Početna stranicaPretraľnikHarley Davidson Sportster S 610RegistracijaLogin

 

 Harley Davidson Sportster S

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ZP1993
man
man
ZP1993


Broj postova : 46
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aprilia Red Rose Classic
Na forumu od : 18.10.2019

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimečet 15 srp 2021, 12:25

Harley Davidson je predstavio novi model Sportster S.Ovaj motor ima tekuće hlađenu Revolution Max mašinu od 1250 kubika,kao i Pan America.
Harley Davidson Sportster S 21629210
https://www.harley-davidson.com/us/en/motorcycles/sportster-s.html
Kakva su mišljenja forumaša o ovom motoru?
Osobno mi je ok,nije mi najlijepši Harley,al ne izgleda loše.Da ga kupim,zamjenio bi auspuh,stavio malo duži blatobran i kožne bisage (i možda zamjenio sic,ak je original neudoban),i možda stavio okruglo prednje svjetlo.
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimepet 16 srp 2021, 16:40

Meni je to full promašeni motor, ne kužim čemu to.. Isto kao i Pan America, guranje na teritorij GS-a, ovaj bi trebao biti konkurencija Monsteru i sl? Bolje da rade motore u kakvima su vrh, ne vjerujem da će ovime privući mlađu publiku. Moje mišljenje.
[Vrh] Go down
ZP1993
man
man
ZP1993


Broj postova : 46
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aprilia Red Rose Classic
Na forumu od : 18.10.2019

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimesub 17 srp 2021, 16:03

Koliko sam čuo,Bronx je trebao bit konkurencija Monsteru i drugim nakedima,al su odgodili izbacivanje tog motora na tržište.
Harley Davidson Sportster S Harley11
Sportster S mi više izgleda kao konkurencija Indianu FTR.
Meni osobno je sasvim ok ako se ovi u Harleyu hoće proširiti na druga tržišta i privući nove mušterije,koliko znam prodaja im je u padu već desetak godina pa vrijedi probati napraviti nekaj novo kaj do sad nisu radili (adventure motore, naked motore, sportive...),a cruisere i tourere će sigurno i dalje proizvodit.A kaj se tiče toga jel ovaj motor pogodak il promašaj,mislim da je za sad još rano za to,za par godina će se vidit jel su popularni i jel ih ljudi kupuju.
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimesub 17 srp 2021, 19:53

Da ga dobijem na poklon, prodao bi ga i kupio klasicnog rabljenog softaila. Cool

El Nino and Crazycro like this post

[Vrh] Go down
https://route66.me
ZP1993
man
man
ZP1993


Broj postova : 46
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aprilia Red Rose Classic
Na forumu od : 18.10.2019

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimesub 03 vel 2024, 18:49

Da ne otvaram novu temu za još jedan moderni Sportster,budem objavio u ovu.Nightster ima istu mašinu kao Sportster S,al malo više klasični dizajn (meni osobno izgleda bolje).
Harley Davidson Sportster S Origin10
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimened 04 vel 2024, 08:27

Nightster mi se puno više dopada od Sportstera S, a proizvođačima motora općenito danas nije lako.. Adventureri su izdominirali sve ostale vrste motora, to stanje traje već desetak godina i tome se više ne nazire kraj.
[Vrh] Go down
ZP1993
man
man
ZP1993


Broj postova : 46
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aprilia Red Rose Classic
Na forumu od : 18.10.2019

Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitimened 04 vel 2024, 14:46

Da,zadnjih desetak godina je doba adventure i naked motora,plus nekaj malo retro motora (tipa Suzuki Katana, Kawasaki Z900RS, Ducati Scrambler...).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harley Davidson Sportster S Empty
PostajNaslov: Re: Harley Davidson Sportster S   Harley Davidson Sportster S Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harley Davidson Sportster S
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HARLEY DAVIDSON SPORTSTER 883 IRON
» Harley Davidson Sportster SuperLow
» Harley-Davidson XL 1200 X Sportster 48
» Harley Davidson Sportster 883 - Custom
» Harley Davidson Ironhead Sportster 1972.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: