Početna stranicaPretraľnikHarley Davidson u problemima 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson u problemima

Go down 
+4
calc69
cro.chopper
KekoWaspnation
merla
8 posters
Autor/icaPoruka
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 19:12

c/p

Harley-Davidson Production To Shut Down For 14 Weeks

Published by Cyril Huze July 23rd, 2009 in Builders, Editorial and Events.
Harley-Davidson Sportster and V-Rod motorcycle final assembly operations and V-Rod motorcycle powertrain production in Kansas City, and production of Sportster motorcycle powertrains in Wauwatosa will be shut down for approximately 14 weeks in 2009, including the entire fourth quarter. The company anticipates that other production operations will be shut down for a total of approximately five weeks over the rest of 2009. Harley-Davidson plans production shutdowns and line rate adjustments at powertrain operations in Menomonee Falls and Wauwatosa, Wis., and at motorcycle assembly operations in York, Pa., and Kansas City, Mo.

Harley-Davidson earlier this year announced plans to consolidate its two Milwaukee-area powertrain (engine and transmission) plants into one facility; consolidate paint and frame operations at its York facilities into one plant; and close its Franklin parts and accessories distribution center and consolidate those operations with general merchandise distribution through a third-party logistics company. Harley is also studying if the York can achieve cost and efficiency targets to it viable, or alternatively, or if the company will relocate the York operations to another U.S. location.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 20:23

merla je napisao/la:
c/p

Harley-Davidson Production To Shut Down For 14 Weeks

Published by Cyril Huze July 23rd, 2009 in Builders, Editorial and Events.
Harley-Davidson Sportster and V-Rod motorcycle final assembly operations and V-Rod motorcycle powertrain production in Kansas City, and production of Sportster motorcycle powertrains in Wauwatosa will be shut down for approximately 14 weeks in 2009, including the entire fourth quarter. The company anticipates that other production operations will be shut down for a total of approximately five weeks over the rest of 2009. Harley-Davidson plans production shutdowns and line rate adjustments at powertrain operations in Menomonee Falls and Wauwatosa, Wis., and at motorcycle assembly operations in York, Pa., and Kansas City, Mo.

Harley-Davidson earlier this year announced plans to consolidate its two Milwaukee-area powertrain (engine and transmission) plants into one facility; consolidate paint and frame operations at its York facilities into one plant; and close its Franklin parts and accessories distribution center and consolidate those operations with general merchandise distribution through a third-party logistics company. Harley is also studying if the York can achieve cost and efficiency targets to it viable, or alternatively, or if the company will relocate the York operations to another U.S. location.
affraid affraid
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 20:42

pa daj prevod, ne znamo svi engleški Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:15

...evo meni krenule suze radi toga... :lol:

Ako naprave akciju i pojeftine za 50% kupil bum si jednog za po doma,
onak za ukras... What a Face roker
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:16

calc69 je napisao/la:
...evo meni krenule suze radi toga... :lol:

Ako naprave akciju i pojeftine za 50% kupil bum si jednog za po doma,
onak za ukras... What a Face roker

Pa daj uzmi i meni jednoga dancingbanana
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:20

...jesi li krizman...
Ako slučajno nisi What a Face ,kad to obaviš, ak' bum ti ja kum onda može... dobar

Samo, poslije Yamahe, kad odvoziš na njemu, sve će ti plombe poispadati... nemoj me
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:31

cro.chopper je napisao/la:
pa daj prevod, ne znamo svi engleški Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ukratko:
harley davidson planira neke tvornice zatvoriti na 14 tjedana u 2009, ostale tvornice ce se zatvoriti na 5 tjedana. u nekoliko slucajeva dvije tvornice ce se spojiti u jednu, a planiraju i zatvaranje jednog distributivnog centra i njegovo povezivanje sa glavnim distributivnim centrom prekotrece logisticke kompanije.

uglanom, harley puca recesija No

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:31

calc69 je napisao/la:
...jesi li krizman...
Ako slučajno nisi What a Face ,kad to obaviš, ak' bum ti ja kum onda može... dobar

Samo, poslije Yamahe, kad odvoziš na njemu, sve će ti plombe poispadati... nemoj me

Ma lako je za plombe(Merla če da dela),treba mi za ostranit bubrežni kamenac nemoj me
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 21:44

stite svoj kapital a tipicno tko sisa radnika Razz
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepet 24 srp 2009, 23:43

Kao da mi ne pucamo od recesije, virujte mi, kako stvari stoje, Harley nam je najmanja briga... pljuga

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Harley Davidson u problemima Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimesub 25 srp 2009, 08:01

asy je napisao/la:
Kao da mi ne pucamo od recesije, virujte mi, kako stvari stoje, Harley nam je najmanja briga... pljuga

tocno tako Crying or Very sad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimesub 25 srp 2009, 08:43

asy je napisao/la:
Kao da mi ne pucamo od recesije, virujte mi, kako stvari stoje, Harley nam je najmanja briga... pljuga

da ali ovo nije forum o kucnim budžetima, ratama kredita i cijeni kruha i mlijeka nego o motorima Cool

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
karlovac
man
man
karlovac


Broj postova : 323
Godina imam : 49
Prebivalište : karlovac
Vozim : keeway cruiser
Na forumu od : 09.05.2009

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimesub 25 srp 2009, 09:41

biti će bolje,jednog dana ako ne i prije.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimesub 25 srp 2009, 09:52

merla je napisao/la:
asy je napisao/la:
Kao da mi ne pucamo od recesije, virujte mi, kako stvari stoje, Harley nam je najmanja briga... pljuga

da ali ovo nije forum o kucnim budžetima, ratama kredita i cijeni kruha i mlijeka nego o motorima Cool

Znam Merla, u pravu si ti šta se tiče foruma. Ali ja sam prije 10-ak dana morao birati šta ću registrirati - ili motor ili auto... Ove godine nisam imao za oboje..... izabrao sam motor.. Pa kad uzmem u obzir da na ovom forumu nema puno vozača Harlija i da su amerikanci i usrali svjetsku ekonomiju - onda jednostavno nisam moga izdražati da ne kažem za ovo gore "who gives a fu#k"... Ljut sam malo, neću više... Embarassed

Isto tako Merla, zamisli kako će mi tek biti čitati ovaj topic o harley tvornicama ako uskoro (nedaj bože) budem morao prodati motor? Sranja nam tek dolaze...

Trenutno više cijenim topike poput Vladekovih teta na lijepim slikama nego ove recesijske...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Harley Davidson u problemima Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
karlovac
man
man
karlovac


Broj postova : 323
Godina imam : 49
Prebivalište : karlovac
Vozim : keeway cruiser
Na forumu od : 09.05.2009

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepon 27 srp 2009, 14:45

asy je napisao/la:
merla je napisao/la:
asy je napisao/la:
Kao da mi ne pucamo od recesije, virujte mi, kako stvari stoje, Harley nam je najmanja briga... pljuga

da ali ovo nije forum o kucnim budžetima, ratama kredita i cijeni kruha i mlijeka nego o motorima Cool

Znam Merla, u pravu si ti šta se tiče foruma. Ali ja sam prije 10-ak dana morao birati šta ću registrirati - ili motor ili auto... Ove godine nisam imao za oboje..... izabrao sam motor.. Pa kad uzmem u obzir da na ovom forumu nema puno vozača Harlija i da su amerikanci i usrali svjetsku ekonomiju - onda jednostavno nisam moga izdražati da ne kažem za ovo gore "who gives a fu#k"... Ljut sam malo, neću više... Embarassed

Isto tako Merla, zamisli kako će mi tek biti čitati ovaj topic o harley tvornicama ako uskoro (nedaj bože) budem morao prodati motor? Sranja nam tek dolaze...

Trenutno više cijenim topike poput Vladekovih teta na lijepim slikama nego ove recesijske...

Ajd ne brini svi smo u govnima. Valjda bu bilo bolje.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepon 27 srp 2009, 15:18

sjecam se ja i gorih vremena, benzina na par - nepar, stajanja u redu za mlijeko, i slicnih sranja pa smo svi prezivjeli...
samo polako i ne zamarati se sa politickim sranjima i belosvetskim preseravanjima.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitimepon 27 srp 2009, 23:43

merla je napisao/la:
sjecam se ja i gorih vremena, benzina na par - nepar, stajanja u redu za mlijeko, i slicnih sranja pa smo svi prezivjeli...
samo polako i ne zamarati se sa politickim sranjima i belosvetskim preseravanjima.

Potpisujem. Glavu gori i chopper

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Harley Davidson u problemima Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content





Harley Davidson u problemima Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson u problemima   Harley Davidson u problemima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson u problemima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Harley Davidson
» Harley-Davidson
» Harley Davidson V Rod
» 2011 Harley-Davidson
» Harley Davidson party

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: