Početna stranicaPretraľnikPametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta 610RegistracijaLogin

 

 Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Empty
PostajNaslov: Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta   Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Icon_minitimepon 13 srp 2009, 21:08

Vjerujem da su neki vec procitali ovo na motori.hr, ali me zanima je li netko i isprobao?

http://www.motori.hr/Pametne_ideje_do_udobnijeg_sjedala_za_nekoliko_minuta_3581.html

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Gost
Gost




Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Empty
PostajNaslov: Re: Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta   Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Icon_minitimepon 13 srp 2009, 22:50

Izgleda zanimljivo ali se bojim da je malo nestabilno nebi htio izgubiti suvozačicu negdje na zavoju
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Empty
PostajNaslov: Re: Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta   Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Icon_minitimepon 13 srp 2009, 23:20

Ne bih htio iznositi netočne informacije o uratku na Shadowki, ali osobno na tako nešto nikad nebi sjeo svoju dragu.

Ja sam isto imao problema sa sicem i trnjenjem stražnjice. Odmah nakon što sam kupio dragicu, kupio sam i anatomski oblikovana sjedišta.
Vozačevo je full anatomski oblikavano, tvrdo i ima potporanj za lumbalni dio kralježnice.
Suvozačevo je šire i ima udubljenje za stražnjicu.
Ja izdržim međugradska putovanja bez ikakvih problema, dok sam na dužim uvijek koristio mali podmetać (hvala magna).
Supruga bi se isto nakon sat vožnje počela meškoljiti, da joj je utrnila stražnjica. Ja bih joj dao svoj podmetać i tako bi se mjenjali.

Ali kako u zadnjih par mjeseci imam ozbiljnih problema sa lumbalnim djelom kralježnice, morao sam nešto poduzeti.
Prevrnuo sam internet i firme koje izrađuju isti, ali nisam bio zadovoljan. Sve što se nudi je univerzalno.
Tada sam došao do najboljeg zaključka. Sam napraviti podmetać i dati krojaću da ga tapecira.
E tek sad dolazi do problema, gdje nabaviti spužvu određene gustoće?
Naravno da sam i to našao, a velika hvala našem članu "buba" koji mi je dostavio autobusom.
Spužva je izrezana, a krojać je tapecirao. A ja pre zadovoljan.
Naravno da sam odmah napravio i za suvozača (nemam sliku, ali stavit ću je).
E da, korištena je spužva 4cm debljine.

Na slici se ne vidi baš najbolje, ali budem poslikao i stavio.

Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta 24no192
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Empty
PostajNaslov: Re: Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta   Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Icon_minitimeuto 14 srp 2009, 09:06

... s obzirom i na svoje lumbalne probleme; skloniji sam Dragerovom rješenju...
... iako poštivam ideju i uradak g. Mladena iz članka u motori.hr
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Empty
PostajNaslov: Re: Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta   Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pametne ideje: do udobnijeg sjedala za nekoliko minuta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» manjak ideje
»  Ideje za airbrush na Kawasakiju VN2000
» ako nekom nedostaju ideje za preradu...
» Nekoliko Drag Stara (Vstar)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: