prelazio bez stajanja i slično. Boli li dupe od silnog jahanja. Kakav ti je opći dojam o motoru. Ja sam posebno zainteresiran za tvoju ocjenu, budući da imamo isti motor a nisam ga vozio više od 100km u komadu.
pa evo ovako,prosječna potrošnja je oko 2,53l, naviše što sam vozio je bilo 110 kroz slavoniju,ali prosječna putna brzina mi je bila oko 80km i najlipše mi je bilo tako,ne zato šta motor ne može ,nego stignem normalno reagirat uvožnji razgledat krajolik,znao sam i 400km u komadu prić betz stajanja,kad sam tek krenija bilo je problema sa guzicom,ali kasnije sam navika. motor se skroz odlično ponaša i zadovoljan sam..opći dojam o motou je pali vozi,podmazuj lanac i redovni servisi...eto domagoj da znas nisi falio šta si ga uzeo...
ja guštan u voznji s njim
[Vrh] Go down
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 20:58

Hvala Maki, to je upravo ono čemu sam se i nadao. I drugi su mi rekli da ne bi trebao imati problema s motorom, ali svaku potvrdu iz prakse je dobro čuti. I meni je najugodnija vožnja između 70-80 km/h, usudio bi se reći, također zbog moguće rekacije. Probao sam i brže i OK je, nema neugodnih vibracija i motor ide fino, ali brijem kako je motor lagan, imam osječaj da bi me moglo zanijeti pogotovo pri jačem bočnom vjetru, pa imam nekakav osječaj nelagode. Možda je to i danak neiskustvu koji će vremenom nestati, a do tada nemam potrebe voziti brže od 80 km/h, barem ne na onim cestama koje sam do sada prošao. U svakom slučaju, zahvaljume na informacijama. Kako ja zbog male djece sigurno još neko vrijeme neću moći potegnuti do Splita, ti se svakako javi ako te put nanese u ove sjeverne krajeve.
[Vrh] Go down
maki1985
man
man
maki1985


Broj postova : 139
Godina imam : 39
Prebivalište : split
Vozim : Kawasaki EL250B
Na forumu od : 20.06.2009

Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 21:07

Domagoj je napisao/la:
Hvala Maki, to je upravo ono čemu sam se i nadao. I drugi su mi rekli da ne bi trebao imati problema s motorom, ali svaku potvrdu iz prakse je dobro čuti. I meni je najugodnija vožnja između 70-80 km/h, usudio bi se reći, također zbog moguće rekacije. Probao sam i brže i OK je, nema neugodnih vibracija i motor ide fino, ali brijem kako je motor lagan, imam osječaj da bi me moglo zanijeti pogotovo pri jačem bočnom vjetru, pa imam nekakav osječaj nelagode. Možda je to i danak neiskustvu koji će vremenom nestati, a do tada nemam potrebe voziti brže od 80 km/h, barem ne na onim cestama koje sam do sada prošao. U svakom slučaju, zahvaljume na informacijama. Kako ja zbog male djece sigurno još neko vrijeme neću moći potegnuti do Splita, ti se svakako javi ako te put nanese u ove sjeverne krajeve.
Nema problema,a isto tako vrijedi i za tebe,kad god budeš u blizini s motorom ili bez,samo se javi broj imas
[Vrh] Go down
Sponsored content





Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad   Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Split-Sarajevo-Vukovar-Novi sad
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yamahom Ybr 125 custom Split-Sarajevo-Novi sad
» HOLLISTER MC CH.SPLIT - Split, 17.-18.12.2011.
» ... Sarajevo ti i ja !!!
» The First Sarajevo Harley-Davidson Club u spotu Div.jagoda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: