Početna stranicaPretraľnik...moj 535 se pokvario... - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 ...moj 535 se pokvario...

Go down 
+5
palomas
Saba
Dog Soldier
buba
duba
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimened 05 srp 2009, 13:32

Night rider je napisao/la:
duba je napisao/la:
..evo naručio sam bendix u elodi..1100 kn..magnet košta 3000 kn pa sam odlučio u svom probušit veće rupe i urezat navoj m10...lamele i semering za prednju vilicu sam naručio u motormaniji...sad čekam negdje do 18.07. dijelove da mogu složit vraga...

Bez uvrede ikome ali ako je preko Motormanije cekat ces i malo duze

..a znammmmmmm....strpljen spašen...užassss..već sam sad lud...
[Vrh] Go down
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimened 05 srp 2009, 15:07

buba je napisao/la:
Night rider je napisao/la:
duba je napisao/la:
..evo naručio sam bendix u elodi..1100 kn..magnet košta 3000 kn pa sam odlučio u svom probušit veće rupe i urezat navoj m10...lamele i semering za prednju vilicu sam naručio u motormaniji...sad čekam negdje do 18.07. dijelove da mogu složit vraga...

Bez uvrede ikome ali ako je preko Motormanije cekat ces i malo duze

zato i je napisao samo datum, bez godine lol!

lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 21:31

Night rider je napisao/la:
buba je napisao/la:
Night rider je napisao/la:
duba je napisao/la:
..evo naručio sam bendix u elodi..1100 kn..magnet košta 3000 kn pa sam odlučio u svom probušit veće rupe i urezat navoj m10...lamele i semering za prednju vilicu sam naručio u motormaniji...sad čekam negdje do 18.07. dijelove da mogu složit vraga...

Bez uvrede ikome ali ako je preko Motormanije cekat ces i malo duze

zato i je napisao samo datum, bez godine lol!

lol! lol!


...smijte se kolko hočete...LAMELE SUDANAS STIGLE.... dancingbanana dancingbanana
..ko da su vas čuli kak mi se smijete pa su se požurili.....
..al još čekam bendix iz elode plus i onda sam opet na cesti...... roker roker
[Vrh] Go down
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 14:21

..moram pohvalit oba dva dučana(motormanija i eloda plus)...danas mi stigao i bendix iz elode plus..čekao sam tjedan dana....sutra počinjem sa slaganjem motora...YUUUUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIII dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 16:30

duba je napisao/la:
..moram pohvalit oba dva dučana(motormanija i eloda plus)...danas mi stigao i bendix iz elode plus..čekao sam tjedan dana....sutra počinjem sa slaganjem motora...YUUUUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIII dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana

od sad u motormaniji narucujem iskljucivo preko tebe dancingbanana dancingbanana , drago mi je da nisi dugo cekao dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 19:16

buba je napisao/la:
duba je napisao/la:
..moram pohvalit oba dva dučana(motormanija i eloda plus)...danas mi stigao i bendix iz elode plus..čekao sam tjedan dana....sutra počinjem sa slaganjem motora...YUUUUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIII dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana

od sad u motormaniji narucujem iskljucivo preko tebe dancingbanana dancingbanana , drago mi je da nisi dugo cekao dobar

..ma nema problema..samo javi..još malo i ja opet na cesti geek geek
[Vrh] Go down
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitimesub 18 srp 2009, 11:35

...hvala svima na savjetima..motor je složen,cijena 2000 kn(naravno samo dijelovi..
..kako je dobro opet jahat nakon tri tjedna.. dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
Sponsored content





...moj 535 se pokvario... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ...moj 535 se pokvario...   ...moj 535 se pokvario... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
...moj 535 se pokvario...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: