Početna stranicaPretraľniknolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3

Go down 
+23
Kunki
Bosqeto
freebee
Karlo
zed12
Safet(y)
nenad barinić
simka
Hellcat
nlacy
Beatnik
calc69
zuta guja
Kum
stain
GIBO56
magna
Zmija
zanotti
merla
Parizer
asy
emirharley
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 09:56

emirharley je napisao/la:
Pogledaj Caberg Rhyno flip up, ja je imam vec dvije godine, ektra kaciga, posebna je prica cijena od 160 euro koja je NIKAKO ne stavlja u red losih kaciga iako je jeftinija od konkurencije. Ima, takodjer, ODLICAN unutarnji tamni vizir koji funkcionira besprijekorno. Vozio sam par puta po zestokom pljusku, niti kap nije procurila. Vizir je nakon dvije godine kao nov. Ustvari Caberg Rhyno i Nolan N 103 su nekako iz iste "obitelji", no kako rekoh Caberg je duplo jeftinija, a Nolan nije duplo bolji, nikako. Dobro, sad, kad bi mi netko poklanjao ili jednu ili drugu, vjerovatno bih uzeo Nolanku, no imajuci u vidu da trebam izbrojati lovu, skoro 400 euro, misljenja sam da je Cabreg za petama Nolanki, a - kazem - svega je 160 euro.

TUV/DOT/EC approved (odobrena). Unutarnja postava se skida radi pranja.


nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Caberg
Caberg Rhyno

Preporucujem ovu kacigu i stojim iza svojih preporuka.

Emire mene je u Zagrebu N 103 koštao 1650kn sa popustom za keš pa ti vidi
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 10:56

zuta guja je napisao/la:
a kakvu glavu imas,kockastu?! nemoj me nemoj me

lol! lol!


Uzmem S velicinu i ona mi je presiroka(mogu je skroz okretati lijevo - desno). Kada uzmem XS onda me zulja na celu.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 14:06

redovno hvaljena kaciga po pitanju buke/ tišine je Schubert S1.
ali tu sam već teški of jer je integralna i košta cca 3500 kn...
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 19:29

Emire mene je u Zagrebu N 103 koštao 1650kn sa popustom za keš pa ti vidi[/quote]


Ovo je super cijena. Napisi molim te gdje u Zagrebu, onako, interesira me da probam jos jednom, jer da sam je htio kupiti, kupio bih je u Sarajevu pa makar bila 2200/2600 kn, no mozda se u Zagrebu ponovno predomislim, nikad ne reci nikad.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 19:39

Ja sam ju u Zg kupio za keš i koštala je oko 2.000kn... tako da i mene zanimo ko ih ima za 1.650kn Question Exclamation Question

Doduše bilo je nekih N-103 modela bez vizira protiv magljenja (pinlocka) koje su bile jeftinije...

AAAA, evo, našo... 1.625,04kn bez vizira protiv magljenja... What a Face

http://www.bim-bike.hr/nolan-kacige/flip-up-kacige/50.html
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 19:52

Parizer je napisao/la:
Ja sam ju u Zg kupio za keš i koštala je oko 2.000kn... tako da i mene zanimo ko ih ima za 1.650kn Question Exclamation Question

Doduše bilo je nekih N-103 modela bez vizira protiv magljenja (pinlocka) koje su bile jeftinije...

AAAA, evo, našo... 1.625,04kn bez vizira protiv magljenja... What a Face

http://www.bim-bike.hr/nolan-kacige/flip-up-kacige/50.html


Ajd molim te kazi mi posteno, najpostenije sto mozes, kakav ti je osjecaj tezine kacige na glavi i zaista kako tumacis/definiras/ocjenjujes amortizaciju buke? Thanks.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 15 lip 2009, 20:09

emirharley je napisao/la:
Ajd molim te kazi mi posteno, najpostenije sto mozes, kakav ti je osjecaj tezine kacige na glavi i zaista kako tumacis/definiras/ocjenjujes amortizaciju buke? Thanks.

Iskreno, kaciga mi je teška i bučna... za težinu sam siguran jer sam probao mnoooge lakše kacige... a što se buke tiće - nemam ju sa čime usporediti jer mi je ovo prva kaciga... možda su i druge ovako bučne... scratch
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 07:39

jbga ja nikad nisam nosio integralku , ili je braicap ili je flip-up tako da težinu ne mogu komentirati, ali mi se čini da sa svojom udobnošću težina pada u zaborav
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 08:35

evo, shoei multitec sa jučerašnje vožnje:

udobna, čvrsto sjedi na glavi, težina se ne osjeća - čak ni u vožnji s otvorenim prednjim dijelom...
nešto uže vidno polje ( inače nosim HJC integralnu ), i BUČNA. jednostavno podmuklo tutnji u ušima. Čak i jeftinije integralne kacige ( Nolan, Probiker, HJC ) su u odnosu na Multitec svijet tišine.
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 09:02

Parizer je napisao/la:
Ja sam ju u Zg kupio za keš i koštala je oko 2.000kn... tako da i mene zanimo ko ih ima za 1.650kn Question Exclamation Question

Doduše bilo je nekih N-103 modela bez vizira protiv magljenja (pinlocka) koje su bile jeftinije...

AAAA, evo, našo... 1.625,04kn bez vizira protiv magljenja... What a Face

http://www.bim-bike.hr/nolan-kacige/flip-up-kacige/50.html

Moja je kupljena u drugom mjesecu u Draškovićevoj 47 BIM, dakle pored Sheratona, i ima pin lock i vizir protiv magljenja, cijena bez popusta za gotovinu je bila 2190kn, sa popustom 1650 kn
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 09:07

emirharley je napisao/la:
Parizer je napisao/la:
Ja sam ju u Zg kupio za keš i koštala je oko 2.000kn... tako da i mene zanimo ko ih ima za 1.650kn Question Exclamation Question

Doduše bilo je nekih N-103 modela bez vizira protiv magljenja (pinlocka) koje su bile jeftinije...

AAAA, evo, našo... 1.625,04kn bez vizira protiv magljenja... What a Face

http://www.bim-bike.hr/nolan-kacige/flip-up-kacige/50.html


Ajd molim te kazi mi posteno, najpostenije sto mozes, kakav ti je osjecaj tezine kacige na glavi i zaista kako tumacis/definiras/ocjenjujes amortizaciju buke? Thanks.

Kako je i Magna rekao težina je zanemariva kad je na glavi, pazi moja žena se ne buni na težinu ,a ona je svjetsko pizdekalo Very Happy .
Što se buke tiče, već sam prije napisao, pogotovo ako ćeš staviti intrcom kit buka će ti se još više pojačat
[Vrh] Go down
Hellcat
man
man
Hellcat


Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 09.04.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 09:48

Eh da zaboravih reći još jednu stvar, a to je da sa kacigom dobiješ i ajmo ih tako nazvati čepove koji su od istog materijala kao i unutrašnjost kacige i oni se stavljaju u otvore za ušne školjke tako da bi i to trebalo reducirati buku, ali jebajiga ja to nisam probao, kada probam javim
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 11:34

Hellcat je napisao/la:
Eh da zaboravih reći još jednu stvar, a to je da sa kacigom dobiješ i ajmo ih tako nazvati čepove koji su od istog materijala kao i unutrašnjost kacige i oni se stavljaju u otvore za ušne školjke tako da bi i to trebalo reducirati buku, ali jebajiga ja to nisam probao, kada probam javim

ej, odlična informacija...nisam ni znao da se to i original proizvodi...pogledati ću i ja sa SHOEI

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 13:26

Nastavak................ jucer sam posudio od prijatelja i provozao kacigu SCHUBERTH C2..............jaaaaao koja razlika...zastita od buke odlicna, ne mogu reci "gluha komora", ali u poredjenju sa N 103 i Caberg Rhyno, neuporedivo bolja. Jaste da je i znacajno skuplja, ali sta ce mi bilo koja (nova) kaciga ako ne ispunjava osnovne uvjete (aludiram na N 103).

Sto se tice ove Schuberth C2, zaista ubija jako puno zvukova, ja je ocjenjujem vrlo visoko, no - smijati cete se - ruzna mi je k'o lopov.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 14:29

Ružna je brate ko noć!


I naravno smijat cemo se!


glup glup glup nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 21:19

Emire, navodno je SCHUBERT R1 jedna od najtiših u konkurenciji 70 raznih kaciga...
Google... study
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 22:14

emirharley je napisao/la:
Nastavak................ jucer sam posudio od prijatelja i provozao kacigu SCHUBERTH C2..............jaaaaao koja razlika...zastita od buke odlicna, ne mogu reci "gluha komora", ali u poredjenju sa N 103 i Caberg Rhyno, neuporedivo bolja. Jaste da je i znacajno skuplja, ali sta ce mi bilo koja (nova) kaciga ako ne ispunjava osnovne uvjete (aludiram na N 103).

Sto se tice ove Schuberth C2, zaista ubija jako puno zvukova, ja je ocjenjujem vrlo visoko, no - smijati cete se - ruzna mi je k'o lopov.

Je brate, ružna.. glup Ali možda je baš zato dobra na buku, nisu gledali lipotu već aerodinamički oblik možda...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
simka
man
man
simka


Broj postova : 71
Godina imam : 40
Prebivalište : Opatija/Ičići
Vozim : Hondu Shadow 600
Na forumu od : 12.05.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimesri 17 lip 2009, 00:59

evo i men ja i mojadraga smo kupili mat crne 103 jako sam zadovoljan tezina nije neka pa cak i nakon dugih voznji a sto se tice buke u isti mi je vraga u usporedbi sa drugim integralkama uglavnom dvije kacige sam platio 3800 kn na tri ceka da je bila gotovina bilo bi jeftinije mislim da je to jedna od boljih kaciga u svojoj klasi i omjera cjene i dobivenog
[Vrh] Go down
simka
man
man
simka


Broj postova : 71
Godina imam : 40
Prebivalište : Opatija/Ičići
Vozim : Hondu Shadow 600
Na forumu od : 12.05.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimesri 17 lip 2009, 01:00

e i znam da sam gledao u njemackoj i da je kaciga bila skuplas nekih 20- 30 e
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimesri 17 lip 2009, 10:32

calc69 je napisao/la:
Emire, navodno je SCHUBERT R1 jedna od najtiših u konkurenciji 70 raznih kaciga...
Google... study


Pogledao sam u katalogu, svidja mi se dizajn, no - nije flip up. Bohmann
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimesri 17 lip 2009, 10:52

emirharley je napisao/la:
no - nije flip up. Bohmann

JA mrzim Flip up!

What a Face
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimesri 17 lip 2009, 12:10

emirharley je napisao/la:
Nastavak................ jucer sam posudio od prijatelja i provozao kacigu SCHUBERTH C2..............jaaaaao koja razlika...zastita od buke odlicna, ne mogu reci "gluha komora", ali u poredjenju sa N 103 i Caberg Rhyno, neuporedivo bolja. Jaste da je i znacajno skuplja, ali sta ce mi bilo koja (nova) kaciga ako ne ispunjava osnovne uvjete (aludiram na N 103).

Sto se tice ove Schuberth C2, zaista ubija jako puno zvukova, ja je ocjenjujem vrlo visoko, no - smijati cete se - ruzna mi je k'o lopov.

pogledaj C3. razlika - ogromna Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 18:51

Bio sam u prilici i capio sam Schuberth C3. Kako kaze Merla, razlika je ogromna, no i cijena je veca, no ja sam zadovoljan, aerodinamika odlicna, amortizacija zvuka veoma dobra, ne bas odlicna, ali ipak prilicno zadovoljavajuce dobra, tezina odlicna, obzirom da je laksa od konkurencije - oko 1500 grama ili koji gram vise - a pri tome je napravljena od nekih specijalnih materijala u slucaju jaceg udara. Pin lock protiv magljenja funkcionira odlicno, isprobao sam ga po kisi, no kad smo kod kise, par kapi se uvuce u kacigu sa prednje strane, no to ne smatram problemom. Najbolji dio je vezica, patent kakav nisam imao ranije i veoma mi se dopada ta njegova prakticnost. Ako bih davao ocjenu od 1 do 10, odlucio bih se za 8,5, dovoljno je, da se ne uobraze i da im "ostavim" mjesta za napredak, dok Nolanu N 103 ne bih dao vise od 7,5. Pomalo je preskupa, no ja sam dobio veoma povoljnu cijenu, ali to ipak ne ukida gorak ukus u ustima radi izbrojanih eurica. Nadam se da nisam pogrijesio, jer popravnog nema, barem ne u skorije vrijeme.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 18:57

dobar

meni nije zao Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitimepon 17 lis 2011, 19:52

merla je napisao/la:
ja sam je imao par mjeseci, nedavno sam nabavio schubert c3.
nolan mi se pokazao jako dobar, ugodan. pazi na pinlock. redovno ga dotezi da cvrsto stoji inace ce ti izgrebati vizir.

Pitanje, molim...što je pinlock? kupio sam ovakvu kacigu, a već je malo ispušila ogrebotina na vrh vizira (van vidnog polja, ali smeta mi psihički), kako bih to mogao provjeriti? Hvala!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3   nolan - Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nolan N 103, flip up modularna kaciga vs Schuberth C3
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Test flip-up kaciga
» nolan N 100 zamjena podstave
» SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103
» nolan N43 air
» Nolan N 90

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: