Početna stranicaPretraľnikDALMATINA II - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 DALMATINA II

Go down 
+65
ica
dave
Brzi
karlovac
cro.chopper
Yzzy
dudo
Gad_
vstarrider
Bučni
lavica
Jastreb
Jack
Krišo
profa
rokerica
Bušilica
dariosaki
asy
necchi
zeljko
Marina
snut
Kum
mustra
zlo
zhemski.zamorac
Parizer
mungos
Gjuro
kuna
webrider
drabotic
Beatnik
doktorICA
aante
shadow
lukylipik
black witch
danchi
dragstarPU
buba
Ivana
dac
deda
KARO
Far
harly
Leso
Saba
palomas
rudy
lord
magna
buralee
dragger
emirharley
maki1985
bero73
Vladek
george
Slavonka
blackmary11
stain
zanotti
69 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
snut
man
man
snut


Broj postova : 158
Godina imam : 39
Prebivalište : dubrava/split
Vozim : slazem
Na forumu od : 28.04.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 13:31

Eto i mene na after partyu, i sljedece godine. Nisam doso jer neam novaca a trebat ce mi najesen za motor.

PS vidim da je bilo prejebeno na susretu...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 13:37

PAZI ko god je platio nema se šta smatrati dužnim, ispunili su svoje dužnosti i obveze
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 13:39

Kum je napisao/la:

Jedna stvar mi je jako ostala utisnuta duboko u srce, a nije dosla iz mojih usta i rijeci nisu bile upucene meni. Mislim da je to najbolji opis sto je na Dalmatini II dobio svatko od nas. Evo o cemu se radi.

Na putu prema Osijeku Zeljko i ja sjedamo na pice u njegovoj Banja luci. Pridruzuje nam se i njegov prijatelj. Tada Zeljko kaze sljedece. "Prijatelju, kada sam rekao da idem tamo svi su mi govorili da sam lud. Dosao sam posve sam. Nisam nikoga poznavao. Znao sam samo za nekoliko nadimaka, a ni njih nisam znao kako izgledaju. Usao sam u kamp, parkirao motor i za 30 sekundi sam vec imao 20 prijatelja. Ne mogu ti opisati kako sam bio primljen. Ne mogu ti to opisati...".

Eto, takvi su se ljudi okupili jednoga ljeta na jednome mjestu i umjesto u knjige duboko u srca i sjecanja urezali dva velika dana ljubavi, postovanja i prijateljstva!

svaka cast

... hvala Željku što se usuđujem osjećati dijelom tih ljudi!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:03

Krenuli iz Zagreba u podne, u Vodicama bili u 22! Very Happy Kamp je super, baš kao i Lukyjev domaći napitak dobrodošlice, koja je bila i više nego srdačna! Ljudi su ludilo, bend prva liga, Asy car itd. Hvala vam šta ste nam ostavili malo mesa, dragoj Risorius šta nas je poslužila i pomogla nam podići "kuću" .. svim mojim fanovima, oni koji nisu uspjeli dobit autogram stignu dogodine Cool

A sada pitalica za one koji su spavali blizu nas .. šta je to ujutro glasnije od zrikavaca? Zook naravno! lol!

I da, PALAČINKE! Zaaaaaaaaaaakon su! dobar
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:04

Kum je napisao/la:
magna je napisao/la:

što zmija kaže bilo nas je sto pa nek svako doda po 25 kuna i to je to. moj zmija od tih sto jedan dio može dozvati samo vonj pive i mesa i zbog toga dijela ( srećom manjeg) nije u redu da sad drugi namaću novce.
e

Mozda nije u redu s tvog gledista,mozda cak i s moga, ali isto tako nije u redu da dopustis da se pola nas osjeca duznima. Ako vec ne zelis dopustiti da se plati za druge, dopusti barem da platim za sebe! Baci jedan broj racuna i gotovo. Tko osjeca da treba neka plati nesto, tko ne misli tako neka ne plati, a onda poslije toga dizi kredite ili sto si vec htio. Velika vecina ovdje zna da si posten i velik covjek, rekli bi ljudina, ali daj priliku i nama malima da idemo tim putem!
Havala Magna!


POTPISUJEM!!!!


Zadnja promjena: kuna; pon 13 srp 2009, 14:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
zeljko
man
man
zeljko


Broj postova : 171
Godina imam : 51
Prebivalište : Banja Luka BiH
Vozim : Honda Varadero XL1000V
Na forumu od : 11.06.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:11

Kum je napisao/la:
Ja sam stigao sretno kuci sinoc u ponoc. Lijepa voznjica od 12 i pol sati preko 7 gora, 7 mora i 10000 prekrasnih zavoja divne Bosne. A sad malo u ne tako daleku proslost....protekli vikend.

Moji dojmovi su tesko opisivi tipkovnicom. Recimo to ovako: da nije bilo vode, struje, hrane, pica, glazbe to bi svejedno meni bilo jedno od ljepsih iskustava u zivotu. Ljudi su ono sto je mene osobno dirnulo najvise u srce. Hvala vam na tome. Ne znam kako cu vam se moci oduziti ali svi ste vi dali jedan dublji smisao mom zivotu.

Nisam mogao a da ne primjetim sve napore odredjenih pojedinaca oko odredjenih stvari. Kapa do poda.

Jedna stvar mi je jako ostala utisnuta duboko u srce, a nije dosla iz mojih usta i rijeci nisu bile upucene meni. Mislim da je to najbolji opis sto je na Dalmatini II dobio svatko od nas. Evo o cemu se radi.

Na putu prema Osijeku Zeljko i ja sjedamo na pice u njegovoj Banja luci. Pridruzuje nam se i njegov prijatelj. Tada Zeljko kaze sljedece. "Prijatelju, kada sam rekao da idem tamo svi su mi govorili da sam lud. Dosao sam posve sam. Nisam nikoga poznavao. Znao sam samo za nekoliko nadimaka, a ni njih nisam znao kako izgledaju. Usao sam u kamp, parkirao motor i za 30 sekundi sam vec imao 20 prijatelja. Ne mogu ti opisati kako sam bio primljen. Ne mogu ti to opisati...".

Eto, takvi su se ljudi okupili jednoga ljeta na jednome mjestu i umjesto u knjige duboko u srca i sjecanja urezali dva velika dana ljubavi, postovanja i prijateljstva!

svaka cast
sjedam za comp i pokusavam da skontam sta da napisem , sta da opise ovaj vikend... i onda procitam ovo sto je KUM napisao i mogu da dodam jos samo jedno ...to je to...
Prvenstveno organizatoru a onda i svakom pojedincu koji je uvelicao ovaj dogadjaj....HVALA VAM NA NAJLLJEPSEM VIKENDU U MOM ZIVOTU!!!
U samom startu , jos na forumu instinkt mi je govorio ...to je to... i nije me zeznuo. Toliko pozitivni vibracija nisam sreo na jednom mjestu ko zna od kad (mozda nikad).
slike slijede samo da ih sredim...
P.S> Kume drago mi je da si ziv i zdrav stigao kuci, prevalio si veliki put, kako je HOMBRE prosao i naravno bolja polovina Very Happy
hvalax hvalax hvalax hvalax hvalax hvalax hvalax hvalax hvalax
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/zeljkotad
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:13

zeljko je napisao/la:
.... kako je HOMBRE prosao i naravno bolja polovina Very Happy

Da nije Hombre možda još uvijek tamo na terasi, i upućuje pozive Urbi et Orbi? Twisted Evil
[Vrh] Go down
zeljko
man
man
zeljko


Broj postova : 171
Godina imam : 51
Prebivalište : Banja Luka BiH
Vozim : Honda Varadero XL1000V
Na forumu od : 11.06.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:15

lukylipik je napisao/la:
Kum je napisao/la:

Jedna stvar mi je jako ostala utisnuta duboko u srce, a nije dosla iz mojih usta i rijeci nisu bile upucene meni. Mislim da je to najbolji opis sto je na Dalmatini II dobio svatko od nas. Evo o cemu se radi.

Na putu prema Osijeku Zeljko i ja sjedamo na pice u njegovoj Banja luci. Pridruzuje nam se i njegov prijatelj. Tada Zeljko kaze sljedece. "Prijatelju, kada sam rekao da idem tamo svi su mi govorili da sam lud. Dosao sam posve sam. Nisam nikoga poznavao. Znao sam samo za nekoliko nadimaka, a ni njih nisam znao kako izgledaju. Usao sam u kamp, parkirao motor i za 30 sekundi sam vec imao 20 prijatelja. Ne mogu ti opisati kako sam bio primljen. Ne mogu ti to opisati...".

Eto, takvi su se ljudi okupili jednoga ljeta na jednome mjestu i umjesto u knjige duboko u srca i sjecanja urezali dva velika dana ljubavi, postovanja i prijateljstva!

svaka cast

... hvala Željku što se usuđujem osjećati dijelom tih ljudi!

1000% prava polazes na to PRIJATELJU!!!!!!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/zeljkotad
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:23

nakon sto muka i problema uspila sam doć u vodice s zadnjom turom iz zagreba u subotu u 22h, mada sam iz određenih razloga već bila odustala od odlaska u vodice, i da nisam došla baš bi bila Sad

od zagreba do vodica sam bila suvozačica na čak tri motor: firejack, bučni i stuja

party je stvarno bio odličan, nemam puno nadodavat jer je već dosta napisano a i teško je utiske napisat u par rečenica
zato
BRAVO magna i ostali na organizaciji,
2asy: rado mi te rezervirala ako ćeš mi pjevat na svadbi ako/kad se budem udavala
tnx firejacku, bučnom i struji na prevozu, a posebno profi što me živu i zdravu doveo doma
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:32

I par slikica dobar3

DALMATINA II - Page 5 24exoqg

DALMATINA II - Page 5 2whpgu0

DALMATINA II - Page 5 34fl6bk

DALMATINA II - Page 5 Eh0nte

DALMATINA II - Page 5 11so9p1

DALMATINA II - Page 5 33tmowo

DALMATINA II - Page 5 Zvttfk

DALMATINA II - Page 5 23ua1k8
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 14:43

Da će nam bit dobro to sam i očekiva, jer se ode skupila dobra ekipa s kojom se možeš opustit i koja ništa ne zamjera. Šta bi reka Emir - prava antistress terapija dobar .
Samo sam još čeka da čujem da smo svi dobro i sritno došli doma (za nezgodu Grege ste valjda čuli, ali biće sve ok..) pa da kažem da je sve bilo više nego OK.

geek

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
DALMATINA II - Page 5 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
zhemski.zamorac
man
man
zhemski.zamorac


Broj postova : 128
Godina imam : 42
Prebivalište : Purgerland
Vozim : šta stignem...
Na forumu od : 17.06.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:02

Eto malo slikica i od nas... za početak.. bit će ih još, bez brige Smile


Ja i drug Veljko

DALMATINA II - Page 5 28lrkth

DALMATINA II - Page 5 2yln2ig


A eto nam i naše drage Rokerice.. i kao i uvijek, svaki komentar je suvišan Smile

DALMATINA II - Page 5 20m44h


Rokerica nam je bash u full dobrom elementu... njoj je bash super i zabole ju za ostatk svijeta

DALMATINA II - Page 5 20rkx76

A onda je uslijedio i popodnevni odmor... konačno

DALMATINA II - Page 5 1601jwx


Tko nam to ljuti našu malu Zamorčicu?! Very Happy

DALMATINA II - Page 5 23ur1bd


A Veljac samo sve promatra iz prikrajka....

DALMATINA II - Page 5 2j61ydh Smile Very Happy


Zadnja promjena: zhemski.zamorac; pon 13 srp 2009, 15:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:06

Eh da. jos sam nesto zaboravio!

Htio sam posebnu zahvalu uputiti dezurnim cirkusantima koji su krivac za moju upalu trbusnih misica (smijeh, suze, smijeh....). To su nasumicnim redosljedom sljedeci drugovi clanovi : Asy i Hombre. Naravno, bilo je jos ljudi koji su me dobro nasmijavali ali na ciju sam "ozbiljnost" vec ranije navikao. Doticni dvojac mi je ipak uz veliku dozu humora priustio i veliku dozi naglog iznenadjenja!

Asy show su vidjeli svi, a Hombre tarzan-show su vidjeli prisutni u cetvrtak i petak. nemoj me


Prijedlog:

Molio bih dezurne snajdere da se Hombreu sasiju jedne tarzan-gacice sa logom CCF-a! glup

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
dariosaki
man
man
dariosaki


Broj postova : 35
Godina imam : 41
Prebivalište : Klinča town
Vozim : keeway cruiser 250
Na forumu od : 25.05.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:18

Eto da i ja napišem nešt pametno....hmm,
pošto sam krenuo s frendom rano doma u nedjelju, pa da se ne vraćam istim putem, ja sam zapičio preko paga, trajektom prizna-žigljan, pa magistralom do crkvenice, pa starom riječkom sretno stigo s svojim kivijem doma! Što se tiče party-a, sve pohvale, pohvale organizatorima, svaka čast ASY-u, tip je preeelud, stvarno je digo atmosferu, svaka cast, zatim HOMBRE, legenda, stvarno uljepšao nedjeljno jutro, i naravno ostala ekipa svaka cast !!
Pošto sam mladi član,i meni bio ovo prvi susret s Vama forumašima, više sam nego zadovoljan, pun dojmova, i jako lijepih uspomena!!! Nadam se da se vidimo dogodine!!! svaka castgeek sator
[Vrh] Go down
http://www.saki.hr
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:22

Kum je napisao/la:
Eh da. jos sam nesto zaboravio!

Htio sam posebnu zahvalu uputiti dezurnim cirkusantima koji su krivac za moju upalu trbusnih misica (smijeh, suze, smijeh....). To su nasumicnim redosljedom sljedeci drugovi clanovi : Asy i Hombre. Naravno, bilo je jos ljudi koji su me dobro nasmijavali ali na ciju sam "ozbiljnost" vec ranije navikao. Doticni dvojac mi je ipak uz veliku dozu humora priustio i veliku dozi naglog iznenadjenja!

Potpisujem ovo kaj je reko Kum... još se još i sada smijem kada se sjetim nekih Asyevih provala, a ono kada se Hombre nabo na morskoga ježa U KOLJENO bolje da niti ne pričam... reko mi je Kum - Hombre se NAJEŽIO, hahahahahaha!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:25

palomas je napisao/la:
zeljko je napisao/la:
.... kako je HOMBRE prosao i naravno bolja polovina Very Happy

Da nije Hombre možda još uvijek tamo na terasi, i upućuje pozive Urbi et Orbi? Twisted Evil

upravo mi Iva referirala. Jučer sretno stigli u 22.15. ,uz malo spavanja na putu.
Komp im je nešto riknuo, pa ne mogu na forum, čekaju popravak, pa će i slike staviti.
Imate svi pozdrave od Ive i Hombrea
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:44

Evo još ponešto fotki, koje jučer ztbog žurbe nisam stigao objaviti na forumu:

DALMATINA II - Page 5 IMG_1583

DALMATINA II - Page 5 IMG_1586

DALMATINA II - Page 5 IMG_1588
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:48

DALMATINA II - Page 5 IMG_1609

DALMATINA II - Page 5 IMG_1610

DALMATINA II - Page 5 IMG_1612

DALMATINA II - Page 5 IMG_1621

DALMATINA II - Page 5 IMG_1649
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 15:53

DALMATINA II - Page 5 IMG_1657

DALMATINA II - Page 5 IMG_1660

DALMATINA II - Page 5 IMG_1663

DALMATINA II - Page 5 IMG_1667

DALMATINA II - Page 5 IMG_1669

DALMATINA II - Page 5 IMG_1671
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:08

DALMATINA II - Page 5 IMG_1686

DALMATINA II - Page 5 IMG_1688

DALMATINA II - Page 5 IMG_1690

DALMATINA II - Page 5 IMG_1711

DALMATINA II - Page 5 IMG_1712
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:09

DALMATINA II - Page 5 IMG_1716

DALMATINA II - Page 5 IMG_1745

DALMATINA II - Page 5 IMG_1746

DALMATINA II - Page 5 IMG_1748

DALMATINA II - Page 5 IMG_1776
[Vrh] Go down
Bušilica
cro chopper forum
cro chopper forum
Bušilica


Broj postova : 908
Godina imam : 34
Prebivalište : split
Vozim : sama sebe
Na forumu od : 25.12.2008

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:10

joj joj joooooj, kak van je bilo super, steta sta nisan dosla No pljuga
[Vrh] Go down
rokerica
girl
girl
rokerica


Broj postova : 134
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : Za sada ništa
Na forumu od : 05.01.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:21

Bilo je supeeer...naaajjači susret do sad...... A ti Zamorčice si mogla još povećati moje slike...
[Vrh] Go down
zhemski.zamorac
man
man
zhemski.zamorac


Broj postova : 128
Godina imam : 42
Prebivalište : Purgerland
Vozim : šta stignem...
Na forumu od : 17.06.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:25

rokerica je napisao/la:
Bilo je supeeer...naaajjači susret do sad...... A ti Zamorčice si mogla još povećati moje slike...

To ti je naplata putnih troškova jer si išla s nama do Vodica i nazad Very Happy

I pričekaj da stavim i ostatak slika, pa se onda javi, hihihihihi :lol:
[Vrh] Go down
rokerica
girl
girl
rokerica


Broj postova : 134
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : Za sada ništa
Na forumu od : 05.01.2009

DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitimepon 13 srp 2009, 16:34

zhemski.zamorac je napisao/la:


To ti je naplata putnih troškova jer si išla s nama do Vodica i nazad Very Happy

Naplata kažeš ha? A dobro...nek ti bude.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





DALMATINA II - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DALMATINA II   DALMATINA II - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DALMATINA II
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» DALMATINA
» Dalmatina II Drugi dio?!
» Dalmatina u sredini
» Forum PARTY part II "DALMATINA" 12.07.2008 ????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: