Početna stranicaPretraľnikMy VN 800 Bobber - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 My VN 800 Bobber

Go down 
+76
nyll
Felix
Sime
uglykid
dinko choppers
magna
zoki-sk
badja
free ride
geroman
pso
Brada Jr.
Dr Dee
Dr.Ma$$a
StarRider
cro.chopper
Safet(y)
KARO
achy
george
Picasoo MZ
karlovac
guzzifer
Soulhealer
Bušilica
kapa
hydrash
nmauzer
Dog Soldier
Parizer
ronin1
ajkula
glavina01
Kum
skaliga1
micky
poč85
gusgus
Munja
trunta
harly
coHr
austrijanac
Vilko
calc69
rock
zuta guja
Beatnik
Night rider
k@n
Simba my way
drabotic
dac
Dr. Feelgood
boris1984
tamigo
custom rider
Gunn
saky00
Leso
A13N
stain
Tomo-vz
suzi
mungos
asy
necchi
KekoWaspnation
Suhi
buba
GALE
medo
jebiki
LUKAČ li-st
ica
JuR@
80 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
skaliga1
man
man
skaliga1


Broj postova : 55
Godina imam : 49
Prebivalište : Istra
Vozim : prerada
Na forumu od : 12.10.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 20:24

trunta je napisao/la:
me like.....konacno neko s ukusom..... roker roker roker roker roker roker roker
Jel mi ostali nemamo ukusa? pljuga
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:34

poč85 je napisao/la:
ne vjerujem bas ja sam upravo pitao frenda kojemu je stari pandur i rekao je da to nije obavezno na motoru tj. das nije nigdje zapisano da to motor treba imati.....glavna je KACIGA i svijetla...............

ajde prijatelju vjerujem ti, nadam se da me neće neki nadobudni murijak oderat po đepu zbog ne imanja blatobrana ?!
A što se tiče kacige i svijetala, to sam se već tako navikao nositi da ni ne izlazim iz dvorišta bez kacige na glavi i upaljenih svijetala; čak sam se naučio i rukavice stalno nositi tako da više bez njih ni ne mogu voziti. Stvar navike !
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:36

suzi je napisao/la:

Osječaj u vožnji, položaj sjedenja, udobnost . NEPROCJENJIVO!!!
:dobar:

upravo tako prijatelju ! Lagani osmjeh uvijek prisutan ! Cool
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:41

tako je svijetla uvijek upaljena , kaciga na glavi , rukavice i oprez u prometu jer mi smo ugrozena vrsta u prometu jer vozači auta kao da nas ne vide.......

svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:09

Bijeli sic, rucke i gume..... dobar Strasno dobra kombinacija!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 12:45

Kum je napisao/la:
Bijeli sic, rucke i gume..... dobar Strasno dobra kombinacija!

puno ljudi mi je reklo zašto bijeli sic, ručke, gume, pa to će se brzo zaprljat, a ja njima kažem: to će se zaprljat tad kad ja to budem prestao održavat, dok god ja to održavam (a to meni čini zadovoljstvo) to neće biti prljavo !
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 12:55

gusgus je napisao/la:
bravo care !!!
kako si riješio zadnji blatobran - kreće se sa stražnjom vilicom ?
gdje si ga sve fiksirao ?
jako ukusan bobber roker

Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
to nisu moje fotke već sam ih skinuo sa jednog stranog foruma, po tome sam ja radio !
[Vrh] Go down
glavina01
man
man
glavina01


Broj postova : 197
Godina imam : 48
Prebivalište : makarska
Vozim : prerada chopper bobber
Na forumu od : 06.11.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 13:19

Odlicno!Motor savrsen!Jedino bi stavio ape hanger ne radi izgleda nego samog tvoga polozaja(mnogo ugodno i opustajuce dok neprobas nemozes zamislit, ko je jednom provoza motor sa takvim volanom nevraca se na drugi).dobar
[Vrh] Go down
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 14:00

odlicno, bravo !
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 14:11

Nisam baš neki govornik ,škrt sam ( mislim na riječima),ali ovo je fakat OK
Meni se osobno sviđa jel nije bike iz kita,nije ni na standardni motor nabacano sve kaj se za njega muže kupiti ,TO VAM SE MOJI BIKERI ZOVE UKUS ,ništa ekstravagantno ni nije preraslo u :selo - veselo kako inače zna .čudi me da niko nije quotao s- " ja bi si stavio resice i sl" ," a zakaj si ne staviš bisage?"
EJJ --ljudi ,pa čovjek u u ovo ugradio dio svoje ličnosti ,a ne ono : " bok renato daj mi ukrasa za moj motor za 2500 kn i ono kak si prodal i mom susjedu"
mislim da bi to prije bio najljepši bike na CCF nego onaj dragstar1100 ( bez zamjerke vlasnik --nothing personal ), :bravo:
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 14:30

Ne znam zaista šta drugo reči nego - HEBENO PREKRASNO!!!
Totalni svaka cast

Meni osobno je ovo definitivno jedan od najljepših motora sa foruma...

:dobar: :dobar: :dobar:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum
Dog Soldier


Broj postova : 646
Godina imam : 35
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 16:04

:dobar:
[Vrh] Go down
nmauzer
man
man
nmauzer


Broj postova : 29
Godina imam : 52
Prebivalište : sv nedjelj, zagreb, vukovar
Vozim : virago 535
Na forumu od : 12.09.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 21:00

svaka čast
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 22:24

JuR@ je napisao/la:
gusgus je napisao/la:
bravo care !!!
kako si riješio zadnji blatobran - kreće se sa stražnjom vilicom ?
gdje si ga sve fiksirao ?
jako ukusan bobber roker


to nisu moje fotke već sam ih skinuo sa jednog stranog foruma, po tome sam ja radio !

hvala dobar
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimesri 22 tra 2009, 14:59

ronin1 je napisao/la:
Nisam baš neki govornik ,škrt sam ( mislim na riječima),ali ovo je fakat OK
Meni se osobno sviđa jel nije bike iz kita,nije ni na standardni motor nabacano sve kaj se za njega muže kupiti ,TO VAM SE MOJI BIKERI ZOVE UKUS ,ništa ekstravagantno ni nije preraslo u :selo - veselo kako inače zna .čudi me da niko nije quotao s- " ja bi si stavio resice i sl" ," a zakaj si ne staviš bisage?"
EJJ --ljudi ,pa čovjek u u ovo ugradio dio svoje ličnosti ,a ne ono : " bok renato daj mi ukrasa za moj motor za 2500 kn i ono kak si prodal i mom susjedu"
mislim da bi to prije bio najljepši bike na CCF nego onaj dragstar1100 ( bez zamjerke vlasnik --nothing personal ), :bravo:

Hvala prijatelju ! U pravu si, taj bike opisuje dio moje ličnost. Nisi prvi koji je to primjetio. Ukusi su različiti i svatko ima pravo za svoje novce natrpat na motor što želi. O tome se nikad neću sa nekime raspravljat i nekome solit pamet, zašto nemaš ovo ili ono. Ja osobno nisam nikad volio kosture, lubanje, križeve, gole žene, resice, bisage, vjetrobran, dodatna svijetla, lampe i još hrpetinu drugih stvari što su ljudi u stanju nabacat na motor. Bez uvrede svima koji to vole, ali meni je to fuj !

Have a nice day ! Very Happy
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimesri 22 tra 2009, 15:02

gusgus je napisao/la:
JuR@ je napisao/la:
gusgus je napisao/la:
bravo care !!!
kako si riješio zadnji blatobran - kreće se sa stražnjom vilicom ?
gdje si ga sve fiksirao ?
jako ukusan bobber roker

hvala dobar

ako trebaš još kakve informacije, samo pitaj. Imam još hrpu slika i od vlastite prerade i što sam skinuo sa neta sa razno raznih foruma. Ako mogu pomoći bit će mi drago !
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimesri 22 tra 2009, 18:31

JuR@ je napisao/la:
Kum je napisao/la:
Bijeli sic, rucke i gume..... dobar Strasno dobra kombinacija!

puno ljudi mi je reklo zašto bijeli sic, ručke, gume, pa to će se brzo zaprljat, a ja njima kažem: to će se zaprljat tad kad ja to budem prestao održavat, dok god ja to održavam (a to meni čini zadovoljstvo) to neće biti prljavo !

E to sam i ocekivao da ces reci. Ma i da se sutra zaprlja isplati se imati makar za jedan dan! dobar

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
hydrash
cro chopper forum
cro chopper forum
hydrash


Broj postova : 5
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : virago xv535
Na forumu od : 23.02.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 27 tra 2009, 09:33

odlicno izgleda
:hapy2:
[Vrh] Go down
kapa
man
man
kapa


Broj postova : 13
Godina imam : 57
Prebivalište : slovenija
Vozim : suzuki classic 750e , 1981
Na forumu od : 13.12.2007

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimečet 14 svi 2009, 19:01

super izgled dobar :bravo:
[Vrh] Go down
Bušilica
cro chopper forum
cro chopper forum
Bušilica


Broj postova : 908
Godina imam : 34
Prebivalište : split
Vozim : sama sebe
Na forumu od : 25.12.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimečet 14 svi 2009, 20:07

svaka cast :dobar:
[Vrh] Go down
austrijanac
cro chopper forum
cro chopper forum
austrijanac


Broj postova : 597
Godina imam : 56
Prebivalište : slavonski brod
Vozim : yamaha xv 500 virago
Na forumu od : 16.12.2007

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimečet 14 svi 2009, 20:15

1A dobar
[Vrh] Go down
Soulhealer
man
man
Soulhealer


Broj postova : 102
Godina imam : 63
Prebivalište : Zagreb
Vozim : još niš, ali bum
Na forumu od : 20.01.2009

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepon 18 svi 2009, 11:02

king svaka cast
M.R.A.K.
[Vrh] Go down
guzzifer
cro chopper forum
cro chopper forum
guzzifer


Broj postova : 3
Godina imam : 48
Prebivalište : pula
Vozim : moto guzzi
Na forumu od : 04.06.2009

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepet 19 lip 2009, 10:16

JuR@ je napisao/la:
ronin1 je napisao/la:
Nisam baš neki govornik ,škrt sam ( mislim na riječima),ali ovo je fakat OK
Meni se osobno sviđa jel nije bike iz kita,nije ni na standardni motor nabacano sve kaj se za njega muže kupiti ,TO VAM SE MOJI BIKERI ZOVE UKUS ,ništa ekstravagantno ni nije preraslo u :selo - veselo kako inače zna .čudi me da niko nije quotao s- " ja bi si stavio resice i sl" ," a zakaj si ne staviš bisage?"
EJJ --ljudi ,pa čovjek u u ovo ugradio dio svoje ličnosti ,a ne ono : " bok renato daj mi ukrasa za moj motor za 2500 kn i ono kak si prodal i mom susjedu"
mislim da bi to prije bio najljepši bike na CCF nego onaj dragstar1100 ( bez zamjerke vlasnik --nothing personal ), :bravo:

Hvala prijatelju ! U pravu si, taj bike opisuje dio moje ličnost. Nisi prvi koji je to primjetio. Ukusi su različiti i svatko ima pravo za svoje novce natrpat na motor što želi. O tome se nikad neću sa nekime raspravljat i nekome solit pamet, zašto nemaš ovo ili ono. Ja osobno nisam nikad volio kosture, lubanje, križeve, gole žene, resice, bisage, vjetrobran, dodatna svijetla, lampe i još hrpetinu drugih stvari što su ljudi u stanju nabacat na motor. Bez uvrede svima koji to vole, ali meni je to fuj !

Have a nice day ! Very Happy
tako je majstore!!!
i moj guzzi kreće u tom smjeru+rebraste gumice na vilicama,black ape hanger čist-bez strujnih kablova,bez satova,prednjeg blatobrana,bez žmigavaca,sporty tank,samo najosnovnije,kao nekada!!!no muku mučim sa nabavkom zadnje felge sa žbicama jer je kardanac.nabavili obruče od 15 ali nikako naći tu zadnju felgu...trebala bi mi od bilo kojeg motora koj ima kardan i žbice...pa da pripasamoold school rules!!
[Vrh] Go down
karlovac
man
man
karlovac


Broj postova : 323
Godina imam : 49
Prebivalište : karlovac
Vozim : keeway cruiser
Na forumu od : 09.05.2009

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepet 19 lip 2009, 10:24

Eeh,sad sam malo i zavidan.Stvarno svaka čast,ne hebeno nego hebeno na kvadrat dobro uređen bike. svaka cast
[Vrh] Go down
Picasoo MZ
man
man
Picasoo MZ


Broj postova : 97
Godina imam : 51
Prebivalište : Serbia
Vozim : MZ TS custom bobber
Na forumu od : 07.04.2008

My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitimepet 19 lip 2009, 11:00

Obozavam bobber-e a ovo je jedan od lepsih bobber-a koje sam video u poslednje vreme, posebno mi je drag sto je sa Balkana Very Happy
I ja sam moj motor kompletno prepravio (mz ts 250) u bobber-a i prilikom registracije u mom mestu (u Srbiji) nisu pravili pitanja ni oko bocne tablice ni oko nepostojanja prednjeg blatobrana, samo da je, kako kazu upravljac kako treba, medjuosovinski razmak kako treba i svetlosna grupa (svetla i zmigavci) sve ostalo nisu ni gledali...

Ako mogu svoje misljenje...sve je hebeno dobro ispalo i boja i korman i tockovi i gume, samo bih ja felne ofarbao u crnu ili crveni tada bi WW gume i belo sediste jos vise dosli do izrazaja. Takodje bih maknuo ove zadnje zmigavce sa blatobrana i postavio ih na zadnji deo rama (naravno ako ima mesta...). Nego to je ipak moje misljenje, a ukusi su razliciti Smile
Sve u svemu SUPER BOBBER, bravo!!!!

P.S. Jesi li i auspuh promenio ili je original sa VN-a??
[Vrh] Go down
Sponsored content





My VN 800 Bobber - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: My VN 800 Bobber   My VN 800 Bobber - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
My VN 800 Bobber
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kineski Bobber - Raptor Bobber
» projekt THE BOBBER
» BMW R100R TO BOBBER
» LSD BOBBER .....
» Jawa 350 bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: