Početna stranicaPretraľnik4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 4. Moto Party MK Vukovar

Go down 
+27
kristian
učo_sb
aante
suzi
Dr Dee
Marina
buralee
Vilko
magna
Krišo
zanotti
OneArm
oluja
buba
ica
oracle
Kum
Silver Snake
lord
KekoWaspnation
fir
Yzzy
Slavonka
Munja
fat boy
lukylipik
Rocker
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 14:17

duplo više pojedinaca od izgrednika daje širok spektar mogučnosti, jedna od njih je masovna tučnjava koja vjerojatno nebi trebala biti finale jednom susretu
[Vrh] Go down
aante
man
man
aante


Broj postova : 269
Godina imam : 45
Prebivalište : nekad Split sad Zagreb
Vozim : inazuma 1200
Na forumu od : 12.05.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 15:11

magna je napisao/la:
duplo više pojedinaca od izgrednika daje širok spektar mogučnosti, jedna od njih je masovna tučnjava koja vjerojatno nebi trebala biti finale jednom susretu
definitivno se slazem da fizicki obracun nije rjesenje,ali kako pijanoj budali u 5 ujutro ista objasnit,koliko sam skuzia to su radili sa samo jednim ciljem,iznervirat ekipu, pa ako ko dodje da prigovori,udri...vjerovatno sada kad su dosli kuci prepricavaju kako su bili glavni frajerii, niko im nije smija nista i slicne gadarije a nisu svjesni svoje gluposti i primitivizma...jer da imaju i malo pameti nebi se tako izivljavali na strojevima,ali opet mozda im niko nije reka da motori sluze necem drugom... opet kazem da tucnjava nije rjesenje ali ponekad je to jedini izbor koji ti takvi kreteni ostave...
[Vrh] Go down
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 16:01

žalosno mi je čitati ovakve komentare, no i dalje o Vukovaru sve najnaj, nisam bio, ako bog da nagodinu obavezno pa da dočekamo te debilčeke
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 16:30

U biti ono na sto sam upucivao nije kao takvo striktno vezano za Vukovar. Moje razocaranje je samo vece tim sto mi se to dogodilo bas u Vukovaru i bas deckima koje iznimno cijenim i postujem. Ono na sto sam htio ukazati je jednostavno nevjerica da postoje takvi ljudi koji su dno dna ljudskog i bikerskog drustva. Ne vidim kako ikakvo svjesno zivo bice moze doci u jedan grad koji ima pricu kakvu ima Vukovar, medju ljude koji su prozivjeli sto su prozivjeli i tim istim ljudima koji su to za njih organizirali prirediti nesto zbog cega domacini mogu izgubiti ono sto su godinama gradili. To je jedno sto nikako ne razumijem. Mogu cak shvatiti i neke poteze i razmisljanja nekih svjetskih zlocinaca, ali ovakvo ponasanje nikako ne mogu.

Druga stvar koju ne razumijem je to da sam svojim ocima vidio pojedine clanove MK Vukovara kako 2 dana doslovce padaju s nogu od posla, ulazu enormne napore i prave veliku zrtvu za svoj klub i za sve goste. I onda im se dogodi da kolege koji su trebali odraditi tih nekoliko sati na nacin da samo budu tamo i pripaze da se ne dogodi ovakvo nesto jednostavno sve ostave i odu i na taj nacin svojim kolegama koji su danonocno krvarili na susretu zabiju noz u ledja. Kakav covjek tu moras biti da sutra ponovno mozes stati pred svoje prijatelje????

To je sva zalost ovog incidenta koji se dogodio u Vukovaru ovaj vikend. Pisem ovo samo zato sto zaista ne bih volio da nitko od vas prodje na takav nacin.

Citao sam malo i neke druge forume (sto mi inace nije obicaj) da vidim sto se pise o svemu tome. Ni traga ni glasa?!?! Sve super, sve naj. Iznenadilo me sto sam vidio postove nekoliko ljudi koji su u razgovoru samnom tog jutra bili ogorceniji i zivcaniji od mene i kleli se u oruzje i ono "nikad vise". Tamo pisu sve suprotno. Nije mi jasno kakvo smo mi to drustvo i na koje se to nacine borimo napraviti si zivot oko sebe sto laksim za zivjeti? Tako da lazemo sami sebe?????
I na jednom forumu sam naisao na jos jedan bizaran post (zahvalu). Tamo se netko iz MK Posavca zahvaljuje sto se njihovim clanovima pomoglo promijeniti spaljene gume da se mogu vratitit kuci. Ako me oci i sjecanje ne vara upravo je jedna spaljena guma i bila sudionikom terora te mislim da sam vidio i jedan veliki prisivak doticnog kluba u ekipi koja je pravila "spektakl". Bilo je tamo jos oznaka i dosta onih bez njih pa ne bih aludirao samo na jednu grupu.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 17:18

a šta reći, nisam na žalost prisustvovao ovom krasnom okupljanju ali vidim da su se pojedinci stvarno potrudili da unište krasnu atmosferu!! e pa pozdrav njima svima i da Bog da im mašine idahnule idući puta kad budu glumili majmune!!!! dancingbanana
podrav svima pošto sam se upravo vratio sa godišnjeg odmora!!!
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 17:44

Pozdrav i tebi Kristijane! Evo, konačno da stavimo i ostatak slika.. Ipak, bilo je i lijepo, pa neka nam i to ostane u sječanju

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00107

Ivo mi je pomogao napuhati luftić

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00108

susjedi preko ceste (tj. staze)

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00111

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00112

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00114

koncert Opče opasnosti

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00116

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00117

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00118

nakon ono malo sna, prvi pogled iz wigvama

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00122

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00123

"terorist" je još tu

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00124

još kavica prije povratka

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00126

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00127

ovaj dečko iz Vinkovaca je takođe doživio neugodnosti s gostima, htijući im samo pomoči

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00129

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00130

još jedan pogled na kamp

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00133

pozdrav za put

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 DSC00137

I to je sve od slika, i na kraju jedna od dvije video snimke koje sam snimila

http://picasaweb.google.com/lh/photo/sjLfzex6OW1UPlpZPrqVmQ?feat=directlink
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
aante
man
man
aante


Broj postova : 269
Godina imam : 45
Prebivalište : nekad Split sad Zagreb
Vozim : inazuma 1200
Na forumu od : 12.05.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 17:54

[quote]Citao sam malo i neke druge forume (sto mi inace nije obicaj) da vidim sto se pise o svemu tome. Ni traga ni glasa?!?! Sve super, sve naj.[quote]
... i na motori hr je ekipa negodovala...
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimepon 27 srp 2009, 18:22

Nisam bio, ali vjerujem što kažu. Svi klubovi imaju statute, svoje predsjednike i tijela. Neka MK iz Vukovara napiše i pošalje prigovor na MC Žepče i neka im se zahvali što su došli i neka im kaže da drugu godinu ne trebaju dolaziti.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 11:55

Pozdrav prijatelji...
Iskreno zalim i ispricavam se u ime kluba kao i osobno zbog terorista koje sam vjerovatno jedini ja mogao sprijeciti...
Kao sto je kum vec naveo susret smo organizirali pod teskim okolnostima i slabom podrskom javnih ustanova i ostalih organizacija u Vukovaru tako da je cijeli teret podnijelo nas 7-8.
Prosle godine sam propustio svadbu blize rodbine zbog susreta a isto se dogodilo i ove godine.... Na svadbu sam poslao suprugu a ja sam joj se pridruzio u nedjelju. nakon svih priprema i nekoliko sati spavanja zadnja tri dana u nedjelju ujutro sam oko 03:30 otisao leci da bi oko 7 ujutro ustao i sa grupom iz Viteza,Livna i Travnika krenuo na drugu svadbu u ZEPCE... Grupa "terorista" je ila koliko sam doznao dobrim djelom iz Zepca i neke od njih znam osobno... Shocked Iskreno mi je zao da nisam bio tu jer vjerujem da sam mogao sprijeciti divljanje...
Zbog toga ne doci vise u Vukovar???
Svako neka odluci za sebe.... svi uce na greskama, svi grijese pa mislim da ni mi nismo izuzetak....
Da se vratim lijepim stvarima: hvala svima koji su dosli, lijepo smo se proveli , upoznao sam mnogo novih prijatelja i nadam se da cemo se vidjeti opet...
Yzyeve palacinke su vrhunske , a nacin na koji ih pravi je kako je opisao moj prijatelj iz Vu pravi choperaski "easy"....
Pozdrav svima i vidimo se
dobar
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 12:08

dstimac je napisao/la:
Neka MK iz Vukovara napiše i pošalje prigovor na MC Žepče i neka im se zahvali što su došli i neka im kaže da drugu godinu ne trebaju dolaziti.
Ne slažem se, s time se neće ništa postići... Takve stvari treba spriječiti kada se događaju, rezati u korijenu da se slikovito izrazim.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 13:06

Rocker je napisao/la:
Pozdrav prijatelji...
Iskreno zalim i ispricavam se u ime kluba kao i osobno zbog terorista koje sam vjerovatno jedini ja mogao sprijeciti...
Kao sto je kum vec naveo susret smo organizirali pod teskim okolnostima i slabom podrskom javnih ustanova i ostalih organizacija u Vukovaru tako da je cijeli teret podnijelo nas 7-8.
Prosle godine sam propustio svadbu blize rodbine zbog susreta a isto se dogodilo i ove godine.... Na svadbu sam poslao suprugu a ja sam joj se pridruzio u nedjelju. nakon svih priprema i nekoliko sati spavanja zadnja tri dana u nedjelju ujutro sam oko 03:30 otisao leci da bi oko 7 ujutro ustao i sa grupom iz Viteza,Livna i Travnika krenuo na drugu svadbu u ZEPCE... Grupa "terorista" je ila koliko sam doznao dobrim djelom iz Zepca i neke od njih znam osobno... Shocked Iskreno mi je zao da nisam bio tu jer vjerujem da sam mogao sprijeciti divljanje...
Zbog toga ne doci vise u Vukovar???
Svako neka odluci za sebe.... svi uce na greskama, svi grijese pa mislim da ni mi nismo izuzetak....
Da se vratim lijepim stvarima: hvala svima koji su dosli, lijepo smo se proveli , upoznao sam mnogo novih prijatelja i nadam se da cemo se vidjeti opet...
Yzyeve palacinke su vrhunske , a nacin na koji ih pravi je kako je opisao moj prijatelj iz Vu pravi choperaski "easy"....
Pozdrav svima i vidimo se
dobar


Frende,
nema šanse da se više nikada ne vidimo u Vukovaru, jer eto mene i slijedeće godine obavezno!!!!!!!!!!!!
Pogotovo zato što sam siguran da se nemila situacija sigurno nikada više neće ponoviti, jer vi ste VUKOVARCI!!!
Drži se ljudino!!!!!
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 14:10

lord je napisao/la:
dstimac je napisao/la:
Neka MK iz Vukovara napiše i pošalje prigovor na MC Žepče i neka im se zahvali što su došli i neka im kaže da drugu godinu ne trebaju dolaziti.
Ne slažem se, s time se neće ništa postići... Takve stvari treba spriječiti kada se događaju, rezati u korijenu da se slikovito izrazim.

Onda je trebalo imati muda i uletjeti. Kada se to propustilo onda je ovo što sam ja predložio legalistički, pravno uredno i jedino moguće.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
pasa
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 1
Godina imam : 41
Prebivalište : vukovar
Vozim : svasta
Na forumu od : 28.07.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 14:36

za pucanje treba se zahvaliti moto klubu iz žepća koji je odradio ono što je odradio

mislim da nije nikome iz mk vukovara bilo u cilju da se ovako nesto dogodi al sta se moze momci su uradili pa im se treba zahvaliti kad neciji party pokvare


pozdrav svima koji su bili nazocni na moto party mk vukovar
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 14:48

... dragi moj frende Rocker i ostale ljudine iz MK Vukovar:

... kreteni su kreteni, dogodilo se i što sad !?
... da sam ove godine bio kod Vas vjerovatno bih bio među povrjeđenima i neispavanima, ali također bih izbjegavao fizički (možda i verbalni) sukob...
... na žalost zakazali su Vam frendovi iz kluba i opet... nemožeš ih sada kastrirati...
... bilo bi najlakše okrenuti Vam leđa radi nemila događaja, ali što me LOMI to me JAČA!
... potpora Vama; sramota NJIMA; nadam se da će slijedeće godine splet okolnosti dopustiti da Vas opet posjetim...
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 14:54

veliko hvala svima koji su bili nazocni na moto party u vukovaru

zbog vasih clanova koji su bili nazocni na nasem moto party ispasta nas klub zato vas molimo u buducnosti ako zelite da posjetite nas moto party da to ucinite kao i ostali sudionici normalno i bez prepirke

prigovor za ono sve lose ide na vas racun.

ako ste bili za pucnjavu i budjenje nasih gostiju kao i za tucu trebali ste to obaviti doma


lijep pozdrav od mk vukovar

TO SU IM NAPISALI NA STRANICU.
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 16:45

HD Biker je napisao/la:
veliko hvala svima koji su bili nazocni na moto party u vukovaru

zbog vasih clanova koji su bili nazocni na nasem moto party ispasta nas klub zato vas molimo u buducnosti ako zelite da posjetite nas moto party da to ucinite kao i ostali sudionici normalno i bez prepirke

prigovor za ono sve lose ide na vas racun.

ako ste bili za pucnjavu i budjenje nasih gostiju kao i za tucu trebali ste to obaviti doma


lijep pozdrav od mk vukovar

TO SU IM NAPISALI NA STRANICU.

Eto. To je jedan jako lijep gospodski i bikerski nacin da se nesto rijesi ili poboljsa.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 17:02

To Rocker:

Prijatelju, iskreno mi je zao sto se to dogodilo. Mislim da su glave bile vruce i zivci na rubu kada su ljudi govorili da vise nece doci i da ce svi doci ponovo iduce godine. Siguran sam da se bas ovakve provokacije od strane pijanih pojedinaca vise nece ponoviti u Vukovaru. Isto tako mislim da nije sramota zatraziti prijatelje za bilo kakvu pomoc u bilo kojem trenutku. stvarno je tesko da 7 ljudi iznese cijeli 3-dnevni susret.

Ja znam da je pucanje i turiranje sastavni dio svakog moto dogadjaja. Mi to ne moramo razumjeti ali moramo shvatiti da je to tako i s time se pomiriti. Ali za sve postoji i mjesto i vrijeme (a i umjerenost). Ima ljudi kojima je to interesantno pa malo slikaju pa malo gledaju. I neka. Treba zadovoljiti svacije potrebe pa tako i one potrebe imaginarnog produzivanja qrca. Ali nakon sto se cak i glazba ugasi da bi se moglo malo odrijemati nema apsolutno nikakvog drugog razloga za takve predstave jer nema niti publike. Jedini moguci razlog je NAMJERNO maltretiranje gostiju ili pokusaj izazivanja pizdarije ili ono najgore namjerno unistavanje tudjeg susreta radi nekih svojih prosperiteta.

Citao sam na motorima malo o svemu tome i nekako mi vuce na to da smo svi mi koji bi nakon 50h nespavanja ipak odrijemali malo prije nego sjednemo na motore nenormalni, a ova druga manjina jedini pametni na svijetu. Da ce se za "normalne" raditi "normalan" susret sa svim sadrzajima, a za nas nenormalne u kazalistu gdje poslije predstave mozemo ici spavati??? Naravno da na ovom forumu nema uopce smisla to komentirati :-).

Jos jednom, svaka cast tebi Rockeru i nekolicini tvojih (i mojih) kolega na svemu sto ste napravili. Zao mi je sto su neki izabrali bas vas susret za prezentaciju ultimativnog idiotizma. Nadam se, ustvari, siguran sam da ce sljedece godine biti jos 10 puta bolje i da cemo ako treba svi zajedno (mi nenormalni) moci stvoriti zaista ugodan i idealan ambijent susreta MK Vukovara!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimeuto 28 srp 2009, 18:49

Meni je osobno žao što nisam bio na susretu. Volim Vukovar kao i svoj grad. 1991 godine bio sam u gradu heroju i upoznao sam mnogo Vukovaraca sa kojima sam se borio. Bog je htio da sam sa smjenom izašao u rujnu van jer dečki iz moje 1 GBR koji su tada ušli ostali su do kraja. Svake godine kao vojska imamo promociju koje sam ja jedan od organizatora i znam kako taj grad diše i koliko su to ponosni ljudi. Nisam za fizički obračun, ali ne podnosim niti takvo zajebavanje. Ja još uvijek mislim da bi MK Vukovar trebao događaj javno objaviti na nekoliko moto foruma, a MC Žepče se zahvaliti na dolasku i reči im da druge godine ne trebaju dolaziti ako će raditi takva sranja.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 11:41

Juce me nazvao predjednik MK United Zepce i ispricao se u ime kluba kao i osobno za buku i sve neugodnosti koju su izazvali pod utjecajem alkohola.U grupi su pored zepcaka bili nekoliko brodjana i osjecana i kako kaze " ludo" su se zabavljali...Znam momke iz Zepca (bilo ih je cetvorica) i znam pouzdano da nisu agresivci sto naravno ne opravdava silovanje motora i budjenje usnulih bajkera... nadam se da do toga vise nece doci a MK Vukovar ce svakako preventivno djelovati da se ovakve stvari vise ne ponove....Jos jednom hvala svima koji su nas posjetili i velike pohvale Yzyevim palacinkama koje stizu sa svih strana dobar
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 11:58

Rocker je napisao/la:
Juce me nazvao predjednik MK United Zepce i ispricao se u ime kluba kao i osobno za buku i sve neugodnosti koju su izazvali pod utjecajem alkohola.U grupi su pored zepcaka bili nekoliko brodjana i osjecana i kako kaze " ludo" su se zabavljali...Znam momke iz Zepca (bilo ih je cetvorica) i znam pouzdano da nisu agresivci sto naravno ne opravdava silovanje motora i budjenje usnulih bajkera... nadam se da do toga vise nece doci a MK Vukovar ce svakako preventivno djelovati da se ovakve stvari vise ne ponove....Jos jednom hvala svima koji su nas posjetili i velike pohvale Yzyevim palacinkama koje stizu sa svih strana dobar

pošteno

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 12:48

Rocker je napisao/la:
Juce me nazvao predjednik MK United Zepce i ispricao se u ime kluba kao i osobno za buku i sve neugodnosti koju su izazvali pod utjecajem alkohola.U grupi su pored zepcaka bili nekoliko brodjana i osjecana i kako kaze " ludo" su se zabavljali...Znam momke iz Zepca (bilo ih je cetvorica) i znam pouzdano da nisu agresivci sto naravno ne opravdava silovanje motora i budjenje usnulih bajkera... nadam se da do toga vise nece doci a MK Vukovar ce svakako preventivno djelovati da se ovakve stvari vise ne ponove....Jos jednom hvala svima koji su nas posjetili i velike pohvale Yzyevim palacinkama koje stizu sa svih strana dobar

To je biker soul. Pošteno priznaj da si zasrao, ispričaj se i ekipa te razumije. Bravo!! :hapy2: :hapy2: dobar
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 13:12

bravo dečki!!! pokažimo im da nisu svi motoristi divljaci!!! roker
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 15:26

Mislim da ima razlike izmedu motorista i bikera.

Motoristi su pucali........ a bikeri se ispricavaju.
Dolazim iduce godine u Vukovar sigurno!!!
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 18:05

Onda se iduce godine svi zajedno vidimo u Vukovaru. Ima i mi da se svi napijemo, dobro zabavimo i u slucaju dobrog graha pucamo na sebi svojstven nacin ! dobar

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 20:19

Kum je napisao/la:
Onda se iduce godine svi zajedno vidimo u Vukovaru. Ima i mi da se svi napijemo, dobro zabavimo i u slucaju dobrog graha pucamo na sebi svojstven nacin ! dobar
dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Sponsored content





4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
4. Moto Party MK Vukovar
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 7.Moto Party "MK Vukovar"
» 3. Moto Party MK Vukovar
» 6.Moto Party MK Vukovar 22-24. 07.2011 .
» 8.Moto Party "MK Vukovar" 26-28.07.2013

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: