Početna stranicaPretraľnikdali je ovaj servis skup 610RegistracijaLogin

 

 dali je ovaj servis skup

Go down 
+4
buba
magna
dudo
simka
8 posters
Autor/icaPoruka
simka
man
man
simka


Broj postova : 71
Godina imam : 40
Prebivalište : Opatija/Ičići
Vozim : Hondu Shadow 600
Na forumu od : 12.05.2009

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 16:34

vozim shedow 600 i sad moram ic mjenjat uljeznaci ulje ,svjecice, kocnica prednja,filter zraka  za to mpe pitaju oko 1000kn dali je to malo previse
[Vrh] Go down
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 16:38

simka je napisao/la:
vozim shedow 600 i sad moram ic mjenjat uljeznaci ulje ,svjecice, kocnica prednja,filter zraka  za to mpe pitaju oko 1000kn dali je to malo previse


Cijena više nego ok dobar
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 16:45

samo materijal je preko 700 kn, a niko ne radi za kikiriki
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 17:16

Pa ako ce ti stavit sve originalne Hondine dijelove inda to i nije previshe, cak je skroz prihvatljivo, jedino nisi napisao jel u tu cijenu uracunt i posao ili samo dijelovi. Ja sam sebi radim servise i znam da je samo filter zraka originalni 300 i kusur kuna, filter benzina 130 kn i tako, za ostali potroshni materijal sad neznam vishe ali ova tvoja ponuda nije puno.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum
Dog Soldier


Broj postova : 646
Godina imam : 35
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 21:08

...na tvom mjestu bi sam napravio servis jer nije kompliciran, ako ti je gušt i ako imaš vremena preporučam ti da ga sam napraviš, uz to ako ti misle uzeti za rad 1000kn...a pretpostavljam da žele, više ti se isplati da to sam napraviš biker2
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimepon 25 svi 2009, 22:48

Evo čisto radi usporedbe cijena: prošli tjedan su mi u servisu podesili zazore ventila (morali su skidati obje glave, izmjeriti zazore, skinuti 4 bregaste i stavljati pločice drugih debljina). Sinhronizirali su rasplinjače, zamjenili ulje u prednjim vilicama i ulje prednjih kočnica. Plus sitna podešavanja, kuplung i slično.

Posao - 4 sata - 400 kn
Materijal - 70 kn

Ukupno 470 kn, platio sam im 500. Motor je kao preporođen, ja prezadovoljan - niti novi nije bio bolji!
[Vrh] Go down
simka
man
man
simka


Broj postova : 71
Godina imam : 40
Prebivalište : Opatija/Ičići
Vozim : Hondu Shadow 600
Na forumu od : 12.05.2009

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 00:17

materjl i ruke sve za 1000kn ja sam kuhar po struci i nerazumijem se bas u mehaniku pa se ne usudim sam prckat po tome
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 07:31

palomas je napisao/la:
Evo čisto radi usporedbe cijena: prošli tjedan su mi u servisu podesili zazore ventila (morali su skidati obje glave, izmjeriti zazore, skinuti 4 bregaste i stavljati pločice drugih debljina). Sinhronizirali su rasplinjače, zamjenili ulje u prednjim vilicama i ulje prednjih kočnica. Plus sitna podešavanja, kuplung i slično.

Posao - 4 sata - 400 kn
Materijal - 70 kn

Ukupno 470 kn, platio sam im 500. Motor je kao preporođen, ja prezadovoljan - niti novi nije bio bolji!

čovječe pa to je besplatno, skidanjne glava na motoru je posao sa jako malo prostora , sve je nagužvano a to je jako povoljno. satnica od 100 kn je ispod svih koje znam (kreću se od 120 - 220 kuna)
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 10:01

Da, radi se o jako kvalitetnom servisu, i vrlo vrlo poštenim ljudima, iz Međimurja. Probike Čakovec, a sama lokacija trgovine i servisa je Štefanec, prvo sela iza Čakovca, na staroj (magistralnoj) cesti prema Mađarskoj.

Toplo ga preporučujem svima koji imaju potrebe za servisom, a lokacija (udaljenost) im nije problem.
[Vrh] Go down
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum
Dog Soldier


Broj postova : 646
Godina imam : 35
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 10:07

simka je napisao/la:
materjl i ruke sve za 1000kn ja sam kuhar po struci i nerazumijem se bas u mehaniku pa se ne usudim sam prckat po tome

..iskreno, kod ovog što si naveo nemaš šta zeznuti... al 1000 kn je odlična cijena za servis i djelove, tak da bolje onda odneseš njima da oni to srede dobar
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 11:35

simka je napisao/la:
materjl i ruke sve za 1000kn ja sam kuhar po struci i nerazumijem se bas u mehaniku pa se ne usudim sam prckat po tome

Zamješaj im ludih gljiva i vidjet češ da ti neće ništa naplatit pljuga


A cijena je skroz ok.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitimeuto 26 svi 2009, 12:08

nije
[Vrh] Go down
Sponsored content





dali je ovaj servis skup Empty
PostajNaslov: Re: dali je ovaj servis skup   dali je ovaj servis skup Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dali je ovaj servis skup
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NOVI VINODOLSKI 10. HARLEY SKUP
» Tko kromira u Zagrebu dali neko zna
» Suzuki servis
» Servis za Aquilu
» jer na zivotu jos ovaj motor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: