Početna stranicaPretraľnik4. Moto Party MK Vukovar 610RegistracijaLogin

 

 4. Moto Party MK Vukovar

Go down 
+27
kristian
učo_sb
aante
suzi
Dr Dee
Marina
buralee
Vilko
magna
Krišo
zanotti
OneArm
oluja
buba
ica
oracle
Kum
Silver Snake
lord
KekoWaspnation
fir
Yzzy
Slavonka
Munja
fat boy
lukylipik
Rocker
31 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimeuto 23 lip 2009, 23:15

Kao i do sada srdacno vas pozivamo:
Kontakt osoba:
Goran-tajnik kluba 098/9204090

4. Moto Party MK Vukovar Flayerxls
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 00:24

... bojim se da radi financijskih nemogućnosti ove godine nećemo piti pelinkovac na svetom Vukovarskom tlu... Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 00:43

lukylipik je napisao/la:
... bojim se da radi financijskih nemogućnosti ove godine nećemo piti pelinkovac na svetom Vukovarskom tlu... Sad Sad Sad
Crying or Very sad nije valjda recesija stigla i u hrvatsku? Shocked
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 00:55

Rocker je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
... bojim se da radi financijskih nemogućnosti ove godine nećemo piti pelinkovac na svetom Vukovarskom tlu... Sad Sad Sad
Crying or Very sad nije valjda recesija stigla i u hrvatsku? Shocked


... ma samo u moju family... Sad Embarassed Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 12:03

Rocker je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
... bojim se da radi financijskih nemogućnosti ove godine nećemo piti pelinkovac na svetom Vukovarskom tlu... Sad Sad Sad
Crying or Very sad nije valjda recesija stigla i u hrvatsku? Shocked
Vi to zovete recesijom.....mi svakodnevnicom Wink
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 12:16

Ma nama u hrvatskoj u zadnje vrijeme nista ne uspijeva , pa nece ni recesija... dosla je vjerovatno u hrvatsku da krepa :lol:
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
Gost
Gost




4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 15:20

zar se tu ima što reći nego Čaplje slijeću pod obavezno .
biker2
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesri 24 lip 2009, 23:00

deep je napisao/la:
zar se tu ima što reći nego Čaplje slijeću pod obavezno .
biker2
a sta reci?
vidimo se prijatelju!
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 25 lip 2009, 21:27

a šta da kažem cuga
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimepet 26 lip 2009, 08:07

Ako netko pozeli popiti pelin sa starim Rockerom (moze i gemist ili piva) 098-9234075 (broj je aktivan samo dok sam u hr)
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 10:29

Onda, spremamo li se za party? Question
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 12:17

Vršim zadnje pripreme!
"Yzzyeve palačinke" će i u PONOSNI VUKOVAR!!!!!!!!!!!!!!
Lord i ja dolazimo sutra navećer.... roker roker
[Vrh] Go down
fir
man
man
fir


Broj postova : 31
Godina imam : 53
Prebivalište : Nijemci ,Vinkovci
Vozim : Virago 535
Na forumu od : 08.01.2009

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: w   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 13:01

konačno sam svoju viragicu danas obriso nakon Vinkovačke bljuzge ,idemo sad u jednu test vožnjicu pa da smo za Vukovar spremni .
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 14:11

Dolazimo :lol: u subotu navecer
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 14:27

Yzzy je napisao/la:
Vršim zadnje pripreme!
"Yzzyeve palačinke" će i u PONOSNI VUKOVAR!!!!!!!!!!!!!!
Lord i ja dolazimo sutra navećer.... roker roker
dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 15:20

Yzzy je napisao/la:
Vršim zadnje pripreme!
"Yzzyeve palačinke" će i u PONOSNI VUKOVAR!!!!!!!!!!!!!!
Lord i ja dolazimo sutra navećer.... roker roker
znači, ne moram jesti kod kuće.... SmileyCentral.com
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Silver Snake
girl
girl
Silver Snake


Broj postova : 82
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Suzuki GS 500 F
Na forumu od : 27.12.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimečet 23 srp 2009, 19:42

Jel ide netko iz Zg-a?
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimepet 24 srp 2009, 00:18

Suzi i ja stizemo u petak popodne! Vidimo se tamo.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimesub 25 srp 2009, 01:12

Milena i ja krećemo oko 14 h.SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 10:08

.... i vratih se jutros iz Vukovara.

Vec sat vremena sjedim ispred monitora i ne znam kako da napisem ovo sto cu dolje napisati. Jos teze mi je sto sam prvi koji pise dojmove. Ovo pisem stegnuta srca s gorcinom u zelucu, suzom u oku, a prsti teski i drhtavi... Crying or Very sad STO SE TO DOGODILO????????

Sve je pocelo kao bajka. VUKOVAR! Cekao sam ga godinu dana. Dosao je petak! Smjesak na licu i toplina u srcu. Idemo na susret u Vukovar. Ne mogu docekati da vidim i zagrlim naseg Rockera, Vigija, zajebavam Mikulu..... Naravno pri samom dolasku redaju se ti isti domacini i za par minuta vec se osjecam kao kod kuce. Kraj tih ljudi ja i jesam "kod kuce".
Petak..... red druzenja, pa red zabave, pa red druzenja pa red zabave. Ljudi, pa to je moj Vukovar. Ne moze da omane. Neka stara i neka nova lica, ljudi, srce ispunjeno, dusa na mjestu.
Subota.... sve nastavlja istim tonom. To je to. Kasnije dolazimo do informacije pod kojim uvjetima je sacica ljudi uspijela iznijeti ovaj susret. U nevjerici komentiramo kako bi malo tko to uspio. Kapa dolje organizatorima i respekt do neba. Za mene su to junaci (a sto drugo moze biti kada u jednu osobu stavis vukovarca, forumasa i ljudsku velicinu kakvi su rocker, vigi i mikula (druge ne poznam).
I sve je to tako trajalo do ranih jutarnjih nedjeljnih sati. "Jao, pa vrijeme je za mali sanak, trijeznjenje i kuci. Ajme, prodje jos jedan vukovarski susret, a vec jedva cekam sljedeci..."

....... i onda se bajka pretvara u najgoru nocnu moru!!!!
4 sata ujutro(cca):
Skupina od 6-8 "terorista" krece u akciju turiraj,kidaj, pucaj do iznemoglosti. Prvo jedan po jedan. sati je oko 4 ujutro. U jednom trenutku jedan vice "jebem im ja mater pa svi spavaju" i zove ekipu da se udruze u teroriziranju". Tada nastaje veleshow. Neprekidno teroriziranje 300-tinjak usnulih i premorenih bikera. U sljedecih pola sata uspio sam nabrojati ukupno 2 minute da se nije pucalo ili turiralo. Cuju se dobacivanja i prijetnje ali to samo pojacava teror doticne skupine i njihovo frajersko "jebanje majki motorima". Nekoliko puta sam cuo ocajne molbe pojedinaca da se dopusti barem sat vremena sna na sto se ili uzvracalo ismijavanjem istih ili verbalnim nasrtajima te uvijek pojacanom dozom unistavanja motora i zivaca gostiju...

5 sati:
Ne mogu vise izdrzati. Krecem da vidim tko su ti "junaci/idioti" i u tom trenutku vidim odlazak jedne skupine motora ispracenih "cepanjem" terorista te odmah zatim jos jedan pokusaj manje skupine starijih bikera da im se da malo sna jer ih ceka cjelodnevni put kuci. Naravno, i taj pokusaj je hladno odbijen uz malu dozu nepozeljnosti sto me tjera da u sirem luku obidjem "veselu ekipu" i pokusam potraziti nekog od organizatora. Usput nailazim na izbezumljena lica pojedinaca koji su takodjer u potrazi za nekim od organizatora kako bi se zamolilo da se ovaj teror zaustavi. Nismo uspjeli.

Na povratku nailazim na 2 motora PU registracije koji me pitaju za hotel i da li znam kolika je cijena nocenja. Ne mogu vam opisati koliko me je taj trenutak zasjekao u srce. "Pa zar smo do toga dosli". Nikada nisam na susretu vidio da toliko ljudi odlazi u 5 sati ujutro.

5:30 sati:
Na rubu sam zivcanog sloma. Razocaranje mi para srce. Toliko se lomim od cijele situacije da polako pocinjem mrziti i vlastiti motor. Zovem Vigija i pitam gdje su organizatori i zasto se ovo ne zaustavi. On u nevjerici kaze da su ostavili nekoliko ljudi (cuje turiranje i pucanje u slusalicu). Nazalost, tim ljudima ni traga ni glasa, a kamoli djela. Tada mi je jos veca gorcina u zelucu kada se sjetim koliki su trud pojedinci ulozili i kako su ih "kolege" tako hladno i lako "izdali". Sve se rusi kao kula od karata. Skupina i dalje ne posustaje nego veselo terorizira sve ono sto nas normalne drzi i gura.

6:00 sati:
Konacno, odlucujem se na nesto sto nisam nikada u zivotu napravio i mislio da nikada ni necu. U 6 sati totalno iscrpljen fizicki, unisten psihicki i prilicno mamuran odlucih sloziti sator i riskirati voznju u takvom stanju samo da se maknem od tamo. Izadjem iz satora i vidim prizor koji nisam nikada vidio. Kamp vrvi ljudima, svi su budni, svi su u katastrofalnom stanju i ono sto jako boli sa svih strana se cuje "Vukovar nas vise nikada nece vidjeti". Kasnije kada su se vec dosta ljudi spremili za bijeg od tamo (ekipa je tada vec napustila turiranje jer nema vise smisla posto su sad svi ljudi budni i vise nemaju koga maltretirati pa nije zanimljivo) svatko kome sam pozelio dobro jutro je samo govorio "sad, i nikada vise". Isto tako su govorili da cijeli kamp tako prica. Tada je vec bila pravljena kava i sendvici i 3 meni nepoznata organizatora su bili prisutni. Malo me je zasmetalo njihovo dobro prijateljevanje sa doticnom ekipom terorista. Ali, naravno oni su se pojavili vjrovatno tek nakon sto su ovi prestali pa im dajem za pravo da nemaju pojma sto se sve toga jutra dogadjalo i da u njima vide samo bikere koji su uvelicali njihov susret. Ono sto me je tada vise zasmetalo je to sto sam cuo da je bilo i fizickih odbijanja molbi da se prekine s teroriziranjem principom kontakta otvorene ruke terorista i starog i umornog lica bikera koji moli da mu se omoguce osnovni uvjeti za ljudsko djelovanje...samo malo sna potrebnog za koncentraciju do kuce. FUCK, jos uvijek ne mogu vjerovati da sam tako nesto dozivio.

Do kuce vozim, a misli lutaju...prebiru po gorcinama koje osjecam..... gorcinama koje su pojele sve ono prekrasno sto se dogadjalo ta 3 dana sve do pred sam kraj te moje epizode. Svako malo mi se otme pomisao na Rockera i Vigija. Toliko truda, toliko odricanja....kako ce se oni osjecati kada cuju sto se to tamo dogodilo. Sto ce biti s njima iduce godine ako samo dio ovih sto su se kunili u nedolazak ne dodju??? Cime su to ljudi poput njih zasluzili???? To su moji prijatelji i na trenutke me lomi moje razocaranje, a na trenutke njihova situacija.

I tako nakon Donjeg Miholjca sam dobio jos jedno ime grada na ciji spomen vezan uz motore ostaje gorcina. Iako u Vukovaru "teroristi" nisu bili decki iz domacih redova, svejedno ostaje urezano kao mjesto gdje sam dozivio blagi slom zivaca i kao mjesto gdje sam zaista na trenutak zamrzio motor i sve sto ide uz njega. Sad Sad Sad Sad

Ovo nije pljuvanje po moto klubu. Niti slucajno. Jos jednom, pojedinci su za sve to dali nadljudske napore i po mom misljenju bili izdani od "kolega". Bojim se da se dogodilo to da je nekoliko ljudi u trenu srusilo nesto sto su drugi gradili godinama. Idiota i "terorista" ima svugdje i mislim da se tome mora stati na kraj jer ce cijelo ovo nase "malo moto carstvo" izgubiti svaki smisao. A i mi kao takvi samo isceznuti. Ovo je samo upozorenje drugima da na takve situacije treba obratiti posebno paznju kako ne bi ostali bez necega sto su godinama gradili.

P.S.
Mozda ne bi bilo lose da ako netko zna tko su bili pripadnici "vukavorskih terorista" da to i napise. Ja znam samo da su mi neka lica bila poznata sa nekih drugih susreta gdje su takodjet radili isti show teroriziranja gostiju i unistavanja ugleda domacina.


Jos uvijek ne mogu da vjerujem da su moji prsti morali pisati ovakav tekst vezan za meni jedan od najdrazih susreta. Tekst vezan za "moj" Vukovar. Sad Sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 12:05

Iznenadilo me što sam, čim sam stigla kući vidjela da ima novi post ovdje. Kume, sve stoji,... isto i ja osječam. Samo, ja sam jutros uslikala "junake" i staviću slike ovdje. Samo da odspavam malo i dignem slike na web album! Laku noć! spavanje
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
oracle
girl
girl
oracle


Broj postova : 80
Godina imam : 51
Prebivalište : Istra
Vozim : VTR SP 01
Na forumu od : 09.06.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 13:22

žalosno da je takva noć upropastila onako dobar provod tamo...
mi smo otišli prije svega toga no suosjećam sa onima koji su pokušali spavati....
inače Diablići su se super proveli dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 15:36

Folklor je neizbježan ! Nisu organizatori krivi što se nađe par tlačitelja i na taj način lijeće svoje komplekse manje vrijednosti . Kada vidim tipove koji u ritmu tam , tam navrču ručicu gasa tog jadnog plastikanera ja se suosječam sa njegovom kratkovidnošću. osobno to popratim riječima : " TATA KUPIO MOTOR, SINE KUPITI ĆE TATA DRUGI !" Te amebe nemaju osječaj za bol , pa tako neznaju da to boli prvo njih , a potom sve oko njih , jer skakanje po živcima je itekako duševna bol . Vjerujte ja neidem na susret da se umotim od takovih nasilnika nego suprotno , što mi baš i ne uspijeva zbog gore navedenih . Slavonko daj nam slike tih silovatelja da vidimo kakve to strašnje mašine imaju . Uh kad se sjetim tog strašnog zvuka sledim se ! ha ,ha . koma

Bože prosvjetli one koji neznaju što čine .

Organizatori sve 5 bilježim se sa štovanjem za nagodinu .
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 43
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 16:35

....tužno, da nekoliko kretena upropasti načiji trud Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitimened 26 srp 2009, 16:45

Na zalost, malo je susreta bez takvih ispada od strane par idiota koji misle da su popili svu pamet ovog svjeta i izivljavaju se na jadnim motorima i zivcima ljudi koji su se doshli opustit i druzit. Kolko su organizatori krivi za takvo ponashanje, teshko je rec, njihov je cilj sigurno bio da se svi ludo zabave, da odu s lijepim uspomenama koje ce ih dopeljat i na iduci susret, neznam, mozda bi valjalo sastavit neki, nazovimo ga tako, klupski pravilnik, prema kojem bi organizator na neciju dojavu o takvim ispadima doticne pojedince odma odstranio ,bez motora pa kad dodju po svoje preometalo isto mogu preuzeti tek nakon placanja novcane naknade predvidjene za takav ispad a da ista ne bude samo simbolicka. Mozda bi nakon par puta po novcaniku drukcije razmishljali.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Sponsored content





4. Moto Party MK Vukovar Empty
PostajNaslov: Re: 4. Moto Party MK Vukovar   4. Moto Party MK Vukovar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
4. Moto Party MK Vukovar
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 3. Moto Party MK Vukovar
» 7.Moto Party "MK Vukovar"
» 6.Moto Party MK Vukovar 22-24. 07.2011 .
» 8.Moto Party "MK Vukovar" 26-28.07.2013

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: