Početna stranicaPretraľnikhelp zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( 610RegistracijaLogin

 

 help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
m4r1n0
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 28.05.2009

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 10:31

ako mi netko moze pomoci da mi uslika kakav je to vijak da ga mogu dati izraditi ili ako ga netko ima da mi ga proda...

evo slike, vidi se gdje fali...aaaaaaaaa Sad i da ako netko zna koliko on mora bit zavrnut?

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( P1106090954.th
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 15:53

Pa odnesi karb. u trgovinu sa vijcima i vidi nije to ništa posebno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 19:50

Lešo je napisao/la:
Pa odnesi karb. u trgovinu sa vijcima i vidi nije to ništa posebno

neće baš biti tako ! to je vijak za zrak sa opugom predpostavljam i ima konus ,te obično bude od mesinga , a može biti i čelični ako sam dobro procjenio o kojem se vijku radi
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 20:14

Mislim da eventulno može bit vijak sa rupom,al ako ti tako kažeš vjerujem ti Wink
[Vrh] Go down
m4r1n0
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 28.05.2009

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 20:16

deep je napisao/la:
Lešo je napisao/la:
Pa odnesi karb. u trgovinu sa vijcima i vidi nije to ništa posebno

neće baš biti tako ! to je vijak za zrak sa opugom predpostavljam i ima konus ,te obično bude od mesinga , a može biti i čelični ako sam dobro procjenio o kojem se vijku radi


je ali ostao mi je feder u rupi koji valjda kad šarafim vijak ga stišće...a valjda cu naci u centru vijaka Sad

mislio sam ako ima netko sa zinga da skine pa mi ga poslika, da vidim otprilike kako izgleda,još bolje da mi ga izmjeri...
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 20:24

To ti je vijak za ler gas ako sam skužio,malo si se igro s njim.
[Vrh] Go down
m4r1n0
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 28.05.2009

help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitimečet 11 lip 2009, 21:46

Lešo je napisao/la:
To ti je vijak za ler gas ako sam skužio,malo si se igro s njim.


je,nešto mi zezalo s omjerom zraka i goriva i izgleda da sam ga previše odvrnio i bio je labav i od vibracije ispao u vožnji i samo mi se ugasio motor Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Empty
PostajNaslov: Re: help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(   help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :( Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
help zingaši, izgubio sam vijak s karburatora :(
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sinkronizacija karburatora
» Rekalibracija karburatora prilikom ugradnje HC-a
» Brtva karburatora za Daelim Daystar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: